Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 1234Järgmine
Asukoht: 1 / 4
foxlife ja rinsu duell
Saatis: rinsu
Kuupäev: 14. May 2010, kl 20.37

Foxlife pikkus 170 kaal 91,1
Rinsu pikkus 170 kaal 91

Kaalumine reedeti.spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: myamari
Kuupäev: 15. May 2010, kl 10.10

Väga võrdsed vastased. Põnev duell, jälgin huviga ja hoian mõlemale pöialt.

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: Jupats
Kuupäev: 15. May 2010, kl 14.19

Mina kaalun ka end reedeti. Siis saan oma kaalukaotust teiega võrrelda the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: foxlife
Kuupäev: 15. May 2010, kl 19.38

Hellou! Ma jõudsin kah lõpuks maalt tagasi. Söömine pole üldse olnud nii nagu peab. Eile läks raudselt üle ja täna on alla igasuguse arvestuse. Ehk see tasakaalustab. Homsest lõpeb aga mul kahjuks makstud aeg ära. Loodan, et saan võimalikult kiiresti makstud ka eripakkumisega. Tahaks ikka odavamalt saadasmiling smiley
Rinsu, kuidas Sul nädalavahetus sujub?

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: rinsu
Kuupäev: 16. May 2010, kl 20.49

Mina ostsin täna kaalu omale... elektroonilise. Ja oh häda, koju jõudes ja kaalule astudes selgus, et ma olen olnud tänu oma mehaanilisele kaalule eksimuses umbes kilo võrra. Seega oli minu tänane kaal hoopis 91.6 kg.
Söömise osas on olnud keeruline- eile käisime külas ja vaatamata omalt poolt kaasa võetud kergemale kraamile sai siiski kalorid lõhki söödud ja no liikumist pole ollagi.
Täna olen kalorinormis, aga liikumist- üllatus, üllatus- nulllllll.
Foxlife- usun, et minu kaalueksimus ja laupäevaõhtune külaskäik annavad kenasti tööd, et reedeks nulligi saada, ehk veab ka miinuse välja smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: foxlife
Kuupäev: 17. May 2010, kl 08.28

No hea, et nii alguses see Sinu kaalunumbri erinevus välja tuli. Hullem oleks olnud, kui oleks saavutandu kenakese miinuse ja siis alles avastanud, et algkaal oli tegelt hoopis midagi muud. Nii, et ma arvan, et kaotus pole kuigi suur ja need numbrid lähevad meil ju algkaaluna kirja. Tähtsamad on tuleva reede numbrid.
Minul oli samuti nädalavahetuse liikumine suur paks null. V.a eilne suurkoristus kodus. Aga loodan, et nüüd nädala sees tuleb liikumist sellevõrra rohkem. Plaanin nimelt jalgsi töölt koju hakata käima, kui vähegi ilm lubab.

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: rinsu
Kuupäev: 19. May 2010, kl 12.00

Foxlife- kuidas seni nädal möödunud on? Mina olen reedese kaalumise osas küll lootusrikas- söömine on olnud kenasti kontrolli all (vahel vb paari % jagu rohkem söödud), trenni olen teinud, no ja vett joon ma niikuinii nagu hobune- ämbriga smiling smiley No ja kui veel arvestada seda, et ma sain oma vana vöö jälle kasutusele võtta (mis vahepeal lihtsalt ümber ei mahtunud) siis on tunne päris hea smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: foxlife
Kuupäev: 19. May 2010, kl 13.58

Ohh, kui ma kah vaid saaks nii optimistlik olla. Mul paras kaos käsil. Liikumine on tänu RA-le raskendatud. Nüüd proovin koormusvaba nädalat ja vähem süüa. Samas jube piin ka kodus istuda nii ilusa ilmaga. Eile käisingi sõbranna juures ja sai 2 siidrit joodudcool smileyNii et minu jaosk saab reede täiega olema üllatusmoment.

