Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 1 / 16
DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 07. October 2011, kl 18.02

Algkaal 7.10.2011/ eesmärk 31.12.2011
FeliZe 89.3
eideke 92/ 83 (-9kg)
Õieke 96/ 86 (-10kg)
crissukas22 96
steili 96
mitjake 97/ 87 (-10kg)
Remmelga 99,1/ 90 (-9,1kg)
krista 99,5/ 90 (-9,5kg)
fluffy 105
Matsu 105
raamatuplix 109.7/ 99 (-10,7kg)
Mihkeliine 110/ 99 (-11kg)
gerlit 113,3/ 100 (-13,3kg)
krissi 116,2/ 100 (-16,2kg)
Nöbin 119
sullykene 122
nairam 123,70/ 109 (-14,7kg)
pata 132,5/ 120 (-12,5kg)
mummi 106,5/ 95(-11,5)
mammut 137,3/ 125 (-12,3kg)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mummi
Kuupäev: 08. October 2011, kl 08.19

Ilusat algust!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mummi
Kuupäev: 08. October 2011, kl 08.20

Kuidas edasi?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 09. October 2011, kl 11.23

Võib-olla kolime siis oma kirjavahetuse siia foorumisse üle? Ma arvan, et ei ole mõtet kahte foorumit pidada (kaaslasi kategooriasse 90+ ja duell 90+), kirjavahetuse jälgimine võib segaseks minna. Sellised on minu mõtted...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: steili
Kuupäev: 09. October 2011, kl 12.03

siin oli kaks neidu, kes olid huvitatud kampa lööma vesiaeroobikasse. Homme on juba esimene trenn, minul vähemalt! Saab osta ka ühekorra piletit hinnaga 5.- smiling smiley
Olge ikka entusiastlikud ja lööge kampa!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: krissi
Kuupäev: 09. October 2011, kl 12.49

et siis nõmme, mis kell sa lähed ja kas seal on ka etteregamine? ma prooviks tulla kui laste graafikuga sobib.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: steili
Kuupäev: 09. October 2011, kl 14.58

Nõmme ujula ja trenn algab 9.00 Ma pole varem seal käinud, aga kodulehelt lugesin, et saab ükskpileti osta ja neid müüakse kuni 15 min. enne trenni algust, ette registreerima ei pea. Nõmmel siis trennid E, T, N, R 9.00 -9.45

Õismäel on hommikused üksnes T j N 10.00-11.15 ühe korra pilet hommikusel ajal siis mõlemis kohas 5.- Lähen kindlasti ka Õismäele ja siis otsustan, kumma skohas ostan 30* pileti. Homme Nõmmele!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: krissi
Kuupäev: 09. October 2011, kl 17.24

seili, kahjuks olen tööinimene ja hommikul ma sinuga ei ühine. tulin just õismäelt ujuast ja mõtlesin homme õhtul minna sinna vesiaeroobikat proovima, kuigi mulle sobib ka niisama uhamine ühest basseiniotsast teise. Igatahes jagame muljeid ja võib-olla ka sobitame kohti ja aegu. mulle meeldib rocca al mares rohkem tegelikult, seal ei pea aega vaatama ja hind enam vähem sama. oled seal käinud?

Ühesõnaga plaanin iseendale aega võtta, muud moodi ei mängi välja. on perioode ja isegi aastaid millised olen pühendanud lastele,siis tööle, siis haige pereliikme põetamisele ja nüüd on aeg ka minule, uskuge see tundub uskumatuna aga ma pean enda uuesti üles leidma selle suure inimese seestsmiling smiley

kuidas teil läinud on?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Kuupäev: 09. October 2011, kl 17.45

oeh minu nädalavahetuse oli totaalselt kaloriterohke, üritan esmaspäeval asja tõsise luubi alla võtta,
Kahjuks nõmme ujulasse ei jõua, aga pean kuidagi liikumise oma päevakavasse saama.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: steili
Kuupäev: 09. October 2011, kl 22.12

ma pole käinud kummaski, aga hea meelega tuleksin Õismäele ja õhtul smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: nairam
Kuupäev: 10. October 2011, kl 07.17

Mul nädalavahetus läks samuti käest ära - sai käidud kahel sünnipäeval smiling smiley.

Nüüd uus nädal ja jälle korralik.

