Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 5 / 7
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 03. February 2012, kl 07.02

Varahommikut!

Minu tänane kaal üllatas mind meeldiva pisikese miinusega, kuigi terve nädala oli kaal tasapisi ülespoole nüginud. Iga viimanegi kui keharakk tahab vist selle külmaga rasva talletada. Suusarajale ka selline külm ei meelita.
Tsikipriki - kuidas Wii treening edeneb? Kui külm kaua kestab, siis peaks ka mingit alternatiivi otsima hakkama. Ilma liigutamata kaal ei kao.
Kas kellelgi on mingeid häid harjutusi lonti vajunud kõhu ja selja tugevdamiseks? Istessetõusud tapavad selja nii ära, et kisub lõpuks tabletipurki haarama. Plankingharjutus on vastupanuks suht hea aga tahaks nagu küljelihastele ka mingit lisakoormust. Hetkel näen välja nagu telliskivi aga jaaniks tahaks leida üles ka oma kaotsiläinud talje eye popping smiley

Rotipesas kerratõmbunud Agnes

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 03. February 2012, kl 09.54

Ja mul on jälle pluss confused smiley
ma ei saa aru millest?

Wii treening edeneb selles suhtes hästi, et kolmapäeval vehkisin 40 min ja võhm oli väljas. Higi lippas ja lihased valutasid õhtuks. Eilse jätsin vahele ja täna plaanin jälle teha. Äkki siis mõne aja pärast hakkab miinusena ka silma paistma.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Mongel08
Kuupäev: 03. February 2012, kl 13.52

Mull jälle priske pluss. Enam ei ole naljakas. Mul oleks kiresti mingit head motivaatorit vaja, et end käsile võtta. Nädal aega pole majast nina välja pistnud, liigutanud ka ei ole ennast, kui siis niipalju, kui lapsega tegelemine nõuab. Sellest tingituna olen saanud ka tubli kõhukinnisuse, võibolla on kaalutõus ka osaliselt selle taga, aga sööma ajab ka see paganama külm. Eile sai mehele keeld peale pandud,et ühtegi magusat ega muud nänni majja ei too, sest ma lihtsalt hävitaks selle kohe.
Suve tahaks juba, aga -10 kraadi õues käiks kah kehval ajal sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 04. February 2012, kl 15.26

Oh, ära räägi. Mul on nii kopp sellest külmast.
Rohkem liikuda ei suuda, kui autosse ja tagasi. Õues hingata ei saa, nii külm ja valus on.
Ootan kevadet, siis saab palju liikuda ja kaalulangus on ka kindlasti parem ja kiirem. Eelmisel kevadel sain väga kergelt oma kilodest lahti, loll ei osanud hoida ainult.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Mongel08
Kuupäev: 04. February 2012, kl 22.23

Averott, taljele mõjub ülihästi hulaarõnga keerutamine. See täiesti tavaline töötab täitsa hästi. Ma ise toppisin veel tange täis, et raskem oleks (lõikasin lahti ja teipisin kokku). Mul on kodus ka see popp mummudega hularõngas, mida hullult kiidetakse, kuid üle kahe päeva ma seda kasutada ei suutnud - need mummud teevad ikka põrguvalu. Lisaks sain ka paar korralikku sinikat.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 10. February 2012, kl 06.20

Mul see nädal nulliring kaalul. Hea, et juurde pole tulnud aga nädalavahetusel lapse sünna ees - seega söögi tegemine ja suursööming. Püüan selle ikka tasakaalu saada ja mitte kogu kaotatut tagasi süüa. smileys with beer
Samas on vöökohalt mõni sent juba kadunud, mis on iseenesest hea märk.smiling smiley
Rõõmsat päeva soovides
Agnes

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Tweety
Kuupäev: 10. February 2012, kl 08.05

Nii. Minul on kurvad uudised. Ema laostuv külastus 10päeva tõi mulle ca 2 kilo juurde. Fun. Masendav. Krt nii umbes 4 nädalat rassimist on tühja. Tuju on nullis.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Gosia
Kuupäev: 10. February 2012, kl 09.20

