Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 06. June 2012, kl 13.20

Tere ja tänud õnnitluste eest!smiling smiley

Kohutav on tõesti, et kui maitsvad road silma all, siis muudkui sööks...angry smiley Tegin nädalavahetusel leiba ja sõin korraga 5 viilu+paksult taluvõid...eye popping smiley Aga maitses suurepäraselt, kuigi...pärast oli nii raske olla. Ja eile ostsin 300g linnupiima komme ning võite arvata palju sealt tänaseks järgi jäi...(4 tk täpselt). Õnneks kustutas 11km jooksu ilmselt need süsivesikudthe finger smiley Kaal oli päris kena, kuid mitte veel reedenesad smiley

Püüan täna süüa täpselt nii palju, et kõht täis ja meel heagrinning smiley

Käisin poes ja proovisin riideid-no on ikka tore küll peeglisse vaadata ja võiks lausa kõik ära ostasmiling smiley Aga proovidagi on lahe ja meeleolu muutub rõõmsaks!

Otsige motivatsioon taas ülesse ja tavaliselt ongi nii, et peale suuri sööminguid tuleb taas mõistus pähe (isud kah rahuldatud ja ebameeldiv ülemäärane täiskõhutunne tuntudgrinning smiley) ning saab taas reele.

Olege tublid... 1 päevake veel jäänud reedeni!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 08. June 2012, kl 08.30

Tere hommikust!

Ei kipugi kiiruga näitu teatama, sest midagi head kirja panna ei ole. 67,9 ehk siis 400g otsas.
Aga tore on see, et päike väljas ja motivatsioon hakkab ka tagasi tulema, olen jälle õigel lainel.
Vahepeal tekkis mul üks mõte, mida teiega jagan: ehk alustaks hoopiski neljakesi uut duelli uue pealkirjaga? Mida arvate?

Ilusat nädalalõppu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 08. June 2012, kl 08.59

Hommikust!

Minul on täna väga ilus number. Kaalun 80,5kghot smiley
Päevade aegne paistetus on möödas ja kaal kohe ka palju ilusam. Loodetavasti saab nädalavahetusel palju aias toimetada ja külmkapist eemal olla grinning smiley Siis on lootust suuremalegi kaalulangusele winking smiley

Kaunist nädala lõppu!

PS! Mina olen nõus uue duelliga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 08. June 2012, kl 09.10

Hommikust!

Minul 68,0, eks ikka lootsin paremat, aga asi seegi, et esmaspäevasest +800g lahti olen saanudgrinning smiley

Mina ka nõus uue pealkirjaga, aga meil oleks veel üks liituja...Merx võttis ennast kokku ja lööks ka kampa kui teised nõus oleksid. Viis oleks ilus number!smiling bouncing smiley Mida arvate?smiling smiley

Eile tegin pizzat ja kohupiimakooki erinevatel põhjustel, aga ei söönud tükikestki!!! Hommikul maitsesin ja olid mõlemad väga maitsvad. Nüüd kõik laiali jagatud ja enam süüa ei saa...the finger smiley Vaat nii!

Just valasin kogemata töö juures tassi kuuma teed teksastelethumbs down...õudne! Õnneks oli pisut jahtunud ja teksad tulid ka kiirelt jalast ära (vaat miks ka on hea saledam olla, ha haa...the finger smiley)
Õnneks olen toas üksi ja õnneks olid ühe ürituse tõttu teised püksid varnast võtta.smiling smiley Nii et olge teetassidega ikka ettevaatlikud!

Kuidas teistel?smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 08. June 2012, kl 10.16

Tervitus !

Küll te olete kiired kõik thumbs up

Sibylla, supertubli oled !!! Võitja, 0 on palju parem kui + , Rokimemm, Sina minuga täna ühes paadis cool smiley
Minul täna 57,0 ehk siis + 300 grammi. Ise tehtud smiling smiley
Aga pole midagi, sel nädalavahetusel plaanis aias kõvasti tööd rügada, nii et loodetavasti patustamiseks palju aega ei jää

Uus duell on hea mõte, teeme ära! smiling bouncing smiley

Mina olen nõus Merxi kampa võtma loomulikult, ta mu vana "kaaluabisõbranna" ju smiling smiley Aga üks tingimus on ka, kallis Merx: ära ei tohi kaduda ilma ette hoiatamata ja igal reedel soovitavalt ennelõunaks peab ilusti oma kaalu andma, olgu see milline tahes grinning smiley

Reede on üks mu lemmikpäevi, tore nädalavahetus juba paistab, laaaheee!!! hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 08. June 2012, kl 11.40

Mina olen ka Merxi poolt,väga vahva!Meil on igavesti tore grupike ja koos on palju lõbusam.
Rõõmsalt edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 08. June 2012, kl 13.14

Tore siis!

