Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123Järgmine
Asukoht: 2 / 3
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: lil
Kuupäev: 18. November 2011, kl 18.52

Heihei,
tore, et kõigil rõõmustavaid uudiseid!
Mina olin täna hommikul 68,4 kg, -1,1 kg!
smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: kuusirp
Kuupäev: 19. November 2011, kl 11.26

Kahjuks ei saanud eile arvutile ligi, aga kaal oli 76,4 (muutus -0.9 kg) ja pingutan edasismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: anny22
Kuupäev: 19. November 2011, kl 11.27

Mina eile hommikul 67,9, vamabndan, et eile ei kirjutanud, sest olin pikalt töl ja arvutisse ei jõudnudki..tongue sticking out smiley Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: anny22
Kuupäev: 19. November 2011, kl 11.28

OIh! Vabandan* pidi seal olema.. tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: lil
Kuupäev: 20. November 2011, kl 21.03

Oeh, nädalavahetus läks natuke nihusti.. Pean nüüd eriti kokku tõmbama nüüd järgneval neljal päeval!!!! :/

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: mariaau
Kuupäev: 21. November 2011, kl 09.39

Mulgi tuli nädalavahetusega jälle juurde. Tööl olles palju lihtsam korralikult toituda. Edu meile kõigile winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: mango
Kuupäev: 21. November 2011, kl 11.27

Eileõhtused 3 assortiikommi olid selgelt ülearu!, aga õnneks lapsed pistsid kõik nahka ja tänaseks seda ahvatlust enam ei ole. Noh ja siis mõned lisaaamsud veel ja minul ka norm jälle lõhki... Pikk õhtu teleka ees ei soosinud kalorite lugemist.
Täna lähen trenni ja olen muidu ka tublim!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Kuupäev: 22. November 2011, kl 11.01

Ma kuidagi laisk olnud selle üles märkimisega siin. Hirmuga ootan reedet. Aga no olen mitu päeva olnud sushi lainel, nii et loodan, et väga lõhki omadega ei ole, kuna sushi ikka suht kalorivaene ja tervislik.

Ja no vee joomisega ikka jama mul! 2 klaasi vast joon päevas ainult confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: KeKuke
Kuupäev: 22. November 2011, kl 18.50

Mina jätan sel nädalal kaalumise vahele,ei hakka end lihtsalt marru ajama. Nimelt on mul alati päevadeaeg see mure et justkui tuleb juurde ja nii kui päevad lõppevad siis jälle kõik nii nagu muidu. Viimane kaalumine oli pühapäev, mil olin 68,2kg ehk siis kokku -1,2kg,

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: mango
Kuupäev: 23. November 2011, kl 10.30

Vee joomine suvel on ju päris võimalik, aga külmemate ilmadega lihtsalt ei suuda. Eriti veel selliseid koguseid. Keegi siin kuskil foorumis väitis, et vee saab ka rohelise ja taimetee joomisega asendada. See on natuke kergendav, aga mina ka ei suuda nii palju ära juua.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: Getuu
Kuupäev: 24. November 2011, kl 21.39

Hei! Homme on teine kaalumis päev. Ei julge kohe kaalule astuda, kuna nädalavahetus läks käest ära ja pole see nädal ennast väga ka tagasi hoidnud, aga eks homme näha ole, mis kaal näitab. Edu kõigilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: mariaau
Kuupäev: 25. November 2011, kl 09.18

Minul täna 65,5. Sellega olen hetkel rahul, kuid kardan, et nädalavahetus rikub kõik ära...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: mango
Kuupäev: 25. November 2011, kl 10.59

Minul täna hommikul 68,4 kg ehk miinus 1,2 kghot smiley
Ma isegi ei pea ütlema, et olen ääretult rahul!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Kuupäev: 25. November 2011, kl 13.59

Minul jäi eelmine reede kaalumine kahjuks vahele (hommikune varajane ärkamine ja tööle tormamine), kuid täna hommikune kaal meeldis mulle väga 62,4 kg, mis oli 2 nädalat tagasi 63,3 kg - seega tuleb ainult edasi sammuda :-) Jõuludeks oleme saledad!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Kuupäev: 25. November 2011, kl 16.35

minul eelmise nädalaga võrreldes +0.8 Peaaegu et hakkan otsast peale moody smiley Aga no tuleb tunnistada ka,e t pole just eriti hoolas olnud ja nüüd len enda peale ülivihane. Loodan järgmine nädal jälle miinuses olla. Kuigi täna on sõnnale minek....pühapäeval on sünnale minek....pole just paljutõotav...eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: lil
Kuupäev: 26. November 2011, kl 00.46

Nii, mina võrreldes eelmise nädalaga -0.1 ehk 68.3, mis on väga hea, sest ise kartsin, et on pigem juurde tulnud, kuna võtan praegu hormoontablette, mis väga tugevasti soodustavad kaalutõusu. Astusin siis hirmuga kaalu peale ja loodsin kogust südamest, et väga palju pole. Ja näed, hoopis killuke alla, päris vahvasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: KadriU
Kuupäev: 26. November 2011, kl 01.18

