Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 7 / 8
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: Mizzu
Kuupäev: 16. March 2012, kl 07.36

Tere hommikust!

Kaal langeb visalt--76,8.
Ja mind hakkab järjest enam huvitama, millest reaalne kaalunumbri langemine sõltub.
Oma osa on kindlasti söömisel aga üha enam tundub mulle, et olulisem osa on ikka
kõrvade vahel kinni. Katsetame.... :-)

Mizzu

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: ky
Kuupäev: 16. March 2012, kl 08.57

Hommik!

Sedapuhku selline nädal, et sain ka punasesse:
66,8
Aga eks mängusõpru tuleb ka hoida smiling smiley Ja tõsi ta on, et pikalt ja pidevalt ei jaksa kõiki ampse kokku lugeda. Puhkust ka ikka vahepeal.

Siiski oli just see viimane nädal tähelepanuvääriv, sest kaalulangetamises saabus minu jaoks kulukam faas -- tuli minna teksapoodi. Ja proovitud paari pidin number väiksema vastu vahetama, jess!

Kaalulanguse koha pealt tundub, et minu kaal langeb siis, kui ma piisavalt vett joon ja süsivesikute osas kokkuhoidlik olen. Trenn on hea aga menüü mõjub mu kaalule rohkem.

Kena kevadet!
ky

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 16. March 2012, kl 13.13

Minu kaal näitas täna hommikul 82,8 kg, aga ma olin ka korralik.......(-1,5)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Kuupäev: 16. March 2012, kl 17.28

Tere,

juhuuu... lõpuks jõudsin sõiduvette, minu kaal täna 81,6 kg

Ja mul sama kahtlus mis Mizzulgi, kõik algab peast. Mul on praegu päris hea energia ja tahe enda jaoks ilusaks saada. Olen nüüd terve nädala hommikuti oliiviõli tarbinud, iga päev üks supilusikatäis - toidab nahka. Aga oliiviõli peab olema ikka naturaalne.

Soovin kõigile jõudu ja pea püsti! Tunnen, et tulemused hakkavad koos kevadega tulema ;-)

Särtsuke

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 17. March 2012, kl 16.30

Suur-suur aitäh, kes saatsid oma näidud õigel ajal ära, tabel on nüüd küll kokkukuivanud ja seekord on ka vähe näidu teatajaid, kuid mis parata........
Kõigepealt siis edetabel:

1. Ky -5,2
2. normaalne -2,5
3. Elisell -2,4
4. KurrNurr -2,3
5. Musilane -0,6
6. Särtsuke -0,4
7. Birika +0,6
8. Mizzu +2,8

TABEL

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 21. March 2012, kl 13.39

Kuidas teie liikumine edeneb? Kõik nii vaiksed ja pusivad omaettespinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: ky
Kuupäev: 23. March 2012, kl 08.58

Hommikust!

Loodetavasti on tegu vaikusega, mis eelneb tormilisele kevadisele kaalulangusele! Mul on hetke küll seisak aga mis seal ikka imestada, kui on olnud väljas söömisi ja jäätise isu smiling smiley Ja päevikut olen täitnud ka laisalt.

Plaanin pisut veel menüüd sättida, sest ikka kipub süsikaid ülearu saama. Olen sattunud mitmete kirjutiste peale, mis räägivad sellest, et erinevad inimesed taluvad süsivesikuid väga erinevalt ning soovituslik GDA jaotus ei pruugi sugugi kõigile sobida. Ega siin muud varianti ei ole, kui omal nahal järele proovida. Õnneks on ilmad ilusad ja saab jälle õue ja kaugel see rannahooaeg enam ikka smiling smiley

Tulemus: 66,8
Kevadiste tervitustega katse-jänes ky

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: Mizzu
Kuupäev: 23. March 2012, kl 09.41

Hommikust,

76,0 täna.
Hakkasin nädal aega tagasi kasutama MethodDraine Detox´it-toidulisand, mis tuleb 1-1,5 liitris vees lahjendada ja siis juua. Maitseb nagu musta ploomi maitseline vesi
Väljutab üleliigse vee organismist ja teeb vee joomise oluliselt mõnusamaks

Leidsin ka ühe päris huvitava artikli--olen olnud arusaamatult väsinud viimasel ajal..
aga võib olla on põhjuseks toksiinid, mis minust väljuvad...
[naistekas.delfi.ee]

Uute loobumisteni, kilodest ma mõtlen,
Mizzu

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Kuupäev: 23. March 2012, kl 22.16

Minu kaal täna 81,5 kg
Vaikselt liigun eesmärgi poole :-)