Tervitused ka minu poolt!
Ma vahepeal ei jõunud paar päeva siin toitumispäevikut pidada, aga vaikselt hakkab juba tekkima tunnetus ka, mida ja kui palju võid süüa. Putru söön hommikuti juba rutiinist, üldse mitte vägisi enam. Ja eriti rahul olen, et olen suutnud 5 nädalat järjest korrapäraselt 3-4 korda nädalas end füüsiliselt liigutada. Muidu olin iga aasta alguses külmetushaiguste küüsis, siis nüüd seda pole õnneks juhtunud (ptüi, ptüi, ptüi).
Planeerisime kevadeks sõbrannadega reisi Itaaliasse, nüüd veelgi rohkem motivatsiooni pingutada.
Kuigi pingutamine ei ole vist õige sõna... dieetide pidamine on minu jaoks oluliselt raskem kui teadlikult toitumine - süüa saab ju kõike! smiling smiley

Soovitan vaatamata külmale kõigil suusatamas käia või niisama metsas jalutada. Eestimaa talv on ilus!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 10. February 2012, kl 19.59

mul on sel korral null. Ei teagi, rõõmustada või haata nutma.
Ma ei saa aru, miks ta ei lange sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 12. February 2012, kl 00.41

Tweety, mõistan sind igati! Minul ka must masendus peal ja vahepeal mõtlesin juba, et annan alla, hetkel loodan, et seda siiski ei juhtu.
Üle eelmine reede oli pluss selline, et ei tulnud siia isegi kaalu märkima ega vaatama kuidas teistel on läinud. Suurest masendusest sellel viimasel nädalal ei jälginud üldse kaalu, sõin nagu tavaliselt. Pluss on küll eelmise nädalaga võrreldes veitsa kokku tõmmanud aga sellegipoolest on ta suur.. 1,5kg kaalulisa.
Oeh, enda mõtlemises peab midagi muutma, muidu jääb see kaalulangetamine katki.

Senini olen üritanud ainult toiduga aga tundub, et see ei toimi. Liigutamist on vaja korralikku.
Midagi peab muutuma!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 13. February 2012, kl 07.18

Hommikut!
hommikul hüppasin uudishimust kaalule, et nädalavahetuse kahjusid hinnata ning kaal näitas 1,5 plussi - masendav. See nädal vast ilm pehmem ja saab siis füüsiliselt õues end liigutada - suusatamine võtab kenasti võhmale ja ka kaloreid kulutab toredasti.
Võtame neid tagasilööke kui pisikesi takistusi ja püüame koos ikka edasi.
hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Tweety
Kuupäev: 13. February 2012, kl 09.15

Mina vist sain oma masendusest üle. Rääkisin ühe minu sõbraga, kes on mind alati suutnud moraalselt aidata. Tulirebane, peabki kusagilt asja täiesti tagurpidi keerama. Tegin isegi sellist asja, et kuna nädalavahetusel oli hoopis Tarkust kogumas, käisin TÜ spordihoone jõusaalis. Hoopis teine koht ja teine keskkond, ja trenn läks väga hästi. Selleks nädalaks broneerisin omale trenne, et neist ei saaks lahti öelda. Täna on siis tantsutrenn, homme lähen esimest korda spinningu trenni, soovitati ja öeldi, et see on just see trenn, mis lihtsalt paneb sellest null-seisust liikuma. Eks näis. Minul on jäänud sündmuseni 15 nädalat. Lihtsalt PEAB ennast käsile võtma ja tegutsema. Täna astusin ka nagu Averott kaalule, ja näitas väikest aga siiski miinust võrreldes reedega, miinus 200grammi. IGA miinus seegi! See sama minu sõber ütles, et masendus ongi just see mis kaalu nii öelda lukku paneb. soovitas mul üldse kaalu välja visata nii kuuks ajaks, siis ei stressa nii palju selle numbri pärast iga nädal. ok, kaalu ma välja ei viska, aga selline jutt tegi meele paremaks küll.
Soovitangi kõigile sama, et ei süvene numbri peale, vaid enesetunne peale. Vene keeles on üks hästi lahe väljend, mis otsetõlkes täheks et "kõige armsama, iseenda jaoks". Ehk lõppude lõpuks oleme siin duellis, mitte teiste pärast vaid iseenda pärast, eks smiling smiley
päikest ja jõudu,
anna

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 14. February 2012, kl 19.33

Head sõbrapäeva kõigile ning visalt saledama jaanipäeva poole!

