Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 1234567Järgmine
Asukoht: 1 / 7
Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 20. October 2011, kl 07.55

Alustame siis oma duelli!

Osalejad on PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas.

Andke teada enda algkaal või siis homne kaalunäit, vööümbermõõt ja eesmärk - millises kaalus tahad 6 nädala pärast olla? Siis saan tabeli teha smiling smiley

Edaspidi kaalume reede hommikuti tühja kõhu ja potil käinutena grinning smiley Siis mõõdame ka vööümbermõõdu. Hea oleks kui mõlemad numbrid ja nädalane kaalukaotus siia teemasse reede jooksul kirja saab (aga kui ei jõua, siis hiljemalt esmaspäeva kella 12-ks).

Kõiksugu arutlused ja innnustamised on meil väga oodatud tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Kuupäev: 20. October 2011, kl 07.56

Mina siis 173/4cm/74kg, vööümbermõõt 80cm. Soov kaaluda 69.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: PlärtS
Kuupäev: 20. October 2011, kl 08.00

164cm 74 kg vööümbermõõt 100cm Ideaalkaal 60 loodetavasti 6 nädalapärast kaalun12 kg vähem siis veel 2 kilo minna smiling smiley))))

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 20. October 2011, kl 09.08

PlärtS - kas 6 nädalaga 12 kilo palju pole? Soovitatakse 0,5-1 kg nädalas võtta alla ju. Mis kiirelt läheb, tuleb tagasi ka kiirelt. Mul isiklik kogemus ka tõestanud seda. Samas ma tean, et alguses lähebki kiiremalt alla, aga kui nt 6 või 8 kg panna eesmärgiks - oleks palju realistlikum?

Tabel juba tegemisel, ootan veel teiste andmeid. Ise kaalusin täna enda rõõmuks 68,6 kg tongue sticking out smiley Mis sest, et eile üle lubatud normi sõin, ikka läks alla. Aga kuna nüüd päevad ka algasid, siis tõenäoliselt asi vist pigem selles. (enne päevi hoiab ju keha vedelikku kinni).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: ookean
Kuupäev: 20. October 2011, kl 12.30

Tere.
Hästi tore, et siin nii ettevõtlikud duellitajad!
Mina kaalusin täna hommikul ennast korralikult nii nagu ette nähtud...kaal näitas 65,4kg. Eile olin ka korralik olnud, treenisin ja toitusin normaalselt. Täna püüan samamoodi. Pikkus on siis 170cm. Ümbermõõtu ma ei võtnud ja praeguseks olen just lõuna lõpetanud st et näit erinev. Mõõdan homme hommikul ja annan teada.
Ideaalkaalust niipalju, et seda ma vaevalt selle 6 nädalaga saavutan, pole mõtet seda eesmärgiks panna, muidu jookseb motivatsioon minema. Pigem prooviks saada 60 kg peale. Siis võib öelda, et olen olnud tubli. Nii tubli, et ennast premeerida. Preemia peale ma veel mõtlen pisut.
Igatahes, vastupidamist meile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 20. October 2011, kl 12.35

Kas võtate veel kampa? Kuus nädalat ikka kuuekesi sobilikum smiling smiley Olen 174cm ja kaalun hetkel 80,5. Olen juba 6 nädalat tubli olnud, seega kindel inimene, kes alt ära ei hüppa smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 20. October 2011, kl 12.52

Minu poolest võime võtta - sa meiega suhteliselt samas kaalukategoorias ka. Aga pealkirja me enam muuta ei saa kahjuks. Kirjuta enda eesmärk (mis oleks 6 nädala pärast) ja vööümbermõõt ka smiling smiley Kohe saan tabeli ka üles smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 20. October 2011, kl 12.57

Tabel siin! Lisasin Nurmeka ka kohe siis. Tunne on mõnus - hästi silm peal kaalul ja homme loodan hommikul mitte pettuda tongue sticking out smiley (Seega õhtu ei tohi käest ära minna...)

