Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
Duell: 90+; happy119,piu ja Mummu81! Paneme kilod sulama ja me ei kavatsegi alla anda the finger smiley
Saatis: happy119
Kuupäev: 26. October 2011, kl 16.00

Niisiis meie 3-kesi võtame end käsile ja alla ei anna!!!


Väike tabel siia siis.Esialgu jäi kaalumispäevaks "Kolmapäev" seega 02.11.2011




happy119.......kaal92,7kg....pikkus172cm
piu............kaal109,5kg...pikkus172cm
Mummu81........kaal91,2......pikkus166cm

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+; happy119,piu ja Mummu81! Paneme kilod sulama ja me ei kavatsegi alla anda the finger smiley
Saatis: Mummu81
Kuupäev: 26. October 2011, kl 23.45

Hei!

Esimene päev möödus väikeste katsumustega. Nimelt tulid mulle külla sõbrad, keda ma ei olnud ammu näinud. Meie laps sai paar nädalat tagasi juba aastaseks ja nad jõudsid alles nüüd katsikule (teisest linnast). Loomulikult tahtsin neid hästi vastu võtta ja teha midagi eriti head. Tegingi... Tiramisut. Aga eks see oli kiusatus, millest ma ise ka ei pääsenud ja võtsin külalistega olles kaks väikest portsu ja pärast õhtul hilja veel ühe. Homme nosin siis tasakaaluks rohkem porgandeid või midagi. Õnneks ma tean, et ma suudan tubli ka olla. Eile näiteks sõin päeval oma kalorinormi pubis süües suht täis ja suutsin õhtul piirduda ainult kahe värske viigimarjaga. Kalorid jäid ilusti normi piiresse.

Kõndimise olen ka tõsiselt käsile võtnud. Täna on üle 3 päeva esimene kord kui ma üle 10 tuhande sammu ei kõnni. Muidu olen selle viimastel päevadel ikka täis kõndinud. Mina igatahes olen sammulugejaga väga rahul. See annab kõvasti motivatsiooni juurde kui näed, kuidas sammud täituvad. Kui ajaliselt arvestades mõtleksin, et vahet pole, kas kõnnin 30 või 40 minutit, siis kui õhtul jääb ikka puudu ainult 1000 või 2000 sammu, siis nui neljas kõnnin need ikka ära, et saaksin 10 000 täis ja enda üle uhke olla.

Võtan ennast juba pikemat aega kokku, et ka kuhugi trenni minna. Septembris proovisin jooksmisega algust teha (paar aastat tagasi kui olin 15-20 kg kergem kui praegu käisin suveperioodil korralikult jooksmas 2 korda nädalas), aga sel korral sain põlvevigastuse. Kusjuures joosta ei olnudki väga raske ja isegi võhma jätkus esimeste kordade kohta täitsa normaalselt (isegi imestasin). Aga vigastus jah. Tükk aega lonkasin. confused smiley Ega 90+ kg pole jooksurajale mõeldud. Nüüd kaalungi vesiaeroobika, sheipingu ja jõusaali vahel. Vahepeal isegi mõtlesin eratreeneri peale (et ta aitaks mul sobiva treeningu valida ja paar esimest korda teeks minuga võibolla ka kaasa näiteks jõusaalis). Eks ma annan siis teada, kas suudan ennast homme esimesse trenni vedada või ei. Mõtlen hetkel eeskätt sheipingu peale. Just see 1. kord kohale minek on alati NII raske. Õnneks mingeid komplekse enam pole nagu teismelisena, et miaa kõik arvavad kui minusugune paksuke ja koba tuleb peenikeste "kõrsikutega" treenima. Eks need trennid rohkem meiesugustele pontshikutele vajalikud ongi.cool smiley

Vabandust, et nii pikalt jutustasin! Olge tublid ja kilod kadugu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+; happy119,piu ja Mummu81! Paneme kilod sulama ja me ei kavatsegi alla anda the finger smiley
Saatis: happy119
Kuupäev: 27. October 2011, kl 16.51

Mõtlesin,et panen siis ka siia midagi kirja,et kuidas mul läinud jne.

