Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 123Järgmine
Asukoht: 1 / 3
DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: lil
Kuupäev: 10. November 2011, kl 20.32

Niisiis- alustame juba homme!

Meie 9 vaprat on:
mariaau
mango
õigelteel
BrandNewMe
KadriU
anny22
Getuu
kuusirp
lil

Teeme siis nii, et kaalume reede hommikuti.
Kõigile sihikindlust!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: mariaau
Kuupäev: 11. November 2011, kl 08.21

Hommikust!

Täna kaal 66,5.
Eile õhtul tuli mingi magusaisu kallale. Sõin kenasti õhtusöögi ära ja kalorid olid normis. Võtsin siis veidi mett, aga magusaisu jäi. Nii et lõpuks läksin ikkagi jäätise kallale tongue sticking out smiley Väga hea oli.
Homme küllaminek ja plaan küpsetada kook ja küpsiseid. Loodan, et väga käest ei lase kõike ja järgmiseks nädalaks ikkagi miinus.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Kuupäev: 11. November 2011, kl 08.37

Hommik!
Ma varajane.
Kaal 58,1 (mis teeb nelja päevaga uskumatu -0,9kg).spinning smiley sticking its tongue out
Muidugi ma olen tubli ka olnud ja iga õhtu tund aega tempokõndi harrastanud winking smiley
Talje ka -2cm väiksem. Jepijee.
Teeb mind rohkem kui rõõmsaks smiling smiley Eks ma ennegi kilokese suutnud alla võtta, aga alati on ka kolinal tagasi tulnud. Seekord siis üritaks tubli edasi olla. Jõulud ju pole enam kaugel smiling smiley

Ootan juba järgmist reedet!

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: KadriU
Kuupäev: 11. November 2011, kl 08.53

Hommikust kõigile!
Täna hommikune kaal oli 75,1kg grinning smiley eile hommikul oli 74,1kg. Eile mingit suurt söömist ei olnud, ei oskagi seisukohta võtta, millest selline kaal. Aga panema siis 75.1kg kirja ja hakkame aga usinasti kaalu jälgima.

Päikest kõigile ja oleme tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Kuupäev: 11. November 2011, kl 09.02

Ma ei saa mainimata jätta, et kuna ma siin uus olija, siis ma ikka suht shokeeritud, kui vähe ma tegelikult süüa võin confused smiley

Omast arust sõin ennegi "suhteliselt" korralikult, aga no tundub, et need pidevad näksimised ajasid ikka katla nii keema. Kui enne tegin vahest näljaga võileiva või kaks, siis nüüd närin porgandeid. Vastasesl juhul jääb ju õhtusöök söömata eye rolling smiley

Aga no mulle oligi sellist maa peale toojat vaja, et kõik puust ja punaselt kirjas smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: Getuu
Kuupäev: 11. November 2011, kl 09.23

Hommikust!

Täna hommikune kaal näitas mulle 75,4kg.

Jõulud pole enam kaugel, seega tuleb meil kõigil kõvasti vaeva näha ja üksteist toetada.
Ootan juba järgmist reedet ning loodan, et kaal näitaks siis juba kilo vähem. Usun, et see on meie kõigi soov ning rõõmustaksime koos üksteise tulemuste üle.

Soovin kõigile edu ja positiivset ellusuhtumist.
Päikest! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: kuusirp
Kuupäev: 11. November 2011, kl 09.36

Tere hommikust kaasvõi(s)tlejadsmiling smiley

Kaal näitas hommikul 77,3 ja loodan leida endas püsivust, et järgmisel reedel saan uhkusega vähemalt kilogarmmi võrra väiksema numberi kirjutada.

Head salenemist!winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: step
Kuupäev: 11. November 2011, kl 10.40

palun ennast ka duellitajatega ühte kampa võtta. Täna hommikul oli kaalunumber 68,5. Loodan ka nädala pärast ilusamat numbrit :-)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: lil
Kuupäev: 11. November 2011, kl 11.00

Tere hommikust, kaasvõitlejad!

Minu tänahommikune kaal oli 69,5kg. Järgmisel nädalal ootan väiksemat tulemust!grinning smiley

Olge tublid!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 11. November 2011, kl 12.14

Kas te võtaksite mind ka kampa? Täna esimene päev, ehk ei ole veel hilja? Tänane kaal 66,8.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Kuupäev: 11. November 2011, kl 14.43

Tere kallid kaasvõitlejad!

Hommikul kaaludes olin 63,3 kg, kuid ei lase ka pead norgu, vaid üritan järgmine reede väiksema numbri siia kirjutada.

Ilusat nädalavahetust ja ärge siis liiale minge!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: mango
Kuupäev: 11. November 2011, kl 14.44

Tere kõigile!
Minu kaal näitas täna hommikul 70,2. Mis on eelmise nädala neljapäevaga võrreldes -1,0 kgsmiling smiley
Tore oleks järgmisel nädalal juba alla 7 numbrit näha!
Nädalavahetusel tuleb 2 pidu... näis kuidas vastu pean...
Edu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: anny22
Kuupäev: 11. November 2011, kl 18.04

teretere!
ma küll hommikul kirjutasin kaalu, kuid miskipärast ei leia seda siin. panen siis uuesti, 67,5
edu kõigile ja sihikindlust!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: KeKuke
Kuupäev: 13. November 2011, kl 08.49

