Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 1234567Järgmine
Asukoht: 1 / 7
DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 06. November 2011, kl 19.42

Alustame smiling smiley

Pata        127.0
Lisett73    126.9
KonnaLonni  123.3
Mija        117.0
Teletupsu   116.0
Grandmari   111.0
Esimese kaalumise teeme siis 11.11.11 ja kaaluma hakkame siis reedeti - sellel on oma positiivne pool ka smiling smiley, siis saab reedeõhtul või laupäeval kergemalt võtta (veidi patustada) kui vaja ja ülejäänud ajal väga korralik olla spinning smiley sticking its tongue out

TÄHELEPANU
!

VALMISOLLA
!

START
!

hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: pata
Kuupäev: 06. November 2011, kl 20.30

Jes mina olen stardiks valmis.Vudime siis koos kergema kaalu nimel.Jõudu ja pealehakkamist kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: mija
Kuupäev: 06. November 2011, kl 20.41

Hurraa!! Kuus kanget kergenemise teel kõlab hästi. Nüüdsest lähebki kõik ainult kergemaks. Kergem kaal, kergem liigutada, kergem riideid selga leida..... smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 07. November 2011, kl 09.29

Tere kõigilesmiling smiley
Vaim on valmissmiling smiley
Soovin meile: täis kõhtu ja vähe kaloreid, tugevat närvi ja mõistvaid kaaslasi...ja mis kõige tähtsam - tahtejõumeeter põhjasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: pata
Kuupäev: 07. November 2011, kl 10.02

Hommikust sõbrakesed.Hästi öeldud Grandmari,just tahtejõudu on meil väga vaja ja kindlasti ka kindlameelsust,sest ikka on inimesi seltskonnas,kes arvavad,et ah,mis see väike tükk torti siis ikka teeb.Kuid tean omast käest vähest saab palju ja siis on jälle pulgad ja trumm läinud.Aga me oleme vaprad ja minu arust on meil kuuekesi hea võistelda.Jõudu kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: mija
Kuupäev: 07. November 2011, kl 11.30

Kaunist nädala algust!

Hetkel on terve keha positiivsust täis. Tahtejõud on jälle, tänu teile, tagasi! Aga ärme siis unusta võistlöemise käigus ka üksteist toetada. Kui siis kellelgi ongi see torditükk kõhtu jõudnud, siis aitame jälle ree peale tagasi! Mina luban endale kindlasti selle aja jooksul ka väikse tüki torti, kuid püüan seda teha planeeritult.
Ja veel, kui palju te päeva jooksul liigute? Kas teete mingit trenni? Minu töö on pidevalt jalgadel olemine, kahjuks aga seoses laste tervistega, jõuan tööle harva. Kodus võtan koguaeg hoogu, et voh, tänasest hakkan spetsiaalselt, lisaks koristamisele, ennast ka regulaarselt liigutama ja kaugemale pole kahjuks jõudnud.sad smiley

Jõudu, jaksu ja rõõmsalt meelt meile kõigilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 07. November 2011, kl 20.04

Õhtust kõigile, kes loevadsmiling smiley

mija- Ära parem planeeri seda kooki. Kurvad kogemused näitavad, et väga kergelt kipuvad mitmed planeeritud koogid kõhus maandumatongue sticking out smiley
Trennist olen nõus rääkima alles siis, kui ma mõnda trenni teha ka suudaksintongue sticking out smiley Ja seda tõsiselt... Esialgu võtsin eesmärgi lihtsalt kõndida, jalutada, kõndida,jalutada....jne.
Ootan väga ,millal suudan üle 20 minuti kodus plaadilt tulevaid tantsuliigutusi teha.
Veel ei ole ei võhma ega jõudu.
Aga pole katki midagi... hea ja parem on eessmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: pata
Kuupäev: 07. November 2011, kl 20.25

Õhtust.Mul läheb ka ikka tasapidi.Kui 03.10,11 alustasin,kaalusin 135,nüüd juba veidi vähem.Trennis ei käi,aga üritan ikka iga päev kõndida sellises parajas tempos,et selg ka veidi märg nii umbes tund,see siis kusagil 5 km.Kuid kuna tööl käin graafiku järgi ja 24 tundi jutti,siis alati ei saa kõndida,kuid õnneks on tööl ka liikumine olemas.
Söön enam vähem kõike,ehk liha poole pealt valin lahjema ja juurikaid rohkem.Üldse pole praegu söönud saia ja suhkrut,teele panen mett ja kohvi joon mõrudalt.Aga vahest pistan suhu ka kommi ja soksi kaa,kuid ikka mõõdukalt.
Kõike head kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 07. November 2011, kl 21.47

Õhtust kaasvõitlejad smiling smiley

Et siis esimene ametlik duellitamise päev on õhtus. Väike ärevus on sees, selline mõnus ootus smiling smiley Tänane päev möödus kuidagi hea tundega, kõht oli koguaeg kummaliselt täis, kuigi söödud sai tükkmaad ettenähtust vähem. Ongi hea saab veidi magu kokku kuivatada tongue sticking out smiley Aga liikumine oli ka samahästi kui null. Nii et olen kokuvõttes endaga rahul.