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: rinsu
Kuupäev: 19. May 2010, kl 14.56

oijah... siidrist võib vist unistada ainult... mina raatsin endale heal juhul valget veini lubada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: foxlife
Kuupäev: 19. May 2010, kl 16.44

No mul läheks kõik kohe metsa, kui ma ennast lausa piinavalt asjadest eemal hakkaksin hoidma. Ma siis parem luban endale natuke midagi ja kuskilt mujalt tõmban kokku vms. Elu nautides peaks ju kah saama kaalu langetada. Või kuidas? Muidugi see nautimine peab ikka piirides püsimasmiling smiley Ja võibolla mulle saabki saatuslikuks see, et ma ei tunneta piiri?eye rolling smiley Ahh, mis ma ikka filusufeerin, nii ajangi pilli lõhki peas ja on seda siis vajaspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: foxlife
Kuupäev: 20. May 2010, kl 08.58

Tundub, et siin Toetusteemas on mingi alateema, mida mina ei näe, sest nüüd näitab mulle foorumi pealehel juba 2-te lugemata postitust aga sisenedes ma neid ei näe. Minuga on ikka igal sammul mingi probleemgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Kuupäev: 20. May 2010, kl 09.10

Sa pole ainuke. Ka mina ei leia siit teemast üht lugemata kirja kuidagi üles.

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Kuupäev: 20. May 2010, kl 11.12

Minul näitab toetuste teemas jällegi, et seal on 8 uut teadet, aga teemasse sisenedes pole neid näha. Võib-olla on see selle probleemiga kuidagi seotud, et mõnel on siin postitused kaduma läinud ...

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: rinsu
Kuupäev: 21. May 2010, kl 08.15

Tõehetk... Tänahommikune kaal 89,9. Seega siis duelli alguses kirja pandud kaalu arvestades -1,1 kg.
Kui aga aluseks võtta pühapäevane kaal mille kaalusin uue elektronkaaluga, mis näitas 91,6 siis on langus lausa -1,7 kg. Mõlemad on ilusad tulemused ju...

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: foxlife
Kuupäev: 21. May 2010, kl 12.06

Minul pole midagi ilusat. Ausalt öeldes tahaks lausa loobuda duellidest. Võibolla see mõjub kuidagi vastupidiselt, et vaja saada head tulemust ja sellest tuleneva stressitulemusena kaal hoopis tõuseb. Üritan lihtsalt aru saada, miks lähen nii nagu läheb.

................Rinsu......Foxlife
14.05.10....91,0..........91,1
21.05.10....89,9..........92,8
Kokku.......-1,1..........+1,7

Läheb jälle miljon aega, et seda plussi tasa tehasad smiley Igal juhul kui mind pole siin näha, ära muretse Rinsu, järgmine reede annan kindlasti kaalunäidu.

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: rinsu
Kuupäev: 21. May 2010, kl 12.34

Aga äkki tõesti peaksid hoopis duellitamise siis ära jätma? Mina muidugi jätkan hea meelega, aga kui Sa tunned, et see Sulle halba teeb siis võime ka asja katki jätta hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: foxlife
Kuupäev: 21. May 2010, kl 14.40

Ärme ikka pooleli jäta. Mis alustatud, tuleb lõpuni viia. Kui raske seda 5-te kilo siis ikka maha võtta onwinking smiley Isegi kui praegu tundub, et on raske, siis küll see mööda lähebwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: foxlife
Kuupäev: 21. May 2010, kl 18.10

Käisin koju jõudes kaalul ja see näitas 92,1. Rinsu, kas võiksin selle näidu hoopis kirja? Natuke parem kui 92,8confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: rinsu
Kuupäev: 21. May 2010, kl 22.24

Ikka võib, aga palun pane ise kirja- ma üritasin, aga siin see värviliste jms kirjade tegemine ja siis kogu asja kohakuti saamine ajas närvi mustaks.angry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: foxlife
Kuupäev: 22. May 2010, kl 10.00

Hihiiiii, see pole üldse raskewinking smiley Võin vabalt sellega ise nikerdada, mulle meeldib numbrite ja tabelitega mängidaspinning smiley sticking its tongue out Ja aitähh, et mu numbriga nõustusid!

