Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123Järgmine
Asukoht: 2 / 3
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: ookean
Kuupäev: 06. January 2012, kl 11.48

Tere
Mina olen ka nüüd taas olemas, eelmisel reedel tõesti ei kaalunudki, ehk annate andeks. Tänane näit oli 61,8kg ja vöö endine. Vöö vist ei kahane mul enne, kui kõhurasv sulama hakkab, sest mao ümbermõõdu vähenemise arvel ta ei kipu enam kahanema, kuna süüa on ka vaja.

Olnud pühade kohta võin öelda, et väga palju väga rasvast söödud ei saanudki õnneks, küll aga näksitud pidevalt pea iga päev. Jalutamas olen käinud peaaegu iga päev, vahel küll lühemalt aga siiski ja trenažööri peale jõudsin ka ikka nädala lõikes piisavalt. Viimased päevad olen veetnud suures osas head raamatut lugedes, mis haarab nii kaasa, et ei ole mahti väga palju näksida õnneks. Küllap pakub hea lugemiselamus ka natuke rahuldust, et ei vaja kogu aeg toiduelamusi. Soovitan. Eriti hea kui lugeda trenažööri peal.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: ookean
Kuupäev: 06. January 2012, kl 11.50

Vaatasin, et tabelisse oli minu üle-eelmise kaalumise näit märkimata jäetud. Teaatasin selle küll hiljem kuid siiski. Jutt on 23. detsembrist.

Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: ookean
Kuupäev: 28. December 2011, kl 19.40

Tere. Pole pühade tõttu arvutisse sattunud, aga kaalutud sai küll reedel, 61,9kg ja vöö endine (kõht ei vähene pühadesöökidega)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 07. January 2012, kl 13.38

Olin reedel töö juures nii töine, et polnud mahti endast kirjutada ja peale tööd läksime mehega linna peale shoppama + jalutasin ööpimeduses 21.00-22.30. Plaanime nimelt köögis suuremaid muudatusi teha, vaja sisekujundusega tegeleda jne - see mulle meeldib grinning smiley.
Täna olen kodus toimekas. Milline super lumi on maha tulnud - saatsin lapsed kelgutama, et ise saaks toas rahulikult koristada. Pärast lubasime perega ujuma minna. Koolivaheaeg hakkab läbi saama ja taas kohe algamas kool - hakkan õppima grinning smiley
Kuna olen esmaspäevast väga tubli olnud, siis olen kõvasti oma suurt plussi suutnud vähendada ja sain napilt tänaseks seitsme eest ära eye rolling smiley, kuigi number oli kindlasti üüratult palju suurem peale pühi. Seega võib tabelisse panna 69,5kg. Vööd ei hakka mõõtmagi, enne kui õige tunne tekib grinning smiley.
Ja Undukas, ehk oleks mõistlik panna +2kg juurde lahtrisse muutus kokku ja selle nädala muutuseks paneks lihtsalt kriipsu, sest tegelikult oli sel nädalal ikkagi tubli langus.
Täna hommikul oli kõht kuidagi jube tühi, magatud sai ka kaua ja nüüd mugisin kõhu natuke liiga täis. Eks lähen enne ujumaminekut ka tunnisele jalutuskäigule.
Ma väga tahaks, et me ikka kõik rohkem kirjutaks. Korra juba mõtlesin, et liituks mõne duelliga veel, sest alguses olid kõik entusiastlikult kirjutamas ja motiveeris palju rohkem. Praegu on meie duellis suhtlemine praktiliselt kaalumispäevalsad smiley .
Kas olete peale pühi endaga rahul? Vaevalt spinning smiley sticking its tongue out Vaadake peeglisse !!! tongue sticking out smiley
Ilusat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: ookean
Kuupäev: 08. January 2012, kl 12.58

Tere hommikust
Usun, et see vähene suhtlemine siin on seotud olnud pühadega. Siis oli nii kiire aeg ja kui pühadesöögid võtavad ka motivatsiooni alla. Uuest aastast kõik uue hooga pingutame ja satume siia ka rohkem!
Mina olen väga selle poolt, et duelli natuke pikendada nagu ettepanek oli.
Kuigi ma ei ole rangelt toitumist piiranud viimasel ajal, siis tervislikumaid valikuid teen küll igapäevaselt. Olen enda jaoks taasavastanud kaunviljad, mis hoiavad veresuhkru stabiilsemana ja ei ole nii ränkasid õgimishoogusid. Maitsvad on ka. Proovinud veel ei ole, aga plaanis on teha shokolaadikooki (mitte argipäeval), kus on sees tumedad oad, et koogi kaloraaži langetada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 09. January 2012, kl 21.31

