Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Duell: 90+
Saatis: happy119
Kuupäev: 24. October 2011, kl 13.54

Otsin endaga duellitama ühte kaalulangetajat,kelle kaal oleks 90+

Kaalu langetamine hakkaks siin siis homsest ja kestaks 20.12 kuupäevani ehk 2kuud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+
Saatis: piu
Kuupäev: 24. October 2011, kl 14.21

mina oleksin küll nõus duellitama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+
Saatis: happy119
Kuupäev: 24. October 2011, kl 16.08

piu : Kirjuta endast ka,kui pikk ja mis kaalus.

Mina 92,5kg ja 172cm

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+
Saatis: piu
Kuupäev: 25. October 2011, kl 15.15

happy119:minu kaal on palju suurem,anna teada kui ma ei sobi sulle duellitajaks aga ma ise oleks valmis ja minu mõõdud on
kaal109,5 ja pikkus 172

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+
Saatis: happy119
Kuupäev: 25. October 2011, kl 15.34

Aga miks ei peaks sobima?Sul on ju vaid veidi rohkem kilosid,kui mul ja pikkus on meil õnneks sama.
Loodan,et võtad asja tõsiselt ja kui peaks tekkima tagasilöök,siis anna kindlasti ka mulle teada ehk saan siis kuidagi motiveerida smiling smiley sest jube paha on,kui tahetakse duellile minna aga siis kaob duellitaja lihtsalt ühel hetkel ära,et ole siis nii kena ja anna teada,kui enam ei jaksa aga ma tean,et saame hakkama smiling smiley

Kui sulle sobib,siis teeksin teema meile ära.Aga millal sulle sobiks kaaluda,kas juba sellel reedel või sobiks mõni teine päev paremini?


the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+
Saatis: Makenna
Kuupäev: 25. October 2011, kl 17.09

Kas eelistate duellitada kahekesi või võtate ehk ka kolmanda kampa? smiling smiley Olen 95 kg ja 168 cm.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+
Saatis: Mummu81
Kuupäev: 25. October 2011, kl 17.09

Tere,

kas te kolmandat ei tahaks kampa võtta? Mul nimelt on plaan võtta 5 kg alla 18.detsembriks (sisuliselt sama tähtaeg, mis teil) ja oleks kift kui oleks toetajaid-kaaskannatajaid smiling smiley

Olen 166 cm pikk ja kaalun 91,2 kg. Kui tahate ainult kahekesi duellitada, siis siis lihtsalt andke teada. Väga tublid olete igal juhul, et ennast käsile võtate!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+
Saatis: happy119
Kuupäev: 25. October 2011, kl 17.25

Üldiselt oli plaan siiski kahekesi duellitada.
Tähtis on minu jaoks see,et inimesed ei lööks käega ja kui tunnevadki,et on raske,siis annaksid ka foorumis sellest märku,sest ehk suudan mina või keegi kolmas teda siiski selleks motiveerida ja ta suudab end taas kokku võtta.mulle ei meeldi,kui kõnnitakse keset duelli minema ja sellest teada ei anta.vaatan,et osad kes väga duellile tulla tahavad on juba kuskil veel duellil ja veel kuskil ja nii ei lähe,sest tahaks kõrvale kedagi,kes sama hädaga ja toetaks ka mind smiling smiley kui olete selleks valmis,siis ehk oleme ka nõus veel kellegi kampa haarama.Duelli panen püsti homme seega andke märku,kes siis tõesti 100% endas kindlad ja kenasti kambas ka püsivad,isegi kui ei lähe super hästi grinning smiley

edu kõigile grinning smiley

mina olen 92,5kg ja 172cm.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+
Saatis: Mummu81
Kuupäev: 25. October 2011, kl 22.34

Tervitus!

Mina olen endas kindel, mis kindel. Lükkan kaalu alandamist muudkui edasi ja riided jäävad järjest kitsamaks. Ma ostsin omale eile isegi uue kaalu (eelmine näitas muuseas 3 kg vähem... Uut tahtsin aga selle pärast, et vana näitas 0,5 kg täpsusega, aga uus 10g täpsusega) smiling smiley Kuskil mujal ma duellil ei ole. Ma ei jõuaks mitut duelli jälgidagi.

Tänud, et kampa võtate, ma siis oleksin ikkagi ka käsi teie lahkel loal! Sõda kilodele!smileys with beer

Täpsustan ka üle, kas plaanite selle ajaga lihtsalt võimalikult palju kaalu kaotada või on teil ka mingi konkreetne numbriline eesmärk? Nagu kirjutasin, on mul plaan maha võtta selleks ajaks 5 kg (ehk kaaluda duelli lõpuks 86,2 kg). Tunnistan ausalt - kui läheb rohkem, siis ma just kurb ei ole, aga väga tahaks selle 5 kg-ga ühele poole saada.winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+
Saatis: piu
Kuupäev: 26. October 2011, kl 10.40

happy119 ,mulle meeldib sinu suhtumine,luban,et võtan asja tõsiselt ja ära ei kao.Aga siis võikski kaalumine toimuda kolmapäeva hommikul,kena nädala pööripäev ju.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+
Saatis: happy119
Kuupäev: 26. October 2011, kl 15.41

Nii hea on kuulda,et on keegi kes nõus minuga selle teekonna kenasti läbi tegema,sest ausalt ma olen väsinud olemast "pontsakas" angry smiley
Minu eesmärk on tegelikult saada alla nii palju,kui vähegi võimalik ja otseselt mingi nr polegi eesmärgiks,sest hea kui midagigi läheb.

Aga teen siis teema ära ja andke ka vahepeal,kui aega vähegi üle jääb enda edusammudest,menüüdest ja treeningplaanidest ka teada,sest mine tea ehk leian ka ise mingeid häid nippe ja saan mõne ehk kaaslastelegi anda winking smiley

Ja edu siis meile !!!the finger smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.