Palun, Merx, anna endast märku. Lähen kohe-kohe töölt ära ja siis saan tabeli teha alles pühapäeval.

Kaunist nädalalõppu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 11. June 2012, kl 10.09

Tere kena esmaspäeva!

Kuidas nädalavahetus möödus?
Mina olin töökas, rabasin aias mõlemal päeval vähemalt 10 tundi, nüüd tulin töö juurde puhkama smiling smiley Siin nii mõnus, peab ainult hiirt liigutama smiling bouncing smiley
Aga leidsime laupäeval aega ka grillimiseks ja veini ning koogi nautimiseks
Täna hommikune kaal oli poole kilo jagu reedesest suurem, aga see ei ole midagi katastroofilist, loodan paari päevaga selle ära nullida .

Kuidas teil läinud on, ootan uudiseid cool smiley
Mis meie uue duelli pealkirjaks võiks saada, on kellegil mõtteid? see võiks olla midagi motiveerivat.
Ja kus on Merx, auuuu!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 11. June 2012, kl 12.45

Tere kaunist lõunat!

Minul oli ka tegus ja tore nädalavahetus.smiling bouncing smiley Koristasin mõnuga ja pesin aknaid ja korrastasin kuuri jne jne. Trenni sai ka tehtud ja söödud täiesti mõistlikult. Täna siiski +200g. No see ei tapathe finger smiley

Andsin laupäeva hommikul endale lubaduse, et ei söö 1 nädala jooksul (vaatan mis siis edasi saab) ühtegi valgest jahust toodet ega kommi ega jäätist! See lubadus tuli siis, kui olin varahommikul mõnuga ära söönud 1 liitri jäätisteye popping smileyeye popping smileyeye popping smiley ning lõpuks oli süda paha.

Krissukrässu, kindlalt kaob see 500g nagu niuhti või natukese pingutamisega.winking smiley Ma ei saa aru, maha võtta on keeruline, kuid juurde tuleb teinekord isegi siis kui oled toitunud täiesti hästi ja OK??? EBAÕIGLANE!

Merxile saatsin hommikul erakirja, aga ei kippu ega kõppusad smiley Ootan kella 16-ni ja siis teen tabeli ära, eks siis paistab, kas ta ilmub välja.

Sibylla ja Rokimemm, kuidas teil laupäev-pühapäev möödusid?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 11. June 2012, kl 14.37

Tere-tere!
Nädalalõpp möödus suhtleliselt mõistlikult. Sünnipäevalpas käitus ka väga hästi, s.t. et toidud olid küll väga head ja tervislikud, ei midagi sellist, mida peab mitu päeva seedima ja ennast kiruma. Tegin pikad käismisringid ja kaalu juurde ei tulnud, aga ka maha ei läinud. Reedeks peaks ikka ilus number olema.
Täna on toitumine tasakaalus, kuid kõik kalorid on juba kätte saadud. Hoian külmkapist eemale. Raske see on, aga peab.
Uue duelli nime peale tuleks mõelda ka.Igaüks võiks lähipäevil midagi välja pakkuda, eks?
Et oleks innustav nagu: kaunis kaunimaks.
Oh, kuidas kell lippab! Hakkan kodu poole sättima.
Ilusat õhtut ja kes jalgpalli vaatab, sellele ka kauneid hetki spordiga!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 11. June 2012, kl 20.11

Tere!

Kaalusin küll hommikul, aga unustasin siia kirja panna.

Laupäev oli üle hulga aja täiesti mõttetu logelemine. Käisime perega linnareisil, vanaemal külas. Ja õhtul sõbranna juures sünnipäeval. Sõin ja jõin seal minagi.

Pühapäeval haarasin selle sünnipäeva patustamise peale vabatahtlikult muruniiduki ja niitsin tunnikese. Pärast veel peenarde rohimist ja muid aias nokitsemisi. Mõnus oli.