Täna lähen jälle tööle, muidu tuleksin ka hea meelega Nõmme ujulasse. Kui uues kohas graafiku paika saame (ja sinna jään), siis hakkan ka ujumas käima.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Remmelga
Kuupäev: 11. October 2011, kl 12.23

Terekest, panin oma andmed tänase päeva seisuga kirja, kuna lähen reisile ja tagasi alles kuu lõpus. Nii et minu andmed täienevad 28. oktoobril alles.
Aga jõudu ja jaksu edasipunnimisel, loodan et ma ise ei libastu sellel teelsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: tinku
Kuupäev: 11. October 2011, kl 12.51

Tere.

Kas teiega liituda veel saab. Algkaal 105, eesmärk 31.12.2011 -10kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Õieke
Kuupäev: 11. October 2011, kl 22.03

Oeh, nüüd siis mõned päevad ikka oma arvepidamist jälgitud ja tekkis mure... Päeva kaloraaž ei saa täis. Kas peaksin ikkagi midagi siis juurde sööma? Või jätan nagu on, peaasi, et üle ei söö? Mõistus tõrgub vägisis söömast kui isu pole...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Nöbin
Kuupäev: 11. October 2011, kl 22.39

Kusjuures mul täpselt sama lugu....Ma lihtsalt ei jaksa süüa oma kcal täis confused smiley Täna jäi mul nt üle 500kcal üle. Ja tekkis sama küsimus, et kas ma siis peaks ikkagi endale sisse pressima midagi, et oma punktid täis süüa? Seda poleks raske teha iseenesest, õhtul telekat vaadates jäätist või kommi süüa grinning smiley nämma... ja kcal saavadki täis...aga see tundub nii arulage kuidagi....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 12. October 2011, kl 07.08

Tere Lillekesed,

Hmm... meie suure seltskonna kohta on siinne kirjavahetus kuidagi tagasihoidlikuks jäänud. See siin ju ongi see koht, kus küsida nõu, abi ja julgustust ning koht, kus jagada mõnusaid nippe, isiklikke saavutusi ja kordaminekuid, millest igaüks meist võib enda jaoks motivatsiooni saada. (Kuigi tegemist on kaalujälgimise portaaliga, ei pea meie elu ainult sellele keskendunud olema.)

@tinku: ametlikult meil küll grupp juba kinni, kuid mina küll ei saa Sulle ära öelda. Lisan Sind meie tabelisse, mille leiad siit (vajuta faili nimele): [docs.google.com]
Algkaalu ma sisestasin Sinu eest, kuid edaspidi saad numbreid ise lisada (andmed salvestuvad failis automaatselt). Oleme teinud samas failis ka ümbermõõtude ja andmete lehed, kuid nende täitmine on vabatahtlik. Huvi korral võid lugeda meie grupiliikmete algset kirjavahetust foorumis "kaaslasi kategooriasse 90+". Ja kahjuks ma ei saa praegust foorumi pealkirja muuta, seega jääb Sinu nimi pealkirjast välja.

Tüdrukutel siin huvitav mure, et ei saa kaloreid söödud. Kahjuks endal kipub praegu lubatud norm kahekordistumasad smiley . Ma arvan, et peaksite mingil moel oma normi ikka enam-vähem täis sööma, kuid kindlasti mitte hilja õhtul ja kindlasti mitte maiustusega. Tean, et pähklid on väga kasulikud ja väike kogus annab korraliku kaloriportsu.

Ise küsin nõu riiete ostmise osas. Kust teie endale riideid ostate? Minu praegune number on 48/50. Käin poolpika kevad/sügis mantliga, mis on mõnusalt ilmastikukindel, kuid see on nr 46 ja kahjuks olen sellest pisut välja kasvanud (kasvanud siis laiusesse). Jäin ennast üks päev hoolega bussipeatuse klaasi peegeldusest vaatama ning avastasin, et ma näen selles mantlis halenaljakas välja, nagu lumememm (mantel on heledat värvi)- rindade kohal oleks nagu üks pall, vöökohal teine ja tagumikul siis kolmas...