Mhh ... grinning smiley ja selle torditükiga on just see teema, et seda peab planeerima, siis ei saa ta meile midagi kurja teha. Plaani välised ja juhuslikud ampsud on ohtlikud.
Mina kavatsen 6 päeva olla korralikkus ise ja siis kaalumise päeval või järgmisel, luban endale midagi head (mõistuse piirides loomulikult winking smiley), et siis jälle edasi vastu pidada. Ahvatlused on ju selleks, et neile järgi anda (korra nädalas ikka võib).

Distsipliini ja mõistlikkust !!!




Toimetatud 1 kord(a). Viimati KonnaLonni 07.11.2011 21.49.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: pata
Kuupäev: 08. November 2011, kl 07.17

Hommmikust sõbarakesed.Olen KonnaLonniga täiesti nõus.Ka mina olen kas reedel või laup. veidi patustamist endale lubanud.Kui juba tean,et reedel saan veidi lõdvemalt endale ahvatlusi lubada,siis on nädala sees kergem vastu pidada.Ja ega see 1 kord nädalas me kaalu nii väga ei mõjuta.Ainult konks selles,et seda lubamist võib endale lubada siiski ainult 1 kord nädalas.Järgmine päev peaks ikka igapäevast elu elama.
Jaksu kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 08. November 2011, kl 08.50

Hooomikust smiling smiley
Oi ma olen teiega tegelikult väga nõus, mis puudutab aegajalt patustamist. Aga eks igal ühel ole oma meetod, kuidas seda pattu siis parajasti lubada. Mina olen see tüüp, kes ei või sellist asja mitte planeerida, sest oskan ennast kohe sättida olukordadesse, kus see patt mu ise üles otsib.
Täna teine päev, soovin kõigile ladusat ja kerget päevasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: mija
Kuupäev: 08. November 2011, kl 23.49

Tere kallid kaasvõitlejad/võistlejad!

Minul on olnud alati nii, et siiamaani kaalulangetades olen tahtnud alati olla eksimatu. Suhtumisega kas kõik või mitte mitte midagi. Paratamatult mina ei suuda ennast lõpmatuseni piirata ja kui siis tuleb see allaandmise hetk, jääbki kõik katki. Tunnen ennast siis süüdi, täiesti saamatuna, iseloomutuna jne. Tegelikult on minu soov täna, süüa normaalselt, nii nagu paljud teised inimesed. Tahan süüa sünnipäeval torti ja salatit, kui seda pakutakse, aga mitte nii suure isuga, nagu oleks see viimane kord elussmiling smiley. Nüüd siis püüangi mitte ennast keelata vaid planeerida ka sellised maiustamised/patustamised. Alati see kahjuks ei õnnestu. Võitlus iseendaga on aga kergemaks läinud. Tean, et võin süüa kõike ja kas või iga päev kui targalt toimin. Sellise suhtumisega on ka isud maiustuste järgi vähenenud.
Siiamaani olen tubli olnud, ootan reedetsmiling smiley

Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: pata
Kuupäev: 09. November 2011, kl 14.07

Mija.Su jutt on nii õige.Olen lugematul kordadel kaalu alandanud,päris kenade tulemusteni,st.olen suutnud ennast piitsutada,just nii on õige öelda,sest kui varem kaalu alandasin,siis pidasin suht karmi dieeti.Alla sain,kuid püsivaid tulemusi ei ole kunagi olnud,ikka olen ennast paksuks tagsi söönud.Nüüd olen mõtteviisi muutnud,ma ei piira ennast nii tugevalt,söön enam vähem kõike,kontrollin koguseid ja ma lausa vihkan sõna dieet,kui keegi seda mainub,lähen marru.Ma ei pea dieeti, ma toitun tervislikult ja see peaks saama mu elus eesmärgiks nr. 1
kuigi jah väga raske on EI öelda ja alati olen ka paratamatult mõelnud sama nagu sina,miks ma pean ennast nii palju piirama.
Õnneks või kahjuks pole ma eriti põdeja tüüp ülekaalu suhtes,aga pika peale muutub tervis halvaks ja siis peab ju midagi ettevõtma.
Igaljuhul me võidame kindlasti kõik.Meelepärast salenemist kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 09. November 2011, kl 15.51

Terekest.

