Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
otsin isiklikku duellikaaslast
Kuupäev: 17. June 2010, kl 15.02

Olen 21, kaalun 79, pikkus 166.
Ideaalis 66 kg ehk -13 kg nii ruttu kui võimalik (ehk mõistlik 3 kuud)
Otsin omasugust duellitajat. Kes see ikka tahab tugevamaga kakelda ?!
Tähelepanu, valmis, start ??

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin isiklikku duellikaaslast
Kuupäev: 17. June 2010, kl 16.32

Olen samuti 21, kaalun 66kg ja pikkus 163 Ideaalis siis 52 ning kaotada 14kg NIII RUTTU KUI VÕIMALIK!grinning smiley mis arvad, kas sobib? kui jah, ehk annad msni

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin isiklikku duellikaaslast
Kuupäev: 17. June 2010, kl 17.05

Jah, tore! Sobib - mikimauss! Ma alla anda ei kavatse, enne kui eesmärk saavutatud. MSN-i ma tihti ei kasuta kahjuks. Äkki saame siin suhelda?

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin isiklikku duellikaaslast
Kuupäev: 17. June 2010, kl 17.19

No, okei, pole probleemi! Igaljuhul, kas sulle sobiks, et paneme kirja homme hommikust siia oma kaalu? Ja kui võimalik, ka mõõdud??

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin isiklikku duellikaaslast
Kuupäev: 17. June 2010, kl 19.50

Jah, sobib! Otsisin just mõõdulindi ka üles. Homme hommikul kaalume/mõõdame smiling smiley
Muideks, kasutan Skype-i rohkem, kui ka sina seda kasutad, võime seal suhelda.

Valikud: VastaOsunda
skype
Kuupäev: 17. June 2010, kl 20.40

kuidas ma sind leian? Kasutan ka skypesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: skype
Kuupäev: 17. June 2010, kl 20.53

Kirjuta mulle mailile: soopalvetaarmasta@hotmail.com

Valikud: VastaOsunda
Re: skype
Kuupäev: 18. June 2010, kl 15.11

Reedene kaalumine siis. Astusin kaalule ja tulemus oli 80,1 kg. Algul naerma- siis nutmaajav. Üritan jõudu ammutada mõlemast emotsioonist, et nädala jooksul olla täpne ja korrektne.

Ja kuidas Sinul Mikimauss??

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin isiklikku duellikaaslast
Kuupäev: 18. June 2010, kl 20.10

Tänane päev on möödunud väga kenasti, toitunud olen hästi, kuigi vist isegi natuke liiga vähe... Just keedan endale porgandit, et teha õhtu viimane einesmiling smiley Kaal oli oodatust veel rohkem, minu arvatud 66 asemel ootas mind kaalul 67,4kg... õnneks juba varsti olen 52grinning smiley
Ostsin hommikusöögiks ökopoest meemüslit ja sojapiima ... ootan juba hommikut.. mmmsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin isiklikku duellikaaslast
Saatis: Gita
Kuupäev: 20. June 2010, kl 15.19

Kuna olin arvutist eemal 3 päeva, siis ei saanud reedel ennast pakkuda ja andmeid sisestada, aga kui teil huvi kolmanda liikme vastu, siis ma sisestan oma andmed ikkagi smiling smiley
18.06.2010: 169 cm ja 79,8 kg. (pakkusin ennast algselt ühte teise gruppi, aga seal juba niigi 4 inimest). Minu eesmärk on ka võtta alla võimalikult kiiresti. 14 kg 3 kuuga sobiks väga hästi!

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin isiklikku duellikaaslast
Kuupäev: 20. June 2010, kl 23.00

Tere, Gita, heameelega! Me just ka alustasime ja oled väga sarnane näiteks minu isiklikele mõõtmetele. Kaaluime toimub reedeti, muu diskusioon ja abi 24/7. Oleks tore, kui kampa lööksid!

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin isiklikku duellikaaslast
Saatis: Gita
Kuupäev: 21. June 2010, kl 05.26

Väga lahe! Vaatasin ka, et meil sarnased mõõdud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin isiklikku duellikaaslast
Kuupäev: 21. June 2010, kl 09.46

