Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 04. January 2013, kl 11.10

Vatikult nõme ilm on ka väljas. Lubas nüüd talve tagasi tulekut... ??!!! EI saa aru miks... tahaks ikka juba kevadet... inimesed rõõmsamad , masendus kaob ja sööd ka kohe vähem ning rõõm on õues liikuda...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 04. January 2013, kl 13.48

Terekest seltsilised vanad/uued!!!
Rõõm näha ja lugeda, et meil siin käib elav vestlus ja et meil uusi duellikaaslasi on!!! Asun siis aga usinalt tabelit täiustama.
Minu enda kaal näitas täna hommikul numbrit 106,1kg ehk siis vaadates nädala tagust numbrit olen suutnud kaalu kaotada tervelt 100g ehheehheeeee.... Aga tänasest siis uus tabel ja uued tuuled motivatsioonilainel puhumas.

Uue tabeli jaoks ootan kõigi soovkaale ja kuupäeva, kui see number kaalul särama peaks!!

Edu meile kõigile uuel aastal!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 04. January 2013, kl 14.01


Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 04. January 2013, kl 14.10

Mul on homme ema juubel ja ta peab Strandis ning otseloomulikult saab seal ka korralikut süüa... Loodan,et ma oma isudele alla ei anna ja suudan ennast kehtestada seal grinning smiley Kardan lausa homset grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 04. January 2013, kl 14.33

Merri vanus 42.

Anett - homme pidutsed ja järgmised 5 päeva oled tubli, liigutad ennast (ja teisi, kui jaksad). Pole ohtugi, et meil siin pidusid ette tulema ei hakka - mul on see kari ees juba 10.01. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 04. January 2013, kl 14.40

Tsau

Olen 53 a.
pikkus 156cm.
soovkaal märtsi lõpuks 85
rohkem ei julge unistada,see oleks jube hea siis

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 04. January 2013, kl 15.54

minu tänane kaal 91,7. kuna mu kaal peaaegu sama mis memmel, siis võttan shnitti ja tahan ka märtsi lõpuks 85.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati uusmina 04.01.2013 15.55.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 04. January 2013, kl 17.14

No mul on nüüd mingid kanged rohud põie jaoks... terve päev on süda nii pahaks... tahaks ainult oksendada.... kohutav. Aga loodan ikka homseks vormis olla,et siis saab tantsida söödu maha grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 04. January 2013, kl 18.16

Apppiiiiii grinning smiley Sõin just 5 Toffiffeed ära ... No tean ju ise,et ei tee head ja et petan ennast ainult aga inimese mõistus on juba kord selline . Samas ju tahaks elada nagu teatud saledad naised,et sööd mida tahad ja kg juurde ei tule isegi mitte gramme grinning smiley Aga ei saa nii lihtsalt grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 04. January 2013, kl 19.31

Mine kõnni maha nüüd need Toffifeed smiling smiley siis teinekord ehk piirdud kolmega winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 07. January 2013, kl 10.15

Vaatan ,et siin on vaikus! grinning smiley
Igatahes... mina eile oli tubli , loodan,et täna veel tublim ! smiling smiley
Igatahes kõtukeselt on 2 cm läinud... Kaal aga endiselt 65 confused smiley Noh õnneks on reedeni aega.
Kuna täna éilse õhtuse plaaniga pidin kell .7.15 trenni minema, aga uni võitu sai siis lähen hoopis õhtul peale tööd ehk kell kaheksa... Loodan,et hommse siis laip pole grinning smiley

Jõudu , jaksu ja tahtmist! Ärge siis nende külmade ilmade tulekuga rohkem sööma hakake! Lubati ,et sügis tuleb siiski varem sellel aastal! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 07. January 2013, kl 12.23

Ei söö rohkem, ltrenni ka tehtud,ent kaal on naelutatud grammise täpsusega ühele kohale. Samas mul oli toidukaal ka Tallinnas, nädalavahetusel hindasin koguseid silma ja kogemuse järgi peamiselt smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 07. January 2013, kl 14.02