Särtsuke

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 24. March 2012, kl 08.01

Tervitus, minul kaal 82,5 kg, eks eelmise nädala miinusega peab ju nüüd ka keha järele jõudmasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 24. March 2012, kl 16.39

Kahjuks langeb meil järgmine kord ka tabelist välja Musilane ja normaalne, kui nad endast järgmiseks korraks märku ei anna. Kas nad tõesti on loobunud???? Vaatasin meie tabelit ja mul on väga hea meel Mizzu üle, kes järjekindlalt on miinused soetanud, palju õnne, väga tubli. Ja muidugi meie priimus Ky, kes saavutas juba ammu oma vahe-eesmärgi ja nüüd naudib seda. Minu isiklikuks eesmärgiks saab igatahes Särtsuke kinni püüda, natuke palju, kuid kui endast parim välja pigistada ehk saab järgmine nädal kätte katongue sticking out smiley
Edetabel:

1. Ky -5,2
2. KurrNurr -2,6
3. normaalne -2,5
4. Elisell -2,4
5. Musilane -0,6
6. Särtsuke -0,5
7. Birika +0,6
8. Mizzu +2,0

TABEL

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: ky
Kuupäev: 26. March 2012, kl 11.25

Tabel sulab kärmelt nagu kevadine hang. Kahju küll, kuid mis parata. Eks vaim väsib, kui soovid ei täitu. Ja no mis mul siin viga jutustada, kes ma 10 kilo pehmemat liha talvega seljast viskasin smiling smiley

Aga küllap olid minu loobumised piisavalt suured kaalu languseks aga samas veel sellisest kaliibrist, millest jaks üle käis. Ilma seda teekonda veebi salvestamata ja ilma kaasvõitlejate mõtteid lugemata, oleks tagasilööke olnud kindlasti rohkem. Ja lihtsalt pisut vähem süüa ning tervislikumalt elada ja veidi treenida olen ma püüdnud ilma eriliste edusammudeta ca 20 a.

Mulle tundub, et lihtsaim viis on proovida ühte muutust korraga. Et kui muudan toitumist, siis katsun sellega ära harjuda ja ei püüa samal ajal koormusi kasvatada. Ma ei suudaks olla korraga mitmel alal tubli ning mitte väsida. Väsin ja kurvastan ja turgutan end lesimise ning šokolaadiga smiling smiley

Praegugi on väike siseheitlus käsil, sest tundub et menüü mind enam palju edasi ei aita, peaksin vedama end jõusaali ja asuma tõrksamate piirkondade kallale raua abil, kuid konservatiivne (loe: laisk) mina leiab veel mitmeid erinevaid põhjuseid pidurdamiseks. Pean mingi boonusprogrammi ja meelitused välja nuputama smiling smiley

Soovin kõigile aina kergemat kevadet ja ärge väsige!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: ky
Kuupäev: 30. March 2012, kl 08.56

Hommikust!

Paar nädalat arvasin et kaal streigib aga nüüd on pisut numbrid muutunud smiling smiley
67
Hetkel on just vaimuenergia kriis see mis takistab häid mõtteid elu viia. Aja tõhus planeerimine käib mul üle võimete aga küllap varsti annab järele. Positiivne on see, et isegi stressavad olukorrad ei tekita praegu sellist mõtet, et lükkaks muutused nurka ja laseks vanaviisi edasi. Lihtsalt uute asjadega alustamine tundub jube keeruline.

Kõik on peas kinni, see on selge värk. Vaja mõtlemist korrastada. Kevad võiks ju olla suurpuhastuse aeg ka oma isiklikul pööningul. Tuleb vaid otsustada, kas kraamida kergete ökovõtetega või kangema plekieemaldiga smiling smiley

Päikest teile!
ky

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 30. March 2012, kl 10.05

Tere hommikust, minu kaal 82,0 kg.....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: Mizzu
Kuupäev: 30. March 2012, kl 11.47

Minu kaal täna 75,6.
Tahaks rõõmust hüüatada nagu Galileo Galilei
(kes vist siiski väga ei rõõmustanud) enne tuleriidale viimist:
"Ta liigub siiski!"

Kevadiselt,
Mizzu

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 30. March 2012, kl 13.21

Tere, Birika kaal täna 77,2 kg. Mind polnud paar nädalat teie hulgas ja vaatan, et väheks on meid jäänud. Mina olen päris optimistlikult meelestatud ja Ky sa räägid õiget juttu, et kõik on peas kinni. Ma pole oma vaheeesmärgi saavutamisele veel käega löönud.

