Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234
Asukoht: 4 / 4
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Saatis: Amps
Kuupäev: 21. February 2012, kl 11.51

Heihei! Mõnusat vastlapäeva! smiling smiley
Ma pole teid päris maha jätnud, kuigi selline mulje võis jääda, sest pole tõesti ammu siin käinud. Lihtsalt väikesed elumuutused ja hetkel jätan kaalulangetamise katki, kuigi see ei tähenda, et ma ei tahaks tervislikult toituda ja liikuda. Tundub et järgnevate kuudega tuleb hoopis juurde võtta smiling smiley
Aga käin ikka siin vahel piilumas ja teile kaasa elamas! Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Kuupäev: 21. February 2012, kl 12.19

Toredat vastlapäeva ka minu poolt! smiling smiley

Oo, Sulle Amps võib siis õnne soovida smiling smiley)
Pole ka ise ammu oma kaalu kommenteerinud, kasutan siis võimalust öelda, et eelmisel korral kogutud pluss 0.5 kg on nüüdseks seljatatud ja kaal siis liigub vaikselt taas allapoole. Käin regulaarselt trennis ja jalutamas lapsega ning sel reedel loodan ametlikult väiksest kaalukaotust ka kirja saada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Saatis: Pontšik
Kuupäev: 21. February 2012, kl 23.17

Amps, palju õnne ka minu poolt! spinning smiley sticking its tongue out

Ma ei saa aru,mis minu organismiga toimub, kuid kaal on võtnud ülesliikumise suuna...järsku pea +2kg ja jälle olen hädas oma 80kg-ga.Teen igapäev endiselt palju kõhulihaseid,jalutan ja märgin siia ka kaloreid. Mõõta ennast hetkel ei saa,sest väiksem laps tegi mõõdulindiga mingeid katseid ja nüüd on see teadmata kadunud. Ükskord kirjutasin oma "naiste" hädadest ja saaga pole veel lõppenud, nädala lõpus Eestisse ja järgmine kolmapäev arstile! Tegin ka juba suure hirmuga rasedustesti, kuid see oli negativne...igatahes lähen uurin,mis värk on, ega see normaalne ole, kui koguaeg on päevad ja kõht punnis ees nagu rasedal. Loodame,et saan asjasse selgust!the finger smiley

Mul on söömine igapäev kõikuv, mõnipäev on täiesti korras,teinepäev jälle pinguta nii,et higimull otsaees...

Tubli Laimakägi,et said numbri jälle allapoole liikuma....ma siin juba olen hakanud paluma nähtamatuid jõude,et kaal hakkaks allapoole minema.confused smiley Ma vist ei tohi end üldse hetkekski lõdvaks lasta, sest minu puhul tähendab see kohe järgmiseks päevaks püsivat +1 kg-i.

Ja head vastlapäeva ka minu poolt! Nii hea,et siin Soomes ei müüda Eesti vastlakukleid,ei olnud mingit kiusatust!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Saatis: Amps
Kuupäev: 22. February 2012, kl 11.40

Aitäh õnnesoovide eest smiling smiley

Laimakägi, mul on hea meel, et said uuesti ree peale, tubli oled!
Pontšik, loodame, et arstil käimine annab vastused ja saad jälle normaalse eluga edasi minna ja ära anna alla. Kõhulihaste tegemine ja jalutamine kindlasti mööda külge maha ei jookse, nii et jätka samas vaimus!
Kaalu teemal veel nii palju, et olen ka tsipake alla võtnud, sest lihtsalt enamus toidust ei lähe alla ja magusast ei taha eriti midagi teada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Saatis: Amps
Kuupäev: 05. March 2012, kl 08.50

Heihei! smiling smiley

Kuidas teil läks eelmine nädal?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Saatis: Pontšik
Kuupäev: 05. March 2012, kl 10.21