Eile olin juba hommikul ärgates kindel,et ei täna läheb kõik viltu aga kuna koostasin eelneval päeval menüü,siis mõtlesin,et proovin hommikusöögi ära süüa ja eks siis näha ole,kas saan vedama või jääb jälle pidama.Õnneks sain nii hea tunde sisse.Kõige hullem on minu jaoks peale 6 õhtul,siis hakkavad neelud käima ja muudkui tahaks midagi.Vahtisingi siis kausis olevate vahvlitega tõtt ja lõpuks tuli otsus kiire "Ei võta".

Heh ega täna hommikulgi siis parem polnud.Esimene mõte oli,et kui lähen kööki,siis annan isudele alla ja pistan kõik kausis olevad vahvlid nahka aga mees oli "jumal tänatud" kõik hommikul enne mind nahka pannud ja nüüd on kõik kiusatused kodust läinud smiling smiley
Täna olen tubli olnud ja 6 õhtul veel viimane söömaaeg ja siis figuuratee sisse ning kui mees kuskil 8 ajal saabub siis lähen trenasöörile tallama,sest mul kodus 9kuune poiss,kes mul trenasöörile minna ei luba grinning smiley
eile ja täna sai vankriga 45min ka väljas oldud ja värske õhk andis energiat juurde(poja oli haige ja ei taha kauem õues olla esialgu).

Muideks ei suutnud end tagasi hoida hommikul ja käisin kaalul ning juba näitas -600g ehk 92,1 see andis ka tahtejõudu juurde

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+; happy119,piu ja Mummu81! Paneme kilod sulama ja me ei kavatsegi alla anda the finger smiley
Saatis: piu
Kuupäev: 28. October 2011, kl 07.25

Hei sõbrad,olete asja käsile võtnud,tublid.Loodan ka hakkama saada,siiamaani on olnud üsna hull nädalja eks söömisega ole ju ennast hea rahustada.Minu kirstunael ongi ju õhtul söömine.Püüa mis sa püüad,ikka kisub külmkapi juurde.Nädalavahetus ka veel ees,lubasin sõbrannaga vähemalt SPAsse minna,ehk siis jääb mõni suutäis söömata.Püüan teha ka niinimetatud "kirega asju"siis vahel ununeb söömine ära.
Nagu näete olen enda suhtes natuke skeptiline,ega see kaal siis niisama nii suur pole.
Aga ma hirmsasti tahan,et saada juured energiat.Tean et iga kilo vähenemine annab juurde jõudu,head tuju ja energiat,mida mul hirmast vaja on.Eks sama ju teilgi.Mulle meeldib ka see 5 kg mõte.See oleks minu puhul ikka väga suur asi kui jõuluks selle maha saab.Siis läheks vist ka aastalõpu ballile.See oli nali.
Aga jõudu meile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+; happy119,piu ja Mummu81! Paneme kilod sulama ja me ei kavatsegi alla anda the finger smiley
Saatis: Mummu81
Kuupäev: 28. October 2011, kl 13.11

Ma tean, Piu, mis see õhtune söömine tähendab. Mina lasin ennast ka eile veidi käest ära ja sõin veel kell 11 õhtul kausi jogurtit müsliga. Pärast küll mõtlesin, et ega mu kõht ikka nii tühi ei olnud, et seda oleks hädasti vaja olnud. Pealegi ei jõudnud ma eile kõndima ka. AGa tna on jälle uus päev ja võtame ennast kokku!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+; happy119,piu ja Mummu81! Paneme kilod sulama ja me ei kavatsegi alla anda the finger smiley
Saatis: happy119
Kuupäev: 28. October 2011, kl 16.47

Nonii mina igal juhul libastusin täna ja kohe mõnuga confused smiley
Eile ei söönud piisavalt ja täna olid meeletud isud ka kohe kallal.Eks muidugi homme olen jälle tublim ja söön ikka ettenähtud kalorid täis.

