Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 123456789Järgmine
Asukoht: 1 / 9
Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: Lily32
Kuupäev: 05. November 2011, kl 15.12

Alustame siis duelli. Kaalumine hakkab olema reede hommikuti.
Algus - 04,11
karuke03 78,5
Zant 80,1
robin 81,1
Lily32 81,3
KurrNurr 82,1




Toimetatud 1 kord(a). Viimati Lily32 05.11.2011 15.16.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: Lily32
Kuupäev: 06. November 2011, kl 21.44

Kuidagi vaikne siin. Kuidas siis nädalavahetus läinud on?
Mina olen täiega õginud-sünnipäevad üksteise otsa.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: Zant
Kuupäev: 07. November 2011, kl 10.01

Hei.

Kirjutasin just oma halamisblogismiling smiley kõigile lugemiseks. Aga täna uus päev. Nädalavahetus siis suhteliselt tuksis - laupäeval matusel ja õhtul siis kurvastusest premeerisin end kõigega, mis kodus oli. Õnneks ma ei varu enam midagi koju, seega nii mõnigi kord tulin köögist tühjade kätega tagasismiling smiley Aga midagi ikka leidsin. Pühapäev möödus täielikus uimamises ja telekavahtimises, õhtul võitlesin endaga, kas lähen trenni või jään koju ja teen ühe tee ja kooki saadeti maalt... Aga sain endast võitu - käisin trennis ära. Peale trenni kohe teine olemine, ei teki tahtmistki normi piirest üle süüa. Ja veel - reede hommikul oli mu kaal 81,1, noh sai neljapäeval jälle trennivaba söömisõhtu korraldatud - aga ma ei tea, kas muudad selle algkaalu ära - Lily32? Või vahet pole, pean punnima nüüd see nädal nii, et oleks 80,1 tagasismiling smileysmiling smiley
Jõudu ja jaksu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: Lily32
Kuupäev: 07. November 2011, kl 10.10

Alustame siis duelli. Kaalumine hakkab olema reede hommikuti.
Algus - 04,11
karuke03 78,5
Zant 81,1
robin 81,1
Lily32 81,3
KurrNurr 82,1

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: Lily32
Kuupäev: 07. November 2011, kl 10.12

minul on ka olukord suht nutune. Terve nädalavahetus olen õginud ainult. Nüüd süümekad ja tänasest peab uus elu algama. Hommikul oli kaal ikka hirmus-82,4

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 07. November 2011, kl 14.49

Mul oli ka laupäev üks sünnipäev, aga reedeks peab ikka miinuse saama, kuidas siis muidu. Peame ju korralikud olema, pole parata midagi. Ma pole kõndida nii ammu saanud, loodan kolmapäeval saada steppaeroobikasse, ehk suudan kellegi ära meelitada....tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: robin
Kuupäev: 07. November 2011, kl 21.13

mul oli reedel kõigesöömise päev ja maitsvate tortide õhtu otsa. Laupäeva lõunal oli kaal 83. Täna hommikul väga tühja kõhua tühimass 81,5... Õnneks on reede mägede taga (ütleb ja topib omale suhu 2 liköörikommi).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: Lily32
Kuupäev: 07. November 2011, kl 21.20

minu õhtu lõppes küll hessburgeris, aga terve päev mahtus siiski päevasesse kaloraazi

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: karuke03
Kuupäev: 08. November 2011, kl 07.50