Tere ilusat alanud esmaspäeva!
Äsja tulin oma ringaeroobikast, otsa tegin veel väikse jalutusringi - nüüd on olemine mõnus. Päev läbi ju ikkagi istutud. Ja plaanin kohe ka kooki küpsetama hakata - lubasin teistele teha grinning smiley. Laupäeval käisin perega ujumas ja eile sumpasin korralikult lumes käia 1,5 tundi.
Ühesõnaga kuna vorm on täitsa kannatatav, siis lubasin endale, et alates uuest aastast võtan rahulikumalt alla. Ei jaluta iga päev 1,5h-2h, vaid lepin tunnise jalutuskäiguga. Aeroobikatrenni päeval piirdun ainult aeroobikaga. Ja muidugi toituda üritan ka jätkuvalt ikka normi piires või natuke vähem smiling smiley. Näis kuidas õnnestub. Aga millegipärast võrreldes reedega on mul 7 kenasti ees ja ei kavatsegi kusagile liikuda grinning smiley.
Lähen täidan nüüd oma veepudelikese - saab päevanormi täis ja asun kokkama smiling smiley.
Kuidas teil?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 09. January 2012, kl 21.53

Eelmine nädal oli tõsine spordinädal - 2 korda 1,5 tundi tennist ja pühapäeval ka kümmekond minutit. Aga kahjuks rohkem mängida ei kannatanud, kuna suutsin laupäeval enda parema käe randme täiesti kohutavalt välja väänata. Nüüd olen taastusrežiimil - kasutan ainult vasakut kätt. Muidu niipea mängima ei saagi sad smiley

Söömise osas - kirja pole endiselt midagi pannud. Püüan jälgida küll, aga aju ju "unustab" nii kergelt need üle läinud söögid grinning smiley Seega ausalt ei teagi, mis reedeks saab. Jalutamas ikka käin, aga see pigem selline rahulik ja mõnulev.

Eks reedel näeb, kuidas läinud on smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 13. January 2012, kl 12.55

Jälle reede ja jälle mina smiling smiley
Kirjutan siis siia endale üles, et parem oleks meeles pidada ja hea hiljem vaadata.
Kaal 67,5kg ehk -2kg sel nädalal. Kohe-kohe lahti saamas nendest jõuluaegsetest lisakilodest.
Aga kaalunäit on ikka naljakalt kõikuv küll - möödunud reedel 69,5; L 70,0 ; P 70,0 ; E 70,0 ; T 69,5 ; K 68,5 ; N 68,0 ; R 67,5. Ehk oli see möödunud nädalalõpu kaaluseisak tingitud järjekordsetest päevadest. Trenn on olnud minimaalne - eile näiteks ei teinud midagi - ei hakanud enda konte murdma jalutamisega, sest meeletu sadu ja liustik oli väljas. Polnud aega ka smiling smiley. Lisaks jäi ainult üks aeroobikatreening sellesse nädalasse. Aga kaal ikkagi -2kg - nii lihtne smiling smiley.
Kuid kuna täna reede, siis jälle pidusse minek ja alkohol ehk lisakalorid. Ehk saab piisavalt tantsitud st treenitud smiling smiley. Loodan, et seevastu laupäev-pühapäev ülikorralik, sest praegu on ette näha iga reede mingit juubelit ja üritust - vastupidamist mulle grinning smiley!
Kuidas teil?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 16. January 2012, kl 16.30