Kuidas teil,kas sööte 3 põhitoidukorda + 2 vahepala? mis ajal üldiselt hommikusöök on ja kuna oma viimase eine võtate?
Ma olen üldiselt 10.00 hommikusöögiga alustand,sest ma ei armasta hommikul väga vara ärgata ja enne 9 silmi lahti ei tee,ning kohe ärgates mina sööma hakata ei suuda.Siis kell 14.00 on lõuna ja viimase eine olen jätnud 18.00-le aga kuna lisaks sellele,et ärkan hilja meeldib ka hilja magama minna muudan selle ikka 20.00-iks.Toiduvahed on jäänud 2tundi.

2 korda nädalas on trenasöör
2 korda nädalas võimlen
iga päev käin vähemalt tunnisel jalutuskäigul lapsega smiling smiley

kuna elan praegu titapuhkuse ajal elan maal(muidu elan ja töötan linnas),siis söön vahel lihtsalt igavusest.alles hiljuti sain endale ka siia sõbranna ja nüüd on olukord parem grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+; happy119,piu ja Mummu81! Paneme kilod sulama ja me ei kavatsegi alla anda the finger smiley
Saatis: Mummu81
Kuupäev: 30. October 2011, kl 10.01

Hei! Paistab, et meil on sis siin koos tore emmede seltskond. Eks see on siin kaaluabis üldse popp teema, et paljud võtavad just rasedusega kõvasti juurde ja hiljem ei saa klodest lahti. Mina võtsin rasedusega juurde 28 kg. Sellest läks pisut üle 10 kg maha, aga viimasel ajal on 3 kg uuesti juurde tulnud. Siis otsustasingi, et aitab.angry smiley Välimuse pärast ma segi nii palju ei muretse ja tunnen ennast endiselt kenana, aga mul on hunnik ilusaid raseduseelseid riideid, mida ma kanda tahaksin. Viimasel ajal olen riiete puudumisega kole hädas ja olin sunnitud omale isegi uue talvemantli ostma (õnneks sain selle kaltsukast ja tervet varandust ei pidanud sellele kulutama). Pojake on aasta ja 20 päeva vana. Hetkel lõpetan ka rinna andmist. Mul on tunne, et see tissitamien tekitab ka hullu isu. Pluss öine söötmine - ise magasin vimasel paaril kuul väga halvasti öösel - andsin lapsele söögi ära ja ise enam kidagi magama ei jäänud. Viimasel ajal kirjutatakse väga palju ka sellest, et koralik uni aitab kaalu langetada ja vastupidi - kehv uni tekitab stressi aj paneb pugima. Samas tean mitmeid inimesi, kes ütlevad, et just tissitamisega said nad kõvasti kaalu alla. Eks see vist sõltub inimesest.

Aga edusammudest... Ma olen nüüd nädala jagu kõvasti kõndinud. Sammulugeja ikka motiveerib rohkem pingutama ja kift on see, et tulemus on numbrites mõõdetav ja võrreldav. Ma arvan, et mul tuleb ikka keskmiselt oma 10 000 sammu küll ära päeva kohta. Varem tundus mulle isegi 5 000 sammu täis saamine raske, aga viimasel ajal on olnud ilusad ilmad ja eks see duellitamine ka motiveerib. Igatahes üleeile näitas lugeja 12 000 sammu ja eile lausa 14 700 sammu (ma olin 2+2 tundi õues ka). Mina olen endaga igatahes rahul.

Mul on pontsakas sõbranna, kellega koos me jalutamas käime. Koos on kift jalutada ja lobiseda. Probleem on aga selles, et me mõlemad oleme ka hullud maiasmokad ja nii mõnigi kord kipub jalutamine lõppema kuskil kohvikus koogikesi pugides. Eile igatahes suutsime sellele vastu seista ja lihtsalt kõndisime 2 tundi Kadriorus ja mujal. Küll ma olen ikka tubli, nii tubli smiling bouncing smiley Igatahes hetkel on motivatsioon veel kõrgel ja edusammud innustavad sama moodi jätkama.