Tsau kullapaid!Nett oli tuksisangry smiley
Olukord kaaluga kohutav,stressi söömine on ikka kohutav,võin öelda et söön päev otsa,ilma et kõht väga tühi oleks,lihtsalt sööd ja ei suuda end taltsutadayawning smileyLoodan et kõigil läheb paremini,mul peab mingi klõpps tulema et see lõpeks ja saaksin taas inimeseks!Alustasin omal ajal märtsis,kukutasin 15 kg,nüüdseks tagasi 10,kuigi ei piinanud end üldse ja toitusin normaalselt,nüüd vaatan ja imestan miks küll lasin käest ja alustan jälle 82 pealt kuid usun et veel vist tuleb juurde enne kui suudan kõik korda saada,suurem osa tuleb muidugi ka ravimitest,kuid jonni ma siiski ei jäta!
Teile suured kallid ja edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: Lily32
Kuupäev: 08. November 2011, kl 09.09

hommikul kaalule astudes seisis seal 0 seis
Aga olen sellega rahul. Täna parem päev ja eks see on see mitmepäevase õgimise tulemus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: Zant
Kuupäev: 08. November 2011, kl 09.34

Hommik!
Minu eilne õhtu möödus õnneks normi piirides - trennis ei käinud, aga kodust olin 1,5 tundi ära masaazis. Hiljem sõin liha koos tomatiga - kaalusin ära ja puha - ja siis köögist minema! Kella 10 ajal tuli tahtmine - et nagu midagi tahaks, aga sain endast jagusmiling smiley Hommikul kaal premeeris mind selle eestsmiling smiley Muidugi on on see miinus sellest, et enne duelli algust suutsin kilo endale juurde pugida, aga hea meel ikkagismiling smiley Minul on üldse nii, et hommikul jään normi, lõuna ajal söön väljas ja panen umbkaudu asjad kirja - pigem panen rohkem kui vähem - ja õhtuks jääb järgi siis kindlasti vähem kui vaja on, sest lõuna läheb tegelikult alati üle oma kaloraazilt. Sellepärast ilmselt mu peas kogu aeg keerlebki mõte, et kui trenni ei ole, siis süüa võib vähe ja nii ma libastungi.
Karuke03 - ma tean mida sa tunnedsmiling smiley Olen peale laste sündi samuti kaotanud 8 kuuga 24 kilo - see oli kaalujälgimises - ja ajapikku kõik tagasi vohminud. Suitsetamise maha jätmine lisas +12, 5 kilo sellest alles. Tegelikult tahaksingi saada mingi 75 peale - minu ideaal on 67,7, aga seda ma ei üritagi, sest minu vanuses pole see heaspinning smiley sticking its tongue out Aga pea vastu! Tähtis on tervis korda saada ja siis edasi minna! Eile kirjutasin oma nn halamisblogis, milleks on vaja kaalust alla võtta.
Aga rõõmsalt edasi - ilm suht nutune ja niiske, aga veel enamvähem soe - seega küttearved veel väikesed!! Tundke rõõmu ja kallistage oma lähedasi, las tunnevad et armastate neidsmiling smileysmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 08. November 2011, kl 15.25

Zant, see nii ilus lugu, et enam ei tahagi kohe süüagrinning smiley Igatahes motivatsioonilaks tuli täiega. Aga, ärge tehke nalja, reede juba paistab......Ei mingit näksimist enam, olge korralikudtongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: Zant
Kuupäev: 08. November 2011, kl 17.21

Hei!
Tänud KurrNurrsmiling smiley
Tegelikult tahtsin anda edasi oma nipi, mida olen viimasel ajal kasutanud - ostan panki neljaviljakrõbuskeid, 150 g pakk, 2 tavalist kohvikruusitäit servani täis (mõõtsin ära) on 50 grammi ja annab 144,7 kcal. Minule mõjub hästi - söön neid paljalt. On küll sellised maitsetud plönnid, aga kui vett peale jood, siis annab mõnusa täiskõhu tunde ja kui õhtuks koju jõuan, pole hullult näljane ja suudan perele süüa teha nii, et ei maitse kõiki asjusmiling smiley Ja suudan ka õhtusöögiga jääda normi piiresse. Müüakse ka hernemaitselisi, aga need annavad veidi rohkem kaloreid ja mulle nii väga ei meeldinud.
Täna toodi mulle 2 tahvlit shokolaadi (shokolaad - minu lemmik), aga kuna sõin oma "plönnid" ära, siis ei mingit emotsiooni - viin koju lastele ja mehelesmiling smileysmiling smiley
Ilusat õhtut!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: Lily32
Kuupäev: 08. November 2011, kl 17.31

Õhtust kõigile!