Reede läks siis aia taha, kuid laupäev-pühapäev tegin selle eest lausa dieedipäevad. Laupäeval välja ei jõudnudki, tegelesin kodus remonditöödega. Pühapäeval see-eest pool päeva värvisin ja panin maalriteipi, siis läksin lapsega suusatama, siis tempokõnnile 1,5h tunniks ja peale seda kohe lastega ujuma 2h-ks. Seega tõeline spordipäev - see annab mulle tohutult energiat. Täna nagu igal esmaspäeval ringaeroobika.
Reedene pidu andis ikka ohtralt lisakaloreid, kuigi tegin kaks dieedipäeva otsa, oli minu kaal täna hommikul võrreldes reedesega ikka +0,5kg. Ei saa endale lubada väljaskäimisi, siis on patupäev kindel. Aga hetkel on tahtejõudu piisavalt, et endaga tegeleda.
Aga kuidas ikkagi teil grinning smiley grinning smiley grinning smiley ? ? ?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 17. January 2012, kl 14.13

Hei! Ma olen tegelikult ka olemas. Raskemana, aga olemas smiling smiley Võtan hetkel hoogu ja ehk juba järgmine nädal tagasi - praegu palavik ja seljavalud. Söömine on untsus ja meel nukker. Aga küll ma üle saan smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: ookean
Kuupäev: 17. January 2012, kl 17.02

Tere, minul oli kehv nädal, kui vaadata kaalunumbrit (62,0kg, vöö endine). Liikumist oli päris palju, aga toitumine ei olnud vist korrektne. Õnneks ei ole liikumispisik üldse kadunud ja ilmad on ka olnud sel talvel siiani kõndimiseks fantastilised.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 18. January 2012, kl 14.31

Tabel uuendatud.

Tänasest alustasin uuesti toidupäeviku täitmist. Kaal oli hommikul küll 66.4 kg, kuid seda tabelisse ei lisanud, sest reedest-laupäevast kaalu ei tea. Sel reedel astun ilusti kaalule, ükskõik, kuidas nädal läinud on. Eelmine reede pistsin pea lihtsalt padja alla grinning smiley

Liikuma peaksin ka uuesti hakkama - esmaspäeval oli küll täiesti kohutav olemine, aga tänaseks tunduvalt parem. Võimlema peaks nagunii - kasvõi selle pärast, et seljast pingeid ära saada. Tennist hetkel veel mängida ei julge, ehk pühapäeval... Mu pulsikell seisab nukralt kamina äärel ja iga nädala lõpus teatab mulle, et ma peaks rohkem treenima. sad smiley

Muutsin toidupäeviku juures enda eesmärgi ka ära - lükkan ju seda muudkui edasi. Nüüd on tähtaeg märtsi lõpp ja kaaluma pean siis 60 kg smiling smiley Siis ju kevad juba tulemas ja tahaks sel kevadel-suvel palju seelikus liikuda tongue sticking out smiley

Eesmärk selgelt silme ees, lähen nüüd mõnuga rohelist salatit nautima! tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 19. January 2012, kl 09.50

Tere armsad kaaslased! Rõõm teid siin näha smiling smiley Loodan, et saame kõik kenasti järje peale, sest kevad ei ole enam kaugel smiling smiley
Ise võitlen hetkel meeletu nohuga. Teisipäeval lasin tarkusehamba välja tõmmata. Seega enesetunne just kõige parem pole, aga kaalujälgimise koha pealt olen tubli, kuigi . . . täna oli kaal sama mis eelmine reede smiling smiley, kuid eile oli pool kilo vähem. Olen oma jõulueelses kaalus nüüd lõpuks. Kuigi peab tunnistama, et püksid on tunduvalt suuremad kui 1,5 kuud tagasi olles samas kaalus. Olen hakanud vist aeroobikaga lihast kasvatama - jeeee...
Peab täna vist supi peal olema ja figura teed jooma, et kaalumispäeval ikka miinust oleks näidata. Tavapärast -2kg niikuinii ei tule ja ei ole ka eesmärk. Vähemasti ütlesin selle reedesest peost ära, et jääks ometi mõni nädalavahetus vahele, siis on järgmiseks reedeks kindlasti ilus miinus taas smiling smiley. Aga ma näen hea välja smiling smiley...nii et tasa ja targu ideaalini spinning smiley sticking its tongue out
Undukaga kohe-kohe ühes kaalus spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 19. January 2012, kl 14.09

Ei ole veel midagi minuga ühes kaalus! grinning smiley Ma võtan reedeks alla! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 20. January 2012, kl 11.46

