Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 123456Järgmine
Asukoht: 1 / 6
DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: Maix
Kuupäev: 02. January 2012, kl 11.58

DUELL "2012"

Maix 70,2kg
brita 73,1kg
memm52 90,0kg
reel110 70,0kg
elviira 77,0kg
tormilind 71,0kg
maie 89,5kg
Keya 70,0kg
Viiruk 89,5kg
essukas 90,6kg
Sibylle 80,0kg
mari 95.2kg
lokirull 74,5kg

Jõudu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: Maix
Kuupäev: 02. January 2012, kl 12.05

Kaalumine reede hommikuti, nii nagu Toimetajapoolsed duellireeglid ette näevad! Esimene nädal tuleb veidi lühem, kuid arvan, et sellest ei ole midagi spinning smiley sticking its tongue outthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: brita
Kuupäev: 02. January 2012, kl 12.14

Otsustasin jagada tabelit privaatselt, sest tabeli lingi omanikud peavad oma andmeid toimetama ka. Siin peab vist progressi samuti kajastama smiling smiley Kes oskab, tehku valemid ka valmis tongue sticking out smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati brita 02.01.2012 12.17.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: mari
Kuupäev: 02. January 2012, kl 12.21

Mis on teie plaanid kaalu alandamiseks? Muudate ainult toitumist või teete trenni ka?
Ehk on kellelgi häid nippe, mida teistele ka jagada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: brita
Kuupäev: 02. January 2012, kl 12.33

Ma käin eelmise aasta oktoobrist trennis, toituda püüan ka. Nüüdsest proovin vähem stressata, vähem süüa ja samamoodi trennis edasi käia.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: Maix
Kuupäev: 02. January 2012, kl 12.49

mina kavatsen alates tänasest hakata ennast veidi liigutama. Siiani pole teinud mitte midagi. Veidi tähendab minu jaoks mõningate harjutuste seeriat, mis kokku võtab aega umbes 10 min.
Teen 20x kõhulihaseid,
seljalihaseid,
jalatõsted mõlema jalaga (külili asend, tõstan algul üht jalga 20x, siis teist),
jalgade ristamised (selili asend, jalad üleval),
kükid,
puusaringid,
kergendatud kätekõverdused (ei ole mitte varvaste peal vaid kõht vastu maad ning tõstan kätega ainult ülakeha),
tuharatõsted (selile asend, põlved kõveras, tõstan tagumikku maast lahti põlvede kõrgusele)

Plaanin omale ka väikesed hantlid soetada, et teha käetõsteid rippasendist õlgade kõrgusele.

Olen kunagi teinud sama programmi, ja mind on seegi väike liigutamine kenasti aidanud, sest lihased olematud smiling smiley

Tean, et enamuse teiste kaalulangetajate treeningkoormuse kõrval on see väga tühine, kuid minu jaoks asi seegi smiling bouncing smiley

Eelkõige panustan söömisharjumuste ja toitumismuutustele.



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Maix 02.01.2012 12.50.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: Keya
Kuupäev: 02. January 2012, kl 13.58

Osalen siin duellis esimest korda, loen midagi mõõtudest ja värkidest, kas pean selleks siin mingi paketi ostma, hetkel olen lihtsalt kasutaja, pole veel millegi eest maksnud. Pean ma seda tegema, et cm märkida vms?
Minu ideaalkaaluks on 57kg, eesmärgi loodan saada täidetud suveks, kuid märtsikuuks on juba suured lootused saada 60 kg peale.
Mul on väga hea meel, et avasatsin siin selle duellikoha, arvan, et see on suureks abiks kõigile, kuid omaltpoolt soovitan veel teile, tellige endale toitumise ja treeningu päevik ( [pood.muscle-fitness.ee] ). Mina endale juba tellisin- väga asjaliksmiling smiley
Plaanin hakata käima jõusaalis samuti, et jõusaalis mitte kõige lollim olla, siis tellisin endale ajakirja muscle and fitness HERS, mis on naistele, super! lugemist väga palju, harjutusi kõhule, rinnale, õlale- kõigele( kodused trennid), sõõmise ja rasvapõletuse kohta väga palju kirjas ja vanemad numbrid müügis väga odavalt 1.60eur. Soovitan soojalt, kellel vähegi võimalust on telligesmiling smiley
Täna hommikul oli kaal 70kg, aga kirjutan siia ära ja juba hakkan selle kaalunumbriga tegelema, et see väiksemaks läheks grinning smiley

EDU KÕIGILE!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: Maix
Kuupäev: 02. January 2012, kl 14.32

