Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Otsin duellikaaslasi
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 06. December 2011, kl 11.31

Olen 165cm pikk ja kaal 80,2kg.Otsin kaaslasi kes on minuga samas pikkuses/kaalus ja kes oskaks ka tabelit teha.
Esialgseks eesmärgiks oleks 70-72kg kolme kuuga.Olen seda juba mitmeid kordi alustanud aga kiiresti vanale rajale tagasi pöördunud.Seekord prooviks enne pühi paar kg alla saada,pühade ajal ülesöömist vältida ja siis uuel aastal uue hooga.
Kolm aastat tagasi peale teise lapse sündi õnnestus 2,5 kuuga 5kg alla saada ja see jäi ka püsima kuni kolmanda raseduseni mille tagajärgedegega ( ülekilodega siis) siiani võtilen.Tahaks lapse 2a sünnipäevaks paremasse vormi saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: akonskis
Kuupäev: 06. December 2011, kl 19.04

Mina tahan sinuga liituda. Kuigi pikkust rohkem, 172 cm, kaal 79.7kg.
Tegelikult osalen ka teises duellis, aga tundub, et sealt on inimesed ära kadunud, niiet tahan uut aktiivset duelli! =D
Olen nii kaua kui mäletanud kaaluga võidelnud ja tahaks ükskord ära võita selle ebaausa võitluse =D
Lisaks mõtlesin, et kui tabelit koostama hakkame, siis kas sisestame mõned mõõdud ka, et kui kaal ei lange, siis saab vaadata kas ümbermõõdud langevad? Näiteks vööümbermõõt?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 06. December 2011, kl 20.51

Mõõte võib panna ka aga igal nädalal vist ei ole mõtet,sest need nii ruttu ei muutu.
Ise muidu mõõtsin oma vöö- ja puusaümbermõõdu ja reiemõõdu ka,sest tundun endale juba nagu kakuke ja siis hea vaadata kas ja palju cm vähemaks saab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Kuupäev: 06. December 2011, kl 22.29

Tere,

mina võiks ka liituda (pikkus ja kaal küll vist erinavad aga vast pole nii hullu?). Kolisin teisest foorumist üle. Mul juba pikk tee seljataga - soov jõuda aga 65ni on püsinud (praegu vast 75-76 uuesti - vahepeal oli 69 aga siis jäin pikaks ajaks kahjuks pikali). Nüüd taas hoos ja jalgadel. Pikkus on vist umbes 170.

Ma mõõta midagi ei viitsi, mulle piisab kaalust. Kui aga vaja võin ka seda teha. Ma suht jonnakas ja järjekindel... üldiselt vähemalt.

Minu eelnevat lugu võib lugeda:
[www.fiile.ee]

Parimat,
murjamike

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: Amps
Kuupäev: 07. December 2011, kl 14.23

Tere,

mina ka juba ühes duellis osalen, aga mida rohkem seda uhkem grinning smiley ehk siis on motivatsiooni ka rohkem smiling smiley
Pikkus 170, kaal 78kg, soovkaaluks oleks 7 asemel 6-ga algav number smiling smiley
Ehk võtate minu ka punti smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 07. December 2011, kl 17.32

Mõnus seltskond kokku kogu kogunenudsmiling smiley
Kas keegi teist oskab/viitsib tabelit teha? Ja mis päeval kaalumine,reedel?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: akonskis
Kuupäev: 07. December 2011, kl 18.34

Kaalumine võiks ikka reedel või laupäeva hommikul toimuda. Ehk siis alustaksime sellel reedel? Või laupäeval? Et siis saaks esimese kaalunumbri kirja juba ka =D

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: Amps
Kuupäev: 07. December 2011, kl 21.35

Ma pooldaks ka pigem reedest kaalumist smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: yllekas
Kuupäev: 07. December 2011, kl 23.45

Mina ka liituks Sinuga. Pikkus siis 162 cm, kaal u 78 kg. Tahaks ka lapse teiseks sünnipäevaks saledam olla smiling smiley Eesmärk võiks siis olla esialgu 75 kg ja pikemas perspektiivis tahaks kaalul kuuega algavat numbrit näha. Reedene kaalumine sobib. Tabelit kahjuks ei oska teha

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: akonskis
Kuupäev: 08. December 2011, kl 08.14

Paljud teevad siin tabeleid lihtsalt siinsamas tekstiga, et ei ole joonised või nii, ehk siis võin tabeleid teha. Kuigi pean ausalt ütlema, et sel nädalal vist ei jõua. Ehk siis keegi teine võiks esimesel nädalal ohjad enda kätte võtta =) Kas teeme tähtajalise duelli? Nt et kõigepealt aastavahetuseks -4kilo?
Et kõik lihtsam oleks, siis :

Akonskis algkaal 79.7 soovkaal 71 vööümbermõõt 73cm

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: Gelly
Kuupäev: 08. December 2011, kl 09.35

Mina liituks ka teiega smiling smiley Pikkus 168cm ja kaal hetkel 76kg. Esialgne eesmärk oleks saada 70kg ja siis ideaal oleks 65kg. Reedene kaalumine sobib mulle ka, võib ka tähtajaline duell olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 08. December 2011, kl 10.29

Meid siis kokku kuus.Tabelisse kirjutaks siis algkaalu,pikkuse,soovkaalu ja reedese kaalu (juba homse ka siis).Kes soovib,siis ka vööumbermõõdu.Kaalunumbri võiks siis esitada hiljemalt laupäeval kui kõigile sobib.
Esimene eesmärk siis aastavahetuseks -4kg? Või -3kg kuna pühad ka vahepeal? Ja soovkaal 1.märtsiks?
Mina siis 165cm; 80,2kg algkaal ja soovkaal 70kg.Vööümbermõõt 101cmeye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: piraaja
Kuupäev: 08. December 2011, kl 10.43

Tere!

Äkki mahuks üks üritaja veel. Pikkus 170 ja kaal 78,3. Esimeseks eesmärgiks 69.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi
Saatis: akonskis
Kuupäev: 08. December 2011, kl 20.08

Nii, leidsin ühe hetke ja hakkasin tabelit koostama. Püüan üles panna ka õigel ajal! =D Seniks peaks siis tegema uue teema, kust hakkab duell. Panen nimeks LÕBUSALT SALEDAKS winking smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.