Piu, minu arust aitab libastumise ja kalorite ületamise osas mitte põdemine ja järgmisel päeval hullult paastumine, vaid just see, et lubad endale järgmisel hommikul, et on uus päev ja vana jäägu seljataha. Hommikul ütled endale, et "täna olen tubli" ja see korvab ka eelmise päeva libastumise, kui suudad nüüd ennast tõesti uuesti käsile võtta. Kui väga põdema jääda eelmiste päevade üle, sisi kipub minul tekkima "läks trumm, mingu ka pulgad" tunne ja kipun uuesti hullult sööma. Seega uuel päeval uue hooga!

Päikselist päeva teile ja olge tugevad!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+; happy119,piu ja Mummu81! Paneme kilod sulama ja me ei kavatsegi alla anda the finger smiley
Saatis: happy119
Kuupäev: 31. October 2011, kl 16.08

Mina tunnistan ausalt,et patustasin eelmine nädal palju ja kaalunumber tõusis ka päris mõnuga.
Kolmapäevase kaalu 92,7 asemel on nüüd 93,4;seega +0,700g.Täna aga võimlesin taas ja lapsega sai ka kena jalutuskäik tehtud,sest väljas on nii head ilmad winking smiley Sõin ka korralikult ja loodan nüüd aastalõpuni ikka tubli tüdruk olla grinning smiley

Minul on ümberringi ainult ilusad,pikad ja kõhnad tüdrukud ja mina siis üksi see suur pontsik sad smiley ning no nii kurb on.Kapp on ka kõik ilusaid riideid täis aga kandjat neile pole.Lisaks on mu vanim poeg minemas tuleval aastal kooli ja nii tahaks kooliaktusel tema kõrval särada smiling smiley



Soovin teile ikka edu ja olge teiegi tugevad!!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+; happy119,piu ja Mummu81! Paneme kilod sulama ja me ei kavatsegi alla anda the finger smiley
Saatis: Mummu81
Kuupäev: 01. November 2011, kl 22.24

Hei, mina olen täna 4 tundi ainult õues kõndinud ja kõndinud (täitsa normaalses tempos, kusjuures). Söögi osas hoidsin ennast ka tagasi ja kui sõbrannaga väljas söömas käisime ja tema võttis juustuga küpsetatud sealiha praekartuiga, siis mina piirdusin köögiiljahautise ja puuviljasalatiga. Loodame, et tulemused on homme näha ka. Hoian kõigile pöidlaid (endale kaasaarvatud)!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+; happy119,piu ja Mummu81! Paneme kilod sulama ja me ei kavatsegi alla anda the finger smiley
Saatis: Mummu81
Kuupäev: 02. November 2011, kl 09.22

Tere hommikust!

Kaal täna hommikul 90,4 ehk -0,8 kg. Järgmise nädala kolmapäeval loodaks kaalunumbrit alustada 8-ga.smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+; happy119,piu ja Mummu81! Paneme kilod sulama ja me ei kavatsegi alla anda the finger smiley
Saatis: happy119
Kuupäev: 02. November 2011, kl 11.39

Mummu81 sa oled super tubli olnud smiling smiley

Täna näitas minu kaal hommikul 92,9kg seega +200g
Ma olen endas pisut pettund aga samas uus nädal ehk on parem ja pead ma norgu ei lase.
Jääme siis ka piu edusammude ootele smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+; happy119,piu ja Mummu81! Paneme kilod sulama ja me ei kavatsegi alla anda the finger smiley
Saatis: piu
Kuupäev: 02. November 2011, kl 18.40

Hei duellitajad,lõpuks sain arvutile ligi.Minu kaal vähenes ainult -200gr.nädalaga,seda on vähe aga tahan ikka olla tublim järgmisel nädalal.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+; happy119,piu ja Mummu81! Paneme kilod sulama ja me ei kavatsegi alla anda the finger smiley
Saatis: happy119
Kuupäev: 02. November 2011, kl 20.29

no tublid olime me kõik,sest juba see,et tunneme "midagi on valesti ja tahame muutuda" on juba algus hea.


happy119 +200g
Mummu81 -800g
piu -200g

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+; happy119,piu ja Mummu81! Paneme kilod sulama ja me ei kavatsegi alla anda the finger smiley
Saatis: Mummu81
Kuupäev: 02. November 2011, kl 22.09

Uuel nädalal oleme veel tublimad! Uuel nädalal uue hooga!