Keya,

enamus peab oma toitumis-treeningpäevikut virtuaalselt just siin Kaaluabi portaalis. Just selle pärast peamiselt olemegi ostnud omale siin kasutajavõimalused, et sisestades söögid ja kogused, arvutab kalkulaator automaatselt calorid kokku ning näitab ära ka selle, kas toitumine on tasakaalus (rasvad, valgud, süsivesikud).
Samuti on treeningkoormusega - sisestades oma treeningviisi ning selle kestuse, arvutab programm automaatselt kulutatud energia caloriteks smiling smiley
Kui sisestad oma praeguse kaalu ning ideaalkaalu, siis programm arvutab automaatselt sinu päevase kalorinormi ning samuti näitab ära, kui mitu nädalat või päeva sul eesmärgi täitmiseks peaks kuluma. NB! Programm on seadistatud nii, et kaotaksid kaalu tervislikult, see tähendab et mitte rohkem, kui 1kg nädalas, mis omakorda tähendab seda, et päevane kalorinorm ei tohi olla alla 1200kcal.

Soovin Sulle edu kõigi võimaluste avastamisel ja enda kasuks tööle panekul! Ole tubli edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: brita
Kuupäev: 02. January 2012, kl 15.18

Mina ei ole väga agar kodus treenija. Mul on lausa ajakirjaga ÜKS saadud raamat "Treeni kodus", aga ei ole iseenda utsitaja, seega ei suuda kaalu ka alandada. Hantlid on kodus ka, aga seisavad mitmendat aastat, ühe korra vist tegin nendega.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: brita
Kuupäev: 02. January 2012, kl 15.20

Muide see programm arvutab inimeste sisestatud andmete järgi treeningkoormusest kaotatud kalorid, see tähendab siis seda, et üks ringtreening võib anda erinevaid kalorikaotusi grinning smiley Päris täpselt ei saa keegi teada, kui palju kaloreid söödud on või kaob, aga parem ikka kui mitte midagi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: Maix
Kuupäev: 02. January 2012, kl 15.36

Minul ka kodus sama raamat olemas. Korra sirvisin, toredaid harjutusi täis. Aga seal tundub, et on neid liiga palju ja liiga keerulised.

Oma nö.ringtreeningu olengi seetõttu just kerge, lihtsa ja lühikesena hoidnud, et siis ei ole vaja ennast nii tohutult sundida spinning smiley sticking its tongue out
Lihtsam ju mõelda, et teen see 5 mintsa ära, kui et 45 minutit grinning smiley Aga abiks seegi, lihased saavutavad paari nädalaga juba tuntava toonuse ning riided hakkavad paremini istuma thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: Sibylle
Kuupäev: 02. January 2012, kl 16.37

Minu lemmik on käimine. Varem käisin palju jala, tööle ja koju. Nüüd pole seda võimalust enam. Tahan iga päev teha siiski ühe kindla ringi, mis ajaliselt on umbes pool tundi kiirkõndi. Arvan, et parem ikka kui see aeg telekat vahti spinning smiley sticking its tongue out. Maixi treening äratas muidugi huvi. Võibolla võtangi selle etteeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: brita
Kuupäev: 02. January 2012, kl 19.44

Sibylle, sul on õigus. Suvel, kui kõndisin 5 korda nädalas à 11 km kahe tunniga, siis sai ikka mõnusaid kaalu alanemise tulemusi! Praegu on aga külm ja märg ja sada häda tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Kuupäev: 02. January 2012, kl 21.54

Trennis käin 2 korda nädalas, bailatinos, ehkki tundub, et ainult sellest ei piisa. Peab ikkagi vaatama ka, mis suhu rändab.

Liiga palju on saanud autoga sõita ja see annab kohe tunda. Jõulusöömingutest rääkimata.

Loodan, et mu esimene kaaluduellpisut distsiplineerib.

Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: mari
Kuupäev: 03. January 2012, kl 11.34

Ma hakkasin ka novembris trennis käima. Novembri lõpupoole ja detsembri esimeses pooles tuli selles osas küll suurem vahe sisse, sest olin bronhiidis. Aasta lõpus aga hakkasin uuesti. Eriti tubli olin eelmisel nädalal, kui jõudsin 5 päeva järjest trenni. Aga siis oli aega ka. Muidu on mu elutempo väga kiire ja kuigi spordiklubi on avatud 7st 22ni, on ikkagi selleks keeruline aega leida.

