Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
STIILSE VIISIKU DUELL- Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Trints, Tweety
Saatis: rints
Kuupäev: 23. August 2011, kl 00.12

Tere!!! 23.08 alustab uus duell - stiilne viisik. Oleme siis üksteisele toeks kuni võiduka lõpuni!
Kaalumispäevaks saab reede, nii et juba 25.08 tulevad uued näidud.. Edu meile!!!
Siin siis esmane tabel -

NIMI_________algkaal___25.08__KOKKU
Anka73________110.5___
Rasvapõletaja___89_____
Rints___________99_____
Trints__________98,7____
Tweety_________82,9____

Valikud: VastaOsunda
Re: STIILSE VIISIKU DUELL- Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Trints, Tweety
Saatis: rints
Kuupäev: 23. August 2011, kl 00.13

Minu vabandused / naidud ikka 26.08 siis ehk reedel

Valikud: VastaOsunda
Re: STIILSE VIISIKU DUELL- Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Trints, Tweety
Saatis: Tweety
Kuupäev: 23. August 2011, kl 07.12

Tere tüdrukud,

Nüüd siis selline lugu, et oma usina pürgimisega olen nüüd kahes duellis kirjas, aga sellest vast hullu pole, ongi suurem motivatsioon pingutamiseks. Kirjutan siis endast ka natuke, ehk on nii meeldivam suhelda eye rolling smiley
Mina olen Anna, vanuseks veel mõned päevad 26 ja kuni 2005 aastani olen suhteliselt sale olnud, nii 65 kilo kanti, seda pikkuse 174 cm juures. Olen tegelenud spordiga ja ise suhteliselt kiire elutempoga inimene olnud. Aastal oli siis 2007 kui minu kaalust on põhjendamatult saanud 96,7 kilo. Olen proovinud kõike- dieete, kaalujälgimist(sellega sai veelgi 7 lisakilo võetud), isegi personaalset treenerit koos treeningukavaga aga ei midagi. Kuid kuna olen see inimene kes tugeva stressi all jätab söömise järgi - lahkuminek elukaaslasega andis mulle miinus 10 kilo. Nüüd olen tegelenud ainult sellega, et seda säilitada, kuid enda üllatuseks sain veelgi alla, tänaseks on minu kaal ca 83 kg. Tahan olla reaalne ja jõuda vähemalt 70kiloni. Ja seda loodan koos teie toe ja nõuga. Vott.
Hetkel jälgin väga mida suhu pistan, sai soetatud nii käimiskepid kui ka crosstrainer. Loodan sellega ennast vormi ajada, et lõpuks ennast jooksma saada - kunagi mulle täitsa meeldis metsas joosta...
Aga selle tabeli osas, äkki saaks sinna see soovikaal ja palju jäänud sinna jõudmiseks ka kirja panna? Siis on ehk põhevam vaadata...
Mis arvate?

Valikud: VastaOsunda
Re: STIILSE VIISIKU DUELL- Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Trints, Tweety
Saatis: trints
Kuupäev: 23. August 2011, kl 08.49

Tere hommikust!
Leidsin siiski õige koha ülesse.
Räägin ka siis endast. Olen 25a 2 lapse ema. Olen 6 klassist alates olnud trullakavõitu. suutsin ennast kätte võtta 2005a algul ja kaalusin aastalõpuks 68kg. 2006a suveks olin juba tagasi 80kg ja 2007 j'in esimese lapse ootele ja võtsin juurde u 30kg, teiselapsega 8kg. Liitusin KA-ga 2010a aprillis aga see jäi ka ainult 3 tasuta proovipäevaks. 2010a lõpus kaalusin 115kg ja otsustasin midagi muuta. Sain teada et mul on kolesterooli näitaja paha ja suhkrutase kõrge ja otsustasin hakata jälgima mida suhupistan ja nüüd siis tegin KA pikenduse 2011a aprillis, kolmeks kuuks ja jäin tulemusega supper rahule. Siit saab supper motivatsiooni ja toetuse ja mulle väga sobib se kalorite lugemine. Olin kuuaega eemal ja kaal seisab(õnneks ainult 700g on juures) ja tunnen et vajan väljakutset, seega otustasin ühineda duellitajatega.
Eelnevalt olin proovinud igasugu dieete, küll igasugu kokteilid, tabletid ja kiirdieete ka. Kuid siin KA olen leidnud endale sobivaima lahenduse.
Soovin meile kõigile edu duellitamisel!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: STIILSE VIISIKU DUELL- Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Trints, Tweety
Saatis: rints
Kuupäev: 23. August 2011, kl 10.34

Tere siis minugi poolt!! Olen Riina, 31 ning 7 a poisi ema. terve elu olen olnud paksuke ning sellega ka suurt vaeva nainud. Kaaluabis olen olnud yle aasta ning sellega ka haid tulemusi saanud, nimelt alla votnud 23 kilo. Kuna kevad oli mulle aga vaga raske ning sellega seotuna muutus ka elukorraldus, siis kahjuks sain osa sellest kaalust tagasi. samas olen veendunud Kaaluabi tohususes ning tean, et koos suudame voita! Trennidest on plaanis minna zumbatama ning metsakondi tegema. samuti tahaks osa votta sygisjooksust, seda kyll kepikonnina.
Yhesonaga super tore, et saame koos kaalulangetamist alustada.. edu , edu ja veelkord edu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: STIILSE VIISIKU DUELL- Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Trints, Tweety
Saatis: tiuks
Kuupäev: 25. August 2011, kl 11.58

Tere

Oleksin väga huvitatud Teiega liitumast. Olen 42 aastane ,kogu oma teadliku elu olunud raamatupidaja- seega enamus päevast istun ja liikumine sisuliselt 0. Olen 3 lapse ema, kellest osad juba iseseisva elu peal, pesamuna on 6 aastane. Eks kõik see, nii istuv elusviis,lapsed , kui ka vanus on andnud oma osa selles, et 63 kg pealt olen jõudnud 93-ni. Kuna käisin paar päeva tagasi ämmaga arstil ja tema kaal oli 88, siis otsustasin, et enam see nii edasi minna ei saa. Seega sooviksin väga liituda teie duellitamisega loodan, et olete nõus mind veel juurde võtma

Valikud: VastaOsunda
Re: STIILSE VIISIKU DUELL- Anka73, Rasvapõletaja, Rints, Trints, Tweety
Saatis: rints
Kuupäev: 25. August 2011, kl 18.22

Tere tulemast tiuks... AGA TEEN UUE TEEMA SIIS JUBA KA SINU NIMEGA....KALLID TEAMI KAASLASED / SEE TEEMA ON SULETUD NING MEIE DUELL ON NYYD NIME ALL / KANGE KUUIK -
homme / 26.08 OOTAN TEIE ESIMESE NaDALA EDUSAMME

Valikud: VastaOsunda


Selle teema sõnumitele ei saa vastata, sest teema on moderaatorin lukustet.