Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 3 / 4
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: Ida
Kuupäev: 16. February 2012, kl 16.23

Tere!

Seoses ootamatustega ei saa kahjuks nädalavahetusel näite edastada. Täna hommikune kaal oli 77,6, ehk -1 kg.

Parimat, Ida

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: Liisa024
Kuupäev: 16. February 2012, kl 17.06

Tere,

Minul on täielik masendus... eelmine nädalavahetus oli tuttava sünnipäev see nädalavahetus on jälle sünnipäev, praegu on meil veel sõbrad ka külas ja oleme käinud mitu korda väljas söömas ja olen palju head ja paremat endale lubanud. Kaaluda ei julge, aga kiloke on kindlasti juures sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: Marmel
Kuupäev: 16. February 2012, kl 18.46

Liisa024 kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tere,
>
> Minul on täielik masendus... eelmine
> nädalavahetus oli tuttava sünnipäev see
> nädalavahetus on jälle sünnipäev, praegu on
> meil veel sõbrad ka külas ja oleme käinud mitu
> korda väljas söömas ja olen palju head ja
> paremat endale lubanud. Kaaluda ei julge, aga
> kiloke on kindlasti juures sad smiley


Tere Liisa 024.
Pakun sulle välja sellise variandi, mis minu puhul päris hästi toimis.Mul oli eelmisel nädalavahetusel 2 sünnipäeval vaja käija ja kui siis esmaspäeval kaalusin oligi terve kilo juures. sõbranna soovitas, et tee toorsalatit iga päev, kuhu lisad õuna-äädikat (Umbes 1 spl. 200 g toorsalati kohta) ja täna hommikuks oli see kilo kadunud ja tundub, et rohkemgi veel...Lugesin , et õuna-äädikat olevat eriti kasulik hommikuti juua koos mee ja rosinatega, pidi olema väga hea organismi puhastab efekt.Peab õhtul suurele klaasile veele lisama 1spl.rosinaid ja mett ning hommikuni seisma jääma ja hommikul lisama 1spl õunäädikat ning ära jooma....ma ise kavatsen esmaspäevast seda katsetama hakata, loodame et toimibdrinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: Marmel
Kuupäev: 17. February 2012, kl 19.22

Hei,

Minu täna hommikune kaal on 85,2 seega -600 grammi.
Ma olen väga tänulik õunaäädikalesmiling smiley, mind see tõesti aitas

Ilusat nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: Liisa024
Kuupäev: 18. February 2012, kl 12.23

Tere,

Eile ei saanud enam internetti ja kirjutan eilse kaalu nüüd. Eilne kaal oli 69.1 kg sad smiley
Alla ma ei anna, aga väga paha tunne on sees,et see nädal ja eelmine nädal ennast käest lasin ja kohe on kaalu peal näha..

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: kasssilm
Kuupäev: 18. February 2012, kl 20.36

HEIP!!
Minu kaal eile 83,7 .smiling bouncing smiley Kena nädalavahetust kõigile meile kes oleme veel alles !! smiling smiley


KERGET JALGA hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: Marjen
Kuupäev: 19. February 2012, kl 21.34

Allesjäänud võitlejad:

13.01.2012 ............20.01 ....27.01.....03.02.....10.02.......17.02

Ida............80,4........ 79,9.....79,2......79,2.......78,6..........77,6
Marmel......90,2........ 88,8.....87,5......86,7.......85,8..........85,2
Liisa024....70,1..........69,4.....68.9.....68.5.......68,6..........69.1
Marjen........70...........68,9.....68,2.....68..........68..........67,7
kasssilm.......88.........87,1.....86........85,2........84,2..........83,7

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: Ida
Kuupäev: 24. February 2012, kl 08.48

Õnnitlused sünnipäeva puhul!

Tänane kaal näitas numbrit 77,1, ehk - 500g.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: Marmel
Kuupäev: 24. February 2012, kl 11.43

Tere!
Täna hommikune kaal on 84,2smiling bouncing smiley (-1,0)
Ilusat aastapäeva kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: Liisa024
Kuupäev: 24. February 2012, kl 12.13

Tere!

Mina olen ka tagasi raja peal, kaal oli täna 68,3 kg! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: Marjen
Kuupäev: 25. February 2012, kl 14.02

67kg smiling smiley))

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: Ida
Kuupäev: 02. March 2012, kl 09.07

Iseseisvuspäev ning laste kolmandat nädalat kestev haigus on edule põntsu pannud. Tänane kaal 77,3 ehk + 200g.