Tänaseks on juures pool kilo, aga tõenäolislet on see eile õhtune koogel-moogel leivaga, mida ma endale aeg-ajalt maiustamiseks teen winking smiley

Püüan olla sel nädalal tubli. Kuna lähen Eesti-Soome tantsupeole, siis tean, et trenni saan teha nii, et varbad rakkus. Ehk jääb söömiseks vähem siis aega. Sellega seoses - reedel olen Soomes ja kaalunumbrit ei saa edastada (ega tõenäoliselt pole mul seal kusagil kaaludagi). Esmaspäevaks jõuan küll tagasi, aga torman kohe ühele koolitusele. Seega saan muljetada alles esmapäeva õhtul ning siis ka oma numbrid kirja panna.

Kõike kaunist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 12. June 2012, kl 09.48

Nii tore on lugeda teie kirjutisi smiling smiley Vahva, et oleme siin kõik aktiivsed tegutsejad, mitte vaid kord nädalas kaalunumbri teatajad thumbs up

Mõtlesin, et võiks uue duelli juba reedel ära teha ja panna reedesed näitajad uue duelli esimesteks verstapostideks. Mis arvate?

Pakun siis oma nimevariandi uuele duellile cool smiley Võiks olla midagi, mis eesmärki aitab silme ees hoida ja mõjub positiivselt.
Näiteks variant "Neljakesi (või viis, ma ei ole aru saanud, kas Merx liitub meiega või mitte? ) koos ideaalkaaluni" või "Neli vaprat unistuste kaalu" . Ehk tuleb veel miskit mõttesse, annan siis teada grinning smiley

VÕitja, mina Sinuga tänasest ühes paadis: kuni reedeni mitte ühtegi kommi, šokolaadi ega saialist. Eile õhtul langesin Dumle kommide lõksu eye popping smiley Õnneks hüppasin lapsega päris palju batuudil, ehk see veidi kompenseeris. Tänahommikune kaal 300 grammi reedesest rohkem. Pingutame edasi!

Ilm tõotab ilus tulla, see teeb tuju heaks smiling smiley Kuidas teil läheb?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 12. June 2012, kl 09.58

Kuupäev____Sibylla/173___Krissukrässu/169___Võitja/176______Rokimemm/165


6.01.12..................78,6.......................57,1......................70,3..............................69,2
4.05......................80,5/+0,5...............57,5/-0,6.............68,3/-0,5......................68,1/+0,9
10.05....................80,5/0....................57,4/-0,1.............68,1/-0,1......................67,2/-0,9
18.05....................80,5/0....................57,1/-0,3.............68,9/+0,8.....................67,6/+0,4
28.05....................81,1/+0,6...............57,0/-0,1.............68,3/-0,6......................67,1/-0,5
01.06....................82,0/+0,9...............56,7/-0,3.............68,0/-0,3......................67,4/+0,3
8.06......................80,5/-1,5................57,0/+0,3............68,0/0..........................67,8/+0,4

Kokku:..................+1,9kg...................-0,1kg...................-2,3kg........................-1,4kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 12. June 2012, kl 19.40

Oh kui jube tabel confused smiley Eelmises duellis oli mingigi miinus selle kahe-aastase pingutamise peale. Nüüd lausa +1,9kgangry smiley

Loodetavasti teeb suur tantsu vihtumine sellele plussile 1:0 the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 13. June 2012, kl 08.48

Sibylla, tants mõjub Sulle kindlasti hästi+ positiivsed emotsioonid.
Tabel teeb mind ka veidi kurvaks, sest poole aastaga läinud ainult 1,4 kilo ja tänase päeva seisuga veelgi vähem, kuna vahepeal kadusid ikkagi pidurid pealt ära.
Kaalunumber kole mis kole.Täna teen puuviljapäeva.
Krissukrässu on nimesid pakkunud, vaja ka mõelda.
Jonnakas nelik?
jonni täis nelik (kvartett) või viisik, sest me oleme ju jonnakad positiivsed mõttes?!
Kenakesest kaunitariks
Kaunis kaunimaks

Rõõmsat päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 13. June 2012, kl 10.05

Tervitused!

Muidugi, Sibylla, kindlasti on trennid ja tants igati positiivsed kaalulethumbs up.
Minu kaal sel nädalal muudkui kõigub, +/-500g . Kurvaks teeb nagu...
Eile tegin shokoladisufleed ja see õnnestus nii suurepäraselt, et vaatmata mõttele mitte süüa...sõin õhtul hilja ikkaeye popping smiley

Nimesid olete nii vahvaid pakkunud! Jonnakas nelik kõlab innustavalt küll. Merx pole ilmselt veel "valmis liituma". Ta pole mulle vastanudsad smiley

Paneksin siis sellel reedel uue duelli nimega tabeli ülesse. Mis nime siis valime???