/Ma loodan, et näete ikka sellelt lingilt tabelit.../

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 20. October 2011, kl 13.59

Tänud mind lisamast, kuid ma ei näe küll mingit lingile klõpsamise võimalust? Minu praegune eesmärk on olnud 2kg nädalas ehk 6 nädala pärast u 68kg. Ise üritan jõuluni pingutada. Soovkaal oleks 65-67kg. Vööümbermõõdust pole aimugi, olen ainult kaalunud ennast. Aga üritan meeles pidada ja töölt koju jõudes selle ka ära mõõta smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 20. October 2011, kl 14.05

Seal, kus kirjas Tabel siin!

Panen igaks juhuks uuesti - SIIN!

Me seadsime 6 nädalat esialgu - see selline kindel aeg. Ma ise tahan ka jõuludeks olla enda ideaalkaalus, aga hea kui on eesmärk selge tongue sticking out smiley Ja siis näeb ära, kes jäävad püsima ja nendega võib ju uue duelli teha smiling smiley

Huvitav, kas kurgupastillid ka kaloreid annavad? Mul kurk kipitab pidevalt ja ajab köhima ja ma lutsutan neid päris mõnuga grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: PlärtS
Kuupäev: 20. October 2011, kl 14.14

Undukas -Täname -siis SuPER kena tabeli eest smiling smiley eks ma tean seda jah ,et mis kiirelt läinud see kiirelt tuleb aga eks ta näha ole smiling smileyalgul kergem pärast raskem smiling smiley vähemalt on koos lahedam .Kui need kurgupastillid on suhkruvabad siis ei anna aga muidu küll ..kuid vaevalt sa neid 100grammigi ära sööd nii ,et ei tohiks kaha hullu olla smiling smiley Ma ise jõin just zero colat see peaks kah põhimõtteliselt null andma (5kilokalorit)..nii et veidi energiat sealt kah varutudsmiling smiley Eilsest kõndimisest kints nii valus,et võtab oigama täna käisin vaid 8kilta tongue sticking out smiley aitab küll õhtuks väike härmavilja ühepajatoit Nämmma grinning smiley Ja roheline tee mis loputaks mu kõhtu smiling smiley Olge siis tublid Duellitajad.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 20. October 2011, kl 14.38

Millised füüsilised tegevused/sportlikud harrastused teie igapäevaellu kuuluvad? Või üritab mõni teist ainult söömisega end piirata? Mina käin IGA päev kiiret tempokõndi tegemas min 1h 30min kuni 2h. Iga ilmaga! Üldjuhul muidugi jäävad need käigud ka pimeda peale, sest enne 18.00 ma jalutama ei jõua. Ja järjest pimedamaks ja lühemaks meil need päevad jäävad sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: ookean
Kuupäev: 20. October 2011, kl 15.04

Undukas, väga kena tabeli oled teinud! Muidugi meie ise saame oma numbrite vähenemisega selle veel kenamaks teha winking smiley
Ainult söömise piiramisega kaalu alandades ei tule hästi välja minul- muutun nõrgaks ja halb on olla siis.
Füüsilistest tegevustest püüan iga päev käia õues lapsega pikemal jalutuskäigul. Ilmad on sellised, et oleks vaja ikka korralikumaid õueriideid varsti juurde soetada. Nurmekas, kas sinul on vihma- ja tuulekindlad korralikud riided, kui nii tublisti õues kiirkõndi teed? Mis on sellel puhul hea? Ma täna panin tossud jalga, aga nendega märg juba. Kummikutega on aga pikemad jalutuskäigud mitte nii mugavad. Ja mida plaanid teha siis, kui lumetorm ei lase õue kõndima?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 20. October 2011, kl 15.10