Täna aga lähen kindlasti pärast tööd trenni, esimest korda see aasta smiling smiley

Mis trenni ma teen? Paar korda olen rühmatreeningutes ka käinud, zumba oli päris tore. Aga kuna ma enamasti jõuan trenni kas nii vara, kui rühmatreeninguid veel pole või nii hilja kui neid enam pole, siis käin iseseisvalt. Jooksen, väntan, erinevatel muudel masinatel kuskil tunnikese. Õhtuti teen kodus kõhulihaseid ka. Maixi kodune programm tundub päris huvitav, peaks ka järgi proovima..

Kuidas teil siis edeneb korralikult söömine?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: Maix
Kuupäev: 03. January 2012, kl 11.48

Tubli Mari! smiling smiley Ma ei tea, millal mina nii tubli olen ja "päris" trenni jõuan.
Toitumisega olin eile omast arust väga tubli ja vee joomisega samuti smiling bouncing smiley

Nagu ütlesingi, siis minu "ringtreeningu" programm on enamuse treeningkoormuse juures olematu, kuid selle pluss on see, et igaüks saab harjutuste "ringe" teha nii mitmekordselt, kui ise soovib winking smiley

Ise olen teinud nii, et esimene nädal teen igat harjutust 20x, teisel nädalal 25x, kolmandal 30x. Sealt edasi olen teinud lihtsalt 2x kogu seeria, sest 40x ühte asja järjest kaob juba kogu mõnu spinning smiley sticking its tongue out nii vahva, kui kellelgi teisel ka minu süsteemist kasu miskit oleks thumbs up



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Maix 03.01.2012 11.51.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: Keya
Kuupäev: 03. January 2012, kl 11.53

Trenn on minuarvates maruvinge, aga toitumist on nii raske hoida, eile õhtul tegin 6km kiirkõndi koeraga ja koju jõudes vaatasid suured glasuuriga piparkoogid vastu. kohe mitte ei suutnud nendest ära öelda, pugisin kõhu täis ja oligi trenn metsa läinud.
Üldiselt üritan teha hommikul ärgates ja õhtul magama minnes 30 kõhulihast siis laiad kätekõverdused 20(põlved maas) jälle 25 kõhulihast(tõstan ainult natukene ülakeha) ning siis kitsad kätekõverdused 15 smiling smiley
Kas keegi teeb jõusaali trenni raskustega ka? ( Hantlite, kangide jms asjadega)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: brita
Kuupäev: 03. January 2012, kl 12.06

Heihei!
Mina tulin Body Balance'ist ja sõin mõnusa forellivõiku smiling smiley
Eile sain kenasti hakkama 1200 + kilokaloriga ja kõht ei olnudki tühi! Täna olen hetkel veel joone peal, loodetavasti saan nii edasi jätkata. Vaikselt hakkab ära tüütama 3 kuud ühe kaalu peal kõikumine sad smiley

Eilsega võrreldes olin 300g kergem ka!


PS! Kas kõik siin teemas sõna võtnud on erakirja saanud tabeliga?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: brita
Kuupäev: 03. January 2012, kl 12.07

Ahjaa, tabelis on veel osadel tühje lahtreid pikkuse koha peal ja soovkaalu koha peal smiling smiley Palun need ka ära täita.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: brita
Kuupäev: 03. January 2012, kl 12.13

Kes ei ole siit nimekirjast duellitamise tabelit saanud privaatkirjana (vaata foorumite alt üleval pool asuvalt ribalt "juhtlehekülg", sealt edasi samuti üleval paremal asuv "erakirjad" alt), andke märku!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirullwinking smiley
Saatis: Maix
Kuupäev: 03. January 2012, kl 12.14

Keya - ole positiivne, mõtle, kui Sa poleks eelnevalt 6km kõndinud, siis poleks ka Sa selle võrra kaloreid kaotanud ja piparkoogilaks oleks olnud kehakaalule palju vingem, sest isuäratavad oleksid nad olnud sellegipoolest ning aega nende pugimiseks oleks ka olnud palju rohkem winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: mari
Kuupäev: 03. January 2012, kl 12.14

Väga kena tabel. Tänud!
Joon hetkel tööl olles hoolega rohelist teed ja vett. Minu suur nõrkus on gaseeritud magusad joogid. Eriti coca ja kohe eriti Battery energiajook. Nendest loobumine saab keeruline olema.

Kuidas on lood gaseeritud veega. Kas on ok, kui joon seda enamasti, mitte tavalist vett?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: Keya
Kuupäev: 03. January 2012, kl 12.17

Mina enda teada ei ole saanud erakirja...vist, kuigi võibolla ma ei oska lihtsalt orienteeruda- ei oska leida.
Aga algkaal kirjas, pikkus 161cm ja soov 58 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: maie
Kuupäev: 03. January 2012, kl 12.34

Tere! Ei ole aktiivselt sõna võtnud ja ei oska seda tabelit ka kusagilt leida, aga paluks mulle ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: Sibylle
Kuupäev: 03. January 2012, kl 13.01

mina leidsin nö erakirja, vaata lehe päises paremale.