Täna on nii ilus ilm! Tuleks ometi kord suvi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 14. June 2012, kl 08.51

Hommik smiling smiley

Tänane kaalunumber on täpselt sama, mis eelmine reede. Loodame, et homseks liigub veidikenegi allapoole the finger smiley

Mulle meeldib nimi "Kaunis kaunimaks" smiling smiley Noh, selline positiivne ja rõõmus nimi, nagu kõik meie duellis osalejadki smiling bouncing smiley

Suvi vist hakkab kohale jõudma, tahaks väga loota! hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 14. June 2012, kl 09.14

Head kaduneljapäeva hommikut!

Mul on selline rütm sees, et kaduneljapäeval eriti süüa ei tahagi ja see tähendab, et
saan oma isud lõpuks kontrolli alla. Õhtul ei õnnestu süüa, sest olen teatris.Kõik märgid näitavad, et alla saan homseks vähemalt paarsada grammi.Ikka asi.
Mis nimi duellile panna? Jätaks Võitja otsustada

Ilusat suvist päeva kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 14. June 2012, kl 10.07

Hommikust!

Minugipärast võib olla "Kaunis kaunimaks"winking smiley. Kas Näeokene ka sobiks lisaks, siis hea kiiresti leida?

Tublid olete mõlemad! Kadedaks kohe teebsmiling smiley Ma maiustasin eile ühel üritusel (kuigi lubasin endale, et ei tee seda...) maasikate, murelite ja koogiga........Homme küll midagi "kaunist"grinning smiley tulemas pole. Lisaks köhin juba nädal aega, selline kohatine kõditav köha, mis lõpeb hullu läkastamisega. Tüütu! Täna ärkasin köha tõttu 6:00, kuid positiivne see, et sain seetõttu terve sauna puhtaks küüritud ja aias kastetud. Igatahes tore pikk päev ees! Varased ärkamised teevad päeva alati toredasti pikaks, see on tore ja päike ka paistab.

Ootame Sibylla arvamuse ka!
Kaunist päeva! Rokimemm, mida vaatama lähed?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 15. June 2012, kl 07.33

Tere hommikust!

Kannan ette: eilne kaudneljapäev möödus edukalt ja alla sain 1 kilo. See on muidugi väga kiire tagasi tulema, aga vähemalt täna on hea kerge tunne. Õhtul oli "Estonias" "Mees la Manchast". Ärge küsige, kuidas meeldis, seda peab ise nägema ja palju oleneb osatäitjatest.

Kaal: 67,4

P.S. Näokese võiksid lisada küll pealkirjale, et kergem leida oleks.

Nädalalõpp on tulemas, oi-jee! Edu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 15. June 2012, kl 08.41

Ilusat hommikut !

Super, Rokimemm, mul on hea meel Sinu pärast !hot smiley
Kaduneljapäev on ka mulle mõju avaldanud, kaalunumber täna 56,5 smiling bouncing smiley
See võib olla tingitud muidugi ka eile õhtul joodud veinist, mis pidavat vedelikku kehast välja viima
Aga tore on ikkagi, märk ilusa numbri näol maha pandud ja sealt nüüd vaja jägmiseks nädalaks veel allapoole rühkida winking smiley

Võtsin täna töölt vaba päeva, mehekesel sünnipäevapidu tulemas ja vaja kõvasti ettevalmistusi teha.
Loodetavasti suudan peolauas ikka mõistlikuks jääda, kuigi jah, kerge ei saa see olema eye rolling smiley

Näokene duellipealkirja juurde on hea mõte smiling smiley

Ootan teiste uudiseid ka cool smiley

Kaunist nädalalõppu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 15. June 2012, kl 11.50

Tervitused!

Maksimaalselt tublid tüdrukud!!!hot smileyhot smileyhot smiley Igati lahe!
Ma ka täna kodune, aga pidin ikka korraks töö juurde tulema ja nii ma alles nüüd siia sain.