Olge mõnusad!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: krissi
Kuupäev: 12. October 2011, kl 07.53

Kaloritega minul probleeme ei ole aga vaatasin, et vastavalt sellele kuidas eesmärgi panin andis erineva päevakalorite hulga. Kui tahtsin maha võtta 10 kilo oli 1800 kcal ja kui 16 kilo nagu hetkel eesmärk siis oli 1550 kcal. Seda viimast ma ei suuda jälgida. Mina arvan küll, et kui organism ei küsi süüa ja kõht tühi pole siis pole mingit vajadust seda süüa. keha on nii tark, et ise reguleerib.

Kuidas teil kõht läbi käib? Mina olen hädas, söön ilmselt vähem ja tervislikumalt ning organism kasutab palju ära ja kõht läbi ei käi. Hakka või lahtistit sööma või zenna teed jooma. Kuidas teil?

Samas on ka kaal siiani sama kuna midagi sissesöödust ju välja ei tule sad smiley

edu teile

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: pata
Kuupäev: 12. October 2011, kl 10.40

Tere sõbrakesed.Kalorite täis söömisega on ka mul nii ja naa,vahest jääb osa söömata ja vahest läheb lõhki.Jalutamas käin iga päev 1 tund ja parajas tempos liigun.Lisaks käin selja valude tõttu praegu ka taastusravil.Kõhukinnisus on jah üsna suureks probleemiks.Olen vahest ka Dufalaki võtnud,aga hästi aitab,kui hommikul kohe peale ärkamist juua toasooja vett 1 klaas lonksude kaupa ja lonksude vahele jätta ka veidi aega,siis mõne aja pärast on wc sse asja küll.Samuti aitab punapeet kõhu korras hoida.Eile tegin punapeedi salatit,maitses päris hästi.Keedetud peedi lõikasin tükikesteks lisasin purustatud küüslaugu, palsamäädikat ja maitsestatud oliivõli, pisut suhkrut ja soola,segada,lasta seista ja sai päris mõnus salat.Olge tublid ja jõudu meile kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: krista
Kuupäev: 12. October 2011, kl 10.42

Mina olen tähele pannud et kui kõht läbi ei käi siis aitab intensiivsem liikumine. Vähemalt minul paneb asjad toimima.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: krissi
Kuupäev: 12. October 2011, kl 11.41

ma tahtsin mitjakesele öelda, et pole vaja sellele lumememmele keda sa nägid uusi riideid osta, need jäävad talle ju peatselt suureks spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: mitjake
Kuupäev: 12. October 2011, kl 12.18

Jah, ma olen juba päris pikalt oma vanade riietega hakkama saanud, kinnitades endale, et ega ma ju nii suureks nagunii ei jää. Kuid siiski veel olen. Mul on vanadest headest aegadest lademetes ilusaid riideid (38/40)- nn motivatsiooniriideid. Nüüd on õelaps nii suureks kasvanud (14), et käib minu riidekapist asju "laenamas". Mul on nii kahju nendest riietest loobuda ja mõnda asja ei lubagi võtta (eriline nõid: ise ei kanna ja teistele ka ei anna). Ma ikka hellitan lootust, et kunagi saan nii ilusaks ja saledaks, et kannan neid riideid ise.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: eideke
Kuupäev: 12. October 2011, kl 13.39

