Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 123Järgmine
Asukoht: 1 / 3
Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Saatis: Õieke
Kuupäev: 30. September 2011, kl 09.05

Oleks vahva kui saaks mõned kaaskannatajad oma okkalisele teele smiling smiley Kes ühineks?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Saatis: FeliZe
Kuupäev: 30. September 2011, kl 09.26

Olen üsna piiri peal... nädalake tagasi olin 90,3 aga täna hommikul oli juba 89,3 smiling smiley Asi vähemalt liigub. Lööks kampa smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Saatis: krissi
Kuupäev: 02. October 2011, kl 14.41

Olen ka ühinemas aga kaalu hetkel 114, hädavalik oleks motivatsiooni saada, sest nagu me teame on kõik peas kinni.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Saatis: Õieke
Kuupäev: 02. October 2011, kl 23.05

Juba paar kaaskannatajat leitud smiling smiley Ootaks neljapäevani ja siis vaataks kui palju meid on...
Reedel kaaluksime, näiteks?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Saatis: Nöbin
Kuupäev: 03. October 2011, kl 13.22

Ma ühineks ka, kui sobib?.... Hetkel kaalun 119kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Saatis: FeliZe
Kuupäev: 03. October 2011, kl 15.18

Mulle sobiks küll reedene päev.. kas teeme mingi eesmärgi, või lihtsalt ..?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Saatis: nairam
Kuupäev: 03. October 2011, kl 19.17

Ma ühinen ka teiega.

Praegu näitab kaal 128kg (ohjah).

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Saatis: krissi
Kuupäev: 03. October 2011, kl 23.34

tere tulemast duellitama, meil on väga mõnus kamp siin ma arvan smiling smiley
Õieke, FeliZe, krissi, nöbin ja nairam

Kaalumine sobib küll reede hommikul aga seni võiksime juba veidi tuttavaks saada. Teisi meie tegemised ilmselt ei huvita aga mina olen 39 ja tallinn. Teen istuvat tööd arvuti taga ja armastan head sööki, käin kõndimas kui aega ja ujumas kui raha. peale laste sündi +40kg ja tõesti tahan olla väiksem ja tervem ja kenam ja rõõmsam ema oma lastele ja naine oma mehele the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Saatis: mammut
Kuupäev: 04. October 2011, kl 07.41

mina ka tahan teiega liituda. jälgin juba 100 aastat aga midagi ei kuku ära. huvitav miks see niir aske on ja kui lähebki siis nädalavahetused rikuvad kõik ära.
aga ma arvan, et kui me kõik tallinnast oleme siis võiks ju üldse kokku saada siis ehk motiveeriks veel rohkem kui näeks pilti ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Saatis: eideke
Kuupäev: 04. October 2011, kl 08.33

tahaks ka mõnikord "kaaskannatajalt" motivatsiooni saada, üksi pole seni õnnestunud rajal püsida.
Kaalunumber 92 aga kahjuks pole Tallinnast, kas võtate kampa?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Saatis: mitjake
Kuupäev: 04. October 2011, kl 09.08

Tere Lillekesed.
Kas teie seltskonnas oleks veel ruumi ühele kaalulangetajale?
Hetkel kaal umbes 97kg (pole julgenud jälle mõnda aega kaalule astuda, kuid reedel peab).

Midagi minust: pikkust 178cm, kaalu siis umbes 97, vanust 29, tallinnlane/Mustamäe. Partnersuhtes 11 aastat, hetkel tunneme rõõmu pisipojast (1,1a).
Olen üsna tüüpiline kontoritöötaja- päevad mööduvad kuvari ees istudes. (Olen juba tööl/kontoris tagasi, kaasa on hetkel lapsega kodune.) Kuna töölaad ei ole just kontimurdev, siis üritan vaikselt ka oma bakalaureuse lõputööd nokitseda.
Suureks miinuseks on püsivuse puudumine- tahan alati praegu kohe ja palju. Ning kui see ei õnnestu, siis on kalduvus käega lüüa.

Soovin püsivust meile kõigile sel mitte nii kergel teekonnal!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Kuupäev: 04. October 2011, kl 10.11

Hei sõbrakesed!Ma sooviks kaa teiega kampa lüüa,pole küll tallinnast,aga ehk ikka sobin teie sekka =))
Olen siin olnud nüüd siis 3 nädalat´+mõned päevad peale ja selle ajaga saanud 99kg pealt 96-le.Olen muidugi ka kõvasti vaeva näinud.Kuid kambaga ikka toredam jagada nii seda rõõmukest kui ka selle raske teekonna muresi=)

Minust siis nii palju veel,et olen 23a 2 tütarlapse ema!Hetkel siis väiksemaga kodune =)

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Saatis: fluffy
Kuupäev: 04. October 2011, kl 10.36

Tere,

Mina sooviks ka teie kampa lyya kui veel ruumi on. Olen Tallinnast ja paris kesklinnas ja kodus praegu 8 kuuse vaikese tydrukuga. Suurem laps kaib paeval lasteaias ja suurema osa olen ma paevast kodus vaikese tydrukuga, kopitsen tood teha niipalju kui just vaja, aga see ju ka ainult arvuti taga olemine. Muidu tookohaks kontoris ka arvuti ja laud.