Kaloritega pingutasin nats üle, aga samas peale mee tee sisse pole millegagi patustanud. Teen praegu endale ranget dieeti, et peale mee ei söö midagi magusat. Ka mitte jogurteid ja dieet colat, mida tegelt väga armastan. Teised muidugi jälle teevad siin üllatunud nägu, kui ütlen küpsistele ja muule sellisele ei.
Ma olen alati armastanud magusat ja kõike muud head ja paremat.

Olin aasta Iirimaal ja seal nägin ma kaalul ka korra 68 ära, aga väiksemat numbrit pole ma põhikoolist saadik näinud. Eile käisin mõõtmas ja selgus et ma olen veel lühem-158 asemel 155cm. confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 08. November 2011, kl 18.55

Homme lähen ja ostan omale ka neid neljaviljakrõbuskeid, ma olen neid söönud, aga nüüd pole kohe ammu neid söönud ja kui keegi neid niimoodi kiidab, siis tuleb ju uuesti sööma hakata. Mulle meeldis neid ka keefiri sisse raputada. Aga tänaseks on mul söök söödud ja nüüd käin köögist kaarega mööda, sest varusin sinna kappi ka homseks martidele komme. Ja loodan, et kui homme koju jõuan, on suutnud lapsed juba kõik ära jagada martidelesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: karuke03
Kuupäev: 09. November 2011, kl 07.40

Tsau musid!
Jessas kui ilusad jutud!Võttis mõtlema!Aga mul laupäeval mehe sünnipäev ja tõesti ei kavatse kõrvalt vaadata,söön ikka mis tahan aga püian natuke piiri pidada,kuigi kahtlen et seda väga suudan!
Ma olen ka alla vajunud ja nüüd kuskil 157 või isegi väiksem,paras pamparspinning smiley sticking its tongue out
Tegusat n'dalat ja palju õnne ja rõõmu!
KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: Lily32
Kuupäev: 09. November 2011, kl 10.03

Hommikust!

Kaal näitas 500g väiksemat numbrit kui eile. Hakkab looma. Täna kavatsen trenni ka minna ehk siis homme veel ilusam see number.

Tahaks jõuluks 75 ette saada, ei tea kas see liiga ulmeline unistus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: Zant
Kuupäev: 09. November 2011, kl 11.21

Ilusat hommikut kõigile!
Täna super ilus ilm - päike paistab ja ma nägin täna üle pika aja 7-ga algavat numbrit! Juhhuu! Pole seda mitu kuud näinud. Eks muidugi suur miinus sellest, et suutsin kilo enne algust juurde pugida, aga isegi 80,1-st on 300g läinud. Olen niiiiiii rahul!
Eilne päev möödus kõik normi piires, eilne õhtu samuti ilma igasuguste kiusatusteta - arvan et tänu oma "neljaviljaplönnidele" - enne trenni sõin tüki liha, peale trenni 25 g mandleid. Kui on trennipäev, siis olen jumala rahulik - tean et vajadusel on boonuskalorid olemas. Kui trennis ei käi, siis kuskil kuklas vist istub mingi tüüp, kes toksib mulle sõnumit - täna vähe kaloreid, pead olema korralik. Ja ma siis jube närvis. Kuni kella 8-ni suudan ennast joonel hoida ja siis... Parim variant on kohe magama minna, aga natuke varasmiling smiley Nii olengi endale teinud sellise treeningkava, et esmaspäev on massaazi päev ja laupäev puhkepäev, teistel päevadel käin trennis. Ja peale trenni ei tule mõttessegi, et peaks midagi üleliigset lubama. Niisiis on see toitumise jälgimine samuti peas kinni nagu suitsetamise mahajätmine, aga viimasest sain lahti, äkki saan sellest üleõgimisest ka lahti.
Laupäeval tulevad meile ka külalised, eks kindlasti veidike libastun, aga ... Esmaspäeval hakkan kindlasti jälle korralikuks(pühapäeva jätan tagavaraks, äkki hakkan juba siis korralikukssmiling smileysmiling smiley
Aga kindlameelsust kõigile - reede pole enam kaugel!
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 09. November 2011, kl 18.19

