Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...2223242526272829303132
Asukoht: 32 / 32
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 24. May 2013, kl 10.23

Selle duelli võib lugeda lõpetatuks!!!???!!!???

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 26. May 2013, kl 08.34

89,9

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 29. May 2013, kl 09.11

Hei hei!

Mina olen endiselt jätkanud oma teekond, rasva asmel tuleb ikka lihast juurde seetõttu ka kaal sama endiselt smiling smiley Välimus on palju parem ning enesetunne veelgi parem. Tehakse ikka komplimente ja pannakse tähele,et ma olen kõhnemaks jäänud smiling smiley Väga hea tunne. 6 päeva pole jooksma saanud,sest meeletult kiire on olnud. Täna murran ma selle jamal ära ning lähen smiling smiley Üldiselt käin kuskil 5 korda nädalas jooksmas. Eile sai muidugi 3h muru niita ja trimmerdada smiling smiley Trenn siiski tehtud...
Kuidas teil ? Ma ikka vahest kiikan siiasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 31. May 2013, kl 05.44

89,3

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 31. May 2013, kl 08.44

No ei saa me seda duelli ikka ära jätta, teen meie tabelisse ka täiendused sisse.
Ise olen täna super/hüper/mega õnnelik, lihtsalt nii imeline number oli minu kaalul. Eelmine aasta suvel oli minu kõige väiksem kaalunumber 97,8kg ja seda numbrit olen nüüd juba pea kuu oodanud, aga mitte kuidagi ei tahtnud end see ilmutada. Ja nüüd on see number purustatud!!!!!!
Kaal täna 96,7 ehk -1,2kg läinud!!!!
Ma ei uskunud oma silmi, kaalusin end mitu korda ja tuju on nüüd ikka super!!! Seda numbrit ei ole ma näinud väga väga kaua, viimati gümnaasiumis ja sellest on möödas 13 aastat!!!

Paneme täie rauaga edasi!!!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 02. June 2013, kl 19.05

Väga tubli! Rõõmustan koos sinuga! Minul on täna meeletult kõht tühi. No iga minut on küht tühi....Ei tea miks ja millest. Väga imelik sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 07. June 2013, kl 10.08

Terekest!!
Minul täna kaal sama, mis nädal tagasi, 96,7kg ehk muutus on null.
Ega midagi, õnnelik sellegi üle, et juurde ei tulnud. Naudin ka seda kaalunumbrit, kuna tõesti sellist numbrit pole kaalul ju ammu näinud. Vahepeal oli ikka väiksem number ka kaalul, aga siis oli jälle suurem ja lõpptulemuseks see nädal null. Eile oli tööl sünnipäevapidu, eks sealt ka panus. Ega ma sööke kirja ei pane, söön tunde järgi, omaarust ju "õigesti", patustan muidugi ka. Tööle olen see nädal sõitnud 4 päeva jalgrattaga, tubli tulemus ju!!! Jalalihased on ikka ilusad juba!!

Pingutan edasi, ehk saab järgmine nädal miinuse ikka kirja!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 08. June 2013, kl 08.17

88,9

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 08. June 2013, kl 11.19

Tublid tublid!
Ma ikka usinalt mõõdan cm smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 14. June 2013, kl 17.07

Tere!!
Minul jälle uus number:
kaal täna hommikul 95,7 ehk nädalaga -1kg!!!!
Oi kuidas tahtsin seda 95 juba kaalul näha ja nüüd siis on see olemas, jess-jess-jess!!! Edasi 90kg poole!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 14. June 2013, kl 19.18

88,7

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 21. June 2013, kl 11.42

Terekest!!
Kaal täna 95,4 ehk natuke langust -0,3kg!!
Väike miinus mind eriti ei morjendagi, kaalunumber on niigi ilus minu jaoks, aga muidugi tahan veel alla saada. Seega pingutan edasi!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 25. June 2013, kl 09.12

88.6

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 28. June 2013, kl 10.31

Pluss, või ütleme nii, et tammun vaikselt paigal.
Kaal täna 95,8 ehk +0,4kg.
2 kuud ei ole ühtegi plussi olnud, aga nüüd siis. Ah, jaanipäev oli ju, sai ikka endale lubatud head paremat. Lisaks oli mu jaaninädal 3 vaba päeva võrra pikemgi, ja ei käinud ma jalgrattaga sõitmas ega teinud muud trenni. Paar korda jalutasin pikema ringi, aga see ei korvanud liigset söömist. Päevitasin ja mõnulesin.

Võibolla peakski natuke lõdvemalt võtma, vähemalt nii palju, et kaalu kuhjaga juurde ei tuleks. Ühesõnaga hoiaks numbri vähemalt 96-st allpool, nagu see viimased 3 nädalat on olnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 01. July 2013, kl 13.47

Kopsiine- väga tubli oled! Käin ikka ja luuran ,et kuidas läheb smiling smiley
Minul on kõik okei. Saan palju komplimente KUIGI kaalu nr erilist langust ei näita, aga cm küll smiling smiley LISAKS on enesetunne ülimalt SUPER ( nagu see reklaam juba grinning smiley ) Käin ikka õhtuti jooksmas ja alla 10 km ma ei jookse smiling smiley Kui vahele jääb mingi trenni kord siis süda lausa valutab ! Anname aga minna smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 07. July 2013, kl 15.03

Tere neile, kes siin duellis veel alles on. Lugu on nüüd sedasi, et mina hakkan edaspidi kaalu juurde koguma kuni pisikese sünnini ehk jah, ma olen lõpuks sedapsi. Nii-nii ootasin juba seda rõõmsat uudist ja nüüd siis ta lõpuks tuli!!! Ootan oma teist last, poeg saab sügisel juba kolmeseks!!

Seda duelli ma loomulikult enam ei jätka, seni saavutatud miinusest ei jääks u kaheksa kuu pärast enam midagi alles. Olengi end juba lõdvaks lasknud ja kilokene on juures. Liikumist vähendasin, jalgrattaga sõitmisest loobusin praegu, kuid üritan sammulugejaga igapäev 10 000 sammu täis saada. Söögiga on nii nagu on, kilokaloreid ei loe ja toidupäevikut ei täida. Üritan kõike mõistusega võtta.

Kuna peale minu siin oma kaalunumbrit edastab vaid uusmina ja aegajalt annab endast märku Anett, siis võib selle duelli ilmselt ära lõpetada, alati saab mõne teise duelliga liituda või siis suvel natuke vabamalt võtta!!!

Tervitades, Marili!!!
Ilusat suve kõigile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 09. July 2013, kl 09.36

Palju õnne! smiling smiley
Siis võiks jah selle duell lõppenuks lugeda.
Mina siiski jätkan samas vaimus ja annan andast parima.
Teile sõbrad kõike head smiling smiley!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...2223242526272829303132
Asukoht: 32 / 32


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.