Mul on muidugi homme plaanis teha Ameerika kõrvitsakooki võikreemiga. Ilmselt saan ühest tükikesest terve päeva kalorid kätte. Aga no pole viga. Eks siis ülejäänud päeva nosin juurvilju. Mulle tulevad homme kaks sõbrannat küllaja ma olen ammu tahtnud Ameerikapäraseid kõrvitsaküpsetisi katsetada. Peaasi, e am nppd east nädalast liigselt ei innustuks ja ennast lõdvaks ei laseks. Vähemalt 500 g tahaks ikka järgmisel nädalal ka maha võtta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+; happy119,piu ja Mummu81! Paneme kilod sulama ja me ei kavatsegi alla anda the finger smiley
Saatis: Mummu81
Kuupäev: 07. November 2011, kl 23.58

Hei! Kõik on nii vaiksed? Nohistate salaja kaalu alandada? Tublid!

Mul läks nädalavahetusel kaalujälgimine üsna käest ära. Ma olen suur kokkaja ja küpsetaja (mul on oma väike toidublogi ka) ja see mind alt vedaski. Nimelt tegin üle pika aja magusaid küpsetisi, mis on minu täielik nõrkus. See kõrvitsakook pruuni või kreemiga, mida juba enne siin mainisin, oli jumalik. Aga sellele järgnes teinegi kook järgmisel päeval. Kuna mu mees suurem magusasõber ei ole, siis loomulikult patustasin lisatükkidega.

Täna olen olnud tubli, aga õhtuks on ikkagi ka tühja kõhu tunne platsis. Püüan nüüd magama minna ja toidule rohkem mitte mõelda. Olge tublid ja oodame siis kolmapäeval tublisid tulemusi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+; happy119,piu ja Mummu81! Paneme kilod sulama ja me ei kavatsegi alla anda the finger smiley
Saatis: Mummu81
Kuupäev: 09. November 2011, kl 09.42

Tere hommikust, viimaste postituste järgi võiks arvata, et meil on siin mitte duel ja foorum, vaid minu isiklik blogi smiling smiley Aga pole viga, ilmselt olen ma lihtsalt parandamatu lobamokk. Täna kaal 90,2 ehk -200g. Asi seegi .Eks maolen vahepeal pisut patustanud ka.

Jõudu kõigile ja päikest teie päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+; happy119,piu ja Mummu81! Paneme kilod sulama ja me ei kavatsegi alla anda the finger smiley
Saatis: happy119
Kuupäev: 09. November 2011, kl 11.11

Hey.

See nädal oli pisut kiire ja mina siia kahjuks ei jõudnud.Seekord tegin ikka sporti ka ja vaatasin mida suhu pistan.Raske on kuna minu laps ei taha praegu väga magada ja seetõttu olen väsinud ja pahur ning mina olen ju see,kes sööb siis,kui tuju halb sad smiley
Õnneks näitas siiski kaal -900g ehk siis 92,0 täpselt ja olen väga rahul.
Mina olen Mummu81 sinu vastand,sest ma ei kokka peaaegu üldse(lastele teen süüa) ja kui nüüd päris aus olla,siis ma lausa vihkan söögitegemist ja sööksin meelsamini üldse väljas grinning smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+; happy119,piu ja Mummu81! Paneme kilod sulama ja me ei kavatsegi alla anda the finger smiley
Saatis: piu
Kuupäev: 09. November 2011, kl 11.53

