Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 5 / 7
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 06. January 2012, kl 06.13

Hommik, kaasvõitlejad!
Olen püüdnud väga tubli olla. Kaalunumber 78,1. Tegelikult ilus, kui arvestada, millised pühad olid. Aga teekond on veel nii pikk.
Edu teile, edu meilesmiling smiley!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 06. January 2012, kl 09.43

Hommikust!
Ossaaa Ümarvorm... Millega sa ometi tegelenud oled? -1,5kg on ju supper hea tulemus smiling smiley
Minul nii hästi ei läinud tongue sticking out smiley aga ei saa ka kurta ja ma tean, et järgmine nädal on see number juba palju ilusam smiling smiley
Minu kaal näitas siis 71,0kg.

Nüüd ootame millega jänespüks meile ära laksab smiling smiley Kindlasti tuleb temaltki hea tulemus!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 06. January 2012, kl 10.21

Tere ja head uut aastathot smiley täna veel võib.
ei ole täna millegiga kelkida ainult 92,5kgconfused smiley muidugi peaks vist rahul olema. aga -1,5kg Ümarvorm on tõesti võimas saavutusthumbs up väga tubli

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 06. January 2012, kl 10.25

Ei no tere tere smiling smiley
Sa jänespüks oled erinevalt meist kahest (mina ja ümarvorm) väga hästi esinenud kõigi nende pühade vältel... Seega sinu -0,1kg on ju väga hea saavutus!

Tabel ka ikka!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Mary31 06.01.2012 10.25.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 06. January 2012, kl 13.10

Väga tänan, Mary31.
Ise lootsin ikka rohkemat, aga nagu ma aru olen saanud, et ka saavutatud hoida on veel raskem.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 08. January 2012, kl 11.37

Tänudsmiling smiley! Ma olen tõesti väga pingutanud. Ennast liigutanud (10 000 sammu päevas reegel) ja katsunud toiduga ka tagasi hoida. Aga, ei ole kerge. Näis, mis uuel reedel näitab. Käisin vahepeal päevasel reisil ja kodus oli sünnipäeva pidamine ka veel...oehh...
Aga, peame vastu! Imeline talveilm on pealegismiling smiley
Mary: tabelis on vits valemiviga seal, kus on kaalukaotus kokku. Aga muidu tänud tabelipidamise eest. Nüüd kui on ees nn uued tyhjad nädalad näha, on motivatsiooni ka. Vahepeal juba tekkis tunne, et ongi kõik, aasta läbi ja kogu lugusmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 09. January 2012, kl 11.10

Hommik,
oli tõesti tabelis viga. Nimelt unustasin tabeli laiendamisel lisada ka valemitesse uued read sad smiley
Nüüd parandasin selle vea smiling smiley
Mina püüan hetkel panustada normaalsele söömisele. Seoses seljavaluga oli liikumine suht piiratud, kuid täna lähen ka liikvele, eks paistab, kas jõuan tagasi ka tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 13. January 2012, kl 08.21

Nojah. Olen kyll enese arvates tubli olnud. Rohkem liikunud ja vähem toitunud, aga kaal oli hommikul 78,9. Eks ma nüüd lohutan ennast, et lihas kaalub rohkem kui rasv ja tsükli erinevad faasid jne...
Aga pole hullu. Eks ma pingutan edasi ja järgmine reede näitab, kas olen õigel teel või pean midagi lisama või siis hoopis vähemaks võtma.
Edu meile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 13. January 2012, kl 08.45

Hommikust,
minu tänane kaal 91,4kg hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 13. January 2012, kl 20.42

Palju õnne jänespüks!!! Sa oled ikka väga tubli!
Mingi jama on minul ka... No ei lähe alla.. tuleb juurde... Enam ei viitsi väga kirja ka panna söödud asju... aga ilmselt peaks sad smiley
Minu kaal on 71,5kg

Tabel siin

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 15. January 2012, kl 14.37

Tänud, Mary31smiling smiley
Aga õues on talv ja keha tahab ju kõike endale hoida ja enamgi veel. Kirja tasuks ikka panna, sest siis näed mis, kuidas ja kui paljuconfused smiley mul endal ka on aeg-ajalt, et võtaks lihtsalt aja maha ja olen ka võtnud ausalt öelda, ei jõua ju kogu aeg korralik ollaangry smiley aga näiteks eelmine nädal proovisin endale pükse jalga, mis sai möödunud kevadel ostetud, nende kandmiseni ei jõudnudki, sest kaal tõusis, eelmine nädal nad veel jalga ei mahtunudsad smiley see nädal läksidsmiling smiley kõhurasv on momendil veel üle värvli, aga loodan et jaanuari lõpuks (selle seadsin endale eesmärgiks) on nad kenasti jalas, ma vähemalt loodan, et ma ei eksi teelt seatud eesmärgi poole rühkimiseleye rolling smiley aga edu meile kõigiletongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 20. January 2012, kl 08.18