Pühapäeval pead ikka juba korralikuks hakkama, ei mingit tagavara.......Jõuludeks tuleb jätta igasugused tagavarad....Nojah, nüüd siis need mardi kommid seal köögis, olen käinud juba 2 tk võtnud, tuleks nüüd veel mõned mardid, annan kõik ära neile, aitab. Aga muidugi huvitas minugi kaal täna mind vägagi ja lõpuks ma ei suutnudki vastu panna ja astusin kaalule, igatahes läheb praegu hästi.....nii hea meel oli, päev hakkas kohe palju meelsamini ja tuju oli ka hea....Nii et, me kallikesed, oleme kõik ikka tublid ja näeme vaeva. Muideks olen mina ka kunagi suitsetamise maha jätnud ja kui ma kunagi ammu kaalujälgijatesse läksin, mõtlesin minagi, et suutsin suitsetamise maha jätta, küll suudan siis ka õgimise, aga see viimane nats keerulisemtongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: robin
Kuupäev: 09. November 2011, kl 21.03

tore lugeda, et kõigil on toredasti läinud.
mul on tavaliselt kaalumise päev teisipäeval. kogu nädala jooksul olin ühe päeva korralikult üle piiri tõmmanud, aga ülejäänud päevadel jäänud ikka punktidesse. peesse. -100g !!! (täna muuseas näitas lausa +300). olin nii tige, et sellise pingutamise peale mitte midagi maha pole läinud, et mõtlesin ennast ebaõnnestumise puhul sefiiritordiga premeerida.

mis neljaviljaplönnidest siin jutt käib?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: robin
Kuupäev: 09. November 2011, kl 21.04

p.s. ma ei premeerinud end sefiiritordiga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: Lily32
Kuupäev: 09. November 2011, kl 22.32

mina küll trenni täna ei jõudnud, aga olen tubli olnud ja käisin päeval pojaga jalutamas nats. '
Mina olen kaalumismaniakk. Kaalun igal hommikul ja õhtul ka veel grinning smiley Tundub, et olen langusgraafikus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: Zant
Kuupäev: 10. November 2011, kl 09.33

Hommik.
Meil jälle superilus hommik - päike lõõmab aknast sisse, ei raatsi ruloosid ette tõmmatasmiling smiley
Eile jälle õhtul trennis - mõnus. Ja kaalun end samuti igal hommikul, vahel ka õhtul ja praegu kaal langeb - supersmiling smileysmiling smileysmiling smiley
To robin - neljaviljakrõbuskitest on meil siin eespool juttu olnud - nn plönnidsmiling smiley Tütar tegi tabava märkuse, kui talle ka neid soojalt soovitasin - need näevad välja nagu merisea toit (meil oli kunagi merisiga), tema ei tahasmiling smileysmiling smiley Aga mulle sobivad hästi - punduvad ilmselt kõhus ja ajavad suure nälja ära.
Eile käisin tütrega nahaarsti juures - tal tugev akne. Kuu aega oleme mingite tablettidega ravinud, ei ole aidanud.Nüüd võeti veenist verd ja reedel saan vastuse, mis kolesteroolitase tal on - seda uut ravimit ei tohi võtta kui kolesteroolitase on kõrge. Ma nagu juhm vaatasin arstile otsa, et mis jutt - kolesteroolitase - see ju vanainimeste värk - aga vot nii, tänapäeva noortel on see väga suur probleem! Kõik see tuleb burksidest, friikartulitest, mullijookidest! Nii et kellel lapsed veel väikesed - üritage neid eemal hoida sellisest kraamist niikaua kui veel kuulavadsmiling smiley
Aga mis siin ikka - tuleb tööle hakata ja eks homme on meil tõetundsmiling smiley
Saadan kõigile päikest, mis täna on tõesti soe ja mõnussmiling smileysmiling smileysmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: robin
Kuupäev: 10. November 2011, kl 09.58