Kõige ideaalsem ongi tõepoolest mingi kapuutsiga kilejope, kui kapuuts peas, siis tuuled-tormid üldse ei sega smiling smiley Ei tohi ka olla liiga paksult, sest kiirkõndi tehes läheb ihu kiirelt soojaks/higiseks ja siis on oluline, et see tuul sulle krae vahelt sisse ei puhu. Mul on ostetud käimiseks need Reeboki easy tone'id - olen käinud ju ka vihmaga, kuid jalad märjaks küll pole saanud smiling smiley Head pehmed ja soojad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 20. October 2011, kl 16.42

Ma püüan ka lapsega jalutuskäike teha aga viimane nädal oli laps haige. Täna pääsesime esimest korda jälle toast välja ja ausalt öeldes lisasin kohe hooga sammu smiling smiley Ma nüüd edspidi üritan vähemalt 2 korda nädalas 10 000 sammu päevas täis saada (st et jalutuskäik peab pikem ja/või hoogsam olema, sest niisama toas ja poes sammulugejat ei kanna). Tänane pooleteisetunnine jalutuskäik oli 5576 sammu, pulsikella järgi kaotasin 536 kcal. tongue sticking out smiley Kui lapsel uuesti palavikku ei tule, siis homme samalaadne plaanis.

Riietusest - mul on vihmakindel jope, millel kerge vooder ka sees. Ja jalanõudeks on supermugavad Garmonti matkajalatsid, mis ei lase vett läbi - olen katsetanud nii märjas rohus kui porilompides. Need piisavalt suured ka, et sinna vajadusel villane sokk sisse mahuks. Ainult head õuepüksid on puudu - huvitav, kas mingeid voodriga pükse üldse on kaubanduses, mis pole suusakad ja praegusel ajal just parajad jalga panna? Täna käisin teksadega, mille all retuusid lisaks. Täielik külmavares noh grinning smiley

Vihmasteks ilmadeks on meil lapsega olemas suur võimlemispall - sellega last hüpitades ja ise hüpates ja harjutusi tehes võtab täitsa võhmale. Eile ja täna hüppasin sellega - seljalihased annavad eilsest kohe tunda. Ei tea, kui palju seda võimlemiseks võib nimetada, aga higistama paneb küll grinning smiley

Nüüd peaks teed jooma, muidu hakkan näksima jälle... eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: PlärtS
Kuupäev: 20. October 2011, kl 17.54

Nii siis 7 km seljataga ja jõudsin kodu smiling smiley Jalad küll märjad aga see mind ei heiduta kuna sooja oli nagunii jube palju smiling smiley jah mul spets.jalanõusid pole käin millega juhtub saabas toss ..jh kui soojemad ilmad olid siis baleriinad kah .Ma püüan käija päevas vähemalt 14km pluss niisama külla minek -poeskäik ....kui talv tuleb siis kohe ei tea mida teen --veel arvan,et käin kui saan ja kui ei siis laenan ehk trenasööri smiling smiley seniks siis naudin ilma kunix veel saan smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: Mirell
Kuupäev: 20. October 2011, kl 19.03

Ohoo, kõigil juba mõõdud kirjas! Minu pikkus on 1.68 ja eelmise reede kaal 85,8. Vööümbermõõtu praegu öelda ei oska ja millegagi mõõta ka pole. Teatan selle homme või ülehomme, siis kui uue kaalugi. Soovin kuue nädalaga jõuda 80 kiloni.
Suvel sõitsin ratast ja tegin kepikõndi, aga viimasel ajal püüan toiduga alla võtta ja rohkem vett tarbida. Praegu saan koju nii hilja, et väljas on pime ja kuhugi ei isuta minna.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 21. October 2011, kl 07.19

Minul 68,4 kg täna hommikul. Vöö oli ka vähenenud 1 cm võrra smiling smiley Nüüd hommikust sööma!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 21. October 2011, kl 08.31

