Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 6 / 7
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Mongel08
Kuupäev: 10. March 2012, kl 16.59

Terekest. Hiiliv kevad on ka siin väikest sula põhjustanud vist. Tundub et on tekkinud kadu. Kahju, ka sellest, et ei ole kinni peetud algsest kokkuleppest, et kui enam ei taha/saa/viitsi vms, siis viisakalt antakse sellest ka teistele teada.
Aga endal siiski ka väike miinus sel nädalal. Suveks enam vast mitte, aga sügiseks vormi

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: foxlife
Kuupäev: 10. March 2012, kl 21.59

Mongel, Jaanilahing täitsa õige teema, palun anna oma reedene kaalunäit sinna kah!!!!grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 12. March 2012, kl 06.36

Varahommikut kõigile!

Püüaksime ka siin siiski visalt edasi toimetada. Minagi pugesin veel ühte duelli, sest motivatsiooni on väga vaja ja need tagasilöögid võtavad täiesti rajalt maha. Samas on silme ees saledama mina pilt ja ikka püüdleks selle poole. Ei tahaks ka saledate suveriideid annetustena ära viia, pigem ikka paksukeste omi smiling smiley

Kevadisi puhtaid kõnniteid ootav
Agnes

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 16. March 2012, kl 06.08

Tere varahommikut!

Pisike kevadine sula ka sellel nädalal.
Loodan, et enam mingit hullu üleshüpet ei toimu, siis saaks ka sügiseks saledaks.
Averott

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 18. March 2012, kl 08.20

Tere pühapäevahommikut!

Kas me siin ikka jätkame? Vaatasin tabelit ja sellel nädalal oleme vist kahekesi jäänud? Nüüd juba selline kevadine aeg, et kannatab ka õues ilma suurema traumaohuta liikuda. Jagagem oma treeningkogemusi ja huvi päras ka kalorikulu.
Tänane ilm küll välja jalutama ei kutsu aga vaatamata pühapäevasele päevale olen hoidnud just sellise ilma tarbeks mõnetunnist triikimislahingut. Ühtede andmete põhjal peaks see kulutama 133 kcal tunnis! Ma vist alla kolme tunni täna hakkama ei saa spinning smiley sticking its tongue out ja loodan sellega korvata oma õhtust plaani naistega veidi koos istuda.

Sombust kevadilma nautiv
Agnes

PS. Andke endast ikka vahel teada!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Gosia
Kuupäev: 19. March 2012, kl 08.37

Tere,
ma võtsin eelmise nädala pausi, ei jälginud kaloreid, toitusin sarnaselt eelmistele nädalatele. Natuke tuli plussi juurde, kahtlustan, et sõin liiga vähe ikka. Tööl oli ka kiire nädal ja peale õhtust trenni ei tahaks nagu enam midagi suurt süüa. Esimesed -5kg tulid nagu kergelt, nüüd kaal pisut seisma jäänud... tundub, et toitumine on peamine, mis mõjub. Hakkan taas korralikuks! smiling smiley
Treeningute kordade arv on mul tõusnud nädalas 2-3 korralt 4-5-le. Suusatada enam ei saa, aga loodan,et varsti saab metsa all joosta ja rattaga sõita. Ujumas ning vesiaeroobikas käin jätkuvalt. smiling smiley Organism juba ise nõuab, et end liigutaksin. Ja nii hea enesetunne on ikka kui kasvõi 1h sporti teha. Pea puhkab ka töö jm muredest sel ajal. smiling smiley

Edu teistelegi, ja unustage loobumismõtted ära!
Kõik on võimalik, tuleb vaid tahta ja selle nimel tegutseda!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Gosia
Kuupäev: 23. March 2012, kl 09.30

Juhuu! smiling smiley Mu kaalu number algab 7-ga!
Sel nädalal olen taas jälle siin ilusasti söögipäevikut pidanud ja tundub, et see aitab.
Peab ikkagi väga korralikult sööma, et organism end säästureziimile ei lülitaks.
Homme on plaan jalgratas välja võtta, soovitan teistelegi!

Ilusat päikeselist kevadpäeva kõigile! Elu on ilus!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Mongel08
Kuupäev: 23. March 2012, kl 12.29

Tere, annan teada, et mina astun rongilt maha. Vähemalt mingiks määramatuks ajaks. Kodune arvuti andis otsad ja niipea pole lootust seda korda saada, nii et netis käimine raskendatud. Kaalualandamist ei jäta ja võibolla, kui teiepoolne luba antakse, jätkan mõni aeg hiljem ka teiega.
Jõudu ja jaksu aga teile edaspidiseks.
Evelin

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 24. March 2012, kl 07.44

Tere varahommikut!

Ma olin nädalakese kodust väljas koolitusel ja see ebakorrapärane söömine lisas kohe plaksti - terve kilo. Hakkan nüüd jälle korralikumaks ja püüan visalt gosiale järele jõuda st - kaalul esimeseks numbriks 7 saada.
Evelin võiks mingitegi aegade tagant endast lihtsalt elumärke anda aga meie ikka visalt edasi.

