Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...1516171819202122232425
Asukoht: 25 / 25
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 15. May 2012, kl 10.33

Sa Foxlife oled õige varane. Juba jõudsid ka siia.

Eile oli meil nii tuuline ja kuna enamus töid tegin õues siis tekkis imelik tunne peas. Kõik kumises ja silmad valutasid. Täna on kõik korras aga kuna pean taas õues toimetama siis peab vist midagi tummisemat pähe panema.Eile oli rätikuke vaid. Panen villase tutimütsi siis vast ei tee tuul liiga. Varume kütet järgmiseks talveks. Kasvuhoones on tomatitel juba väikesed rohelised viljakesed olemas. Tore! Sel aastal saan tõesti varem tomateid kui kunagi enne.Kuidas teil külvidega on? Ma viisin oma külvid kasvuhoonesse aga peenrasse ei ole veel midagi neist istutanud. Meil on ikka öökülmad sagedased. Ümbritsevad sood teevad ilma isesuguseks.

Kena päikeselist päeva

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 16. May 2012, kl 18.10

Hei!

Minul on maas igasugu tegelasi ja ninad väljas kah. Kasvuhoonet mul pole, aga on maa ja loori alla redis ja porgand ja siis on veel kaalikat ja salateid ja spinatit, spinat on nii nämma. Herned ka ja aeduba panin praegu tuppa ette kasvama. Kasvatan esimest korda porrulauku ette, aga ei tea, kas asja ka saab, sellised naljakad nired on.

Meil on ka ikka jahe, aga midagi ikka kasvab. Tegelikult on nii ilus, kõik lilleline, nurmenukud ja võililled jne. muud lilled peenardel.

Kõike kaunist teile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 16. May 2012, kl 19.20

Isegi minu Tootsi-peenar on jumet võtnud ja kõik kenasti väljasspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 16. May 2012, kl 19.23

Heia Mar11

Mul ka porru veel toas. Nad ongi sellised nired alguses.Veel avastasin, et ongi üleval spinat ja basiilik ja salat(erinevad sordid). Porgand mul ei kasva aga naeris, ka nuikapsas ning lillkapsad ja brokkol on ka maas. Täna õnneks sajab kergelt ja soe on. Nüüd vast läheb kasvamine ka jõudsamalt. Mul ei tulnud üles rosmariin, piparmünt ja veel ei ole tärganud melon. Suvikõrvitsad ja muud kõrvitsad on kenasti üleval ja loodan saada sel aastal neid palju. Viimase kõrvitsa sõin just nädal tagasi ära. Suvikõrvitsad said juba veebruaris otsa. Ma poleks uskunud, et nad nii kaua värskena seisavad. Muidugi tuli kontrollida ikka pidevalt. Mõni läks ikka mädanema ka aga sain õigel ajal jaole ja päästsin suurema osa ära. Panin veel põõsasuba maha. Pole varem kasvatanud. Maapirne sai maha päris palju ja pastinaagi panin ka. Pastinaak pidi kaua idanema.Praegu on täitsa must maa veel.
Igal hommikul vaatan kõik üle. Nii huvitav on teha avastusi ja põnev on oodata. Oleks see kõik ka kaaluga nii,et hommikul lähed kaalule ja muudkui imetled langust. winking smiley Mulle tundub, et olen viimasel kahel päeval kõik lõdvaks lasknud. Sõin jäätist Vana Tallinnaga ja täna võtsin kätte ning tegin rabarberikoogi. Sõime mehega kahepeale selle ära ja tundsin, et oli hea. Õhtuks tegin oasalatit.

Loodan muidugi, et selle rassimisega ei ole see kõik kurjast. Õues on nii värskejaroheline kõik ja ööbikud laulavad. Võrratu.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 17. May 2012, kl 09.32

Ma nii ootan juba meie kokku saamist Lootuse juures. Nii huvitav oleks näha oma silma seda Sinu aiamajandustsmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 17. May 2012, kl 18.03

Mul on ainuke mure, et rohimist on palju.smiling smiley Arstid keelasid mul kummargil olemise ära ja kükitada ka ei saa hästi. Seega jääb üle vaid madalal pingikesel istudes rohimine. Õnneks sai peenardele alla pandud spets kangas, et umbrohi ei tungiks alt peenrasse. Nüüd tuleb noppida vaid seemnetest tärkav umbrohi.