Võtsingi alla! grinning smiley 65.1 kg näitas kaal täna hommikul. Eelmiste päevade korralik toitumine tasus kohe ära smiling smiley Julgesin lõpuks vööd ka mõõta - suur sööming on sinna lisaks andnud 2 cm, kuid nüüd kaalu alandamisega kaob see kindlasti ruttu smiling smiley

Kuidas teil? Reede on juu!! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 21. January 2012, kl 14.32

Nonii...eile oli mul nii kiire tööpäev, et pidin lausa ületunde tegema. Ja kuna olin päev läbi arvuti tagasi istunud ja deprekas, siis ei tahtnud õhtul küll enam arvuti taha istuda, et oma mõõtmeid edastada.
Kaal 66kg (-1,5kg) ja vöö 73cm (-1cm). Iga päev kaalun ja hirmus kõikumine on ikka - kummaline.
Eile muide väänasin aeroobikatrennis oma hüppeliigese välja sad smiley. Mul olid nädalavahetuseks ja üldse eelolevaks nädalaks suured sportimisplaanid. Kuna nädala sees suusatama ei jõua, siis oleks tahtnud nii väga täna-homme seda teha, aga nüüd ei saagi. Ujuma ei saa. Midagi ei saa. Vähemasti jätsime selle nädalavahetuse üritused kõik ära ja teeme hoopis kodus remonti edasi, siis alaneb ka kaal jõudsamalt, kui ei istu kusagil laua taga. See-eest on järgmine reede juubel ja ka laupäeval juubel - jubeee!!! Sellistel üritustel ma kaalujälgijat ei mängi grinning smiley.
Ahjaa...eile tegin ka esimest korda potitäie seda nn dieetkapsasuppi-kaloripõletajat. Nüüd saan kaks päeva seda lürpida - pole nagu vigagi. Kuna liikumine on nüüd nii vähene, siis peaks see igati sobima.
Tegelen täna-homme rohkem tugitoolispordiga,vaatan telekast suusatamist grinning smiley!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 23. January 2012, kl 14.56

Undukas, miks mu andmeid tabelis ei ole? Tegeled sellega ainult reedeti smiling smiley? Kuna hilinesin, siis ei pane, jah grinning smiley?
Õnneks haige hüppeliiges laseb kõndida, kuid muud sporti ei saa teha niipea vast sad smiley. Paar päeva lonkasin, kuid nüüd saan tasasel pinnal täitsa korralikku tempot arendada. Pean ainult jalutama nüüd mingi aeg. Nädalavahetuse sünnipäevadel tahaks nn tantsusporti teha, kuid pean vist suht rahulikult paigaltammumisega leppima grinning smiley.
Muidu kulgeb kaalujälgimine kenasti - loodan reedeni tubli olla. Kuigi. . . täna kell 16.00 hakkab töö juures ühe juubeli pidamine. Näis, kuidas mul iseloomuga on, mida pistan suhu, mida söön silmadega smiling smiley.
Aga töö juures on tööd nii meeletult ja see tähendab ainult istumist - kurb. Tahaks tunduvalt rohkem liikumises olla, aga no ei saaa.... Ise olen valinud endale selle tee grinning smiley.
Tsauki!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 24. January 2012, kl 10.59

Ootasin teisi ka, aga kuna neid esmaspäeva lõunaks ei laekunud, siis tabelisse läksid kriipsud. Ise lasin nädalavahetuse vabamalt - liikusin õues ja sõin tõenäoliselt liiga palju grinning smiley

Suutsin käele uuesti haiget teha ja käin nüüd füsioteraapias. Tennisest lähema kahe nädala jooksul isegi ei unista. Isegi trükkimine oli valus, täna natuke parem, kuid sedagi vist tänu suurele ibuka kogusele. Tundub, et tuleb hakata oma pedaale sõtkuma, et mingisugustki trenni saada.