Leidsin teid lõpuks ülesse......uhh...jõudsin siin juba vahepeal unustada suures töö ja õppimise tuhinas ja siis kaotada silmist foorumi, kuhu end kirja panin. Aga leidsin ja röömustasin, et olen ikka nimekirjas. Olen sel nädalal juba jõudnud patustada eye rolling smiley. Õigemini olen jälle jätnud hommikueined hommikul söömata ja selle siis õhtul vahepalana nahka pistnud. Mul oleks vaja õhtuteks toitumise turvameest, kes vitsaga mu kõrval käib.

Aga edu meile

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 09. November 2011, kl 18.55

Heips!


Nädala selgroog on nüüd murtud ... kuidas edeneb?.... mina tunnen end küll nagu pilve pealsmiling bouncing smiley
portsud, mis ma endale sisse ajan on ikka varasemaga võrreldes kolossaalsed ja kõht on tõesti täis. Aga päeva kalorinormi pole ma täis saanud. Avastasin endajaoks soojad köögivilja salatid ja liha ja kala ja kana ja igasugused piimatooted .... oeh .... ühesõnaga valgurikka toiduspinning smiley sticking its tongue out ja loobusin kartulist ja makaronidest ja saiast (no vähemalt kuueks päevaks nädalas). Hullult hea on olla. Kui õige või kui vale see on, eks see ole pärast näha. Aga ma tõesti tunnen, et mul on kõht täis ja mul pole seda nõmetat näksimise vajadust.

Igatahes meelekindlust meile smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 10. November 2011, kl 08.39

Tere hommikustsmiling smiley

Kes pole veel märganud, siis täna on neljapäevtongue sticking out smiley Homme oleme siis kõik hommikul vapralt kaalulsmiling smiley

mija ja pata: lugesin teie postitusi kohe mitu korda. Olete kirja pannud väga õigesti mõtted, mis võiks meile suisa piibliks olla. Meie kaalude juures oleme ilmselt kõik korduvalt neid d...e(ei kasuta seda sõnatongue sticking out smiley) pidanud, mille lõpptulemuseks on paljud mõtetud kilod. Proovime siis seekord kõik koos mõistlikultgrinning smiley

teletupsu: tore, et meid leidsidsmiling smiley Ära siis meid ära unustasmiling smiley Muuseas, me võime siin kambakesi päris head turvamehed olla. Enne õhtul külmikupoole suundumist, astu meie juurest läbismiling smiley Ausalt öeldes, mind juba korra aitassmiling smiley

Lisett73: palun anna endast natuke märkusmiling smiley

KonnaLonni- tubli, tubli ja veelkord tublismiling smiley Püüan võtta eeskuju ja makaronidest ja kartulitest peaaegu loobuda. Püüan su eeskujul "pilvekesele" ronidasmiling smiley


Kõigile maksimaalselt söögisõbralikku neljapäevadrinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: pata
Kuupäev: 10. November 2011, kl 09.50

Hommikust sõbrakesed.
Paistab,et me oleme tõesti paras punt,kes mõtlevad üsna sarnaselt.Eks see tule ka sellest,et me kõik enam vähem samas kaalus.Mul oli kohe algusest peale hea tunne ja usk meisse. Meil kõigil üsna samad mõtted,samad kombed,samad eesmärgid.Koos üksteist toetades ja kaasa elades on tulemused kiired tulema.
Kõrge vererõhk- loobu soolasest toidust, liigu rohkem ja toitu tervislikult.nii ütleb kirjandus.Kuid paraku alati sellest ei piisa,vähemalt esialgu.Kui kõrge rõhk on organismi juba kahjustanud,siis peab ilmselt ravimeid ka võtma hakkama,kuid seda otsustab ikka arst.on olemas monitoore,mis möödavad ööpäeva jooksul iga poole tunni tagant vererõhku ja siis selgubki,kas vajad ravimeid või ei.
Homme siis kaalumine ja ka väike langus on ikka langus.
Toredata päeva kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: mija
Kuupäev: 10. November 2011, kl 11.33

Hommikust!

