Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
DUELL: Adeele, Haldjaprintsess, Normaalne ja Tink
Saatis: Tink
Kuupäev: 10. December 2011, kl 22.48

Kolime nüüd siia ülesmiling smiley

Jõudu ja pealehakkamist meile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adeele, Haldjaprintsess, Normaalne ja Tink
Saatis: adeele
Kuupäev: 11. December 2011, kl 13.22

Mina olen igatahes 2 päeva nüüd tubli kaalulangetaja olnud ja mõlemal päeval ka oma ujula kuukaarti kasutanud ja ujumas käinud. Täna õhtul astume läbi äia sünnipäevalt.. Ütlesin juba mehele, et ostku trühvlitort või mingi muu taoline "vanakooli" tort, sest mina õnneks ei söö neid. grinning smiley Tõesti ei tahaks täna õhtul veel torti hakata sööma.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adeele, Haldjaprintsess, Normaalne ja Tink
Saatis: Tink
Kuupäev: 11. December 2011, kl 15.06

Väga tubli!
Minul täna oma eksperimendi 7. päev ja ainult 6 päeva on veel jäänud! Võiks juba läbi saada. Kui mul enne oli raske, et kõik on nii hea ja ikka läheb üle lubatud kalorite siis praegu ma mõtlen kui lihtne see ikka oli!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adeele, Haldjaprintsess, Normaalne ja Tink
Kuupäev: 11. December 2011, kl 17.47

Mina läksin täna nii 5 km käigule oma sakslasega, kõndisin temaga 45 minutit. Panin kirja ka kogu täna söödu ja lubatud kaloritest on ära söödud kõigest 53% eye popping smiley
Eile jäi normist puudu 3%, siis täna on võimatu oma norm täis saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adeele, Haldjaprintsess, Normaalne ja Tink
Kuupäev: 11. December 2011, kl 18.51

Mina alustasin kalorite lugemist alles eile.
Siis sain õhtuks kokku 73%.Aga täna küpsetasin perele koogi ja sai nii isuäratav, et praguseks juba
89% lubatud kaloritest söödud.Täna jäävad veel ainult porgandid, homsest proovin nisujahust tooteid
vältida.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adeele, Haldjaprintsess, Normaalne ja Tink
Saatis: Tink
Kuupäev: 12. December 2011, kl 10.14

Minu eksperiment lõppes ja täna alaku kalorite lugemine, juhhei!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adeele, Haldjaprintsess, Normaalne ja Tink
Saatis: adeele
Kuupäev: 12. December 2011, kl 17.29

spinning smiley sticking its tongue outPalju siis kaalulangus oli selle dieediga?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adeele, Haldjaprintsess, Normaalne ja Tink
Saatis: Tink
Kuupäev: 12. December 2011, kl 20.04

Selle 7me päevaga umbes 4 kilo, aga sinna otsa oleks pidanud veel 6 päeva tulema, aga kahjuks muutus seitsmendal päeval enesetunne niiii halvaks, et kartsin, et panen pildi tasku. Tahtejõudu oli aga ma hoolin oma tervisest ka. Nüüd arvutan tublisti kaloreidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adeele, Haldjaprintsess, Normaalne ja Tink
Saatis: Tink
Kuupäev: 13. December 2011, kl 16.33

Kas te saate aru, ma olen hakanud armastama püreesuppe! nii head! Kuidas teile meeldivad? häid retsepte teate?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adeele, Haldjaprintsess, Normaalne ja Tink
Saatis: adeele
Kuupäev: 13. December 2011, kl 19.48

Mu lemmik on kõrvitsapüreesupp. Ehk siis kõrvits, porgand, natuke kartulit, maitseained ja lõpus püreele juurde sulatatud juust. Kui eriti tubli olla, siis muidugi võiks juurvilju keeta nt kanapuljongis, aga ise pole väga viitsinud ja olen lihtsalt vees keetnud, ikka tuleb hea. Kõrvits teeb hästi sametiseks. Mulle on need koguaeg maitsenud, aga teistele pereliikmetele eriti mitte.

Mul üks küsimus ka - milline kaal teil on? Selles mõttes, et kas digitaalne või mehhaaniline? Kas kaalute iga päev või kord nädalas?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adeele, Haldjaprintsess, Normaalne ja Tink
Saatis: Tink
Kuupäev: 13. December 2011, kl 20.36

Ma pean kohe katsetama!