[blindgossip.com]

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Mongel08
Kuupäev: 16. February 2012, kl 09.35

Tere, ma reedel ei jõudnudki ennast kommenteerima, nüüd aga on häda nii suur käes, et eile liitusin enda suuremaks motiveerimiseks ka figuurisõpradega. Lihtsalt tohutu talvestress on piinamas ja see on endaga kaasa toonud ka suure magusavajaduse (see tähendab iga päev pool pätsi saia meega sad smiley(( ). Sel nädalal on päris korralik pluss tulemas.
Mis aga suureks ebameeldivaks üllatuseks tuli, on figuurisõprade algkaal, milleks sai 77,7kg. Ei uskunud et kaalud nii erinevalt näitavad, sest kodu kaal näitas enne minekut 75,+ midagi. Igaks juhuks ostan täna enda omasse ka uued patareid.
Loodan, et teistel on natukenegi paremini läinud. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Mongel08
Kuupäev: 17. February 2012, kl 15.22

Täna ikka on reede? Või ma lihtsalt esimene? Vabandust, aga vahest lähevad lapsega kodus olles päevad täitsa sassi, aga siiski käisin täna kaalul. nii nagu ennustain, on kõik plussis ja korralikult. Kaal 75,2kg. Praegu aga loen hoolega ühikuid. Kunagi töötas FS edukalt, loodame, et praegugi.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 17. February 2012, kl 15.39

Kas sa minu kaalunäitu ei näe? :O

Mul on -0,4kg. Loodetavasti hakkab Wii treening end ära tasuma. Tänane päev jääb vahele, sest olen haige ja sellise paksu eaga ei taha kohe üldse karglemist teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 18. February 2012, kl 09.24

Hommikupoolikut!

Eile olin netist ja kaalust kaugel, seega tänane kaal. Isegi imestan, et 0.4 miinust tuli aga see allavõtmine läheb ikka vägade visalt. Motivatsiooni mitte käega lüüa ongi andnud siin need iganädalased kaalukontrollid. Püüan veidi rohkem aega leida trennideks, sest nii, kui liikumist pole siis ei alane kaal ka mitte üks raas. '
Kui oluline see toidu tasakaal on? Ma ei saa seda kuidagiviisi tasakaalu - valku üle ja rasva vähe. Õli ju ka ikka tasakaalustamiseks sisse kallama ei hakka moody smiley
Loodan, et me ikka kõik vastu peame ning jõudu ja paranemist tsikiprikile. Aiman, mis tunne on paksu ja nohuse peaga kulgeda. Aga kõik, mis ei tapa teeb ehk tugevamaks.
Rõõmsat ja tegusat nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 20. February 2012, kl 07.06

Hommik!

Kasutasin nädalavahetust rahulikuks suusatamiseks, sest fanaatikud olid maratonil. Tulemuseks on masendavad lisakilod, kuigi sai jälgitud, mida suhu toppisin. Loodan, et reedeks siiski kaal langeb eelmise reede tasemele - sai oleks seegi. Tekib tunne, et ülekaal on oma pikad haihambad minusse kinni surunud ning keeldub kategooriliselt lahti laskmast!

[farm8.staticflickr.com]

See viimane kalake on kindlasti valk, mis kipub menüüs domineerima selle asemel, et toitumine tasakaalus oleks! confused smiley

Optimistlikult edasi!
Agnes

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 24. February 2012, kl 13.27

Head vabariigi aastapäeva.

Mul jälle kaal kinni!
Sama seis mis eelmine nädal.
Kommentaare vaadates ... kas ma olen üksi jäänud?eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 24. February 2012, kl 22.16

Hei, ei ole üksi. Ma ikka pusin ka.
Peale haigust ei saanud kuidagi Wii treeningu lainele ja nii mul ongi jälle +0,2.
Käisin just tabelis ja ei leidnud Sinu kaalu, Averott? Teiste omad on muidugi ka puudu, aga kuna sina siin "piiksusid" siis arvasin, et oled täitnud?

Kas ainult mul on mingi hull numbrite jada seal? -0,122435465854223. Keegi on häkkimas käinud? Ma enda oma parandasin ära aga teisi ei tahtnud puutuda.