Vaatame kuidas järgmisel korral edeneb. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: Marmel
Kuupäev: 03. March 2012, kl 10.00

Tere!
Minu kaal seekord 84,0 (-200).
Loodan järgmine nädal pisut paremat tulemust.tongue sticking out smiley!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: Liisa024
Kuupäev: 03. March 2012, kl 12.33

Tere,

Ma kindlasti kirjutasin siia juba eile ja nüüd siis avastasin,et mu postitust polegi..
Mu kaal on sama, mis eelmisel nädalal 68,3 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: Marjen
Kuupäev: 05. March 2012, kl 11.52

13.01.2012 ............20.01 ....27.01.....03.02.....10.02.......17.02.......24.02.......02.03

Ida............80,4........ 79,9.....79,2......79,2.......78,6..........77,6.......77,1.......77,3
Marmel......90,2........ 88,8.....87,5......86,7.......85,8..........85,2.......84,2.......84
Liisa024....70,1..........69,4.....68.9.....68.5.......68,6..........69.1.......68,3........68,3
Marjen........70...........68,9.....68,2.....68..........68.............67,7.......67..........66,8

Ida:-3,1KG
Marmel:-6,2KG
Liisa:-1,8KG
Marjen:-3,2KG

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: Ida
Kuupäev: 08. March 2012, kl 17.24

Tere!

Homme mul kaaluda ei õnnestu, seega annan täna näidu ära. Kaal 76,8, ehk -500g.

Kõigile lahket kaalu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: Marmel
Kuupäev: 09. March 2012, kl 19.25

Tere!

Minu kaal sel korral 83,3 (- 700 g ).
Rõõmsat nädalavahetust meile!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: Marmel
Kuupäev: 11. March 2012, kl 20.18

Hei!
Ei saa aru, kas me oleme tõesti ainult kahekesi siia alles jäänud?sad smiley
No küll on kurb lugu....ma loodan, et vähemasti sina Ida võitled ikka koos minuga vapralt edasi, kevad ju läheneb nii hoogsalt ja rannahooaeg peagi käes.
Ja pealegi on mul sel aastal tulemas juubel, kus oleks vaja sugulasi pahviks lüüaspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: Ida
Kuupäev: 12. March 2012, kl 13.46

Mnjha, mina ikka võistlen, kuigi peamiselt olen nn ameerikamägedel. Nädalavahetusel käisin vanaema juures ja siiani ei ole oma sealt vähema kui +1,5kg kaalutõusuga naasnud. Seekord siis kah. Nüüd üritan reedeks päästa, mis päästa annab. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: Ida
Kuupäev: 16. March 2012, kl 13.49

Nädal läks täitsa untsu sad smiley .Kaaluks 77,9 ehk +1,1 kg. Noh, niigi palju, et päris 1.5 tõusu seekord ei olnud. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: Marmel
Kuupäev: 16. March 2012, kl 14.29

Minu kaal täna hommikul oli 83,0 (-300g).

Pingutame ikka edasi , ma nii väga tahaks juba esimeseks numbriks 7, aga raskelt on hakanud need miinused tulema, algus oli kuidagi palju kergem, aga nüüd tuleb neid raskeid hetki ikka järjest rohkem...ja trenni ka ei viitsi kogu aeg teha.Mind on vist kevadväsimussmiling bouncing smiley tabanud.

Ida, missugune sinu eesmärk on? Minu ideaal oleks 75kg, ja hea oleks kui mingeid tasakaalu nädalaid ka suudaks teha, et püsima ka jääb.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: Ida
Kuupäev: 18. March 2012, kl 21.36

Oh, esimene eesmärk on kah 75kg. Olen mõelnud, et kui see käes, siis luban endale auhinnaks midagi toredat, seekord olen mõelnud püsilakiga maniküüri peale. Aga ideaal eesmärk on 65kg. Seal ma enne laste sünnitamist olin ja hirmasti tahaks tagasi smiling smiley.

Aga edu siis meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: Marmel
Kuupäev: 21. March 2012, kl 21.33

Hei,

Kuidas nädal läinud on?