Mul on digitaalne kaal ja ma kaalun iga hommik aga siia märgin kord nädalassmiling smiley kuidas endal lood?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adeele, Haldjaprintsess, Normaalne ja Tink
Kuupäev: 13. December 2011, kl 22.29

Mina üldjuhul ei armasta püreesuppi. Muidugi kui on hästi tehtud, siis isegi võib. Aga mulle meeldivad selgel leemel supid ja hernesupp. Praegugi on rassolnik tulel - homseks.

Vanemat sorti digikaal, aga kaalun korra nädalas. Ja ma olen duelli algusest saati ilusti omas normis püsinud.

Täna käisin joogas ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adeele, Haldjaprintsess, Normaalne ja Tink
Saatis: adeele
Kuupäev: 14. December 2011, kl 15.13

Ma kaalun ka iga päev. Ujulas on ka kaal ja seal kaalun ka, niiet tegelikult isegi 2 korda päevas. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adeele, Haldjaprintsess, Normaalne ja Tink
Kuupäev: 14. December 2011, kl 17.32

Täna juba\alles viies päev.
Mõtlesin algul, et kaalungi ainult reedeti, aga laupäevast tänaseni olen juba kaks korda kaalul käinud. Oma üllatuseks vaatasin seda numbrit ikka täiesti emotsioonivabalt. Võib-olla on alateadvus fikseerinud, et asjaga tegeletakse(jälgitakse kaalu) ja reaktsioon tulebki reedeti.
Paaril esimesel päeval oli kaloreid täis süüa päris raske(ei saanudki täis), aga nüüd isegi piiran ja kalkuleerin. Polegi nii raske vaadata, mida sööd, eesmärk peab lihtsalt silme ees olema.
Praegu olen igatahes väga rahul, et alustasin. Kevadel olen seda rõõmsam.
Kuidas teil?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adeele, Haldjaprintsess, Normaalne ja Tink
Saatis: adeele
Kuupäev: 14. December 2011, kl 17.36

Kuna ma olen miljon korda erinevaid dieete pidanud, siis väga suurt emotsiooni nagu hetkel pole. Üldse kohe pole probleemi, et kaloreid täis ei saaks. Saan täis ja liigagi ruttu.grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adeele, Haldjaprintsess, Normaalne ja Tink
Kuupäev: 14. December 2011, kl 18.07

Eks olen ju ka mõned korrad dieete pidanud, aga seekord tunnen, et minu sees on mingi selgus - ma tahan seda teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adeele, Haldjaprintsess, Normaalne ja Tink
Saatis: Tink
Kuupäev: 16. December 2011, kl 15.39

Noniii, täna on REEDE, kuidas meil kaalujatel läks? Minu tänahommikune kaal on 81,4kg, mis tähendab mulle -0,2kggrinning smiley jeeeei! Ma arvan, et see oleks suurem kui ma poleks enne seda dieeti teinud. Aga rahul olen ma sellegipolest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adeele, Haldjaprintsess, Normaalne ja Tink
Saatis: adeele
Kuupäev: 16. December 2011, kl 16.32

Mul 83,6kg. Suht rahul olen arvestades, et üsna pingeline nädal on olnud koos kaootiliste toidukordadega.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adeele, Haldjaprintsess, Normaalne ja Tink
Kuupäev: 16. December 2011, kl 18.56

Mina läksin kaalu peale suurte ootustega, oli 85,1kg ehk -400g .
Esimene reaktsioon oli, et niiiiiiiiiii vähe, aga kui natuke järgi mõtlesin, siis võibolla ongi hea, et aeglaselt alla tuleb.Äkki tulemus püsib kauem.
Kaalujälgimise aegadest mäletan, et päeva toidukogus tuli kindlast täis süüa, see pidavat kaalulangusre tagama.Ma olen ainult ühel päeval suutnud kalorid täis süüa, küll aga on valgud pidevalt punases. Kuidas selle söömisega siis peab olema ?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adeele, Haldjaprintsess, Normaalne ja Tink
Saatis: Tink
Kuupäev: 16. December 2011, kl 19.54

minul on ka koguaeg valgud punasedgrinning smiley ja mul pigem tuleb ikka puudu kaloritestsad smiley Katsun ikka normis hoida muidugrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adeele, Haldjaprintsess, Normaalne ja Tink
Saatis: adeele
Kuupäev: 16. December 2011, kl 20.53