Tere,

Kui tohib siis liituksin kah teiega. Minu tänahommikune kaal oli 69,4kg.
Olen koguaeg lükanud seda päeva edasi, et ''homme alustan''
Aitab, üritused on tulemas ja tahaks kah näha enda lemmikus kleidis ilus välja.
Eesmärk on saada 62kg jõuludeks, ehk siis -6,4kg vaja. Väikesevahega lapsed on tinud päris korraliku töö minuga ja eks ka minu laiskus end käsile võtta.
Täna tegus päev, kuid uuest nädalast plaanis hakata 2-4korda nädalas tegema trenni ning jälgid Kcal korralikult, et ikka jõuluke saada ilusaks smiling smiley
Küsimus- Kas teie sööte selle koguse täis,mis teile siine kalkulaatro annab?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Kuupäev: 14. November 2011, kl 11.02

Mina söön kõik täis ja mulle tundub ikka väga vähe neid kaloreid pidevalt eye rolling smiley
Vahest kui ikka tahan omale midagi hea lubada, siis tuleb õhtusöögiks ainult juurikaid süüa eye rolling smiley
Aga no ma olen tubli olnud, ei kurda. Ja no tundub et minuga ainult nii saabki ja hetkel tundub, et mõjub ka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: KeKuke
Kuupäev: 14. November 2011, kl 16.15

Olen piirdunud 1200kcal,kuid samas siine kalkulaator soovitab süüa 1758Kcal.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: mariaau
Kuupäev: 14. November 2011, kl 16.54

Mina seda kalkulaatorit nii väga ei jälgi. BAVi järgi pean sööma ~1450 ja see tuleb ikka üldiselt täis. Praegu tuleb väga sageli ka selliseid päevi, kus söön päris kõike ja palju ja nii see kaal kõigub mul 1-2kg üles-alla juba tükk aega. Ei oska enam nii korralik olla kui alustades, aga ehk saan jälle järje peale varsti.

Toredat õhtut kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Kuupäev: 15. November 2011, kl 18.38

Õhtust
Tänane päev oli raske. Kõht kogu aeg karjus toidu järele ja praeguseks söödud 150% normist thumbs down
Põntsu pani kindlasti rullbiskviit kogupiimaga, mille tegin. Tundub et ei saagi midagi väga teha koju enam, kui ei oska söömata jätta...
Kuidas teistel läheb? Reede pole enam mägede taga smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: mango
Kuupäev: 16. November 2011, kl 10.03

Tere
minul oli üllatusmoment laupäeval kui reedese (ette planeeritud toidukogustega) pidusöömingu korrekture tegin. Toitumisega oli kõik väga hästi, aga vahuveini abil sain kokku 171%.eye popping smiley Järgmisel päeval olin jälle korralik ja sõin ainult vajalikud kalorid. Esmaspäeval peale trenni ja õhtusööki tuli aga uskumatu nälg- lahedasin selle marineeritud kurgiga ja ületasin päevanormi vaid 3%. Õnneks olen suutnud ennast poes taltsutada ja ahvatlusi koju ei osta.
Kaal seni ilusti langemisgraafikussmiling smiley
Edu kõigile ja nutikust ahvatluste alistamisel!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Kuupäev: 16. November 2011, kl 20.03

Tervist! Proovin ka koos teiega jõuluks saledaks saadasmiling smiley kaalun hetkel 63kg,aga võik ola 3-4 kg vähemsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: lil
Kuupäev: 17. November 2011, kl 13.27

Homme on siis meie teine kaalumine. Minul on läinud hästi, üldjuhul pean kinni kaalujälgijate punktisüsteemist, mis on minu meelest väga tõhus. Pühapäeva olen teinud "vabaks päevaks", kus luban suuremat kalorite hulka kui tavaliselt! Minu puhul tundub toimivat, juba täna hommikuks oli 68 ette visanud, hurraaa!

Olge vaprad, homme loodan siis palju edusamme näha siinsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: Getuu
Kuupäev: 17. November 2011, kl 15.11

Homme on meie teine kaalumis päev. Minul on läinud siiani hästi. Ei ole vahepeal kaalule küll astunud, aga enesetunne on parem kui varem, et loodan homme näha kaalus ilusamat numbrit. Edu kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: mariaau
Kuupäev: 17. November 2011, kl 18.29

Minul on viimased kolm päeva üle kalorinormi läinud, kuid ehk homne tulemus väga hull ei tule. Lähen täna õhtul veel trenni, ehk see muudab seisu paremaks.
Head õhtut

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: KeKuke
Kuupäev: 18. November 2011, kl 07.02

Ja käes ongi reede- minu kaalt on pühapäevat tänaseni langenud iad 200g, ehk siis kaalun 69,2kg. Kui ei ole hullu. Kaal siiski langeb smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Kuupäev: 18. November 2011, kl 08.13

Kaal täna 57,7kg, seega kaalulangust nädalas -0,4kg. Nooooh enam-vähem. Kuigi oli patustamist ka ja liigutud kah see nädal vähem. Aga tuleb tunnistada, et suht raske nädal oli. Pidevalt tahtsin süüa jne. Nii et hea, et see number oli üldse endisest väiksem, mitte suurem spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: mariaau
Kuupäev: 18. November 2011, kl 08.26

Minul täna hommikul 65,4. Trenn oli eile väga mõnus ning tõenäoliselt ka efektiivne smiling smiley




Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: mango
Kuupäev: 18. November 2011, kl 08.43

Vaatamata kahe-seaprae-hapukapsa-sünnipäeva-nädalale siiski miinus 0,6 kg ehk kaalunäit täna hommikul 69,6 kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Kuupäev: 18. November 2011, kl 08.46

Minu kaal täna 62,2,pole vigagi...winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: Getuu
Kuupäev: 18. November 2011, kl 11.24

Minu tänane kaal on 74,2 kg, langus -1,2 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: KadriU
Kuupäev: 18. November 2011, kl 12.15

Minu tänane kaal 73,1 ehk siis kaalukaotus 1,9 kg smiling smiley Olen väga tubli olnud, loodan järgmine nädal samas vaimus jätkata smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 123Järgmine
Asukoht: 1 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.