Proovin jälle ilusti söögid kõik kirja laduda endale, muidu mälu jälle unustab nii mõnegi palakese ära grinning smiley

Eks reedel näis, mis saanud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 24. January 2012, kl 17.20

Nii...täna öötööl st teen ületunde. Istun ja istun-pepu juba nii haige smiling smiley Ei tea, kas päris öösel koju jõudes viitsin jalutama minna, aga vajadus on suur. See-eest ilma patuse nädalavahetuseta on kaalul juba taas ilusamad numbrid. -1kg tänase seisuga. Undukas, kuidas sul grinning smiley? Üritan motiveerida sind grinning smiley! Reedeni muidugi veel aega, kuigi ...liigutan vähe ja täna lõunaks sõin ikka mega korraliku praehunniku, praegugi pole veel kõht tühi grinning smiley.
Töötan nüüd edasi . . .

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 27. January 2012, kl 12.56

Ilus reede või mis smiling smiley!?
Minul küll! Minu ilus number on -2kg ehk kaal 64kg. Vöö -1cm.
Tundub endalegi uskumatu, et kui ikka patupäevi üldse vahele ei tule, suudan ma jätkuvalt tegelikult alla võtta 2kg nädalas. Kaloreid ei loe ja ikka ei toimu mingit säästurežiimile minekut. Seetõttu ma ei saa aru, millest kõik räägivad grinning smiley. Söön täitsa vastavalt enesetundele. Korralik hommikusöök, väga korralik lõuna ja õhtul siis puuvilju või seemnelaadseid + veejoomine.
Tegelikult piisab õhtusöögi piiramisest ja ei ole vaja tegeleda selle tüütu kalorite lugemisega. Sel nädalal trenni polegi teinud, vaid mõned korrad jalutamas. Olen teinud pikki tööpäevi.
Eesmärgini veel 1kg, siis olen alates septembri algusest kokku alla võtnud uskumatuna näiva numbri -30kg. Hurraaa! Enesehinnang on laes! Täna ja homme so kahel päeval järjest nüüd juubelipidustused, kus luban endale kõike! Loodetavasti järgmiseks reedeks on vähemalt nulliring smiling smiley. Aga mul ei olegi enam kappi järgi jäänud nii väikseid riideid grinning smiley. Ei ole mitte midagi selga panna smiling smiley Nii mõnigi riidleb juba, et olen liiga kõhna! Sellist lauset pole mu kõrvad ammu kuulnud, et liiga ..... Aga tegelikult . . . bikiinivormi annab veel trimmida, sest vanainimese nahk ju ei tõmba nii kiiresti tagasi grinning smiley.
Kuidas teil?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 27. January 2012, kl 16.19

grinning smiley Sa läksid minust ka mööda! Ma sel nädalal midagi kirja ei pannud, väga ei jälginud ka. Kui siis neljapäeval, et reedel mitte väga suurt plussi näha. Liikumine on täiesti unarusse jäänud kui välja arvata see, et iga hommik liigun oma randmega ravile ja siis tagasi grinning smiley (autoga muidugi grinning smiley). Ootan kevadet ja lumesula. Aprill võiks juba olla...

Ahjaa - kaal täna 64.9 kg et korralik -100 grammi grinning smiley Vöö sama.

Aga kus nüüd teised?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 30. January 2012, kl 10.49

Taas käes esmaspäev. Nagu ma juba varakult teada andsin, mööduski nädalavahetus meeletu söömisega. Isu on nii täis söödud, et tükk aega ei taha enam grinning smiley. Täna lõunaks loodan mingit kerget suppi lürpida. Enne kolmapäeva kaalule ei astu, ei ole mõtet ennast traumeerida, sest kõht on palliks söödud grinning smiley.
Meie duelli pealkiri kahjuks ka enam ei sobi, sest järgi on jäänud kaks tublimat grinning smiley.
Kus on Sipelgasiilike ja Ookean? Auuu . . .
Undukas, ole hea ja lisa meie andmed tabelisse, ma osaleks hea meelega nädala kokkuvõtvas duellis, sest nädala pärast mul sinna asja ei ole grinning smiley grinning smiley grinning smiley.

Olgem tublid edasi!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 30. January 2012, kl 15.20

Hei! Lisasin meie näidud ära, KMI kah. Sa oled ikka vapustavalt tubli Nurmekas!!! Minu maailma suurim imetlus!