Mitjake alustab alati nii kenasti - tere Lillekesed - no teeb kohe tuju heaks - niisiis tere Lillekesed smiling smiley
Mitjake - ära veel uut mantlit ostma mine jah kui mantlil puuduseks ainult üks suurusnumber
- see saab kohe kohe parajaks the finger smiley ja varsti need teised ka mis kapis ootel!
Kõhu kinnisusega tuleb alguses arvatavasti kahjuks nii mõnelgi meist võidelda (kahjuks), sest oleme oma tavapärast toidusedelit kindlasti muutnud ja samas võin kinnitada, et punapeet on ka mulle abiks olnud. Mulle meeldib kui lisada riivitud keedupeedile veidi riivitud juustu ja küüslaku ning nats majoneesi - meenutab nats juustu-küüslaugu salatit, aga palju tervislikum thumbs up .
Mis aga kalorite täissöömisesse puutub, siis olen arvamusel, et vähemalt nädala lõikes peaks ikka normi ära sööma. Mis sest, et ühel päeval nats vähem, teisel jälle nats rohkem, ega see siis nii ka pole, et vägisi peab toppima kui isu pole, aga teine päev liigud ja tegutsed rohkem, siis tuleb ka seda isukest rohkem.
Aga et organism ikkagi oma peab kätte saama seda kinnitavad kõik, kes kehakaalu langetamise kohta matrejali uurinud on.
Muide, minu minia andis mulle eile väga hea raamatu lugeda "Kehakaalu kontrollib aju", autoriteks on rootslased - Karolska Instituudi kliinilise neoroteaduse instituudi ja Osheri integratiivse meditsiini keskuse professor Martin Ingvar ja meditsiiniajakinjanik Gunilla Eldh. [www.apollo.ee]
Soovitan soojalt kõigile, kellel ülekaalu probleem tekkinud maiustamisest (nagu minul ), aga ka kõigile teistele kel huvi teada saada, mis toimub meie sees, kui "võitleme" oma isude ja muude muredega, mis ülekaalu on põhjustanud. Nemad on küll seisukohal, et kehakaal ei sõltu üksnes kalorite hulgast, mida me sööme ja on kõik teaduslikult välja toodud, mis toimud meie ajus ja kehas kui sööme ühte või teist toitu, teaduslikult põhjendades ja samas hästi jälgitava teksiga.
Me kõik teame soovitust, et süüa tuleb aeglasel ja pigem väikeste portsionitega, aga nad põhjendavad kõik ära, kuidas jõuab toit makku jne. Nad väidavad, et kui kaksteistsõrmiksool peab seedima suurel hulgal aedvilju ja muud kiudaineterikast toitu, suureneb seal surve ja toit liigub aeglasemalt edasi. (Kas see võiks olla üks kõhukinnisuse põhjus?).
Selleks et toit seeduks pikkamisi ja säästlikult soovitavad nad alustada einet rasva sisaldava toiduga, näiteks pähklitega.
Veel väidavad nad et "halb strateegia on rasvaga koonerdada, jätta kõht täis söömata ja kompenseerida puudujääv lühikeste süsivesikutega. Tavaliste toiduainete väljavahetamine vähese rasvasisaldusega toiduainete vastu on teinud inimesi vaid paksemaks". Olen raamatuga küll veel alles poole peal, aga ühest olen aru saanud, et süsivesikud, mida me magusaga sisse sööme teiktavad meie ajus samasugust sõltuvust nagu alkohol ja narkootikumid ja et mõnel inimesel on rohkem kalduvus sõltuvuse tekkeks kui teisel.
Uhh kui pikk jutt sai eye rolling smiley
Hädas olen vee normi ära joomisega, aga klaasitäis mahla pidavat sisaldama sama palju lühikesi süsivesikuid kui 8 tükki suhrut (lugesin sellest raamatust) Pole täiesti puhast vett kunagi armastanud ja praegu panen ka sidruniviile sisse aga ikka on hirmus...
Kusagil siin foorumites käis läbi isegi soovitus, et iga kg kohta tuleb juua 30 ml, seega peaksin jooma pea 3 liitrit confused smiley no siis ei saaks ma üldse öösel magada ja peaksin kogu aeg vetsu vahet jooksma ...
Aga rääkige kuidas teil vee joomine läheb?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Kuupäev: 12. October 2011, kl 15.44

Tere mu kallid kaasvõitlejad.
Issand kui tore et meil selline foorum ikka olemas on.
mitjake suured tänud sulle- sa muutsid kohe mu päeva rõõmsamaks, kujutlesin nimelt sind seal bussipeatuse klaasist jälgimas ennast see oli lõbus, sest ise samasugune, kõik riided rindade kohalt irvakil, aga uusi ka ei taha osta üks asi raha hetkel napib ja teiseks eks ikka sooviks seda kaalu alla saada. Jakid kisuvad nii et nööbida tahavad eest lennata, aga eks ma olen need tugevalt kinni nõelunud ka . Pigistan ennast ikka sisse veel

Eks see riiete leidmine ole üks suur probleem, eks hea asi on see et venivaid riideid tehakse veel, kuidagi venitab ikka selga asja.
Aga ma Hooajast nägin et Ülemiste keskuses on meie jaoks moodne pood Zizzi või mis iganes. Mul endal ka suurmure jalanõude saamisega, number 42 ja no kohe kuidagi ei saa kusagilt. Seal poles pidi ka suuri numbreid jalanõusid ka olema , isegi neile kellel sääre ümbermõõt laiemnagu mina smiling smiley Eks siis peab millallgi sinna piiluma minema, kes teab muidugio mis hinnad seal on.