Ega siis minagi teist kehvem saa olla.grinning smiley Minul täna 67,5smiling bouncing smiley Ei taha ka väga hõisata, aga eile kõndisin palju ja vesiaeroobika ja jooks 11 km. Äkki kõik see kokku pani natukenegi liikuma kaalu. Igatahes olen õnnelik!
Mul kursaõed täna külla tulemas, st...oi, oi, oi, ai, ai ,ai! Loodetavasti pole liialt maitsev kook kaasaseye popping smiley Krevetikarri minu poolt pole väga rammus ehk.winking smiley

Igatahes oleme VÄGA tublid olnud ja jätkame samas vaimus! Loodetavasti Sibyllal ka esmaspäeval miinused, sest tants põletab ju kenasti kaloreid.

Kallistusaed kõigile ja palju päikest!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 15. June 2012, kl 11.58

Kuupäev____Sibylla/173___Krissukrässu/169___Võitja/176______Rokimemm/165


6.01.12..................78,6.......................57,1......................70,3..............................69,2
4.05......................80,5/+0,5...............57,5/-0,6.............68,3/-0,5......................68,1/+0,9
10.05....................80,5/0....................57,4/-0,1.............68,1/-0,1......................67,2/-0,9
18.05....................80,5/0....................57,1/-0,3.............68,9/+0,8.....................67,6/+0,4
28.05....................81,1/+0,6...............57,0/-0,1.............68,3/-0,6......................67,1/-0,5
01.06....................82,0/+0,9...............56,7/-0,3.............68,0/-0,3......................67,4/+0,3
8.06......................80,5/-1,5................57,0/+0,3............68,0/0..........................67,8/+0,4
15.06.......................-..........................56,5/-0,5.............67,5/-0,5......................67,4/-0,4
Kokku:..................+1,9kg...................-0,6kg...................-2,8kg........................-1,48kg

Kogemata sai ikka vana duell! Väga kiire hetkel! Teen esmaspäeval uue versiooni kasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 18. June 2012, kl 09.04

Hommikust, hommikust!

Kuidas teil nädalalõpp möödus?Ma ei hakanud ennast täna hommikul traumeerima, sest natuke on kindlasti juures, kuid ei midagi hullu.Käisin külas, sõin kooki ja pärast tegin kodus ka veel ühe koogi sõpradele.Ise ikka maitsesin ka, kuid olin mõõdukas.

Tabel näeb meil päris kena välja, oleme seekord tõesti tublid olnud.

Sibylla, kas oled väsinud, aga õnnelik? Ja kuidas kaalule mõjus?
Ja Võitja- Sina ikka oskad üllatada igasuguste positiivsete asjadega...lisaks erinevatele spordialadele teed Sa ka põnevaid roogi. Nagu näiteks krevetikarri.Otsin veidi internetis, kui hätte jään, küsin tegemiseks abi.
Krissukrässu- kas suutsid peolauas piiri pidada?

Ilusat nädalat meile kõigile! Jaanipäev läheneb hullu kiirusega!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: merx333
Kuupäev: 18. June 2012, kl 09.10

Hommik smiling smiley)))
Pekske mind nüüd hakatuseks natuke... ja loodan ka kergemat karistust saada tongue sticking out smiley Ma tõesti tundsin, et ma ei ole valmis ja ega praegugi pole lood "katusega" kõige paremad, aga koos on kergem motivatsiooni hoida, eks.
Eelmisel nädalal oli kaal 73,4 ja see number on ikka üüratult kole sad smiley Kuna eelmine nädal oli nii füüsiliselt kui vaimselt üle pika aja üks hullemaid- seepärast tundsin, et ei ole lihtsalt võimeline Võitjale isegi vastama, sorry- , siis vähemasti nii palju rõõmu sain sest , et täna hommikuse seisuga oli kaalul 72.2 kg smiling smiley))) Aga selle taga on poolenisti unetud ööd ja üks öö jäi ajanappuses lausa vahele tongue sticking out smiley Ei ole lihtne ühildada hobi ja põhitööd winking smiley
Tegelikult ei ole ma toidupäevikut päris pikalt täitnud ja trenniks ka aega lihtsalt pole. Suurim miinus on pikka aega olnud kaootiline söömine ( näiteks avastan kl 3 päeval, et peaks vist hommikust sööma ) ja see paneb mu keha kohe kõiki viimseidki ampsukesi varusid koguma. Eelmisel nädalal hakkasin tasapisi režiimi sättima , et saaks ikka 3 põhitoidukorda kätte, ja piirasin magusasöömist kohe hoolega. smiling smiley Tundub, et mõjus, eks. Samuti valisin kergemaid toite. smiling smiley
Tänasest siis lisan reedeti oma näidu- ükskõik kui kole see ka poleks tongue sticking out smiley Kõik ikka püha eesmärgi nimel- eelmiseks suveks varutud riided peavad selga mahtuma grinning smiley grinning smiley grinning smiley
Päikest ja heada tuju kõigile! smiling smiley
p.s. reedeks peab kaalul olema nr 71, ... winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: merx333
Kuupäev: 18. June 2012, kl 09.17