Mul möödus laupäeva õhtu täieliku söögimaratoni all grinning smiley Nimelt käisime kaasaga restos Chedi söömas ja no nii fantastiliselt head toitu ei saa ju järgi jätta grinning smiley Terve pühapäevase päeva tundsin, et kõht on täis. Sel nädalal plaanis end lõpuks ometi ka liigutama saada - ranne on peaaegu paranenud ja kevad ju jälle lähemal grinning smiley Seelikuid-kleite juba kannan, nüüd võiks sääred ka siredamaks saada tongue sticking out smiley

Nagu ma aru saan, siis duelli meil enam ei toimu - Nurmekas on oma kaalu saavutanud ja teised kaks on kadunud. Mina ise punnitan üksi edasi, küll kevadeks kena sale ka olen smiling smiley Sipelgasiilikesele ja Ookeanile jõudu kaalulangetamisel!

Nurmekas - sinuga saame teinekord skype's rääkida smiling smiley Mõnusat kaalu säilitamist sulle! tongue sticking out smiley

/Uuendasin tabeli nii palju ära, kui andmeid oli./

tongue sticking out smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati undukas 30.01.2012 15.21.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 30. January 2012, kl 15.50

Ei,ei Undukas - kuhu sa nüüd kiirustad !? Teeme selle tabeli lõpuni so kuupäevani 10.veebruar, sest selleks hetkeks plaanin oma eesmärgi saavutada. Praegu ju veel ei ole !!! Ägisen veel tänagi täiskõhuga ja kaal on ei tea kui palju. Tahaks 03.veebruariks taas 64kg-ni jõuda ja järgmiseks reedeks so 10. veebuariks 63 kg kätte saada. Oled nõus veel natuke siin minuga olema grinning smiley?
Ja see säilitamine ei ole midagi nii mõnus - katsumused saavad alles ees olema. Ma ei suuda süüa tihti ja natuke. Esialgu proovin olla tubli E-R ja L-P nautida ka sööke. Näis, kas niimoodi keha suudab säilitamisega tegeleda grinning smiley.
PS! Skype's pole sa mulle tükil ajal vastu kirjutanud sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 31. January 2012, kl 16.15

Hei! Olen siis sinuga siin kuni 10-da veebruarini grinning smiley Tegelikult on hullumeelne plaan selleks ajaks ka ise 63,... kg kaalul näha grinning smiley Täna sai lõuna ajal mõnus trenn tehtud. Homme jälle plaanis. Kaks nädalat veel tennist mängida ei saa, seega tuleb ikkagi kodus treenimine jälle ajakavasse sättida ja söök ikka kõik üles märkida. Täna ka muidu lausa 3 muffinit ära söödud koos pojaga (no pidin ma neid üldse küpsetama! angry smiley). Aga trenn oli hea ja andis energiat juurde kõvasti. Panin oma strateegilised mõõdud ka endale jälle kirja (no pole väga vähenenud, aga vähemalt on silme all olemas). Motivatsioon on laes tongue sticking out smiley


Meil tõenäoliselt aprilli algul üks mõnus Hispaania reis ees ootamas, seal tahaks ometi seelikus ringi lehvida. Ja see, et riideid ei osta - distsiplineerib ikka kõvasti grinning smiley Praegused on kõik nii vanad ja restoraniski käies oli tõeline peavalu riietuse osa. Õnneks üks vana mini läheb ilusti selga ja siis välgutasingi oma sääri selles pakases grinning smiley

Nii et reedeks miinust-miinust-miinust palun mulle! 64,0 võiks soovitavalt olla tongue sticking out smileytongue sticking out smiley

PS. Sa oled alati lännu juba kui ma avastan, et sa rääkinud oled grinning smiley Ma päeval saan harva netti - esiteks poiss ei lase enam üldse ja teiseks üritan ka tasapisi netivõõrutust teha, et saaks rohkem aega käsitööle pühendada smiling smiley Aga ma püüan edaspidi tublim olla winking smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati undukas 31.01.2012 16.17.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: ookean
Kuupäev: 02. February 2012, kl 00.48

