Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567
Asukoht: 7 / 7
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 13. April 2012, kl 14.37

Seda on muidugi meeldiv kuulda, ag ei ma lähe midagismiling smiley mul seisab nüüd ees väga raske aeg, nimelt nüüd hakkavad peale juubelipidustused ja ma pean kõik neli pidu läbi käima selle kahe nädala jooksul angry smiley hea kui ma suudaksin kaalu kas või hoida, et ta jälle üle 90 ei roniks yawning smiley Mary31, vaata korra minu tabeli lõppu kas seal nagu miskit valesti ei ole, ma mõtlen kokkuvõtetconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 16. April 2012, kl 08.32

Tere hommikut smiling smiley
Tabel oli vigane jah winking smiley seda sinu jaoks negatiivselt ja minu jaoks positiivselt tongue sticking out smiley
Tegin parandused ära - unustasin tabeli viimasel pikendamisel muuta valemeid...
Mnjaa igasugused peod on ikka tõsine katsumus... Kuid kindlasti oled väga tubli!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 20. April 2012, kl 09.06

Tere hommikut smiling smiley
Minu kaal on nüüd veidi alla läinud... Vahepeal oli isegi tegelt veel vähem, aga ju olin siis väga tühi tongue sticking out smiley
Igal juhul täna hommikul olin 70,4kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 20. April 2012, kl 13.15

Teresmiling smiley
tubli oled thumbs up minu kaal jälle 89,8kg, nii et jälle +0,4kg angry smiley ma ei saa aru ma muudkui pendeldan kahe arvu vahel, kuigi eile hommikul oli kaal alla 89kgtongue sticking out smiley aga täna jälle ... kuigi eile lubasin endale trennivaba päeva ja täna on tulemus kohe käessad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 23. April 2012, kl 08.46

Mina ei ole midagi tubli sad smiley
Juba mitu kuud tiksun ühes kohas... See oleks muidugi hea, kui see olekski eesmärk. Aga tahaks ju ikkagi allavõtta. Kahjuks ei ole see nii lihtne kui tahaks sad smiley
Tuleb ennast ikka korralikult piitsutada, et liiguks alla poole see kaalunumber...
Lisasin sinu numbri ka tabelisse. Sa oled ikka väga tubli!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 27. April 2012, kl 08.41

Hommikustsmiling smiley
minu tänane kaal 89,5kg eye rolling smiley ise olen rahul, et peale pidude maratoni pole vähemalt kaal tõusnud smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 27. April 2012, kl 09.22

Hommik jah smiling smiley
Minulgi on hea meel, et sul kaal püsinud on vaatamata pidudele winking smiley Tubli oled.
Minul ka kaal hetkel sama mis eelmisel nädalal... 70,4. See on see kui üks õhtu sööd hiljem kui kell kuus ja kohe kaal ei lange mitte üks gramm sad smiley
Püüan järgmine nädal tublim olla!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 27. April 2012, kl 09.24


Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 04. May 2012, kl 07.27

Hommikustsmiling smiley
minu tänane kaal 89,2kg smiling bouncing smiley aga hakkan ka jõudma tõeni: kui sööd siis liigu ja kui ei liigu, siis ära söö moody smiley aga paistab, et nii see onsmiling smiley eile õhtul läksin pikale ja tempokale kõnnile, mis kestis peaaegu poolteist tundi ja täna nägin numbrit, mida ammu näinud ei ole, mis siis, et ainult 0,2kg vahe eye popping smiley aga kõige parem, mis sellega kaasneb mõnus surin kontides ja tohutult hea enesetunne, nii et selleks õhtuks unustad ka kõik stressifaktoridwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 04. May 2012, kl 11.46

Hommiku smiling smiley
Mina aga võtan juurde ja mitte vähe...
Selline tunne on nagu ma oleks pall... Söögiisu on suht ok aga kuidagi nii nõrk olla, et ei jõua midagi teha... Ja nii see kõik koguneb sad smiley
Mina kaalusin täna 71,8kg... Kohutav!!!