Tere duellitajad,minul jälle ainult -100gr.,seda on vähe.Ega ma pole suutnud ennast kokku võtta.Kuigi ka alla ei tahaks anda.Jälle läks kiireks,ehk pärastpoole kirjutan rohkem.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+; happy119,piu ja Mummu81! Paneme kilod sulama ja me ei kavatsegi alla anda the finger smiley
Saatis: happy119
Kuupäev: 10. November 2011, kl 15.50

Niisiis panen kirja ka,kui palju juba keegi kilosid kaotand on smiling smiley

happy119: -900g
Mummu81: -1kg
piu: -300g


Edu!Tublid oleme smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+; happy119,piu ja Mummu81! Paneme kilod sulama ja me ei kavatsegi alla anda the finger smileygrinning smiley
Saatis: happy119
Kuupäev: 16. November 2011, kl 12.31

Hey,hei!

Saan siis täna esimene olla grinning smiley
Ei saa öelda,et oleks vilets nädal olnud aga polnud ka teab mis hea nädal.Suutsin siiski 4korral trenni teha (minu treening:10min trenasööril üsna tempokalt ja 20minutit võimlen).Kahjuks välja minna ei saanud,sest laps oli palavikus.
Kaalulangus siis 500g ehk 91,5kg.

kokku langend minu kaal:1,4kg,mis on tegelt üsna hea the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+; happy119,piu ja Mummu81! Paneme kilod sulama ja me ei kavatsegi alla anda the finger smiley
Saatis: Mummu81
Kuupäev: 16. November 2011, kl 13.50

Happy, väga tubli oled!

Minul jäi eelmisesse nädalasse 3 sünnipäevapidu, sh ena oma ja see andis täiega põntsu ka mu kaalule. Pean häbiga tunnistama, et kaalusin täna 90,4 kg ehk +800g. Tuleb ennast uuesti kokku võtta!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+; happy119,piu ja Mummu81! Paneme kilod sulama ja me ei kavatsegi alla anda the finger smiley
Saatis: happy119
Kuupäev: 16. November 2011, kl 13.58

Kõigepealt Mummu81 palju õnne tagant järgi sulle ja no kui sünnipäev,siis väike patt on lubatudgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+; happy119,piu ja Mummu81! Paneme kilod sulama ja me ei kavatsegi alla anda the finger smiley
Saatis: piu
Kuupäev: 18. November 2011, kl 11.03

Tere Mummu81ja happy119.Olen teid natuke alt vedanud,palun vabandust.Edaspidi püüan olla korralikum kaaluja ja allavõtja ja suhtleja.Sellega põhjendad,et on kiire on ju kõige lihtsam,eks.Aga teate,kõige tähtsam,et siiski on ka minu kaalunumber vähenenud.Kaalusin 108,4.Alustasin kaaluga 109,5.Siin võib olla ka tegemist erinevate kaaludega aga see viimane on ujulas kaalutud.Selle järgi olen 1,1 kg maha saanud ja natuke tunnen kõhu pealt ka et on õhem.
Käin nüüd ka pilateses kord nädalas ja ujumas kord nädalas.Tean tegelikult,et see üksi ei aita,on vaja ka vähem ja õigeid asju süüa.
Ma olen aru saanud,et te olete noored.Teil on väiksed lapsed aga mina olen juba natuke vanem ja mul on väga armsad lapselapsed.Nii et sobime kokku küll duellitama,eks.Jõudu teile ja ikka kõva iseloomu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+; happy119,piu ja Mummu81! Paneme kilod sulama ja me ei kavatsegi alla anda the finger smiley
Saatis: Mummu81
Kuupäev: 18. November 2011, kl 11.30

Piu, väga tubli! 1,1 on super tulemus! Piu, kas Sul on kodus ka kaal olemas? Mul nimelt on siin üks kaal üle .Näitab 0,5 kg täpsusega ja paraku ka 3 kg vähem (alati kui kaalud, peaksid liitma saadud kaalule 3 kg). Muidu täitsa korras. Kui Sul oma kaalu ei ole, siis annaksin selle sulle tasuta ära.