Mul on ka valgud punased, aga rasva näitab, et söön vähe. Ma ei tea, omameelest küll mitte. Ja kalorid koguaeg täis napilt 101% vms. Ma trennikaloreid samas ei lisa ka..

normaalne, kas lisad trenni eest saadavad kalorid ka ja sööd nende arvelt rohkem?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adeele, Haldjaprintsess, Normaalne ja Tink
Saatis: Tink
Kuupäev: 16. December 2011, kl 21.18

üldjuhul ei lisa neid a kui kõht ikka hullult tühi siis lisan, et kalorid üle ei läheksgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adeele, Haldjaprintsess, Normaalne ja Tink
Kuupäev: 17. December 2011, kl 08.33

Trenni pole teinud, ainult kodused toimetused ja jalutamised,need lisan jah.
Sealt tuleb võibolla -20 kcal. Praegu tundub, et peaksin juustu, singi,leiva jne söömise üldse lõpetama. Söön palju köögi- ja puuvilja, ikka valgud laes ja süsivesikud söömata.
Leidsin eile siit foorumitest palju nippe, kuidas toitumist tasakaalustada, eks hakkan vaikselt katsetama.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adeele, Haldjaprintsess, Normaalne ja Tink
Kuupäev: 17. December 2011, kl 16.20

Juhuu! Haldjaprintsess sai alles täna arvutile ligi, minu näit on 81 kg, st -1 kg nädalaga!
Koos võitlemisest on ikka väga kasu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adeele, Haldjaprintsess, Normaalne ja Tink
Saatis: Tink
Kuupäev: 19. December 2011, kl 10.32

Meie esimene tabel on siin!


Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adeele, Haldjaprintsess, Normaalne ja Tink
Kuupäev: 19. December 2011, kl 16.05

Tabeli kujul asi kohe mõnusalt ülevaatlik.
Lõpptulemus on ahvatlev, kui need pühad nüüd vastu saab peetud ilma suure pugimiseta.
Õnneks on järgmine kaalumine veel enne pühi.
Avastasin , et praekapsas ei annagi nii palju kaloreid, kui arvasin.Aga mulle meeldib hapukapsas ka
igal kujul, nii et see minu pühadesöök.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adeele, Haldjaprintsess, Normaalne ja Tink
Saatis: adeele
Kuupäev: 20. December 2011, kl 21.46

Ilus tabelsmiling smiley
Ma loodan ka, et need jõulud saab lahjemalt mööda saadetud. Praegu nii pingeline aeg tööl, aga kohe on õnneks ootamas 2 nädalat jõulupuhkust, siis saab rahulikult ujulas käia ja õues jalutada jms. Praegu hommikust õhtuni töö ja töö ja töö... kojujõudes tahaks vaid kõhu täis pugida ja paksu teki alla magama kerida.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adeele, Haldjaprintsess, Normaalne ja Tink
Kuupäev: 23. December 2011, kl 07.07

Kuigi on vaba päev, ärkasin pool seitse ja uudishimu ajas kohe kaalu peale.
Seekord on tulemus 84,3 kg e.-0,8 kg. Ise olen väga rahul.
Tasakaalustatud toitumisest on veel vara rääkida, sest valgud endiselt üle normi.
Aga see toidu kaalumine- kirjapanemine on tõesti tõhus.
Loodan ka järgmisel nädalal asja kontrolli all hoida, aga väiksed patustamised on ilmselt paratamatud.
Mõnusaid stressivabu pühi meile kõigile!!!!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adeele, Haldjaprintsess, Normaalne ja Tink
Saatis: adeele
Kuupäev: 23. December 2011, kl 09.49

Mul 83,3kg. Niiet ainult -300gr, aga olen rahul.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Adeele, Haldjaprintsess, Normaalne ja Tink
Kuupäev: 23. December 2011, kl 09.54

Minul tuleb kirja panna 0. Paraku polnud aega toitu kaaluda ja siia sisestada. Seega on ilmselge, et kui seda ei tee, siis tulemust ka pole. Nüüd peaks ju ometi rahulikumaks minema - ikkagi jõulud.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.