Te kohe nii meeldite mullesmiling smiley. Tunnen seda sama, et olemegi kõik ühes paadis. Oh kui tore!
Eile oli siis minul esimene õhtu kus läks pisut hapusti. Kohe piinlik rääkida. Tundsin ennast päeval hästi. Olin olnud siiamaani mõõdukalt tubli. Siis aga ostsin lastele kohupiimakreemi (tere pasha kohupiimakreem, rasva 5%). Mõlemile kohe suure topsi. Poes neid korvi pannes tekkis kuklas küll mõte, et pole hea idee, no aga ma ei kuulanud seda. teadsin ju väga hästi, et lapsed ei söö korraga neid suuri topse tühjaks. No ja siis ma käitusingi õhtul "prügikastina" või "koduseana" kes sööb teiste jääke! Oma päevakalorid olin selleks ajaks ilusasti juba täis söönud. Lapsed on hetkel haiged ja lasteaeda ei saa, seetõttu ei saa mina ka tööle. Kodus istumine ongi minu jaoks kõige raskem.
Rohkem ei virise. Mul on üks imehea raamat- "Kehakaalu kontrollib aju". Väga hea lugemine, seletab lahti põhjused, miks on vahel raske isu kontrollida.
Eile läks natuke pahasti, no ja mis siis nüüd teha. Seda eilset päeva ma muuta ju ei saa, tegelen siis tänase päevaga. Olen tubli, planeerin oma söömise ja ootan homset kaalumist.
Konnalonni, väga tubli oled!
Pata ja Grandmari, nii hea on lugeda teie (mulle nii sarnaseid) mõtteid!
Teletupsu, väga vahva, et meid üles leidsid!


Aitäh teile! Meil saab siin väga tore olema grinning smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: pata
Kuupäev: 10. November 2011, kl 18.04

Küll on tore lugeda te postitusi.On jah kuidagi tugeva kamba tunne,mis sest,et me tegelikult ei tunne üksteist,pole hullu,me oleme siin ühise õilsa eesmärgi nimel väljas ja muu ei loe.
Mind paneb aga mõtlema,mida teha suureks jäänud riietega.Mul on kapis riideid suuruses 48-58.Vanasti oli kaalu kõikumist nii palju,et ei pidanud alati garderoobi uuendama.Samas see ei motiveerinud ka kaalu säilitama,ikka oli suuremaid riideid võtta ja polnud probleemi,no ja need kummi värbliga püksid,seelikud on ka ikka kahtlased,iial ei saa aru,riie ei pigista,seega pole ma veel nii paks,enesepete...nüüd tütar ütles,et,kui nüüd jääb midagi suureks,siis viskab ta selle lihtsalt ära,no jah ühed püksid(muide väga hea püksid ja hästi istuvad) on suured,süda tilgub verd,aga ma ikka lasen need ära visata.Ehk nii saan ennast kontrollida ja suuremaid ma ka enam ei tahaks ostma hakata.
Aga homme siis kaaluma ja loodan,et kõigil tuleb kirja miinus.
Ilusat õhtut.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: mija
Kuupäev: 10. November 2011, kl 18.42

No ongi siis viimane õhtu enne kaalumist. Natuke nagu põnev ja pisut närveerin. Ma pole ennast vahepeal kordagi kaalunud. Kunagi oli mul selline tobe komme kaaluda ennast 10xpäevas. Kohe hommikul, siis peale igat wc käimist....jne. Mingil hetkel taipasin, et see ajab mu "hulluks" ja peitsin kaalu üldse ära. Nüüd siis, siin teiega liitudes, proovin nädalas korra kaaluda.
Pata, mina olen kõik enda ja laste riided, mida me enam ei kanna, viinud Paavli Kaltsukasse. Nad ei tee komisjonimüüki, st. tasu sa oma riietelt ei saa, aga nii mõnigi suurem inimene saab mõne euro eest rõõmsaks. Ikka parem kui ära visata. Pealegi, kust teie oma garderoobi muretsete? Suuri nr. on ju Eestis nii vähe? Mina olen oma riided saanud Soomest, Rootsist, kataloogidest, sellest samast Paavli Kaltsukast ja õnneks õmbleb mu ämmsmiling smiley Kannan suurust 48-50, oleneb kas ülespoole või allapoolesmiling smiley.
Homseni siis! Hoolimata meie homsetest tulemustest, oleme juba praegu väga tublidsmiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 10. November 2011, kl 19.03

Õhtust kaasvõitlejad smiling smiley

Nii tore, et kõik enda tegemistest ja emotsioonidest pidevalt märku annavad. Tore lugeda kuidas kellelgi läheb, see annab tohutult motivatsiooni juurde. Nagu näha on kõik homse ees põnevil ... MÕNUS ... Mina ka tongue sticking out smiley Olen ennast tegelikult ikka paari päeva tagant kaalunud tongue sticking out smiley ja enamvähem tean mis homme ees ootab aga põnev on ikkagi.