Happy, aitäh õnnitluste eest! Mul oli jah sel aastal 11.11.11 sünnipäev. Ma ikka kohe oskan omale numbreid valida smiling smiley

Tervitades, Mummu

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+; happy119,piu ja Mummu81! Paneme kilod sulama ja me ei kavatsegi alla anda the finger smiley
Saatis: happy119
Kuupäev: 18. November 2011, kl 21.44

super tublid oleme kõik smiling smiley
mina olen 01.09 alates 25aastane ja 2 poja(6aastane ja 10kuune) ema!
tahakski väga 25aastaselt kaotada kaalu nii palju,kui vaja,sest vanuse suurenedes tundub,et läheb see kõik üsna raskeks,sest nahk ei taha tagasi tõmmata ja muu selline.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+; happy119,piu ja Mummu81! Paneme kilod sulama ja me ei kavatsegi alla anda the finger smiley
Saatis: happy119
Kuupäev: 23. November 2011, kl 14.57

Minu kaal täna hommikuse seisuga:90,4.Kokku kadund siis -2,3kg smiling bouncing smiley
Püüan uuel nädalal olla veelgi tublim aga eks näha ole,mis välja tuleb.


Teistele aga edu ja jään teie tulemuste ootele!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+; happy119,piu ja Mummu81! Paneme kilod sulama ja me ei kavatsegi alla anda the finger smiley
Saatis: Mummu81
Kuupäev: 24. November 2011, kl 00.37

Tere,

minul seis sama, mis eelmisel nädalal ehk kaalun 90,6 kg. Kiitused tublidele!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+; happy119,piu ja Mummu81! Paneme kilod sulama ja me ei kavatsegi alla anda the finger smiley
Saatis: piu
Kuupäev: 24. November 2011, kl 08.45

Tere,minul sel nädala 100 gr.juures aga see ju veel ei heiduta.Käisin eile jälle ujumas ja kaalusin seal.Mul käib sõbrannaga ka võistlus,kes on rohkem või vähem alla või juurde võtnud,see saab karistuse ja maksab 2 raha.Eile võitsin mina ,sest temal oli +400gr.Kodus on mul kaal küll aga see näitab kuskil 2 kg.valesti.Seega minu kaal 108,5.Järgmine nädal olen tublim,liigun rohkem ja söön vähem.Jõudu teile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+; happy119,piu ja Mummu81! Paneme kilod sulama ja me ei kavatsegi alla anda the finger smiley
Saatis: happy119
Kuupäev: 30. November 2011, kl 13.46

Tere taas.
Selle nädalane kaalulangus -400g ehk täpselt 90.0kg.Uue nädala eesmärk on olla alla 90 ja usun,et õnnestub.
Viimasel ajal selline unepuudus,sest lapsel tulevad hambad ja öösel magab halvasti.Tänu sellele on jõudu nii vähe ja trenni ka kuidagi ei suuda väga teha.
Kuidas teil läheb???

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 90+; happy119,piu ja Mummu81! Paneme kilod sulama ja me ei kavatsegi alla anda the finger smiley
Saatis: Mummu81
Kuupäev: 01. December 2011, kl 23.46

Hei,

minul +1,2 kg. Ma olen ennast ka täitsa käest lasnud. Käisin siin sõbrannadega väiksel reisil ja sel nädalal on ka mitmed üritused (täna käisin näiteks Kalevi kommivabrikus ekskursioonil). Järgmisest nädalast luban ennast kätte võtta uuesti. Ostsin omale ka spordiklubi pääsmed (2*10 tk) ja kavatsen korralikult trennis äüima hakata. Esimene kord lähen isipäeval. Siis on mul füsilise seisundi hindamine ja eratreeneri konsultatsioon. Sügise alguses kui otsustasin omal käel jooksmisega tegelema hakata, sain päris kehva põlvevigastuse kohe. Mõtlesin, et sel korral küsin siis ikka treeneritelt ka nõu.

'H*appy, väga väga tubli oled! Hoian siis Sulel pöialt, et ikka alla 90 liiguksid!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.