Welcome!smiling smiley Seltsis segasem.. Kas ootate esimese nädala lõppu? Mina küll! Tegin endaga kokkuleppe, et liigsete emotsioonide ärahoidmise pärast kaalun end vaid kord nädalas, mitte rohkem. Kuigi nii tahaks juba kaaluda. Hmm, muide, sõin eile hästi vähe päeval ja jätsin ruumi alkoholile kuna oli vaja tähistada sõbranna tulekut kuna ta elab muidu välismaal. Pärast alkoholi joomist tuli muidugi hirrrrrrmus nälg aga jess, ma olin nii tubli, et ei söönud öösel ning alles täna hommikul müslit sojapiimaga, hehee, muide - ökomüslittongue sticking out smiley Jõudu ja jaksu meile ja palun näeme vaeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin isiklikku duellikaaslast
Kuupäev: 21. June 2010, kl 10.11

Tere! Mul läheb kenasti, väga kenasti. Natuke raske on õhtu mitte süüa ükskõik mida. Aga käisin kaalun just ja kaal näitab 77,5 ehk miinus 1,5 kilo ning täna on neljas päev. Annab mõista, et tegelen asjaga õigesti, mis on kõige parem tunne. Ei jõu reedet ära oodata smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin isiklikku duellikaaslast
Saatis: Gita
Kuupäev: 23. June 2010, kl 10.58

Ma hetkel pean tunnistama, et kardan seda reedet. Käisin mingil üritusel 3 päeva, kus olid ülihead söögid (mis kajastusid ka kaalul) ja nüüd siis ka jaaniõhtu kohe käes. Pean ka takistama endal igapäev kaalule ronimist, tekitab vaid stressi. Aga kauneid sõnajaõisi tänasesse öösse teile smiling smiley ja reedeni siis.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin isiklikku duellikaaslast
Kuupäev: 23. June 2010, kl 13.59

Ma sõin ükspäev friikartuleid aga väga ei muretse sellepärast, kuna keegi maailmas pole läinud paksuks kuna ta sõi ühe taldrikutäie friikartuleid. Alla ei võta me siis kui teeme seda päevast päeva.

Täna, jaanipäeva, olen alustanud nagu ikka, müsli-piim, pärast pirn ja nüüd õun ja kodujuust, võimalik, et õhtul luban natukene salatit ja liha ka. Aga lihtsalt vähem!smiling smiley Pühad, sünnipäevad ja muu selline ei ole põhjus, et end hulluks süüa.

Ilusat Jaani ning jääme ootama suurepärast reede hommikut!
(ma pole siiani kaalunud)smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin isiklikku duellikaaslast
Kuupäev: 24. June 2010, kl 19.33

Homme kaalume siis, naised! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin isiklikku duellikaaslast
Saatis: Gita
Kuupäev: 25. June 2010, kl 12.10

Kuigi nädala sees jõudsin korra ka 80 peale, siis täna hommikul oli kaal 79,7. Samas pole põhjust nukrutseda, sest ega need pühad ei lähe kunagi lihtsalt ja järgmine nädal pühasid pole smiling smiley
Kuidas teil?

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin isiklikku duellikaaslast
Kuupäev: 25. June 2010, kl 17.53

mul oli miinus 1,9... alguse asitongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin isiklikku duellikaaslast
Kuupäev: 26. June 2010, kl 09.59

APPPPI! Ma ei tea, mis juhtus aga eile, pärast kaalumist, toitusin korralikult natukene aega(kuni õhtuni), ka jaanipäeval... ja eile siis õhtupoolikul ma sõin nagu loom. 3 kaneelisaia ja palju viinamarju ja õhtusööki ka suures koguses. Muidugi täna on hea eelis see, et ei pea kaaluma grinning smiley Ma nüüd täna toitun jälle korralikult!smiling smiley ja nii nüüd kogu elu.. tegelikult on kerged süümekadsad smiley Selline tunne, et mis ma nüüd tegin.. kordusjaanipäeva? Rumal küll.. aga mis tehtud, see tehtud..

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin isiklikku duellikaaslast
Kuupäev: 29. June 2010, kl 16.44

Tere, mul oli arvuti vahepeal katki ja ei saanud enda reedest duellikaalu märkida. Nädal enne reedet kaalusin 80,1 ja reedel 77,3 ehk kokkuvottes kaotasin esimese nädalaga 2,8 kg! Uskumatu, aga tosi. Edu teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin isiklikku duellikaaslast
Kuupäev: 29. June 2010, kl 18.38

Ma mõtlesin, et teeks uue foorumi meie kolme nimedega ja puust-punaseks ka duellitamise kaalud. Siis leiab meid ehk kergemini. Eks?!

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin isiklikku duellikaaslast
Kuupäev: 30. June 2010, kl 13.20

kas sinna teise tohib kirjutada ka või ainult tulemused sinna? Kuigi me oleme tublid, kõigil miinus!!!! Juhuuusmiling smiley Reede on jälle tulekul... Ärge andke alla..

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.