Minu tänane kaal 72,9 ehk -0,2 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: kuusirp
Kuupäev: 26. November 2011, kl 12.12

Tere taas kaasduellitajad

Töö tõttu ei saanud jälle reedel kaalu sisestada, kuid parem hiljem kui mitte kunagi. Hea oli see, et kaal rõõmustas ka see kord mind ning näitas 75,6 ehk -o.8 langust. Peaasi, et motivatsioon ei langeks ja kõik läheks sama rada edasi. smiling smiley

Jõudu kõigile duellitajatele!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: Getuu
Kuupäev: 26. November 2011, kl 18.50

Täna näitas kaal 73,8kg eh -0,4kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: anny22
Kuupäev: 27. November 2011, kl 19.39

Oehh!
olin teid juba unustanu, hea et täna meelde tuli, ma vabandan kõigi ees..tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley Kuid reedene kaal oli mul 67,6 kg, Jõudu ja kannatust kõigile, oleme ikka tublid, eksju!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: KeKuke
Kuupäev: 02. December 2011, kl 06.52

Oi täna küll vaaatamata minu eelmise nädala päevadele ilus hommik. Kaal näitas 66,8.
Nii nagu ma alguses arvasin,nii ka oli-päevade alguses tuli juurde 1,2kg ja selleks päevaks kui lõppes oli vana kaal tagasi,mis enne päevi.
Nüüd alates 13.novebrist kuni tänaseni kaalu läinud -2,6kg smiling smiley
Olen ilusasti see kaalulanguse tempos kaalu kaotanud. Supper enesetunne lihtsaltsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: mariaau
Kuupäev: 02. December 2011, kl 11.18

Minul täna 64,5. Vahel läheb alla, et saaks hiljem jälle üles minna smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Kuupäev: 02. December 2011, kl 13.58

nädalaga -0.8kg. Võks nagu rahule jääda, aga kaalulangetamise graafiku järgi olen juba omadega maha jäänud. Laisk üles märkija olen, mis teha sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: KadriU
Kuupäev: 02. December 2011, kl 14.50

Heia kaalukaaslased smiling smiley
Minul oli täna hommikul täpselt sama kaal mis nädal tagasi ehk 72,9kg.
Aga olen optimistlik, vähemalt juurde ei ole tulnud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: mango
Kuupäev: 02. December 2011, kl 18.31

Tänane hommik näitas minule numbrit 68,1 kg ehk kaalukadu eelmise reedega võrreldes -0,3 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: anny22
Kuupäev: 02. December 2011, kl 21.37

õhtust siis kõigile!
vaatamata suurele (minu puhul sel nädalal suurele) trennitamisele-jooks, jõuharjutused jms. jätkab mu kaal endiselt tõusuteel...tongue sticking out smiley mis mulle kohe endale sugugi ei meeldi... tänane hommik tõi siis kaalule 68,1 näidu juba...mis toimub?? seda pean ma eelkõige endalt küsima muidugi..tongue sticking out smiley kas tõesti näitab nüüd oma palet see minu kilpnäärme alatalitlus ja sellega kaasnev kaalutõus?? kes teab..aga ma ikka pingutan edasi, sest kõht ei ripu enam üle pükste ääre ja seda on ütlemata kena ka endal vaadata! Jõudu ja motivatsiooni ikka kõigile kaasduellitajatele, kes tublimad kui mina!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: lil
Kuupäev: 02. December 2011, kl 22.19

Andsin endast parima, aga juures oli 0.3 kg:/ Masendav... Niisiis- 68.7...
Järgmisel nädal PEAB olema 67 ees...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: kuusirp
Kuupäev: 03. December 2011, kl 14.43

Minul sattus nädalasse kaks sünnipäeva ning veel üks istumine. Õnneks ei tulnud kaalu juurde, kuid midagi maha ka ei läinud, niie et jätkan 75.6ga.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: Getuu
Kuupäev: 05. December 2011, kl 19.25

Tere! Pean vabandama, et alles nüüd oma näidud kirjutan, kuna mul polnud neti varem. Minu kaal on eelmise nädalaga sama, ei läinud maha ega tulnud ka juurde. Kui aus olla ega ma väga ei loobunud ka milleski ega liigutanud ennast väga, võrreldes eelmiste nädalatega. Ei lase pead norgu, vaid sammun edasi tulemuste poole.
Edu kõigile ja loodame see nädal paremaid tulemusi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Jõuluks saledaks!!!
Saatis: Getuu
Kuupäev: 05. December 2011, kl 19.26

Unustasin mainida, et minu kaal on jätkuvalt 73,8 kg.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123Järgmine
Asukoht: 2 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.