Nii kõhukinnisus, oo jaa väga tuttav tunne. Mul endal on väga hästi aidanud mustad ploomid, kui need likku ka panna ja see leotise vesi ka ära juua. Osadel aitab ka keefir. Nii et katsetage.

Issnad kui tore kui isu ei ole ja kaloreid täis ei tule, minu jälle pidevalt kipub üleliia minema, kuidagi ei saa pidureid peale, eks see alguses ole ka harjutamise asi, palju üks või teine gremmites tegelikult on, sest täpselt ei tea ju. Samas ma liigutan ka ennast vähe, vabandusi ma ei hakka mainima neid leiab ju alati. Aaga täna lähen Valtu ujulasse, üritan nati ennat liigutaga, paha see ei tee.

Mul oli mingi küsimus ka aga pika teksti peale unustasin ära.
Jõudu meile, kardan juba sisimas reedet aga samas hea siis näeb ka ära oma patustamise tagajärjed.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Matsu
Kuupäev: 12. October 2011, kl 16.47

Tere ka minu poolt!

Katsun selle kesise menüüga harjuda, üle ei jää midagi.
Kuna olin enne ikka õhtune sööja siis on probleemiks õhtud smiling smiley ja need on oi oi kui pikad. Vee joomisega probleeme ei ole, vesi mis kodus kraanist tuleb on super hea ja puhas.
Käisin eile esimest korda pea aastast pausi kepikõnnil ja oh üllatust võhma ei ole kohe mitte. Olin enne ka ülekaaluline kuid võhmaga probleeme ei olnud. Käisin suvel rattaga sõitmas, talvel keperdamas. Kuid pereliikme raske haiguse tõttu olin terve aasta väga hõivatud.
Aga iga algus on ilus ja unistan ajast mil jõuan keperdada tund aega järjest... ja eks ka kaalu väiksemast numbrist. Edu kõigile.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Matsu 12.10.2011 16.48.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Kuupäev: 12. October 2011, kl 16.59

Hei kaasvõitlejad!
Kuidas muidu ültse teil sujub?Kes mida õhtuks sööb,mis kell on teie viimane toidukord, ja kui palju liigutate?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: pata
Kuupäev: 12. October 2011, kl 17.45

Õhtust lillekesd,nagu Mitjake ütleb.Praegu oleme suured väga tugeva/jämeda varrega lilled,kuid klindlasti saame õrnadesk lillekesteks.
Riiete saamine on ikka raske küll.Otsisin mitu päeva sellist kergemat jopet,millega sobiks ka kõndimas käia ja lõpuks Seppelinist sain.Muidu jäi ikka igas poes 10-20 cm hõlmade kokkumineku vahele,siis mõtlesingi,et aitab suurest elevandi olekust,tuleb paksu polstri seest välja ronida.
Söömise olen kohandanud teiste pereliikmetega,võtan endale vähem või lahjemat,lisan ohtralt juurvilju,kõht saab täis.Üldiselt leiva,saia söömisega peab piiri pidama,2-3 viilust saab juba üsna palju kaloreid.No ja need valgud kipuvad ka lõhki minema.
Sellest peab saama eesmärk terveks eluks,siis saab see ka toimima.Olen korduvalt igasuguseid jälgimisi kaalu alandamiseks teinud,kuid kui seda kõike peas läbi ei töötle ja samamoodi toitudes ei jätka,tuleb kõik tagasi.Seega mina proovin õppida uuesti ja õigesti sööma oma ülejäänud elu.
Kui üksteisele toeks olla,me võidame ükskord niikuinii.
Nii,et võitleme edasi ja tegutseme unistuste nimel.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: steili
Kuupäev: 12. October 2011, kl 17.56