Mina olen loobunud kaalumast toitu ja üles märkima ja täpselt kalorite pealt vaatama. Tunnen ennast liiga ahistatult kui pean veel toitu kaaluma ka grinning smiley Niigi peab heast ja paremast loobuma grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 07. January 2013, kl 14.50

Aga kui ei kaalu toitu ja ainult silma järgi mõõta, siis ongi selline tulemus, et kaal seisab või hoopiski tõuseb. Silmaga hinnates lubame endale palju rohkem...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 07. January 2013, kl 18.38

Avastasin super programmi, kelle nutitelefon on : endomondo. Võtab aega ja näitab mitu km oled läbinud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 08. January 2013, kl 09.16

Oooo, eile sõin 3 kuubikut mõrudat šokolaadi ja täna hommikuks oli kaalunumber ilusasti allakäinud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 08. January 2013, kl 09.44

See ju väga hea! Minul oli ka nüüd lõpuks kaalunr liikuma hakanud ja kusjuures veel alla ! grinning smiley hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 08. January 2013, kl 09.54

sa võid minu uuesk eesmärgiks panna 88 kg ja detsembriks

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 11. January 2013, kl 06.50

Hommikustspinning smiley sticking its tongue out

Minu hommikune kaal 91.4
Rõõmsat nädalavahetusthot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 11. January 2013, kl 07.27

Tere tere on põhjust särada mis siis et õues tormab aga mina olen rõõmus minu kaal on 102,7

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 11. January 2013, kl 07.47

Hei naiskad! Minu hommikune kaal on 64.1 kg the finger smiley ! No mida veel tänaselt päevalt tahta! grinning smiley Lähen kohe rõõmsa ja hea tujuga trenni! Jeiiii!!! grinning smiley Mõnusat ja tegusat nv teile! the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 11. January 2013, kl 09.53

Hommikut rõõmsad duellikaaslased!!

Minul numbriks 105,0 ehk siis -1,1kg kaduma läinud. Nädala tulemuseks täitsa ilus number, loodan ka järgmine nädal kena miinuse siia kirja panna.

Igatahes motivatsiooni ja tahtmist jagub. See nädal jõudsin kaks korda ka pisut trenni teha. Kui seni vihtusin crosstraineri peal lihtsalt 35-40min, siis nüüd olen proovinud intervall-treeningut, kus siis annan endast maksimumi 30sek ja seejärel lõdvalt 90sek ja nii 6 kordust. Juba peale esimest intervalli on higi lahti ja tunnen, kuidas jalad intensiivset koormust saavad.

Loodan samas rütmis jätkata, kui ainult nädalavahetusel kõik käest ei läheks. Siis olen ju kodus ja söök on koguaeg käe ulatuses. Tuleb ilmselt iseloomu kasvatada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 11. January 2013, kl 10.16

Minu kaal 77,8. Läbi raskuste smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 14. January 2013, kl 09.36

Hei-hei duellitajad!!

Kui eelmine aasta duelli alustasime, siis käis siin pidev tihe teksti kirjutamine muljete vahetamiseks. Seekord oleme tagasihoidlikud, ilmselt ei ole olukord enam nii põnev. Ja tundub, et kõik oleks justkui räägitud/kirjutatud juba, ega probleemid ei ole muutunud ju??
Minu suurim mure on endiselt suur šokolaadi järamine, ei saa ilma lihtsalt ja vähesega ei suuda ka leppida. Eile õhtul sõin taas päris hirmuäratava koguse ära ja pärast oli paha olla, iiveldas isegi pisut. Ütlesin siis endale, et vot nüüd mäleta seda tunnet ja meenuta igakord, kui käsi jälle šoksi järele haarab. Vähemalt sai eile suuremas koguses energiat kulutatud - 2,5 tundi koristamist (kuigi kas sel mõtet oli, sest minu kannul jäi puhta pestud põranda peale uus higirada maha) ning lisaks veel tunnike väljas füüsilist rabelemist.

