Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Peaks ka duellitama hakkama smiling smiley
Saatis: elinly
Kuupäev: 08. June 2010, kl 05.10

Vanust 26 aastat. Pikkust 170 cm ja hetkekaal 69,3. Kaaluabi keskkonnasga liitusin aprilli lõpus. Algselt kaal langes, aga nüüd vaikselt hakkab kasvama sad smiley Kas keegi tahaks proovida kuidas võistlusmoment mõjub?

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks ka duellitama hakkama smiling smiley
Kuupäev: 08. June 2010, kl 21.10

Tere! Mina alustasin veebrauari lõpus kaaluga 80 kilo. Olen saanud 73,5-le ja nüüd ei saa kuidagi allapoole. Eesmärk on 62-63 kilo. Mina oleksid valmis duellitama!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks ka duellitama hakkama smiling smiley
Saatis: elinly
Kuupäev: 09. June 2010, kl 11.12

No aga siis tuleks üks ühine kaalumispäev paika panna ja pihta hakata. Minu esimene eesmärk oleks 65 ja siis vaataks mis saab. Võiks valida päeva, mis oleks enne nädalavahetust, kuna need kipuvad käest minema smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks ka duellitama hakkama smiling smiley
Saatis: elinly
Kuupäev: 13. June 2010, kl 12.03

Jäävarblane kaotsis? Teeme ühise kaalumispäeva või mitte?

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks ka duellitama hakkama smiling smiley
Saatis: treesi
Kuupäev: 14. June 2010, kl 09.59

Tuleks ise kampa kuna see kes minuga duellitama pidi hakkama on kuhugi ära kadunud. Ise kaalun 74 ja olen 167 cm pikk. Soov oleks saada 60 peale kunagitongue sticking out smiley. Sobib?

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks ka duellitama hakkama smiling smiley
Saatis: elinly
Kuupäev: 14. June 2010, kl 14.41

Ikka sobib, aga ettepanek sama, kaalumise teeks millalgi enne nädalavahetust. Pakuks välja neljap. või reede. Sobib?

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks ka duellitama hakkama smiling smiley
Saatis: treesi
Kuupäev: 14. June 2010, kl 15.55

Mõlemad sobivadtongue sticking out smiley Aga teeks siis äkki reedesel päevaltongue sticking out smiley?

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks ka duellitama hakkama smiling smiley
Saatis: elinly
Kuupäev: 15. June 2010, kl 07.09

Sobib jälle, esimesed näidud kirja sel nädalal 18.06. Tuld!

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks ka duellitama hakkama smiling smiley
Saatis: treesi
Kuupäev: 18. June 2010, kl 09.25

Nii kaal näitas nüüd ilusti hommikul 73. Mul on praegu ainult seieriga kaal aga kavatsen lähiajal digitaalse kaalu muretseda, et täpsemat pilti saada. Panin ka nädal tagasi oma mõõdud kirja. Vööümbermõõt ja rinnaalune on vähenenud 2 cmsmiling smiley.Säär ainult 0.5 cm aga asi seegismiling smiley.
Motivatsioon on praegu veel väga hea aga kardan jubedalt lähenevat jaanipäeva ja puhkust.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks ka duellitama hakkama smiling smiley
Saatis: elinly
Kuupäev: 18. June 2010, kl 12.46

Nii minu kaal 68,6 kg. Aga vaatame mul siin kaks lõpupidu, mil pole tõenäoliselt mõtet üldse toidumenüüd sisestadagi. Aga pärast seda jälle korralikuks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks ka duellitama hakkama smiling smiley
Saatis: elinly
Kuupäev: 22. June 2010, kl 09.14

Algas puhkus ja jaanipäevanädal. Nii et sisestan oma kaalu millalgi, kuid täpselt pole veel teada. Kuna kavatseme veidi mööda Eestimaad rännata ja nii internetist kui ka oma kaalust eemal. Kuid kindlasti jätkame, kui ma ka nädalaks peaks ära kaduma.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks ka duellitama hakkama smiling smiley
Saatis: treesi
Kuupäev: 29. June 2010, kl 15.07

Pikk puhkus seljataga ja kaal tõusis 74-le tagasi vahepeal. Aga täna hommikul oli siiski 73. Olen selle tulemusega ikka väga rahul sest ausaltäeldes lasin täitsa lõdvaks ennast vahepealgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks ka duellitama hakkama smiling smiley
Saatis: elinly
Kuupäev: 30. June 2010, kl 02.52

Minul ka puhkus selja taga ja ei julgenud kohe kaalunr. kirja pannagi. Kole-kole näitab 69,8 kg. Aga mis seal ikka uue hooga edasi. Vaatab. mis reedel näitab. Ega need õhtud veini ja juustuga ikka head ei teinud. Jalgrattasõit ka ei päästnud. Mu elukaaslane tahab õhtuti sörkimas käia ehk on sellest abi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks ka duellitama hakkama smiling smiley
Saatis: elinly
Kuupäev: 02. July 2010, kl 12.36

Tänahommikune kaal 69,4.Vähemalt liigub veidi esmaspäevaga võrreldes. Loodame järgmisel nädalal paremaid tulemusi....

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.