Terhommikust kõigilespinning smiley sticking its tongue out
minu tänane kaal 91,1kg eye rolling smiley kuigi kui mõelda, et see nädal lisaks kõigile liigutamistele oli üheks suuremaks liigutamiseks lume koristus, siis see 300 grammi on ikka vähe küllconfused smiley aga noh olgem ikka tublidspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 20. January 2012, kl 10.37

Tere hommikut smiling smiley
Minu kaal paneb vist segast... Alguses astusin kaalule ja 71,0kg. Kuna eile hommikul oli 70,7 ja eile kohe kindlasti söögiga üle ei pingutanud, siis see tundus kummaline.
Astusin uuesti kaalule ja siis näitas 70,4kg... kuna enam hästi ei uskunud, siis astusin veel kord ja näitas ikka 70,4kg...
Nii, et nüüd ma ei teagi, mida kirja panna... kuidagi väga kahtlased on kõik numbrid sad smiley
Peaks mõõtma ümbermõõtusid... ehk need näitavad mis tegelt toimub...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 20. January 2012, kl 11.33

no nii... selle pärast ma ilmselt ei tunnegi end peenemana...
Nimelt siis puusaümbermõõt on vähenenud 2cm võrra ja vöö ümbermõõt on suurenenud 1cm võrra.. Rind on vähenenud 3cm võrra... Võrdlen 1 kuu taguste andmetega... ehk siis kui kaalusin 69,6kg
Nimelt siis peeglist vaadates tundun ma paksem tongue sticking out smiley kummaline küll. Ja no see vöö ümbermõõt rikub kõik ära sad smiley Kui püksinööp läheb ikka paremini kinni on kohe parem tunne ju smiling smiley
Panen siis praegu 70,4kg tundub siiski õigem...
Eks paistab mis järgmine nädal saab...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 20. January 2012, kl 11.40

Muide nii see vist ongi. Kui minul kaal mitu nädalat seisis, siis tegelikult riided seljas muutusid hästi suureks nagu oleks kott selga tõmmatud. ju ta siis see meie keha elab läbi mingeid muutusismiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 20. January 2012, kl 14.10

Hei-hei!
78,3 näitas hommikul. Kuigi lootus oli kõvasti väiksemale numbrile. Aga ma olen endiselt tubli. Ehk kunagi näitab number ka seda.
Ja ikka kindlat meelt, sportlikku jalga ja aeglast närimist meile kõigilesmiling smiley!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 20. January 2012, kl 17.12

Tabel siin

Ilus tabel see kord winking smiley Me oleme tublid!!!
Tulin just squashist... Põlv on sinine :s Ei tasu nii väga tahta igat palli kätte saada tongue sticking out smiley Aga peale trenni on ikka tunne mõnus smiling smiley
Täna jälle vaja lund rookida ka veel smiling smiley Eile mässasin 1,5h õues. Täna on kindlasti lihtsam, kuid siiski...
Kui veel teaks mida süüa teha täna...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 20. January 2012, kl 20.24

Hei, sõbrad-kaasvõtlejad!
Mul on võibolla kahe silma vahele jäänud, aga uuriksin, et kus Eestimaa otsas te paiknete? Ja kutsuks siin foorumis ehk paar korda nädalas ikka oma "võitlusteest" märku anda. Mõtteid jagada ja vastastikku motiveerida. Et ikka see va siht silme ees ei kaoks ja natuke lõbusam ka olekssmiling smiley
Ikka teie, Ümarvorm

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 27. January 2012, kl 05.53

Hommik!
Küll tema liigub aeglaselt. See kaal, ma mõtlen. Uhhh: 77,8 näitas. Rõõmust hüppama ei pane, aga pipart mõtetesse ka ei aja. Selline korralik koolipoisi kolm-neli hinde võib nädalale andasmiling smiley
Kauneid tillukesi numbreid teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 27. January 2012, kl 08.31

Hommikust!
Minul täna tagasilöök 91,3kgconfused smiley kõht kinni ja kogu aeg on kohutavalt külmyawning smiley külmatunne on ju see, mis annab märku, et kaal langeb, aga võta näpust hoopis tõusis. Aga me võiksime tõesti oma võitudest ja võitlusest kogu aeg pajatada. Ümarvorm, tubli tulemussmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 27. January 2012, kl 10.23

Tere,
Kellel liigub aeglaselt ja kellel valele poole tongue sticking out smiley Ei ole just väga lõbus... Aga samas tänane kaal on küll väga väga kummaline, sest tõesti tunnen end kergemana tongue sticking out smiley
Kõik on sassis... Kui tunnen kergemana, siis tegelt olen raskem ja vastupidi.
Kohutav tongue sticking out smiley
Minu näit sel nädalal on siis 70,6kg.