Muide, kas koristamine üldse läheb trenni nimetuse alla???? Et kui kalorite määramisel on oluline, kas ma teen ka trenni, kas siis üheks trenniks võib arvestada koristamise??? Siiani olen seda nii teinud.

Jõudu!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 14. January 2013, kl 10.40

Mina olin eile terve päev rivist väljas. Kõhugripp.. oksendasin hommikust õhtuni ja palavik oli ka , nii kui õuna sõin tuli kõik välja , seega ei söön ma eile peale poole õna midagi. Täna hommikune kaal oli 63,3 , loodan,et see nüüd jääb reedeni...smiling smiley Rumal lootus eksole grinning smiley
Laup. ladusin 1,5 h puid... Trenni täna ma igaks juhuks ei lähe. Lasen oragnismil puhata. Võiks jah rohkem jutustamist olla. Käin ikka iga päev vaatasmas,et kas keegi on midagi kirjutanud. Annab palju motivatsiooni siia kirjutamine smiling smiley
Tellisin omale uued jooksuriided ka ära smiling smiley

Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 14. January 2013, kl 15.15

Tervitused!
Üle pika aja piilusin kaaluabisse ja nii tore oli näha, et eelmisel aastal alustanud seltskonnast on päris paljud ikka jätkuvalt väga tublid olnud ja kopsiine on nii tublist seda duelli vedanud. Minul jäi vahepeal kaaluabis käimine soiku, aga õnneks olen suutnud mingi aja siiski saavutatud kaalu sälitada. Eelmisel aastal alustasin 94 kg pealt ja praegu olen jäänud 85-86 peale pidama. Nüüd tunnen, et võiks enda taaskord kätte võtta ja kevadeks mõned kilod veel maha saada. Kas teiega oleks veel võimalik kampa lüüa?
Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 14. January 2013, kl 16.04

Tule tule kontorirott!

Minul pole kiidelda, reedel oli üritus ja nüüd kui muul ajal sööd tasa-tasa, siis alkoga käsikäes läks asi ikka käest ära. Khmmm... eksole, sügasin siis viikendil suuskadel kokku 32 km ja suutsin reede hommikuse kaalu nibin-nabin täna hommikuks taastada. Täna joogasse ja homme jõusaali, loodan, et reede hommikuks väike miinus ees. Selleks, et õhtul jõulupeole minna! Ei pea meil mitte kerge olema.

kopsiine, ma mäletan, et tolmuimejaga töö sai küll trenni alla panna. vist. võibolla vms... grinning smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Merr 14.01.2013 16.05.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 15. January 2013, kl 08.26

Tere kontorirott!!
Rõõm sinust kuulda ja veel parem meel, et oled suutnud kaotatud kilosid endast eemal hoida. Ja muidugi oled oodatud meiega taas liituma, anna aga omad numbrid meile kenasti teada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 15. January 2013, kl 09.59

Reede pole enam kaugel! Kuidas tunded on ?
Mina olen aina rohkem motivatsiooni täis kui kaalult maha astun või trenn tehtud smiling smiley Kuidas teiega ? Jagub ikka motivatsiooni, kellel ei jagu,siis olen nõus pool enda omast loovutama... mul seda nii palju smiling smiley!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 15. January 2013, kl 11.39

Täna Alles teisipäev, mul võivad tuuled pöörduda ja tahe murduda selle aja jooksul seitse korda smiling smiley õnneks on külmikus ja kappidel ainult Õiged produktid, sel korral on mul reede õhtuni vist lihtne. Tööl näpin vajadusel 3 kuubikut mõrudat ja sellega piirdun. Eile alustasin joogaga, hääd venitused, vääääga hääd.

*Merri nipp - piparmündi tee millegita on sama kaloririkas kui vesi, ent palju parem grinning smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.