Niisiis - eile kujunes jalutuskäigu pikkuseks täpselt 2h. Tunnike üksi ja tunnike sõbrantsiga, kes avaldas ka soovi jalutama tulla smiling smiley. Õnneks lõppes ka 18.30ks padukas ja mul õnnestus täiesti kuivalt pääseda, kuigi olin ennast korralikult sisse pakkinud st ikka helkurvest ja vihmakeep ka peal smiling smiley. Samas tööpäevadel 8.00-18.00 ma ainult istun-istun-istun ehk et töö on selline. Seetõttu olen sunnitud kõik oma liikumised tegema õhtupimeduses, aga ma ei kurda, sest see on juba harjumuseks saanud. Nüüdseks juba 46 järjestikust päeva iga päev kõndimas käidud - jube tubli smiling smiley Väljanägemine on ka juba hoopis teine winking smiley. Õnneks, teinekord ka kahjuks, on kehatüüp selline, et juurde tuleb absoluutselt igale poole. Ei ole selline pirn, et kasvataks tagumikku või et ülakeha oleks suurem. Kui juurde tuleb, siis ikka näkku,käevarde,kõhtu,tagumikku,reide,säärde jne. Ehk et ülekaalu jaotumine on päris ühtlane. Kuigi peeglisse vaadates hakkab ju eelkõige nägu silma, et kui seal vaatab kaku vastu, on ikka masendav küll. Kuid olles tänaseks päevaks langetanud juba 12kg, siis on enesetunne juba vägagi suurepärane smiling smiley. Loodan, et seda indu jätkub, sest pool teed on veel käia.

PS! Minu algkaaluks võiks panna 80,5, sest mu kaal näitab poole kilo täpsusega smiling smiley. Vöö on 86cm.
Ja hetkel õues päikegi paistab winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: ookean
Kuupäev: 21. October 2011, kl 09.39

Tere hommikust.
Kuigi eile rassisin trenni peale lapse magama panemist ja toitusin korralikult, on kaalu veidi juures võrreldes eilsega. Nimelt kaalun 65,7kg. Löödud küll olin, aga minu südametunnistus on puhas. Küll tulevad ilusamad numbrid ka. Vööümbermõõdu võtsin kõige laiemast piirkonnast kõhul, ei tea kustkohast on õigem. Näitas 80 cm.
Tublid olete, kes nii pikka maad õues jalutate. Mul kohe tekkis isu ka ise maad pikendada. Ainult et natuke igav hakkab jalutades. Vaade on ju alati sama st ei ole siin nii palju erinevaid jalutamise piirkondi, et iga päev uudistamas käia. Mõtlesin korra audioraamatu peale. Kas keegi on kuulanud? Kui laps magab vankris, siis ei saa ju sõbrannaga ka väga lobiseda jalutades...
Loen, et siin on päris mitmed ka väikese lapse emad. Minul on 16-kuune tütar. Huvitav oleks teistegi kohta teada winking smiley
Kaunist päeva ja vastupidavust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 21. October 2011, kl 10.23

Nurmekas - kas tänane kaal ka siis 80,5? Panen mõlemasse lahtrisse sama eks? smiling smiley Sa oled nii tubli, et viitsid veel õhtul jalutama minna. Ma pimedas ei taha üldse enda nina välja pista.


Ookean - meil siis ühevanused lapsed! smiling smiley Mul poja ka 16-kuune. Aga magab ühe korra päevas ja kindlasti oma voodis - vankris kipub koguaeg üles ärkama ja pärast kogu päevarütm sassis. Nüüd on hea - saab jälle väljas käia. Ta oli mul nädal aega palavikus ja kordagi välja ei pääsenud. Lõpuks laps pahur ja mina pahur. Vähemalt korra päevas peaks ikka väljas saama tegutseda. Aga küll sul see kaal kukub - teinekord trenniga just ongi vastupidine asi, aga see kaob kohe smiling smiley