Riietega on mul siiani lihtne olnud, olen juba aastaid enamvähem ühes kaalus olnud aga jah uusi riideid saab ikka üldjuhul kas Soomest või kataloogidest või kaltsukatest. Ja oma riided, mis ma olen kokku ostnud ja eriti kandnud ei ole, müün Osta.ee keskonnas maha smiling smiley Saan mingi raha ikka tagasi.

Nüüd aga ootame kõik koos homset... 11.11.11 smiling smiley

Loodan, et Lisett73 leiab ikka ka meid üles.

Koos on kergem ja ühenduses peitub jõud !!!




Toimetatud 1 kord(a). Viimati KonnaLonni 10.11.2011 19.04.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 10. November 2011, kl 19.27

Tere õhtust!

Kui palju asjalikke ja toredaid mõtteid siia on kuhjunudsmiling smiley Rõõm lugeda ja kaasa mõelda.

Riided. Tõeline probleem. Mida suurem number seda hullem olukord. Ise olen leidnud ühtteist Kaubamajast , Marks & Spencer on kohati üllatanud... aga jah põhiline varustus tuleb Rootsist.

Homme pikemaltsmiling smiley

Söögi-ja stressivaba õhtupoolikutsmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: pata
Kuupäev: 11. November 2011, kl 07.20

Hommikust. Minu tänane kaal 126,1 -0,9.
Nüüd lippan 24 tunniks tööle.Edu kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 11. November 2011, kl 08.02

Tere Reedet tongue sticking out smiley

Pata - väga tubli!thumbs up

Oi mulle meeldis see number, mis vastu vaatas kaalupealt täna 120,5 ehk siis -2,8kg
JUHUUUUU !!! smileys with beer

Meeleolukat päeva teile kullakesed winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 11. November 2011, kl 08.25

Tere kõigilesmiling smiley

pata, KonnaLonni - hästi tehtud, väga hästi tehtudsmiling smiley

Minu tänane kaal 109,6..(-1,4)

Olen esmaspäevani eemal.

Asjalik-lõbusat-meeldivat nädalavahetust kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: mija
Kuupäev: 11. November 2011, kl 09.16

Hommikust!

Tublid, väga tublid!!!!
Minu kaal täna 106,5. Kokku siis miinuseid 0,5. Lootsin rohkemat, aga olen juba alustanud eneseanalüüsigasmiling smiley. Pealegi, olen ju 0,5kg kergem, mitte raskemgrinning smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: pata
Kuupäev: 11. November 2011, kl 13.50

Oi kui tublid kõik olnud on.Jätkame samas vaimus ja kevadeks või suveks oleme raske polstri alt välja pääsenud.
kena langetamise nädalavahetust ja ärge siis üle aru patustage.miinuseid näha on ikka väga hea.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: mija
Kuupäev: 11. November 2011, kl 23.44

Lugesin nüüd üle mis siia kirjutasin. Oh sa armas aeg, olen end lausa 10 kg kergemaks kribanud. Kaalulangus oli tõesti 0,5kg, aga minu kaal praegu on 106,5 asemel siiski 116,5smiling smiley.

Tunnen meist suurt rõõmusmiling smiley.

Kaunist ja kerget nädalavahetustsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: Lisett73
Kuupäev: 12. November 2011, kl 11.14

Minu eilne kaal 126,7, kaalukaotus vaid -0,2kg. Kahjuks oli hull nädal, polnud aega kirjagi panna, mis jooksu pealt suhu sai pistud. Aga vähemalt mingigi miinus ja planeerin järgmise nädala menüü ette, siis lihtsam järge pidada, mida kui palju söön. Teil kõigil tulemused väga head, eks katsun järgmisel nädalal tasa teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: mija
Kuupäev: 12. November 2011, kl 13.19

Lisett73, tore, et ikka meiega oled! Mõtlesingi, et kuhu sa küll kadusid. Sinu 0,2kg on ju hea tulemus, arvestades mitte kirjapanemist. Juurde ei tulnud ja tegelikult oled ju ikkagi 200gr kergem.

Hurraa!!!!grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 1234567Järgmine
Asukoht: 1 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.