Heia, minul läks motivatsioonivablt.sad smiley 2 nädalat pole mingit tuhinat olnud, muretsesin siin tervise pärast ja suutsin end juba pea lolliks mõelda. Käisin arstil ära, visiidijärgselt rahunesin,paistab,et siiski on kõik korras. Mõned tulemused saan teada kahe nädala pärast. Lihtsalt oli tegu organismi eripäraga jne. Kuna meid see vähiteema nii lähedalt puudutanud ja kohe mitu korda järjest ja hetkel kedagi neist pole enam elus ka...siis päris närvisiliseks ikka tegi. Niiet 2 nädalat möödusid magusa ja pidutsemise tähe all, ma isegi ei kaalunud ennast. Noh, ja jälle kodus olles,astusin kaalule ja üllatuseks jälle +1kg. Niiet minu kaal oli täna 81 kg, seda siis 3,3 kg rohkem,kui me oma duellitamist alustasime. Ma ei saa aru,kui ma elan rahulikus tempos ja suurt miskit ei jälgi,kaalu nagu juurde ei tule ja maha ka ei lähe. Kui jälgin ja siis end lõdvaks lasen,ehk siis unustan,siis tuleb kiiresti vähemalt 1 kg juurde.

Täna olen jälle positiivsem ja ikkagi pürgin läbi raskuste oma eesmärgi poole. ei julge enam miskit lubada, kuid egin oma peas restardi.

Kuidas sul laimakägi,kas oled leidnud endas selle motivatsiooni? Kevad on tulemas ja ma tunnen,et energiat rohkem.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Kuupäev: 06. March 2012, kl 12.35

Tere! Minul on olnud mitu viimast nädalat üsna stabiilsed, st teen 2x nädalas rühmatrenni, liigun muidu ka üsna palju jala ja enesetunne on täitsa hea. Kaal on tibake ikka kõikuv, seega läks siis lõpuks käiku minu jaoks kõige viimase õuduse - ehk iga päev 8 klaasi vett päevas tarbida grinning smiley - eksperimenteerimine. Täna on 3. päev ja juba natuke paremini läheb see vesi alla mul. Tänase seisuga oli kaal siis 76.5 kg, aga ma väga ei põe, sest enesetunne on hea, keha on ka kindlasti tänu trennile oluliselt paremas toonuses kui paar kuud tagasi. Jätkan ühesõnaga siin trenniga, vee joomise ja kalorite lugemisega smiling smiley Pontšik, ma ei oska sind ka kuidagi lohutada ... püüa ikka nii palju ennast kontrollida, et kevadeks 10 miinuskilo asemel 10 plusskilo ei kogune, eksju winking smiley Kuidas Sul muidu juurvljade/puuviljade söömisega on lood? Kas jälgid ikka seda igapäevaselt või kui ei, siis võta see kindlasti plaani, värske porgandi närimine aitab minu arust küll päris hästi rasva kogumise vastu smiling smiley Amps, kuidas Sul, kas kõht juba kasvab? winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Saatis: Amps
Kuupäev: 26. March 2012, kl 15.15

Heia!

Vaatan, et siin ei toimu juba tükk aega midagi.. vahepeal on kevad alanud, kuidas see mõjub? Kas liigute õues ka nüüd rohkem? Pontšik, kas päike ja sulanud lumi on Su motivatsiooni tagasi toonud? Laimakägi, kuidas vee joomine mõjus, kas aitas?

Minul on läinud 6 nädalaga 3kg, sest lihtsalt koguaeg iiveldab ja isu pole millegi järele.. ei jõua ära oodata, millal see õudus lõppeb.

Kas osalete kusagil uutes duellides ka?

Olge tublid, nautige kevadet ja andke ikka märku, kuidas teil läheb! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Kuupäev: 27. March 2012, kl 12.37

Tere Amps ja Pontšik smiling smiley

Mina liigun küll õues rohkem, eilsest alustasin õues kerge sörgiga (40 minutit korraga), täna on rühmatrenn, homme taas sama sörk õues ja neljapäev rühmatrenn. Esimene nädal tuleb mul nüüd sellise koormusega, siiani oli ainult rühmatrenn ja niisama jalutamine. Enesetunne on jätkuvalt mul mõnus ja riided tunduvad ka paremini istuvat (kasvõi needsamad teksad, millest kunagi kirjutasin - need on kõhu ümbert juba täitsa kenad, kuigi arenemisruumi veel on smiling smiley), ainult kaal kõigub jätkuvalt seal 76.5-77 kg ringis ja kuidagi ei õnnestu allapoole saada. Mõtlesingi siis päris tugeva trenninädala teha ja vaadata, kuidas see mõjub. Veest nii palju, et 1.5 l päevas on mulle ikka keeruline ära juua, aga u 1 liitriga saan hakkama küll. Kuid pean ikka jätkuvalt iga päev seda joomist endale meelde tuletama, kuidagi ei taha veel loomulikult tulla. Mina kusagil uues duellis ei osale, kuigi vb peaks ...