Mul üks soovitus - nimelt mõõtke end igalt poolt ära - pahkluud, säär, reis, tagumik, vöö, rind, käevars ja miks ka mitte kael. Pange endale mõõdud kirja ja kuu aja pärast mõõtke uuesti kõik samad kohad üle. Ma ise kaaluga mässanud juba üle 10 aasta ja iga kord olen pahane olnud, et miks ma end korralikult ei mõõtnud. Üks asi on kaalu peal näha vähenemist, teine asi on näha kui palju sentimeetreid on kadunud smiling smiley Ja kui juba kadunud, siis kuhjaga motivatsiooni jätkamiseks. Kui ma enda tippkaalus olin (sünnituse järgselt), siis mul oli näiteks reieümbermõõt kõige jämedamast kohast 65 cm. Ja kõige vähem, mis ma mõõtnud olen, on 56 cm. Mul on endal tehtud tabel, kus mul mõõdud 2009-st aastast on kirjas grinning smiley Aga nii hea on vaadata. Rasedusega tuli palju juurde ja samas läks esimene 10 kg ka kiirelt maha. Jõudsin juba 65 peale aga siis lasin asja käest. Mõtlesin küll, et kaal liigub ainult ülespoole, aga teha ei viitsinud midagi. Tegelikult peaks peas olema mingi häirenupp - kui kaal on mingi teatud numbrini juba jõudnud, siis kohe asjaga tegelema hakata. Sest ega pärast uuesti alla võtta lihtsam pole...

Teine mõte ka. Tuleks pilt teha endast üleni. Bikiinides või pesus. Ja kui soovkaalus, siis teine pilt kõrvale smiling smiley Ja iga kord kui kaal hakkab tõusma, vaatad esimest pilti ja mõtled, kas seda siis tahad grinning smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati undukas 21.10.2011 10.25.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 21. October 2011, kl 10.36

Mulle tundub, et te vist siin kõik nooremad kui mina, et kõigil nii väikesed lapsed. Olen ise 35 aastat vana ja mul on 2 poega. Üks käib 2.klassis ja teine 5.klassis. No tahaks kolmandat ja tütrekest, aga ... ei suuda mõeldagi, et peaks hakkama titemajandusega uuest pihta smiling smiley. Aga täna suur pidupäev - algab koolivaheaeg! Olen selline üsna nõudlik ja pedantne ema ja igapäevaselt tegelen ka laste õppimisega, et kõik oleks 100% tehtud ja asi selge, siis läheb väga palju jaksu ja aega ka nendega tegelemise peale. Niigi õhtuti seda aega ensele napib, kuid pean pean pean võtma selle aja ja jalutama minema. Samas olen leidnud endale hea võimaluse, et ostan töö juurest õhtuse toidukorra perele koju kaasa (meil endal samas majas toitlustuskoht). Koju jõudes annan mehele info kätte, mis söögiks täna on ja edasi tegeleb tema smiling smiley, sest MINA lähen jalutama. Ka hommikupudru tegemise kohustuse olen üle andnud mehele. Seega ise tööpäevade sees nagu kööki väga ei lähegi. Kuna hommikuti on pool tundi autosõitu tööle, siis naudin oma sooja mehe valmistatud putru aeglaselt-mõnusalt autos. Täna viskasin esimest korda prooviks pudru sisse ka seesamiseemneid - täitsa ok oli smiling smiley. Töö juures teen lõunaks korralik prae rohke salatiga (suppi ei suuda süüa - sest see kaob ju kohe kõhust)ja õhtul siis . . midagi vähest. Eile näiteks sõin 1 spl päevalilleseemneid ja kuivatatud ploome. Tavaliselt söön juur-või puuvilju. Nädalavahetusel üritan siis laste meeleheaks miskit head ja paremat valmistada, sest 3 suurt meest kodus tahavad (praeguses vanuses eriti) ainult süüa süüa süüa.
Nii et kui teie arvate ja loodate, et mida vanem laps, seda lihtsam, siis mulle tundub, et tegelikult aeg enesele hakkab olema alles siis, kui lapsed kodust läinud smiling smiley.
Mulle väga meeldib väljend, et lapsed - need on kõigest külalised meie elus smiling smiley
Aga edu teile ilusaks saamisel väikeste laste kõrvalt !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 21. October 2011, kl 10.47