Tere
Olen olnud stressis eelnevad nädalad, isiklikus elus oli palju pingeid, mistõttu ei jälginud väga oma toitumist. Liikusin palju, kuid nagu üks eratreener mulle ütles: "Kui toitumine ei ole korras, siis võid kasvõi kogu aeg treenida, ikka kaal ei lange". Need nädalad, mil endast märku ei andnud, ma ei kaalunud. Seekord mitte hirmust, et kaal on ehk tõusnud, vaid muud probleemid tundusid olulisemad. Olen korra majja löönud ja jätkan endiselt kaalulangetust. Olen pisut löödud, et Nurmekas tahtis siin enneaegselt lõpetada, kuid samas ka mõistan teda, oleme teda alt vedanud. Vabandan omalt poolt. Ja tänan, et jätkate veel 10-ndani. Usun et me kõik jätkame ka siis samasugust rada, isegi kui mitte siin smiling smiley Tublid olete!
Sel kaalumisel ma osalen ja järgmise nädala oma st viimase kaalumise ka osalen, kuigi 10ndal sõidan ära aga ehk saan päeva varem tulemuse kirja panna siia. Lõpetaks ikkagi kenasti.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 02. February 2012, kl 11.08

Mis,mis? Mina ei ole tahtnud enneaegselt lõpetada. Kogu aeg siin hõigun teid, kus olete grinning smiley Pigem ikka Undukas arvas, et olen oma kaalu saavutanud ja lõpetan, aga ma punnisin vastu, et teeks ikka 10-ndani ära grinning smiley. Mina olen veel käsiiiiii grinning smiley!!!
Muideks, ma ei saagi oma möödunud nädalalavahetuse plussist homseks lahti angry smiley. Uskumatu! Kas nii palju sõin? Kuid järgmiseks reedeks pean olema 63kg !!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 03. February 2012, kl 09.07

Tere reede!
Kui eile oli kaalul näit võrreldes eelmise reedega +1,5kg, siis täna 0kg grinning smiley. Kas mu kaal on valetama hakanud grinning smiley? Igatahes sain numbrid ikkagi nulli st tabelisse numbrite osas muutusi ei tule. Kaal ikka 64kg. Aga . . .see-eest on plaan nädala pärast näidata supertulemust, sest patust nädalavahetust EI TULE! Võimalik, et suudan isegi oma eesmärgi ületada. Kui eesmärgiks seadsin 63kg, siis äkki tuleb isegi rohkem - näis. Mul neljapäeval tegelikult seminarile minek ja selle nimel on eesmärk pingutada tubli olla tongue sticking out smiley. Seega järgmised numbrid edastan neljapäeva hommikuse seisuga.
Kuidas Teil tublikesed winking smiley?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: ookean
Kuupäev: 03. February 2012, kl 16.01

Tere
Minu näidud on 61,3kg ja vöö 69cm.
Vabanda, Nurmekas, et nimed sassi ajasin smiling smiley

Unistan veidi soojematest ilmadest, et jälle vankriga jalutamas käia, enne kui laps vankrist välja kasvab. Ja toitumise olen saanud normaalseks. Kaalun nüüd igal hommikul, et mõista, kuidas keha mingile muutusele reageerib.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 06. February 2012, kl 13.23

Undukas - reedest on saanud märkamatult esmaspäev ! Kus oled?
Kus on sinu näidud grinning smiley?

Mina ise olin eile tubli, lõpuks pääsesin spordile ligi. Jalutasin-jooksin 1h pakasega. Kuna oli suhtkoht jahe, aga samas väga mõnus, siis olin sunnitud enamus disantsist jooksma. Pean tunnistama, et täitsa mõnus oli. Avastasin, et selle kehakaalu juures on jooksmine juba täitsa mõeldav. Pärast veel perega ujuma. 30 min tempokat ujumist + saunas mõnulemine-koorimine-kreemitamine - mõõnuuus! Aga see oli peaaegu ka ainus liigutamine möödunud nädalal ja sellel nädalal ka ei ole lähima kolme päeva jooksul see võimalik - teen ainult tööd sh ületunde st istumist. Neljapäeval seminarile . . . eks avaldan siis oma andmed. Aga võrreldes reedese kaaluga on mul ette näidata juba -1,5kg kaalulangust tongue sticking out smiley !!!

Ilusat alanud nädalat!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL! Neljakesi eesmärgi poole! Nurmekas, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 06. February 2012, kl 14.28

/Undukas on haige... Neljapäevast saati täitsa out. Täiendasin tabeli aga enda mõõte/kaalu ei tea, seega kriipsud./

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123Järgmine
Asukoht: 2 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.