Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2
Re: DUELL - lootus, lillu, Marili, Ussike, ilenna, Murumumm ja tutuna
Saatis: lootus
Kuupäev: 22. July 2011, kl 08.19

Tere hommikust

Minu tänane kaal siis 95,1kg. Veel sain maha 0,7kg. Tore saavutus. Usun, et ka teil on kõigil kenad numbrid.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - lootus, lillu, Marili, Ussike, ilenna, Murumumm ja tutuna
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 23. July 2011, kl 20.44

Tere!

Ei pääsenud eile netti - küll aga kaalu peale smiling smiley. Kaal 91,7 - langus võiks ju suurem olla, aga suund on õige ja peab rahul olema smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - lootus, lillu, Marili, Ussike, ilenna, Murumumm ja tutuna
Saatis: tutuna
Kuupäev: 25. July 2011, kl 07.42

Hommikust,

Mõtlesin siin enda käitumiste jm. peale. Avastasin, et iganädalane reedehommikune kaalumine, tekitab mingi kentsaka ettekujutuse, et nädalavahetuse võib vabalt lasta. Kui tulemus on suht ok, siis petan ennast mõttega, et noh nüüd võib natuke...esmaspäeva hommikuks on kaalutõus nii suur, et terve nädala maadlen selle mahasaamisega ja siis tuleb nädala peale eelmise nädala numbritega võrreldes kaalulangust 100 g.
Kaalutõus eelmise nädalaga on nii suur, et käsi keeldub seda siia kirja panemast. Otsustasin, et käin siin "kaaluabis" edasi, märgin oma kalorid üles aga hakkan kaalunumbreid edasi andma 1x kuus. Loodan, et Teil selle vastu midagi pole. Ma pean selle asja oma kõrvade vahel kuidagi jonksu saama.
Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - lootus, lillu, Marili, Ussike, ilenna, Murumumm ja tutuna
Saatis: lootus
Kuupäev: 25. July 2011, kl 11.43

Meie duellis paljud kadunud. sad smiley. Tundub, et ka teised on otsustanud midagi. Kui nii siis andke märku.

Edu ja kena nädalat kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - lootus, lillu, Marili, Ussike, ilenna, Murumumm ja tutuna
Saatis: lootus
Kuupäev: 26. July 2011, kl 10.59

Paistab, et mul on õigus ja see duell lõppeb siin ja praegu. Edu kõigile. Mina jätkan teises duellis ikka edasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - lootus, lillu, Marili, Ussike, ilenna, Murumumm ja tutuna
Saatis: Marili
Kuupäev: 14. August 2011, kl 10.07

Hei, väga vabandan. Olin pikalt puhkusel ja ei olnud kuidagi võimalik arvuti juurde pääseda. Kohe jama värk, olen kaalus juurde võtnudsad smiley. Nüüd siis 98,9kg...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - lootus, lillu, Marili, Ussike, ilenna, Murumumm ja tutuna
Saatis: lootus
Kuupäev: 14. August 2011, kl 15.57

Kas on mõtet jätkata kuna keegi ei ole juba pikemat aega siia midagi lisanud. Mina jätkan jõuluduellis ja nagu Tutuna kirjutas siis tema loobub. Teised ei ole üldse märku andnud. Anna teada oma otsus ja siis teeme selle lõpliku.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.