Ähh - pole sa nii vana midagi smiling smiley Ainult 7 aastat minust vanem! Ma sain oma esimese lihtsalt tänapäevale kohaselt hilja grinning smiley Enne polnud soovi ja polnud seda õiget inimest kõrval. Aga jah - eks see lastega ole nii, et endast annad kõik ja siis nad lähevad omaette elama ja sina vaata, kuidas edasi oled grinning smiley Sinusuguseid vanemaid tahaks rohkem, pean ma õpetajana ütlema winking smiley Et oleks neid, kes oma lastega tegelevad ja õpivad koos ka peale esimest klassi.

Aga kuidas sul õnnestub nii vähe õhtul süüa? Ma olen just see õhtune söödik - poiss magab ja siis vaba voli köögis sehkendada ja muudkui satub midagi suhu. Näksimine on jube, mul on olnud päevi, kus ma kordagi korralikult ei söö vaid koguaeg näksin midagi. Nüüd on mu üks eesmärk kaotada ära kogu näksimine ja võtta aega endale korralikuks söömiseks. Raske on, aga tuleb hakkama saada. Puhas enesedistsipliin. Minu õnneks olen ma suhteliselt kangekaelne grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 21. October 2011, kl 12.18

Muide, mina olen ka just õhtune sööja. Eks ma sellepärast viimased aastad oma kaaluga võitlengi. Ma ei ole näksija, vaid suur söögisõltlane. Söön korraga väga palju, just õhtuti, siis on ju külmik käeulatuses. Kusjuures häda ongi selles, et mul ei tule nagu piiri ette. Ja kui õhtusest õgarlusest kõht täis, siis hommikul kõht tühi pole ja võib vabalt hommikusöögi ära jätta. See ju ongi veel hullem variant, et korraga palju ja harva sad smiley Kuid kaalulangetamisperioodil söön hommikuti kõhu täis ja õhtul väga vähe ning tänu sellele kaal imekiiresti kaob. Hetkel õnneks ei ole ma aru saanud, et ainevahetus oleks selle tõttu aeglasem, sest tõesti 6 nädala jooksul tuleb ühtlaselt kenasti -2kg nädalas. Aga see õhtune kõndimine on ikka suht hull koormus, sest minu kõndimine on enamuse jaoks peaaegu jooksmine smiling smiley Vähemalt 12-15km järjest! Eks ma tiirutan oma kodukohas sellistes paikades, kus on mõnusad valgustatud kõnniteed - eelkõige turvalisuse pärast muidugi. Ja pealegi, kui on tõeline tahtmine endaga rahulolu saavutada, siis ju ei ole üldse raske näksimist lõpetada ja valesid asju mitte süüa.
Tabelitäitjale - eile olin 80,5 ja täna ka ikka 80,5 - nii et tabelis kõik ok smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Kuupäev: 21. October 2011, kl 16.24

Tere siis minu poolt ka. Mina hetkel mingit sporti ei tee, sest koormust on niigi palju. Kodus kasvamas 4-aastane tütar ja 8-kuused kaksikud poisid. Poisse tassin süles pidevalt nagu arulage, sest nad on üsna kapriissed - seega pidev 9 kilo lisaraskust on kaenlas. Turvahällidega kuhugi minek tähendab veel suuremat koormust (2x9+ turvahällide raskus). Soetasime hiljuti maale maja ning seal käin koristamas/lammutamas/tassimas ca 3x nädalas kui lapsed vanavanaema hoole all.
ühesõnaga ma arvan, et trennis käimine praegu kõne alla ei tuleks...
Aa, vanusest rääkides, olen 30. kehakaaluga olin kimpus ka noorena, aga 25-aastaselt lõpuks elu tippvormis. Tütre sain nii, et kaaluprobleeme ei tekkinud, poisid aga rikkusid mu keha ikka korralikult - rasedusega sain juurde 20kg, milles siiani siis 6 kuhugi kaduda ei taha...
Käisin 3 nädalat ka figuurisõprades, kaotasin 3kg, aga seal käimiseks on vaja lapsed kuhugi hoiule panna, mis on keerukas, sellepärast olen nüüd siin.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 21. October 2011, kl 17.44