Tabel

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 11. May 2012, kl 11.58

Hommik!
Minul see kaal pole ikka üldse liikunud viimase 5 kuu jooksul mitte kuskile... No aga ausalt, kui väga ma pingutanud olen... Aga eelmine aasta samal ajal olin ikkagi 10kg raskem! Ja kui nii võtta, siis ei olegi hullu, et praegu siin ühe koha peal tammun.
Tänane kaal on 70,9kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 11. May 2012, kl 12.24

Teresmiling smiley
Tubli oled thumbs up minul nii head tulemust ei ole, eelmine aasta sellel ajal olin paar kilo raskem, aga siis hakkas kaal tõusma ja tõusis lausa sajani confused smiley sel nädalal kaal endine, ei mingit liikumistconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 11. May 2012, kl 12.30

Aga sul on kaal ka ilusti alla liikunud, seega oled ju väga tubli!
Jube nõme on küll, kui kaal tõuseb sad smiley aga mõnus kui langeb winking smiley
Ja kui kunagi jõuame talutavale tasemele on veel parem smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 11. May 2012, kl 13.07

Selles on Sul õigus, see on tõesti hea tunne kui riided suureks jäävad seljas smiling bouncing smiley nii et jõudu meile, rühime ikka hambad ristis edasithe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 18. May 2012, kl 10.35

Täna hommikul näitas minu kaal 70,2 kg. Suund on õige smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 18. May 2012, kl 14.41

Tere ka minu pooltsmiling smiley
Oled tublithumbs up minul väike äpardus, nimelt unustasin täna ennast kaaludaconfused smiley elutempo on nii kiire, et ununes üldse, et täna on reedeconfused smiley otsusta nüüd ise kas jätad mulle sama numbri, mis eelmine nädal või ma homme panen oma kaalu kirjaconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 18. May 2012, kl 22.49

paneme ikka kirja winking smiley
Vahet pole üks päev ees või taga winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 19. May 2012, kl 09.42

Hommikustsmiling smiley
no nii kaalumine tehtud, aga kaal 89,2kg mitte grammigi ei alla ja isegi mitte ülesconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 19. May 2012, kl 15.06

Õhtust smiling smiley
no kaal seisab on ju ka hea! Kuigi kui pingutad, et alla läheks on see ikka väike lohutus küll...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 20. May 2012, kl 21.48


Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 25. May 2012, kl 04.58

Tere varahommikustsmiling smiley
nii minu kaal täna 89,7kg nii et +0,5kgangry smiley lihtsalt ei ole sõnuconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 25. May 2012, kl 08.41

Hommik!
Jeerum sul ei ole üldse und või? Mix sa nii vara ärkasid?
Tean kui vastik on kaalu peal plussi näha sad smiley Isegi väikest...
Ja hetkel on minu miinust ka tobe kirja panna....
Aga mina kaalusin täna hommikul 67,3kg ehk -2,9kg the finger smiley

Tabel

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 25. May 2012, kl 09.45

Oled ikka supper tublithe finger smileythe finger smileythe finger smiley see on iga kilo eesthot smiley tore on kui kellegil hästi läheb ja veel nii hästismiling smiley oled ilmselt ennast korralikult liikuma saanudsmiling smiley minul aga tööalaselt korralik stress, nii et unigi kaobangry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 25. May 2012, kl 11.16

Ja stress paneb sööma? Sel juhul on nõme!
Mõnel kaob stressiga just isu... Oleks ka selline, siis kaaluks juba 50 kilo tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 01. June 2012, kl 06.30

Hommikustsmiling smiley
minu tänane kaal 89,5kgeye rolling smiley on väga kiire

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 01. June 2012, kl 10.50

Hommik smiling smiley
Nagu arvata oli peale eelmist supper nädalat on veidi tagasi... Kuid ei midagi katastroofilist smiling smiley Elame selle üle ja järgmine nädal ootan taas miinust smiling smiley
Kaal näitas 67,5kg ehk +0,2kg

Tabel

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 08. June 2012, kl 07.29

Hommikustsmiling smiley
olen tagasi ühesõnaga kiire aeg sai läbi Sinu +0,2kg on väga väike tagasi tuleminewinking smiley minu tänane kaal 89,7kg seega jälle +0,2kg aga olen rahul, et kehvemini ei läinudwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567
Asukoht: 7 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.