Sul Amps siis ikka päris kaua kestab see iiveldus juba ... mul 1. lapsega põhimõtteliselt ei olnud üldse - 4 nädalat oli imepisike iiveldus hommikuti ja süsivesikute tarbimine võttis selle kohe ära. Teisega oli ka 4 nädalat, aga siis oli mul ikka meeletu iiveldus, väga halb oli olla ja mingi perioodi suutsin süüa ainult veidike keedetud kartuleid ja värsket kurki, nii vastik oli olla kogu päev confused smiley kui mees hommikul kohvi tegi, siis see lõhn oli kirjeldamatult vastik ikka minu jaoks grinning smiley Ei oska Sulle muud ka soovitada, kui et katsu ikka midagi süüa, mingi toiduaine ikka üldiselt on, mis teeb veits paremaks olemise - teraviljad, kartul nt smiling smiley

Ja Pontšik, kuidas Sul läheb? Kas on natuke stabiilsemaks läinud olemine? smiling smiley
Teilegi ilusat kevadet smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Saatis: Amps
Kuupäev: 10. April 2012, kl 09.30

Tere taas smiling smiley

Aitäh Sulle Laimakägi soovituste eest. Mul endiselt iiveldab, kuigi vahepeal on paremaid päevi ka. Kuid siiski, isu pole peaaegu millegi järele ning kui külmkapi avan, siis tahaks selle kohe uuesti kinni panna. Alla ma rohkem võtnud pole, sest üritan ikka poolvägisi midagi süüa. Õnneks pole ka juurde midagi tulnud, ei tahaks raseduse lõpuks päris 100kg ka kaaluda, seega tuleb isegi kasuks ilmselt see, et väga ei isuta veel. Aega ju on veel palju jäänud ja selle ajaga jõuan päris palju kosuda.

Kuidas Sul sörgiga läheb? Nüüd juba 2 nädalat möödas, sellest kui alustasid. Kas vahepealne talve tagasitulek rikkus plaanid ära? Oled kaalu kaotanud ka selle ajaga?

Pontšik, loodan et Sul kõik hästi ja oled kaaluga sõbraks saanud smiling smiley

Päikest teie päevadesse! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Saatis: Pontšik
Kuupäev: 10. April 2012, kl 13.13

Tsauki, r66m kuulda,et teil hästi läheb!!!spinning smiley sticking its tongue out

Vabandust,et alles nyyd siia kirjutan...koguaeg m6tlesin,et kohe-kohe vastan,aga muudkui venis edasi.
Kevad on t6esti olemisele hästi m6junud...vähemasti energiat tuleb juurde. Kaaluga ma olen hetkel sinas6ber...ei mingeid dieete hetkel. Vahepeal langeb,siis jälle synnipäevadega +1-2 kg,siis jälle läheb alla. winking smiley K6ikuv see värk,vähemasti tuju parem. Pyyan ka rohkem liikuda.

Ma loodan,et rohkem suuremaks kaalunumber ei lähe ja tasapisi langebki.

Amps, proovi t6esti hommikuti mingit leiba v6i miskit sellist kuiva...mul esimesega pisut iiveldas,kuid mitte miskit sellist hullu.

Laimakägi,ma arvan,et sul hetkel ikkagi rasv asendumas lihastega. Eks varsti vast hakkab ka kaal langema.

Edu teile kevadel ja hoiame ikka yhendust!!!the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 3 KUUGA ILUSAKS (Laimakägi, Pontšik, Sene, Amps)
Saatis: Amps
Kuupäev: 09. May 2012, kl 09.38

Heihei! smiling smiley

Päike särab väljas, lilled õitsevad ja linnud laulavad. Kevad on platsis ja rõõm on kohe õues olla.
Õnneks on mul lõpuks see iivelduse periood ka mööda saanud, mõni üksik hommik on veidi paha olla, aga see on köömes selle kõrval mis enne oli smiling smiley
Ja eks siis muidugi tänu sellele on kaalunumber ka üles poole liikuma hakanud, enam ei hakka kõik asjad vastu ja võiks öelda et isegi isu on mõnede toitude järgi.
Olen jõudnud tagasi samasse kaalu, mis olin siis kui rasedusega arvele võtsin.
Nii palju siis minust.

Kuidas teil läheb? cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234
Asukoht: 4 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.