Kokkusaamine jääb vist siis kuskile juulisse?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 18. May 2012, kl 07.32

Tere hommikust kallid sõbradsmiling smiley


Minul on nutt kurgus aga ei taha ka tagasi langeda. Terve kilo otsas. Kuna ka mehe kaal on hakanud tagasi tulema siis panime pead kokkuja otsustasime, et ikka tuleb muuta toitumist. Hakkan süsivesikuid vähendama. Kui olen oma kaalu ja söömist analüüsinud siis kohe kui süsivesikud täis söön tõuseb ka kaal. Proovin nädala ja vaatan siis uuesti kõik üle.

Loodan, et teil kõigil kenam nädal olnud(kaalu poolest). Tegelikult oli väga töine nädal, kuigi olin kodus. Järgmine nädal olen ülepäeva tööl ja võtan seda söömiseasja tõsiselt. Liikumist tuleb niigi.

Kena nädalavahetust kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 18. May 2012, kl 07.44

Hei, hei!
Uskumatu, et ma olen siin reedel hommikul ja varasmiling smiley Aga tööl hetkel natuke lahedam hetk ja mõtlesin, et kirjutan. Ja mul oli isegi meeles kaalul käia!!! Kaal näitas täpselt sama kaalu, mis eelmine nädal. Olen rahul.
Juuli sobib minule kohtumiseks ideaalselt. Puhkust mul siis küll vist ei ole tulemas aga nädalavahetused ikka vabad. Ja me võime ju siis talgu korras ka natuke rohidawinking smiley (kuigi ma lausa jälestan seda tegevustthe finger smiley, vähemalt lapsepõlves oli nii).

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 18. May 2012, kl 10.42

Oi ei, rohima ma teid küll ei pane. Selles olen kindel.winking smileyMa ise ka jälestan seda tööd aga vot ilma ei saa. Seda lihtsalt PEAB tegema. Tavaliselt ma püüan mitte teha töid mida peab tegema. Otsin üles selle meeldiva killu selles tegevuses ning siis on tööd meeldivam teha.
See on tore, et sul kaal sama. Küll ta langema hakkab. Usun, et naudid siis seda täiega.
Ma arvan ka, et võib ju nädalavahetuse valida. Mul ei ole puhkust aga saan sättida oma graafikut nii nagu mulle sobiv on. Tavaliselt arvestatakse soovidega. Ma olen isegi mõelnud mida teile pakkuda. Naudin ette juba mõtet kohtumisest.

Ma arvan, et mul kaal tõusis seoses eilse linnas käimisega. Nimelt olin kontsadel ja kõndisin 8km. Täna on reielihased nii valusad, nagu oleks jooksnud.Olen harjunud kandma botaseid või tenniseid ja nendega ei tunnegi, et oleks mingi maa maha käinud. Lihased on piimhapet täis.Aga süsivesikute osas teen ikka ära. Vaatan kas aitab.

Täna tegin karulaugupestot mandlitega. Söögiks on riisinuudel selle pestoga ja õhtuks tuleb kanalihaga borš.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 18. May 2012, kl 11.33

kauakestvad kallistused teile, mina saaks juulis peale 8-ndat kuupäeva, enne olen veel kaugel maal.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 18. May 2012, kl 12.56

Eks sobibki rohkem kuu lõpupoole.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 18. May 2012, kl 20.02

Hei!

Minul täna 0-ring. aga pole hullu, püüan väga. Alati kõik ei õnnestu, aga olen praegu õnneks korralikuse lainel.
Lootus, mõtlen siin, et jah, muidugi aitab analüüs, tore, et mehega koos arutlete. Küll see kaal langema hakkab.


