Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Otsin duellikaaslasi
Saatis: Marili
Kuupäev: 15. June 2011, kl 19.58

Hei!

Kuna minu eelmised duellikaaslased on ära kadunud, sooviksin uusismiling smiley. Minu pikkus on 173cm ja kaal 97,7kg. Sooviks on kaotada 30 kilo.

Duellitajad võiks jääda umbes samasse kaaluklassi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: Ussike
Kuupäev: 15. June 2011, kl 20.19

Ma võin tulla sinuga ka duellitama (olen juba ühes duellis). pikkus 170 ja kaal 89,3. Soov kaotada umbes 25 kilo.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: lootus
Kuupäev: 16. June 2011, kl 20.38

Tere

Oleksin ka huvitatud, juhul kui võib liituda. Minu pikkus on 164 ja kaal oli eelmisel reedel 98,5. Kaotada tahaks 28kg. Lõppkaaluks esialgu siis 70kg. See on mu suur unistus ja sinnapoole olen teel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: ilenna
Kuupäev: 17. June 2011, kl 07.19

Tere duellitajad!
oleksin ka huvitatud teiega liitumisest. Minu kaal on täna hommikul 86,7 ja pikkus 172, Kaotada tahaks 17 kilo.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: lillu
Kuupäev: 17. June 2011, kl 07.22

Tere lootus.Lillu siin ,ma ei tea, miks aga meil lähvad osad kirjad kaduma , sellep ei kirjutanud ma erakirjadesse. Täna hommikul kaalun 93,8. Palun vasta , kas said minu daatumid kätte ja duellitame rõõmasati koos edasi Tänan sind. Lillu. jÄÄN VÄGA OOTAMA

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: lootus
Kuupäev: 17. June 2011, kl 11.28

Lillu

Sain kätte ja tegin ka uue teema foorumisse meie duelli kohta. Loodan, et leiad üles. Pakkusin end ka siia duelli. Loodan, et võetakse kampa.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: lootus
Kuupäev: 17. June 2011, kl 11.30

Tere Marili

Palun anna teada kui duellitajad koos ja peaksime alustama. Siis teab oma konkreetse algkaalu saata.

Loodan ikka kampa saada! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 17. June 2011, kl 11.53

Tere!

Tahaks ka kampa tulla kui veel hilja ei ole.

Pikkus 169, kaal 93,8 ja helesinine unistus oleks 65 kg smiling smiley... ehk siis pikk tee minna veel sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: tutuna
Kuupäev: 18. June 2011, kl 08.28

Tere,

Liituksin ka, minu pikkus 160 ja kaal 92,5. Lahti soovin saada 25 kilost. Kui võiks teha ettepanekuid, siis kaalumispäevaks võiks jääda reede hommik.
Ja palun õpetage ka kuidas see duell täpselt käib, teoreetiliselt ettekujutus olemas aga praktiliselt ei ole, kellele millal ja kuhu mingid numbrid saata tuleb ja kus tabeliseis näha on jne.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: lootus
Kuupäev: 18. June 2011, kl 09.09

Meid on juba päris palju huvilisi kogunenud. Teema algataja Marili - auuuu. Anna endast märku. Mis asjast arvad? Millal alustame? Kes tabelit pidama hakkab? Kes teema teeb foorumisse? Millal kaalume?

Minule sobib ka reede, siis on kõikides duellides ühel ajal kaalumine.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 19. June 2011, kl 20.32

Kuku! Marili! Kas hakkame pihta?

Arvan ka, et kaalumine võiks olla reedeti - ehk siis järgmisel reedel (kohe peale jaaniõhtut eye rolling smiley) võiks startida.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: Marili
Kuupäev: 19. June 2011, kl 21.34

Tere,

Olin nädalalõpu arvutist eemal. Aga nüüd võib pihta hakata. Kui ma õigesti aru sain, siis duellitajateks tahavad hakata:

- lootus
- lillu
- Murumumm
- tutuna
- ilenna
- ussike
- Marili

Tegin meile uue teema kõigi nimedega. Panin sinna ka ülesse tabeli kõigi kaaludest. Vaadake üle ning kui soovite oma algkaalu muuta, siis andke teada. Uusi kaale ootan siis reede hommikulsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.