Krissukrässu, muide, kas oled facebookis sama nime all? Sealt leidsin ühe kena ja ülisaleda piiga sellise nime alt tongue sticking out smiley grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 18. June 2012, kl 12.28

Hommikust, tüdrukud!

Mul on tõsiselt hea meel, et Merx taas meie hulgashot smiley Ega üksi on tõesti väga-väga raske ja nii lihtne on asjadel omasoodu minna...No ja kaalu oled tänaseks nagu niuhti alla saanud! Tubli!smiling bouncing smiley

Rokimemm, ma läksin siiski P ja täna kaalule, no ja mis seal ikka arvata-reedene pidu ja +0,5 ning eilne pidu ja veel +0,5. Mulle need "sunnitud" õhtused söömised kohe mitte ei meeldi ja ei istu, aga kuidas sa ütled, et tänan, ma ei söö nii hilja enam... Eks siis nüüd taas 4 korrektset päeva. Õnneks on jaanipäev nädalavahetusel ja suuri puhkepäevi ees ootamas pole...grinning smiley

Kõike ilusat!Oleme tublid edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 19. June 2012, kl 13.24

Tere üle pika aja!

Pidu lausvihmas peetud. Väsinud ja õnnelikuna kodus tagasi.

Soome tantsupidu pole sugugi nii tore kui eestlaste omad. Ja kuna soomlastel ei ole ka sellist rahvatantsu kultuuri veel tekkinud nagu meil, siis läks suur osa ajast nende trennidele. Seega meie passisime. Ja nii jäi loodetud trenni väheks. Söögiks olid iga päev võileivad ühel või teisel moel. Ma pole muidu üldse mingi võileibade sööja, aga nüüd 4 päeva muud õieti ei antudki. Kord päevas oli ikka natuke korralikum soe söök ka (makarooni-hakklihavorm, kartuli-vorstivorm).

Kokkuvõtteks - loodetud kaalulangus jäi tulemata. Eile olin nii läbi omadega, et ei olnud meeles end kaaludagi, aga täna hommikul kaalusin 80,8kg sad smiley

"Õnneks" on maal aed selle ajaga nii käest läinud, et saan seal oma ära jäänud trennid kuhjaga tasa teha. Loodan nädala lõpuks palju paremat tulemust, kuigi täna on ühed külalised tulemas ja varsti hakkan seks puhuks kooki küpsetamawinking smiley


Kõike kaunist!
Sibylla

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Kuupäev: 19. June 2012, kl 14.42

Tere,

teatan suure rõõmu- ja kergendustundega, et sünnipäevasöögid on tänaseks otsas cool smiley ja nüüd saab naasta jälle normaalse elu juurde winking smiley
Kiloke on lisandunud nagu naksti, aga pead norgu ei lase ja püüan ikka reedeks mingi talutava numbri välja võluda tongue sticking out smiley
Tubli, Merx, et ennast kokku võtsid! thumbs up Koos on ikka väga palju kergem, kui üksinda pusida. Ma facebooki kasutaja ei ole, siiani ei ole otsest vajadust selleks olnud ja aega samuti mitte smiling smiley

Edu meile, püüame siis reedeni tublid ja korralikud olla, sest jaanipäeval väga tõenäoliselt tuleb režiimi rikkumine, jälle grinning smiley

Kaunist päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - nelja nädalaga kolm kilo kergemaks ! smiling smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 22. June 2012, kl 09.21

Hommikust!
Üles-alla, üles-alla. Seekord siis üles 400g- 67,8.
Ei saa kuidagi magusaisu taltsutatud.
Aga tore on see, et 7.juulil on üks üritus, kus tahaks ikka kobedam välja näha ja
see tähendab, et võtan ennast kindlasti kokku.

Kuidas teistel? miks vaikite? kas ka häbenete?

Lõbusat jaanipäeva!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.