meil on ka ilmn imeilus, päike särab, maa on valge, katused auravad päikese käes. ja isegi kaal näitas täna päikselisemat numbrit smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: Lily32
Kuupäev: 10. November 2011, kl 11.21

ma käisin ka juba varakult pojaga õues, mega ilm. Pole külm ega tuuline.
Kaal näitas ilust miinust. Näis kuidas õhtuni veab, täna vaja minna pikemale sõidule ja siis ei tea mis suhu saab. Aga püüan mitte pattu teha ja jääda ikkagi kalori piiresse. Tahaks ikka homseks näha 80t, sellest 600g puudu. Ei tea kas võimalik confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 10. November 2011, kl 17.58

Kõik on võimalik, kui väga tahta......ma olen teoorias väga tugev.... Ilm on ilus jah, aga ma sõitsin täna Kesk-Eestist Tartusse, oi, ette ei näinud mitte midagi, niimoodi päike pimestas ja nii kuni Tartuni välja. Ja hakkasin kodust sõitma, näitas kraadiklaas -5 ja see ka kuni Tartuni ei muutunud, mõtlesin juba, et külmus vist kinnigrinning smiley Aga kui tagasi hakkasin koju sõitma, näitas ikka + kraade. Igatahes käisin ma täna ühes poes neid krõbuskeid ka otsimas, aga täna veel ei saanud, lihtsalt polnud, olid ainult need herne omad, neid ei tihanud osta. Aga homme kaalume....Ja kellel on kaal plussis, see saadab oma alasti pildi siiagrinning smileygrinning smiley Et teised saaks näpuga näidata ja häbi-häbi teha. Kindlasti olen ise homme ainsana siin häbipostistongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: karuke03
Kuupäev: 11. November 2011, kl 07.19

Tere hommikust paid!
Elu nii kiire et mitte ei jõua ei siia ega sinna.Teid lugedes on nii heameel et hästi läheb.Minu algkaal oli vale see oli 82 ja nüüd siis 80,3 olin suht tubli,muidugi see 82 ei jõudnud veel minu külge jääda seega oli üsna lihtne kuid edasi on juba raske,aga hakkan ehk korralikuks et mitte päris häbi teha endale ja teile!moody smiley
Soovin edu jaksu!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 11. November 2011, kl 09.27

Õnneks oli miinus, väike, aga ikkagi miinus 81.8 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: Lily32
Kuupäev: 11. November 2011, kl 10.22

minul kaal täna 81,3, nullis nagu avastain, aga vahepeal oli igatahes kõvasti suurem. Aga eks järgmine reede juba miinus olemas.

Tunne hea. Homme küll jama-2 sünnat ees. Tabelit muudan kui kõik numbrid olemas



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Lily32 11.11.2011 10.23.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell-Lily32, Zant, KurrNurr, karuke03 ja robin-jõuluks -5kg
Saatis: robin
Kuupäev: 11. November 2011, kl 10.33

minu kaal 80,3. vahepeal näis juba täiesti lootusetu, aga lootus tõusis taas smiling smiley
vaatame, mis edasi saab, mul ka vähemalt üks päev ette näha, kus ei tule tore olemisest midagi välja...

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 123456789Järgmine
Asukoht: 1 / 9


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.