Rõõmsat nädalalõppu!
M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 20. May 2012, kl 11.40

Tere kena pühapäeva!
Mul täna lebotamise päev. Ainult söögitegemine uueks nädalaks plaanis. Pesin eile elutoa aknad ja üritasin oma masendust peletada mööbeldamisega ning sättisin tuba ringi. Loomulikult ei meeldinud see mu seljale ning õhtu olin selja valuga voodisse naelutatud. Aga ma teadsin, et see nii läheb. Ma ei saa põhimõtteliselt enam üldse midagi füüsilist teha ilma et selg peale seda hullult valutaks. Aga aeg ajalt tahavad ju asjad tegemist. Nii ma siis teen ja pärast kannatan. Aga praegu on nii mõnus uut nägu toas istuda. Vajasin kohe sellist muutust enda ümber. Eks järgmine nädalavahetus võtan magamistoa aknad ette. Nagunii on vaja sealt paar mööblijuppi lasta mehel jalust ära kah viia, nii et olgu praegu nagu on.
Ja minu tootsipeenar valmistab mulle nii palju rõõmu kui seda vaatansmoking smiley



P.s. Lootus, Sa pole kahel viimasel nädalal Jaanilahingu teemasse oma numbrit andnudwinking smiley Õnneks saan ma selle siit kah kättesmiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati foxlife 20.05.2012 11.41.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 20. May 2012, kl 12.39

Tead Foxlife, mul on piinlik neid numbreid seal kajastada. Muidugi on sul vist lihtsam otse sealt võtta. Panen sinna ka edaspidi üles.

Täna nägin imelikku suurt kullilist välja kohal liuglemas. Otsisin binokli välja aga jäin hiljaks. Ta jõudis kaduda. Õnneks vaatlesin teda küllalt põhjalikult ja siis vaatasin oma tarkadest raamatutest järgi. Tegemist oli välja-loorkulliga. Ma pole teda enne meie kandis näinud. See on nii huvitav, avastada uusi linde enda ümber. Põnev.smiling smileySee on veel üks minu väikestest hobidest.

Usun, et su tootsipeenar pakub naudingut. Praegu veel vist silmadele aga varsti ka maitsmismeelele. Ma istutasin kasvuhoonesse mulda ühe potis ostetud basiiliku. Kasvab kenasti ja saan sealt ka värsket lehte võtta. Mul tütar teeb juba aastaid sedasi, et ostab ühe poti ja siis istutab ta ümber kenasse lillepotti ning kasvatab köögis aknalaual. Annab päris kaua tarvitada. Kasvatab ka uued võrsed ja on nii meeldiva lõhnaga.

Väljas on mõnus. Ehk annab ka seljavalu järgi. Ära tee endale liiga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 20. May 2012, kl 21.33

Jah, ma muideks sama nippi kasutasin. Lisasin oma tootsipeenrasse ka ühe poest ostetud basiilikupoti, kui olin selle salatiks ära teinud. Mul sõbranna tegi eelmine aasta sama, seega tean, et tulemust on oodatathumbs up
Aga mul nüüd ootamatud külalised lahkunud ja sätin ise kah magama. Tulemas taas uus töönädal. Ja loodan lõpuks poest mureleid leidaspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 21. May 2012, kl 20.14

Küll on tore maal elada. Peale äikest on õhk niiske ja udu väljadel. Otsustasime siis ratastega minna naabervalda tuttavate juurde mahe kanamunade järgi. Sinna on otsetee läbi metsa ja kuna meil on maastikurattad siis on see teekond väga mõnus ja natuke ekstreemne. Õhk oli paksult putukaid täis ja pidin suu kõvasti kinni hoidma, muidu oleks päevane toidunorm igati ületatud.grinning smiley

Nüüd tagasi kodus. Nahk märg ja jalad surisevad.Tervelt 70 min sõitu ja ongi päevasest toidust järgi 36%. Süüa ei taha aga joon vett mis hirmus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 22. May 2012, kl 12.39

Sa, Lootus, oled ikka üks jube tubli naine!!thumbs upthumbs upthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 22. May 2012, kl 14.50

Jah Foxlife, oma arust kawinking smiley aga keha ei taha mitte grammigi alla anda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 22. May 2012, kl 18.12

Täna olen taas raskustes oma toitu märkimisega. Nimelt oli mul koolituspäev ja teemaks superfoodid.Sai proovitud ja maitstud kõiksuguseid seemneid ja marju ning erinevaid naturaalseid kakaooast tooteid. Võrratult maitsvad olid kõik. Tegime taimse toorpudingu ja erinevaid smuutisid. Kuna valmistamisel panime sinna sisse erinevaid asju siis ..... Kindlasti on kõik kcal lõhki kuna enamus asjades oli toorkakao ja isegi kakaovõi ning pähklid, kookoshelbed, schia seemned.Energiat andsid palju aga kõht oli tühi ning siis tuli ikka tavalist sööki ka süüa.