Sipelgasiilike, Mirell ja Plärts! Ootan teie kaalunumbreid ja vööümbermõõte smiling smiley

Aga jah - asi kisub täna väga punaseks minema. Ostsin endale pähklirauad (aga mitte need, millega pähkleid purustatakse). Margariin, või, suhkur, jahu, toorjuust ja kondenspiim on tänase õhtu vallutanud. eye popping smiley Homme kaalule ei astu ja tundub, et ka ülehomme mitte. grinning smiley

Sipelgasiilike - sul on trenn lihtsalt 3xnädalas! smiling smiley Kui sul pulsikell on, siis pane mõnikord endale peale lammutamise ajaks - vaata palju kaloreid kulutad. Ma lihtsalt olen selline natuke tehnikafänn - endal igasugu vidinad olemas, mis ütlevad, kui palju ma kuskil kulutan - selle võrra saab ju rohkem süüa grinning smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati undukas 21.10.2011 17.45.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: PlärtS
Kuupäev: 21. October 2011, kl 18.38

Tere Duellikad.... kaalusin ikka end õhtu ja kaaluks oli 72,9 smiling smiley vööümbermõõt -1cm smiling smiley ja -1,1 kg smiling smiley))) nüüd ennem ei kaalu kui reede smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: ookean
Kuupäev: 21. October 2011, kl 22.16

Tere õhtust
Mina sain ka oma õhtused toimetused tehtud st lapse magama ja trenni tehtud. Nüüd natukene nautida aega, mil ei ole kohustusi...

Mul tekkiski küsimus, millele ma PlärtSi vastuse juba lugesin, aga teised-kas te kavatsete end iga päev kaaluda? Ise mõtlen, et reedel oleks siis suurem üllatusmoment ehk? Üks treener soovitas mulle, et kaaluda iga päev, aga et normaalse kaalukõikumise kõrval aru saaada üldist suunda st et kas dieet ja trenn ka mõjuvad või peaks midagi korrigeerima, selleks arvutada kolme viimase päeva keskmine kaal ja neid keskmisi võrrelda omavahel...praegu ei ole küll selleks viitsimist. Aga seda Nurmeka antud soovitust end igalt poolt mõõta kavatsen küll homme täita.

Undukas, ma vähemalt samasugune külmavares kui sina winking smiley Olen ka viimasel ajal palju tõbine olnud, praegugi veel nohu riismed ja see sunnib ettevaatlikusele. Minul on praeguse ilmaga õues jalutades jalas ilma voodrita kilepüksid, kuid alla panen veel retuusid kindlasti. Aga kui temperatuur veel langeb, siis on nendega ka külm. Vaatasin poes ringi ja on saada küll kilepükse erineva paksusega. Sportlandis on väga hea valik, aga kuidagi ei raatsi neid osta. Eriti teades, et äkki õnnestub kaalust korralikult alla saada ja siis jäävad need suureks...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: ookean
Kuupäev: 21. October 2011, kl 22.42

Vabandust, see keha mõõtmise soovitus oli siiski Unduka mitte Nurmeka poolt. Nimed vajavad veel pisut harjumist smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Kuupäev: 22. October 2011, kl 09.11

Mu mõõdud-kaalud ikka samad, mis ülalpool kirja panin.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 1234567Järgmine
Asukoht: 1 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.