Averott

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Gosia
Kuupäev: 27. March 2012, kl 10.53

Tere,
muutsin siin oma trenni kordade arvu eesmärgi seadmise vaates ja päevaste kalorite maht kasvas peaaegu 2000-ni. Huvitav, kas nii palju süües ka kaal alaneb... samas energiat treenimiseks peab ju kuskilt saama. Katsetan. Inimkatse iseenda peal. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Tweety
Kuupäev: 30. March 2012, kl 07.40

Tere tüdrukud,

Ei tea mina, mis minu kehas toimub. Ilmselt on viga ka selle suitsetamise mahajätmisel. Kaal on kinni kiilunud 82kg peal ja võta või tina. Olen hakkanud juba hommikuti jooksmas käima, lisaks õhtusele trennile ja ikka ei tuhkagi. Ei tea mis värk. Aga ma alla ei anna, tähtis üritus nina ees paistmas juba, peab liikuma lõpuks ju....
Kuidas teil edeneb? Muljeid?

Päikest,
Anna

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 30. March 2012, kl 08.39

Mul on ka nulliring. Hea seegi grinning smiley

Hakkasin uuesti korralikult jalutamas käima ja üle kahe päeva teen Wiiga Zumbat.
Toitumisega ei saa kuidagi järje peale. Õhtused näksimised ja magusa söömine on ikka veel päevakorras.

Oeh, vahel on tunne, et annaks alla.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Gosia
Kuupäev: 30. March 2012, kl 09.34

Ei tohi alla anda!!!!
Sööma peab ja õigesti, siis hakkab kaal langema.
Kusjuures mina peangi rohkem sööma, seda näitas üks nädal vahepeal, kus ma ei pööranud söömisele tähelepanu st sõin vähem (nagu juhtus), nii kohe jäi kaal seisma ja tuli pisut juurdegi.
Loodetavasti ei jää ma siinse toidupäevku sõltlaseks ja saan kunagi ka ilma hakkama. smiling smiley
Tsikipriki, õhtuste näksimiste jaoks varu endale nt beebiporgandeid... smiling smiley

Ja kuigi ma olen nüüd 3 kuud trenni teinud paralleelselt toitumise jälgimisega, siis olen üsna veendunud, et õigesti söömine on kõige alus. Seega soovitan, et liigutage end ja tehke trenni täpselt enesetunde järgi, et see ei oleks tüütu enesepiinamine... vägisi ei ole asjal mõtet, aga toitumist tuleb teadlikult jälgida.

Rõõmsat reedet, ja küll see päike taas välja tuleb ning kõigil kaal langema hakkab! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Gosia
Kuupäev: 04. April 2012, kl 15.57

Väike meeldetuletus, et sel reedel on mõõtmine ka. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 09. April 2012, kl 05.37

Heia!
Kaalutud, mõõdetud ja saadetud aga millegipärast ei kajastunud mu postitus siin. Kas teistel ka sellist jama juhtub. Kuidas me üksteist motiveerida ja torkida saame, kui postitused "kaovad" või on see ainult minu probleem?

Rõõmsat ja aktiivset kevade jätku!
Averott

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Gosia
Kuupäev: 09. April 2012, kl 08.23

Hei,
mul läks pühade ajal maale sõiduga nii kiireks, et ei jõudnud kaaluda ega mõõta reede hommikul, tegin seda täna. No olgem ausad... oleks ikka pidanud õigel ajal tegema... smiling smiley Aga pasha oli hea!
Üritan nüüd taas söömise/trenni rütmi end saada.

Olge tublid ja küll see kevad tuleb ka!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 14. April 2012, kl 08.49

Tere!
Ma olin veits - 100grammi - juurde võtnud aga tervis on hakanud mingit jama ajama. Katsun järgmine nädal oma kondid arsti juurde vedada. Algul oli lihtsalt mingi nõme lihasevalu - ajasin selle suurema liikumise ja pisukese võimlemise kaela. Eile oli selline nõme liigesevalu, et isegi sõrmeliigesed ei hoidnud vardaid kinni - RRRRRRRRRRR. Kas kellelgi on sellist kogemust varem olnud ja kuidas sellega hakkama saada?

Samas tänane hommik on nats parem ja sukeldun kaloreidkaotavasse suurpuhastuslainesse spinning smiley sticking its tongue out. See peaks vähemalt natukesekski parema enesetunde tekitama.

Gosia - tundub et me oleme siin viimased mohikaanlased? Veame ikka jaanini välja ja mina isiklikult loodan vähemalt 7 oma kaalunumbrile püsivalt ette saada.
Energiat ja jõudu ja toredat kevadet!

Averott

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 14. April 2012, kl 18.13

Ma olen ka olemas.
Arvuti on garantiis ja sp pole internetti pääasenud. (ja jaaa, ma mäletan, et olin üks nendest, kes kiuksus, et kahe nädala jooksul kuskil ikka arvuti taha saab tongue sticking out smiley )

Igatahes, ma olen olemas, aga midagi toredat kaasa rääkida pole.
Kuna kaal ei langenud olin laisk ja sain mõnusa plussi selleks nädalaks sad smiley
Motivatsioon puudub täiesti ja kuskilt seda ei leia ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 23. April 2012, kl 06.13

Hommikut!