Kõike paremat,
Birika

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Kuupäev: 30. March 2012, kl 15.28

Tere,

minu kaal täna 81,5kg.
Tunnistan, et olin sel nädalal päris laisk. Praegu tundub mulle, et kui ma nädalas kordagi ei liiguta ja vett piisavalt ei joo, siis ei ole kaalu langust oodata.
Aga eesolevaks nädalaks on mul uus motivaator - KurrNurr tahab mulle kannule astuda ja mul kindel plaan eest ära joosta winking smiley

Aitäh Ky, et sa meiega oma nippe jagad. Sinu kaalunumbri muutusi vaadates on ka minus optimismi edasi püüelda :-)

Tervitustega
Särtsuke

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 30. March 2012, kl 15.43

Nooo, särtsuke, kaua siis mina pean seda kõige raskema tiitlit kandma, sinu kord nüüd vaheldusekstongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 31. March 2012, kl 16.09

Nii tore, et Birika meie ridadesse end taas sättis, tubli! kui mina tavaliselt nii kaua ära olen, on kaal ka raudselt +. Ky, väga toredad jutud, mina kavatsen suurpuhastuse ka ette võtta, eks seda peab ka tegema oma "pööningul". Särtsuke andis mullegi natuke motivatsiooni juurde, teda kätte saada pole ju ilmvõimatutongue sticking out smiley ja nagu ma juba eelnevalt ütlesin, et miks siis mina pean seda kõige raskema inimese tiitlit meie tabelis kandma....winking smiley Heameelega sokutas nüüd kellelegi teisele....Meie vahe-eesmärgini on jäänud vaid kaks nädalat, kes saab veel peale Ky hakkama???
Meid on väga väheks jäänud, järgmine nädal langeb veel ka Elisell, kui ta märku ei anna, loodan, et ikka tuleme talle meelde ja ta jätkab meiegasmiling smiley

VAATA TABELIT SIIT!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 03. April 2012, kl 13.07

Ma plaanisin aprillist jooksmas hakata käima aga nüüd on lumi maas ja eile pidin end jälle umbsesse trennisaali vedama aga pärast oli hea olla. Kui keegi teist maal elab või satub maale siis teadke, et tõeline vitamiinipomm on esimesed naadid mis maa seest tulevad - mul õnnestus nädalavahetusel mõned juba põske pista. Reedeste näitudeni smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 03. April 2012, kl 14.49

......Peaks ka hakkama jooksmas käima, kui see lumi nüüd ainult ära läheks, peaks ikka jüriööjooksuks end vormi ajamatongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 06. April 2012, kl 09.28

Tere, minu kaal täna 82,3 kg. Oligi teine juba kahtlaselt kolm nädalat miinusestongue sticking out smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Kuupäev: 06. April 2012, kl 11.22

Palju õnne KurrNurr! Tubli töö!

Minu kaal täna 81,6 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 06. April 2012, kl 12.27

Oi, Särtsuke, see oli küll nüüd suur kahjurõõm sultongue sticking out smiley Aga ma nüüd eesoleval nädalal olen ülikorralik, et sulle ära tehathumbs upsmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: ky
Kuupäev: 07. April 2012, kl 10.08

terekest!
Ikka 67
Ei ole ma kaalunumbrit uuesti liikuma saanud, selline pikem stabiilsusfaas.
Ütleme siis nii, et ootan teid järele, üksi nagu igavavõitu smiling smiley

lehvitab ky

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 09. April 2012, kl 14.09

Tervitus teile vähestele, kes meil siin veel on. Ilusat kevadet teile!

TABEL

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Kuupäev: 09. April 2012, kl 16.43

Tead, KurrNurr, kui ma nüüd ausalt ütlen, siis sarkasm ei olnud mul plaanis. Aga see kukkus omamoodi toredasti välja ja võib-olla lükkab sind tagant smiling smiley

Tegelikult oli kiire kirjutamisega. Kuna olin kindel, et tuiskad must mööda, siis märkasingi esimese hooga, et sinu number 81,3... Saatsin sõnumi ära ja alles siis sain aru, et ikka õnneks läks seekord ja mul on uus võimalus päriselt pingutama hakata smiling smiley

Ja Ky´ile oleks vaja ka järele jõuda winking smiley Muidu satub veel mugavustsooni.. Kaunist kevadet!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 09. April 2012, kl 17.15

Ky juba vist ongi mugavustsoonissmiling bouncing smiley Aga tänud jah, see tõukas mind tugevasti tagant ja ma pean sulle järele jõudma......Käisin juba kepikõnnil ära ja nüüd kohe-kohe lähen veel ka vesiaeroobikassespinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Kuupäev: 13. April 2012, kl 14.02

Tere,

ikka 81,6 kg. Täna ei julge enam midagi lubada.

Särtsuke

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "TEEME ÄRA 2012"
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 14. April 2012, kl 06.42

Tere, minu kaal 82,4kg

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 7 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.