Paistab, et vaikseks ja väikseks on see seltskond jäänud.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 25. February 2012, kl 08.56

Hommikut!
Paistab,et tabel veidi nöökis mind. Loodan, et nüüd jäi pidama. Tabel nats segaseks läinud. Kui Tulirebane veel meiega on - ehk vaatab üle. Ma ise ei oska ja mees ei ole nõus vaatama enne, kui tabeli teinu on nõusoleku andnud confused smiley
Loodan, et meie ikka suveni pusime. panin endale lühema tähtaja 5 nädalaga 5 kilo ja loodan sellega toime tulla. Siis vaatan jupikaupa edasi jaanini. Tundub, et stress paneb paraja põntsu - teeb nats tõbiseks, laisapoolseks ja ajab külmikusse kiikama smileys with beer

Loodan, et meide ülejäänud ka välja sulavad.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Mongel08
Kuupäev: 25. February 2012, kl 16.07

Tere. Ka mulle tundub, et siin hakkab kuidagi vaikseks jääma, kuigi ma isegi suure aktiivsusega just ei hiilga.
Aga siiski tundub, et figuurisõprade ühikute lugemisest on kasu olnud, nädalaga kadus 1,1kg, praegu kaal siis 74,1kg. Figuurisõprades läks kirja isegi 1,4kg miinus, aga tegemist ka õhtuse kaalumisega seal. Samuti olen viimasel nädalal eriti tubli olnud ja iga päev end liigutanud, seda siis kas trennis või kepikõndi tehes. Energiat on, JA PALJUsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Gosia
Kuupäev: 27. February 2012, kl 09.11

Hommikust,

mina teen usinasti trenni ja olen kalorite lugemisega sõbraks saanud.
Laupäeval käisin suusatamisele vahelduseks lumel jooksmas, 2 päeva ei saanud trepist alla... hoopis erinevad lihased on ikka suusatamisel ja jooksmisel töös.
Nüüd peaks veel menüüd kevadisemaks korrigeerima, sest nii külma vast ei tule enam, et peaks sealiha vitsutama smiling smiley
Jätkuvat optimismi ja kerget jalga kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Tweety
Kuupäev: 01. March 2012, kl 16.29

Hei-hei smiling smiley

Mina olen ka esmaspäeval jooksmisega algust teinud. Mida peab tunnistama, on ikka see, et kui suitsu ei tee, jaksab ikka rohkem joosta smiling smiley Eile oli natuke paha - rada oli jääs- pidi rohkem tähelepanu püsti jäämisele pöörama kui hingamisele ja tempo hoidmisele. Aga eks täna on kindlasti parem. Kevad ikkagi, päikest on rohkem ja tuju hoopis eredam.

Head langust kõigile smiling smiley
Anna

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 02. March 2012, kl 07.08

Tere!

Mul täna eriti priske pluss!!
Paar nädalat tõsist stressi, üks pidustus ja hunnik tööd vastu taevast!
Püüan uuesti reele hüpata!
Rotipesa

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 02. March 2012, kl 08.21

Mul ka korralik pluss. Põhjuseks arvatavasti "külalised".
Ma vähemalt loodan tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Gosia
Kuupäev: 02. March 2012, kl 09.48

Hommik,
pidustuste ja külas käimiste vastu ei saa. Ma olen teadlikult end 45-50min füüsiliselt liigutanud sel päeval kui on teada, et õhtul läheb patustamiseks smiling smiley. Siis on kalorid juba ette kulutatud ja võib südamerahuga endale ühtteist head ja paremat lubada, ei pea stressama laua ääres.

Edu kõigile! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Mongel08
Kuupäev: 02. March 2012, kl 12.31

Tere, mul kaal täna 73,6kg, seega läheb kirja miinus ehk -500g.
Üritan tubli olla, aga raske on.
Jaksu kõigile, tundub, et kevad enam väga kaugel ei ole smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 05. March 2012, kl 07.21

Tere esmaspäevahommikut!

Nädalavahetus on edukalt seljataga ja kaal näitas pisikest miinust, seega, sist olen jälle joone peale ennast sättinud! Tänud lohutajatele - utsitajatele.
Averott

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 09. March 2012, kl 16.26

Ja meie teemat polnudki enam esilehel grinning smiley Vaikseks oleme jäänud. Ja tabel paljastab, et väheseks on meid ka jäänud.
Ja veel näitab tabel, et neil, kes alles, on sel nädalal hästi läinud! Tublid oleme!

Minul siis ka üle mitme nädala miinus. Naerma ajab see, et ma ÜLDSE ei jälginud. Ei teinud usinalt Wii-trenni ega saanud pikki vahemaid jalutada. Lihtsalt olin. Ju oli seda motvatsiooniks vaja smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 5 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.