Olen mõneks ajaks reelt maas - pisike külmetus nõudis tõsisemat ravi ja pani kaalulanguse tõusupoole kihutama. Nädalake veel ja siis uue hooga allapoole püüdlema.
Katsume ikka üheskoos pingutada.

Averott

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Gosia
Kuupäev: 23. April 2012, kl 14.35

Hei,

ma olen nüüd ka Eestis tagasi ja interneti avarused taas kättesaadavad.
Reis oli super, kuigi mitmel päeval sadas, siis +15 ja vihm on ikkagi parem kui lumi... smiling smiley
Kaalule mõjus ka reis hästi, kuigi ma kartsin, et kui ei saa korrapäraselt süüa, et siis võib keha vastu töötama hakata, aga õnneks mitte. Me kõndisime iga päev nii palju (+ kolmel hommikul käisin jooksmas), et võtsin 1,5kg 8 päevaga alla!

Küll see kevad ja soe siia ka ükskord jõuavad, igatahes käisin eile metsas sörkimas ning kevade lõhn on juba täitsa tunda!

Jaanipäev ei ole enam kaugel! Kõik liikuma!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 24. April 2012, kl 13.09

Teate, täitsa hull lugu on. Kaal tõuseb, motivatsioon on null, kellelegi kaevata pole (siin ei kirjutata eriti).

Ma ei tea mida teha. Trenni ma jätkuvalt ei saa ja kiirkõnnid käruga on ka üsa nutune nähtus, sest poisil on jalad all ja kärus ta püsida ei taha ja jalutuskäigud temaga on 2 sammu edasi 5 tagasi....

väkk tuju on

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 30. April 2012, kl 21.07

Heia!
Jätan täna oma kaalunumbri mainimata aga loodan selle pöörata reedeks langusele. Hetkel pea algkaal tagasi. Masendav. Niuksume tsikiprikiga end siin tühjaks ja punnime vast ikka koos saledama suve poole.

Rasvavarudes Averott

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Gosia
Kuupäev: 02. May 2012, kl 11.15

Reipamalt-reipamalt tüdrukud! smiling smiley
Võtke end käsile - liikuge rohkem ja jälgige söömist.
Ja mõtlemises on ka asi - ei tohi pingsalt kaalu poole iga päev vaadata ja muretseda selle pärast.
Eestlased üldse muretsevad liiga palju... nt ei ole vaja muretseda, mida õhtul perele lauale panna - tehke seda rõõmuga! smiling smiley Mida värvilisem söök, seda paremini süüakse! winking smiley

Elu on lill! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Gosia
Kuupäev: 02. May 2012, kl 11.20

Sel reedel siis mõõtmine ka!
Muuseas, soovitangi teil mitte nii palju kaalunumbrit jälgida kuivõrd mõõta end (tihemini kui meie tabelis olev kord kuus).
Mõõtmise tulemused annavad kiiremini tulemust! smiling smiley
Liikumisega tekkiv lihasmass kaalub ju teatavasti rohkem kui rasv.

Ma ühele sõbrantsile soovitasin mõõtmist ja ta on väga rahul - tead kohe, millal number väiksemad riided võiksid juba selga minna ja ei mingit stressi kaalu pärast! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 03. May 2012, kl 06.19

Hommikut!

Rõõm näha, et meil siin mõni optimist veel säilinud. Mõnus hommikune innustus. Tänud!

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: averott
Kuupäev: 04. May 2012, kl 05.50

Hommikut!
Panin oma priske plussi kirja ja mõõdud ka. Viimased olid nats meeldivamad.
tasapisi uuesti reele upituv
Averott

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 04. May 2012, kl 07.16

Mul on väike miinus, mis teeb tuju heaks.
Aga mõõtmisetulemused on küll koledad.

Ostsin endale rulluisud. Eks näis, kui tihti sõitma saan ja kas siis miskit kasu ka on.

Vaatasin, et tabel saab otsa. Kas me lõpetame?

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Gosia
Kuupäev: 04. May 2012, kl 10.03

Ei lõpeta! smiling smiley
Pikendasin jaanipäevani tabeli!

Ikka rõõmsalt suvele vastu.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Saatis: Gosia
Kuupäev: 11. May 2012, kl 10.24

Äratus kullakesed! smiling smiley
Ilm on soojaks läinud ja nüüd läheb aina lõbusamalt.

Valikud: VastaOsunda
Re: hot smileyDUELL: averott, Mirelle, Mongel08, Tulirebane, Tweety
Kuupäev: 11. May 2012, kl 11.08

Mul on nädal aega mees kodus olnud, isegi imestan, et ainult 100g plussi grinning smiley
Ütleme nii, et ma olen rahul.

Lubab väga kehva ilma, jama.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 6 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.