Tere! smiling smiley

Zizzi poe kohta - Ülemistes on väga väike valik ja hinnad on pigem kallimapoolsed ;( hea valik on Soomes, Jumbo keskuse Zizziz. Soovitan! Mul on sealt endale ostetud (minu jaoks hirmkallid) teksad, suurus w 44, l 80. Hind oli 99.- eur. Mulle on need õnneks juba suured smiling smiley, kuid kui siin kasutatud riideid ei põlata, müün maha ja hinnas saame ka kindlasti kaubale.
Minul on öösel söömishood. terve päeva olen tubli. Käin koeraga jalutamas pikki ringe, aegajalt isegi kiirkõnnis, vaatan mida ja kui palju suhu pistan. Veepudelid on mul üle korteri laiali ( kui olen läpakaga voodis, siis voodi ees, kui köögis süüa teen, siis teine pudel pliidi kõrval jne)vee joomisega probleeme pole. Ja siis tuleb õhtu..... ok, söön õuna, 1, 2, 3, 4, ja siis märkamatult olen pool kilo neid sisse küühveldanud, tunni pärast tahaks veel midagi..... üleeile sõin nii ära lapse sokolaadipulgad mingi täidisega, lihtsalt kugistasin alla, eile öösel kell pool üks!!!! tegin lehttaigna-viineripirukaid ja ma ei julge öelda, kui paljmu ma neid endale sisse kühveldasin, otse ahjust. nii kuumad olid, et kõrvetasid, aga mina muudkui pugisin. vot siis tuli uni. hommikul ärgates tahtsin kaalule minna, aga ei, teen seda reedel.lubasin, et ok, alustan täna uuesti. siiani olen hakkama saanud, aga kell on alles 7 õhtul smiling smiley oh issand, anna kannatust ( ma olen ateist winking smiley )

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: nairam
Kuupäev: 12. October 2011, kl 23.15

Ohjah, sain ka täna lõpuks samasse kaalu, kui olin reedel - ei oleks osanud eales aimata, et kahel sünnipäeval käimine (ja toidu/alkoholi manustamine), kaalule nii raskelt mõjuvad. Õnneks on 1 päev enne reedet veel ees ja ehk õnnestub 600g maha võtta..

Kinnise kõhu vastu pidi jube hästi aitama paakspuukoore tee.


Kui uusi riideid on vaja, siis käin läbi Zizzi ja Lindexi, nüüd avastasin Takko-nimelise kaupluse, kus on suuri numbreid ka noorematele. Ostsin just kaks paari teksaseid sealt.
Zizzi on kallis ja minu jaoks suhteliselt kandmatu (nt. liigsuured dekolteed ja paljastatud käsivarred, mis minu kehakaalu juures on ikka suht jube vaatepilt). Aeajal soodukaga ikka ostan midagi sealt. Teksastega on neil nii, et eelmisel hooajal oli päris kena lõikega pükse seal, kuid paar nädalat tagasi olid kõik teksad alt KITSENEVA lõikega (hirmus, hirmus)..Küll oli seal müügil laia säärega saapad (ja väga ilusad kusjuures), ainult hind oli kõigil ca 200.-
Lindexis ehmatasin viimati ära, kui sealne suurim number ei tahtnud selga mahtuda..

Aga kuskohast te endale hästiistuvaid rinnahoidjaid saate?

smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Saatis: Õieke
Kuupäev: 12. October 2011, kl 23.36

Pesu ostan mina ainult Triumphi poest. Olen loobunud odavamatest. Investeering kvaliteeti (ja ka välimusse) tasub ennast kuhjaga ära ja alati olen ka oma suuruse saanud. Tavapoodides hakkab jant- "oi, sellise korvi ja ümbermõõdu suhtega rinnahoidjaid meil küll ei ole... ei ole olnudki...ja ei tule ka..." grinning smiley
Minuarust pole just kõige imelikum nr.(80 E) Aga no ei viitsi seda juttu igakord kuulata ja lõpuks ikka Triumphi minna grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL 90+cool smiley: crissukas22, eideke, FeliZe, fluffy, gerlit, krissi, krista, mammut , Matsu, Mihkeliine, mitjake, mummi, nairam, Nöbin, pata, raamatuplix, Remmelga, steili, sullykene, Õieke.
Kuupäev: 13. October 2011, kl 07.57

Millest te oma rasvasid ammutate. Mul palgud üle ja rasva puudu , kuidagi ei saa seda toitumist tasakaalu.
smiling smiley
Eks vanad harjumused sees ka, need vaevaliselt muutuma aga küll nad muutuvad.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 1 / 16


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.