Ise olen 33 aastat vana, 170cm pikkust ja nyyd peale teist synnitust on kaal tousnud 105 kiloni!.

Oleks vaga tore oma koos oma koormast vabaneda.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Saatis: Õieke
Kuupäev: 04. October 2011, kl 12.45

Teemaalgatajana peaks vist ennast ka tutvustama smiling smiley

Olen 33 a kolme lapse ema Pärnumaalt. Kasvatan koeri ja teen teiste koeri ilusaks. Koerajuuksur siis smiling smiley
Üleliigseid kilosid on tekkinud iga lapsega umbes 25 Kaks korda läksid kenasti ja kiiresti maha ka. Aga viimase lapse antud "kaasavara" ei ole kadunud juba viis aastat. Vahelduva eduga natuke läheb maha ja siis jälle tagasi ka...
Pikkust siis 172cm ja kaalu oli eile 96 kg
Loodan, et siinse seltkonnaga on asi lihtsam ja tulemus reaalsem smiling smiley EDU MEILE!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Saatis: mummi
Kuupäev: 04. October 2011, kl 18.06

Ma ka ühineks!Palun ärge minu vanust küsige, mul hing noor. Kas sobib?
Mul selline teadmine, et 08.okt. oleks õige alustada,see on kuuseisude järgi. Ma hakkasin lugema riiulil seisnud raamatut ja see jäi meeelde ja nüüd vaatasin veel üle.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Saatis: nairam
Kuupäev: 04. October 2011, kl 18.31

Mina olen 31 aastane, Tallinnast Nõmme kandist ja tegelen hetkel tööotsingutega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Saatis: gerlit
Kuupäev: 04. October 2011, kl 19.45

ter
liituks ka siis teiega ehk koos lõbusam ja huvitavam saab muljetada kuidas kellegil läheb

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Saatis: Õieke
Kuupäev: 05. October 2011, kl 07.27

Kas keegi saaks tabeli tegemise enda kraesse võtta? smiling smiley
Mul pole õrna aimugi kus ja kuidas seda teha saab...

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Kuupäev: 05. October 2011, kl 07.39

Tere Olen kui loodud teie seltskonda . olen alles 55 ja kopli kandist Stroomi lähistelt .Kas võtate mind oma 122 kg.......või on palju ? Rõõmu ja tervist kõigile !
smiling smileysmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Saatis: Remmelga
Kuupäev: 05. October 2011, kl 08.51

Tere,

olen Rae vallast, sooviks ka seltskonnaga ühineda. Olen 35 ja kaaluks 99. Lapsed tegid oma töö. Niisiis on saanud villand selle koorma kandmisest. Ma pole just päris arvuti taga istuja, mul on suur aed ja majapidamine mille korrashoid nõuab päris palju füüsilist koormust, aga ju siis on toit liiga hea et kaal ei lange.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Saatis: steili
Kuupäev: 05. October 2011, kl 09.06

Tere

Mina liituksin ka teiega. Liitusin kaaluabi portaaliga juba mais ja sellest alates olen kosunud 16 kg! Muidugi sellepärast, et lihtsalt pole suutnud end kätte võtta, olen veel rohkem käest lasknud hoopis. Armastan kokata, aga õhtused näksimised, no ma ei tea. Teoorias olen tugev, aga praktikas... Plaan on järgmisest nädalast hakata käima ka vesiaeroobikas, kas siis Õismäel või Nõmme ujulas. Vanus 31, kaal 96 (pikkus kõigest 164 cm, seega meenutan igati välimuselt õhupalli). Tallinn, Pelgulinn
kas nüüd või mitte kunagi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Saatis: krista
Kuupäev: 05. October 2011, kl 09.39

tere
mina sooviksin ka teiega ühineda. Osalen küll ka jõuluduellis aga see lõpeb ju varsti ja tore oleks kellegagi koos edasi liikuda. Endast niipalju et olen 42 ja 3 lapse ema. Lisakilod sain samuti päranduseks oma viimasest rasedusest ja sellest on möödas (oi kui õudne seda on öelda) 10 aastat.Peale selle avastati viis aastat tagasi mul emakakaelavähk millele järgnes op ja lisandus veel 15 kg. Mingi hetkeni see mind ei häirinud aga kui mu liigesed ja selg valutama hakkasid siis sai selgeks et nii enam edasi minna ei saa. Ja siin ma nüüd olen. olen Võru linnast ja kaalu hetkel 100 kg.