Tabel

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 28. January 2012, kl 11.14

Hommikustsmiling smiley
lobisen siis pisuteye rolling smiley eilne hommikune kaal näitas tõusu, täna hommikul aga koos riietega alla 91kg. Ning mis ma siis eile tegin (muidugi päeva peale käis kõht ka paar korda läbi)? tulin töölt praadisin räimi, sõin kõhu täis ja jäin teleka ette magama ja oligi hommikune tulemus käesconfused smiley Aga täna on hea olla, külmatunne on kadunud. Siit moraal vähemalt minule, et keha vajab puhkust kaeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 03. February 2012, kl 00.39

Oi, ma kohe ei taha magama minna... Homme hommikul ei näita kaal midagi ilusat.
Ma nõustuksin sellega kui see kõik oleks rõõmust söömine.
Ei ole. See on: haiged lapsed, muudatused tööl, kontori kolimine...ja kõik muu samasugune tavajama. Ja ma olen ju seda väärt, et ennast lohutada kakaoga, šokolaadiga... Õues on sigakülm ka.
Tegelikult pole ükski neist vabandatav põhjus. Ja ometi olen ma kõike seda teinud. Ma ei tea, ei usu, et see mu olemist kergemaks/paremaks on teinud. Homme vaatan kaalu ja sülitan vihaseid lauseid...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 03. February 2012, kl 06.41

Hommik!
Eelnevale siis kinnituseks koledad numbrid 78,8.
Loodan, et teie nädal oli kenamsmiling smiley!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 03. February 2012, kl 08.26

Hommikust jah,
minu kaal täna 91,1kg, nii et ei ole paremangry smiley aga kui ausalt öelda oli see üks korralikult laisklemise nädalgrinning smiley aga selles on sul tõesti õigus õues on sigakülm (väga huvitav väljend) nii et ei kutsu üldse toast välja nina pistma, ainult hädapärast, kui sedagiconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 03. February 2012, kl 12.27

Mina aga mõtlesin täna hommikul, et ei lähe kaalule, sest see number ei tõotanud midagi head sad smiley sest nagu ütles ümarvorm mina "sõin rõõmust" või laiskusest... Igal juhul mõtlesin, et nüüd näen kaalul midagi koledat, sest nii raske nagu mul on see nädal olnud peale söömist - pole ammu olnud...
Aga kaal näitas "ainult" 70,8 mis on isegi hästi...
See on ju lihtsalt kohutav... Peab end käsile võtma, aga no kuidagi ei viitsi tongue sticking out smiley


Ah jaa... Tabel ikka ka...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Mary31 03.02.2012 12.28.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 10. February 2012, kl 07.34

Omq smiling smiley
Täna olen siis mina esimene...
Minu kaalunumber on nukker, kuid mitte midagi kummalist tongue sticking out smiley
Nimelt siis 71,5kg...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 10. February 2012, kl 08.45

Hommikust jahsmiling smiley
minul ka täna 91,7kggrinning smiley just nimelt mitte midagi kummalist vaid loomulik tagajärg kõigele sellele, mis see nädal toimus või õigemini tegemata jäiconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Kuupäev: 10. February 2012, kl 11.47

77,9. Liigub soovitud suunas. Aga järgmisest nädalast poole olen ma lähetuses ja seal pakutakse parimaid palasid häädes söögikohtades. Ja ega ma siis ju söömata jäta...
Ma vähemalt püüan olla selle söömisega mõõdukassmiling smiley
Ikka meelekindlust! Meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kaheksale vaprale
Saatis: Mary31
Kuupäev: 12. February 2012, kl 12.15

Ja nagu ikka lisan ka tabeli... Tabel
Mina pean end küll taas kord käsile võtma... Aga no kuidagi ei ole praegu sellist tunnet, et viitsiks... Aga samas no küll on ikka hea tunne, kui asjad jäävad suureks ja teised ka panevad muutusi tähele...
Kõik see lisab motivatsiooni, kuid praegu no kohe kuidagi ei viitsi sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 5 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.