Häda on nüüd selles, et vaatasin kirja ära, esialgne link kadus ära, nüüd otsin, kust ma seda uuesti näen...
mingit aadressi ma ka kirja ei pannud... aga tabel oli ilus.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirullwinking smiley
Saatis: Maix
Kuupäev: 03. January 2012, kl 13.44

Vaata siin teema all, kus saad vastata teemale, on päises paremal viimane link "Erakirjad", kui seal klõpsad, siis näed endale saadetud erakirjade arhiivi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: brita
Kuupäev: 03. January 2012, kl 14.17

brita kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kes ei ole siit nimekirjast duellitamise tabelit
> saanud privaatkirjana (vaata foorumite alt üleval
> pool asuvalt ribalt "juhtlehekülg", sealt edasi
> samuti üleval paremal asuv "erakirjad" alt),
> andke märku!


Nii, saatsin Keyale veelkord. Ilmselt on minult kaks kirja lausa saabunud.
Kes tahab salvestada dokustaati, siis olge mureta - dokustaat peaks ise salvestuma. Aga kui ei salvestu, siis klaviatuuri klahvid ctrl ja S aitavad smiling smiley Vajutage nad ainult korraga alla, st ctrl enne ja siis S.

Tabel on kenamaks läinud küll, täitunum ja tüsedam smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirull
Saatis: memm52
Kuupäev: 03. January 2012, kl 17.32

Tere tibukesed

See kõik on õige,mis te siin kirjutate,kuid äkki leiate ka mulle lahenduse.
Minu kcal norm on 1500 millegiga ja ma söön ka kenasti selle täis.
Kuid näiteks tänane tööpäev oli,mul 8.5 tundi ja sellest vähemalt 5 tundi lumerookimist,no ja see 3.5 tundi kuskil kulub mul ühelt objektilt teise minekuga,võib olla vähem ka pole arvestanud,kuid peaksin sõidu kirja panema,et kodus võrrelda.
Ma olen kogu oma toidu ära kulutanud ja juba miinustes,kuigi õhtu söök on veel söömata.
Ja see on aastaringselt nii-talvel roogin lund,puistan liiva
Kevade koristan liiva ja muid töid mis piha töölisel tuleb teha
Suvel niidan muru ,küll muruniitjaga,küll trimmeriga
Sügise koristan lehti,küll rehaga,küll puhuriga.Ja kogu aeg on mul liikumist,kuid kaal ei lange
Ja keegi ei saa sellest aru ja,et üldse sellise keha kaaluga sellist tööd teha-ma isegi suudaks km.maad jooksta,kui vaja peaks olema.Kuid kaalu alla ei saa,mida oleks hirmsasti vaja oma haiguse pärast-põen psoriaatilist -artriidi

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirullwinking smiley
Saatis: Maix
Kuupäev: 03. January 2012, kl 19.23

Memm,

tundub, et Sinu mure saabki ehk alguse sealt nagu kirjutasid -
"Ma olen kogu oma toidu ära kulutanud ja juba miinustes,kuigi õhtu söök on veel söömata."

Mina olen enda puhul märganud, et kaal ei kipu kaduma, kui etteantud kalorinormist RANGELT kinni ei pea sad smiley

Kas Sinu puhul on probleem toidu kogustes? Et ei saa kõhtu täis? Või kipud lihtsalt patustama maiustuste või soolaste snäkkidega?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL "2012" osalejad: Maix, brita, memm52, reel110, elviira, tormilind, maie, Keya, Viiruk, essukas, Sibylle, mari, lokirullwinking smiley
Saatis: mari
Kuupäev: 04. January 2012, kl 12.09

Kuidas edeneb?
Alustasin täna oma päeva eriti varakult ja käisin enne tööd trennis. Oi see oli suur eneseületus, sest ma pole üldse hommikuinimene. Magaks nii kaua kui saaks. Aga trenn sai tehtud ja olin kell 9 kenasti tööl ka ja enesetunne on super. Sõin veidi suurema lõuna täna, kuna trenni pärast oli kõht nüüdseks jube tühi.

Vett on täna läinud juba üle 1,5 liitri ja pakutud šokolaadile ütlesin ka tööl ei. Hea algus päevale, oleks siis lõpp ka nii hea ja tubli smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 123456Järgmine
Asukoht: 1 / 6


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.