Siin siis meie uuendatud tabel:
................Rinsu......Foxlife
14.05.10....91,0..........91,1
21.05.10....89,9..........92,1
Kokku.......-1,1..........+1,0

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: rinsu
Kuupäev: 24. May 2010, kl 08.29

Mina leidsin teema üles, aga kuda ta nüüd Sulle ka nähtavaks teha?

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: foxlife
Kuupäev: 24. May 2010, kl 10.24

Nüüd näen mina kahsmiling smiley Äkki tegi Kaaluabi midagi? Kui jah, siis tänud. Ja vahet pole, kes mida tegi, peaasi, et jälle näha onthumbs up Ma olin ikka parajas paanikas, kui seda polnudgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: rinsu
Kuupäev: 24. May 2010, kl 11.57

Ma muide kirjutasin Kaaluabile kurja kirja ka- et muidu nagu tore ja hea ja kasulik leht, aga ITindus lonkab kahte jalga korraga aeg-ajalt (nagu mina peale Maijooksu hot smiley )

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: foxlife
Kuupäev: 24. May 2010, kl 12.53

Heheeee, sellepärast siis nii kiiresti tegutsesidkiwinking smiley Aga peamine, et lõpp hea, kõik heathumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: rinsu
Kuupäev: 25. May 2010, kl 09.08

Nojah, ma olen aru saanud, et ega nad siin foorumis kõikides teemades käsitletud kiunudel ei jõua silma peal hoida ja kui ikka närv läheb mustaks siis tuleb otse pöörduda. Ja näe, töötas smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: rinsu
Kuupäev: 26. May 2010, kl 13.34

oioioioiii... reede läheneb eye popping smiley
no ei oota ma seda päeva sel nädalal- otseselt küll koledat moodi patustanud pole, aga selline "täis" on olla ja tundub, et ega see kaal ka mingeid rõõmustavaid numbreid endas ei peida sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: foxlife
Kuupäev: 26. May 2010, kl 13.37

Ma vahelduseks isegi ootan, kuigi eks pettumise hirm ole kah. Ja jälle, näed, ma mõtlen liiga palju kogu sellele värgile. Mõni ime, et kaalulangetamine ei suju!
Aga muidu olen ma tubli olnud, söömine kontrolli all ja kuigi ma konkreetselt trenni ei tee, siis selle nädala sammupagas tuleb päris hea. Juba praegu on 6000 sammu koos ja koju lähen kah jala, mis teeb oma hea tund kõndimistthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: rinsu
Kuupäev: 28. May 2010, kl 11.55

Oehh, saabusin arvuti taha lõpuks lugematutelt koosolekutelt.
Teavitan siis rõõmuga, et olen sellel nädalal saavutanud kaalukao -900 g ja vööümbermõõdult 2 cm.

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: rinsu
Kuupäev: 28. May 2010, kl 14.41

Foxlife uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Valikud: VastaOsunda
Re: foxlife ja rinsu duell
Saatis: foxlife
Kuupäev: 28. May 2010, kl 16.40

Uuuu-uuuu-uuuuusmiling bouncing smiley Olen siiiiiiinhot smiley Ja üsna rahul, mis puudutab kaalulangust. Vähemalt see langeb (ptüi-ptüi-ptüi). Nagu blogis kirjutasin, siis mõõdud pole vähenenud v.a vöö. Aga ehk nad lihtsalt pikema mõtlemisegagrinning smiley Minu tänane kaal siis 91,1. Naljakas, kuidas mul see kaal nii kõigub ja just kahe numbri, 92,1 ja 91,1, vaheleye rolling smiley Nüüd siis elame ja näeme, mis juhtub tuleva nädala jooksulsmiling smiley

................Rinsu......Foxlife
14.05.10....91,0..........91,1
21.05.10....89,9..........92,1
28.05.10....89,0..........91,1
Kokku.......-2,0.............0

Tabelit vaadates eriti rõõmsaks muidugi ei tee. Mitte, et Sina juhid aga Sa oled tublimthumbs upsmileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 1234Järgmine
Asukoht: 1 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.