Need supertoidud ei anna hammastele tööd ja nii tekkib kummaline tunne, nagu poleks midagi söönud.
Ma arvan, et jään ikka tavatoidu sööjaks. Need superfoodid on ikka snäkid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 23. May 2012, kl 18.50

Mis asjad on superfoodid?eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 23. May 2012, kl 20.16

Nagu meile eile selgitati siis need on sellised loodusest leitud taimed, mille koostises on ülikõrged erinevate vitamiinide, mineraalide näitajad. Tavaliselt on neid taimi söögiks kasutatud põlisrahvaste poolt aastatuhandeid. Näiteks toorkako on üks maailma toitainetrikkamaid ja komlektsemaid toitaineid. Kakao sisaldab üle 1200 aktiivse aineosa ja 10% kaalust on antioksüdandid.See näitaja ei ole võrraldav ühegi teise toitainega. Toorkakao sisaldab antioksüdante rohkem kui mustikad, goij mari, acai mari, punane vein ja granaatõun. Selles on maneesium, raud, mangaani, kroomi, väävelit, vaske ja tsinki.

Selliseid taimi on leitud üle maailma. Me ise arutasime, et küllap on selliseid supertaimi ka meil. Miks mitte astelpaju või siis mustsõstar.Ilmselt aga ei ole meie taimed nii külluslikult erineva koostisega või pole neid väga põhjalikult uuritud.
Meile anti proovida vetikaid ja erinevaid marju(goij, acai, mooruspuu vilju), erinevaid seemneid ning siis toorkakaost erinevaid saadusi(kakaooad, kakaovõi, kakaopasta,kakaopulber).
Ma ei tea kas selgitasin arusaadavalt. Kui kokku saame siis saab vestelda sel teemal.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 24. May 2012, kl 08.14

Sain aru küllsmiling smiley
Mul neid goij marju isegi on kodus üks kotike. Üritan siin iga päev 10 marja süüa aga unustan tihti ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 25. May 2012, kl 07.48

Hei!

Oh mis põnevad jutud siin. Mina olen nii töine ja veel saamatu ka. Jälle pluss 68,5.
Loodetavasti on teil läinud paremini.
Aga alla ei anna!

M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 25. May 2012, kl 21.12

Minul sel nädalal taas nulliring. Oli küll kergem nädal söögi poolest aga vähemalt ei ole plussis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 26. May 2012, kl 20.24

Tere ja kena laupäevaõhtut


Minul siis läks maha tervelt 200grammi. Vägev langussmiling smiley Viimastel päevadel olen nii palju liikunud. Eile Tallinnas 11 km ja täna ka siis jala bussijaamast Kristiine keskusesse ning terve päev ka veel jalul. Kokku 8km käidud. Oma toidupäevikusse pole mõtet seda sisestada kuna viib kogu söömise miinusesse. Olen viimastel päevadel ka palju puuvilju söönud. Avastanud enda jaoks ka kakao. Varem mulle see jook üldse ei meeldinud aga nüüd naudin seda. Toorkakaost tehes on tegemist tõelise kuuma šokolaadiga. Püüan vähe suhkurt panna ning kasutan steeviat. Muidugi saab teha ka külma jooki.

Tänane õhtu siis eurovisiooni vaadates jalad mulisevas jalavannis ja kuuma kakaoga.

Mõnusat õhtutsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 27. May 2012, kl 17.55

Mar, saatsin Sulle erakirja.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 30. May 2012, kl 07.09

Kas lõpetame siin?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 30. May 2012, kl 22.00

Jahsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...1516171819202122232425
Asukoht: 25 / 25


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.