Toimetatud 2 kord(a). Viimati krista 05.10.2011 09.43.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Kuupäev: 05. October 2011, kl 10.57

Tere,
Kas veel saab ühineda?
Mul pikkust 170cm, kaalu 114 ja vanus 35. 1 laps, abielus.
Enamus kaalust tulnud istuvast tööst ja ühe ravi tagajärjel. Nüüd ei suuda juba kuid mitte kuidagi otsa peale saada, et kaalu langetama hakata. Otsustasin liituda Kaaluabi keskkonnaga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Kuupäev: 05. October 2011, kl 12.45

ma sooviks ka ühineda.
Kaal aina tõuseb, ühinesin teist korda kaaluabiga.loodan et nüüd teie abiga saan ennast ka käsile võetud.
Endast 174cm pikk. kaal viimati oli 108-109kg vahel.
Elan Raplas aga käin tööle Tallinna.
Mina võin täiesti migi tabelikese ära teha, kui teab täpselt palju meid kokku ühise eesmärgi nimel saab?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Saatis: mitjake
Kuupäev: 05. October 2011, kl 12.46

Tere Lillekesed.

Meeldivalt populaarne nn duelligrupp on algatatud. Juba eile hommikupoole vaatasin, et grupiliikmeid 10ne kanti ja nüüd veelgi rohkem... Duelli reegliktest lugesin, et liiga suurt gruppi ei maksa moodustada, kuna tekib kindlasti ka loomulik kadu, kuid arvan et kõik soovijad on teretulnud.
Kui kellelgi midagi selle vastu ei ole, siis ma võtaksin andmete kogumise ja töötlemise enda peale- mulle meeldib tegeleda selliste asjadega. Teeksin tabeli üsna põhjaliku: kaal ja ümbermõõdud (rind, käsivars, vöö, puusad, reis). Kes soovib, avalikustab kõik andmed, kes soovib, saab ka lihtsalt kaalunumbriga. Üsna sageli olen lugenud, et mingil hetkel kaalunumber ei muutu, kuid kahanevad hoogsalt hoopis sentimeetrid- see oleks ju ka väga positiivne näitaja, nii endale lohutuseks kui ka teistele järgi tegemisekssmiling smiley . Mõtlen täna õhtupoole välja, kuidas oleks tabelit kõige mõistlikum hallata.
Võib-olla lisandub täna/homme veel tublisid üritajaid, kes soovivad meiega liituda- kõik on teretulnud. Ja reede hommikul olge palun siis valmis avalikustama enda kohta andmeid (vähemalt kaaluge ennast).

Midagi endale: vaata peeglisse, naerata ning ütle kõvasti välja: "Mul on kõik hästi. Mul on tore pere. Ma olen edukas. Ma olen ilus. Ma saan kõigega hakkama."
Kellelegi võib tunduda see totaka mantrana..., kuid see ei olegi kohustuslik. Lihtsalt ma leian, et inimesed ütlevad kahetsusväärselt vähe üksteisele ilusaid asju. Ja et meie päevas oleks kasvõi killuke ilusaid sõnu, võiksime me neid ise endale öelda.

Olge tublid ja mõnusad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Saatis: krissi
Kuupäev: 05. October 2011, kl 14.49

ohooo, sain hetkel kokku 18 kaunist eesti naist. Mis teeme, kas jagame suuruse järgi ritta ja teeme pooleks?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Saatis: gerlit
Kuupäev: 05. October 2011, kl 14.56

targem vist oleks minu arvates.Muidu vist liiga suur grupp...D

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Saatis: mitjake
Kuupäev: 05. October 2011, kl 15.31

Ei oskagi kohe seisukohta võtta- kas jagada või mitte...
Kõik me ju oleme avaldanud soovi liituda just selle grupiga (võib-olla tõesti ei osanud ette näha, et meid nii palju saab). Alguses isegi, kui lisasin sooviavalduse, vaatasin et mõnus pisike intiimne seltskond..., kuid nüüd on meid palju. Miks mitte jätta gruppi nii suureks?- saaksime üksteisele õnnestumiste puhul kiidusõnu jagada ning vajadusel ka lohutussõnu. Mitu pead on ikka mitu pead. Ja head peab alati palju olema!smiling smiley
Kuid siinkohal lasen selle jagamise asja enamusel otsustada... ise jään erapooletuks.

Mõned algandmed on puudu: mammut, mummi ja gerlit
NIMI:
FeliZe 89,3
eideke 92
Õieke 96
crissukas22 96
steili 96
mitjake 98,3
Remmelga 99
krista 100
fluffy 105
raamatuplix 108
krissi 114
Mihkeliine 114
Nöbin 119
sullykene 122
nairam 128
mammut
mummi
gerlit

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Saatis: gerlit
Kuupäev: 05. October 2011, kl 15.59

113.3

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaaslasi kategoorias 90+ ?
Kuupäev: 05. October 2011, kl 18.32

et kuis siis jääb kas alustame suure seltskonnaga?minule sobib.seltsis segasem =))

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 123Järgmine
Asukoht: 1 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.