Vaatasin sinu ideaalkaalu ja mõtlesin, et ka mina olin kunagi selles kaalus ja siis ma mõtlesin, et olen ikka paks küll...praegu isegi ei unista enam sellisest kaalustspinning smiley sticking its tongue outnüüd oleksin rahul 75 kg, ideaal kaaluabi järgi oleks 73,5.
Ma suutsin oma mehele augu pähe rääkida ja ta hakkas ka kaaluabis oma kaalu jälgima, tal oleks vaja umbes 30 kg maha võtta, nii et meid jagub siia keskkonda veel pikaks ajaks ilmselt.hot smiley
Kui pikk sa oled? Millist trenni sa teed ? Mitu last sul on ja kas sa oled kodune või töötad?
Nüüd sai küll korraga palju küsimusiconfused smiley

Ilusat kevadet!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: Marmel
Kuupäev: 24. March 2012, kl 10.53

Minu kaal oli eile hommikul 82,1(-900g)
Ma olen seekordse tulemusega väga rahulthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: Ida
Kuupäev: 25. March 2012, kl 22.14

Tere, tere!

Nädalavahetuse veetsin vennal külas ning kahjuks kaalujälgimisest ei tulnud midagi välja. Reedene kaal oli 77,6 ehk - 300g.

Aga nüüd vastused sinu küsimustele. Olen 168 cm pikk. Trenni tegemisega on lood sellised kesised. Üritan kepikõndi teha ning sellest nädalast alates olen ennast registreerinud ka bodypumpi (et veidi lihastega tegeleda). Loodetavasti hakkan suve poole ikka veidi enam trenni tegema. Lihtsalt pime ja külm mind väga ei motiveeri.
Lapsi on mul kaks (3 ja 1,5a) ning hetkel olen kodune, aga suve lõpust plaanin uuesti tööle minna. Kuna mul kõik endised tööriided on väikeseks jäänud ning totaalselt amortiseerunud, siis peangi pingutama, et saada endale vanad riided selga ning ilusaid uusi asju osta. smiling smiley

Ja kuidas Sina? Millega tegeled, mis trenni teed?

Parimat, Ida

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: Marmel
Kuupäev: 27. March 2012, kl 17.42

Tere!
Ma hakkasin juba kartma, et sa oled ka loobunud, aga õnneks oled sa olemassmiling smiley
Mina olen 175 cm pikk ja sellest ka see kaalunumber 75, mis mulle kangesti meeldiks...
Trenni poole pealt on minu lemmikuks korvpall, mida ma mängin juba keskkooli lõpust peale, küll paari väikese vahega, aga nüüdseks jookseb juba 17 aastat jutti 2 korda nädalas..Palli saan ma mängida sügisest kevadeni, nii nagu lapsed koolis käivadsmiling smiley ja suvel mängime sama seltskonnaga rannas võrku ning võimalusel ujume.minu keha on sellega nii harjunud, et ma vajaksin mingit lisa, aga kuidagi ei saa joone peale. Ma tegelt ostsin ka endale käimiskepid juba eelmine aasta, aga kasutanud olen vaid paar korda....mis teha, seda ma nimetan laiskuseks. Tegelt on minu takistuseks see ka, et mu sõbrannad ei viitsi ükski liigutada ennast ja kui mõni tulebki kaasa, siis mina eelistan tempokat trenni , aga nemad jalutamist ja nii ei tulegi meil midagi välja. Lubasin endale, et kui ilm kuivemaks läheb, siis hakkan kindlasti kasvõi üks kord nädalas kepikõndi tegema kasvõi üksi.
Minul on lapsed sinuga võrreldes juba väga suured (19 ja 14), poeg lõpetab sellel aastal gümnaasiumi. Nii väikeste lastega nagu sinul on veel päris palju sahmerdamist, eks see ju võtab ka omajagu energiat, siis sa ei peagi ju palju trennitama. Loodame, et päikese energia annab meile ka jõudu ja jaksu juurde oma eesmärgi poole püüdlemiseks, kuidagi ei tahaks juba saavutatud tuulde lasta, mul on tegelikult jaanuari algusest alates maha läinud peaaegu 10 kilo ja tegelikult pole väga raske nagu olnudki. Minu komistuskiviks kipuvad olema nädalavahetusel kodus vaaritamised ja sõprade külaskäigud, ikka tuleb siis patustamisi ette, aga õnneks ma ei põe. eriti head on kaks viimast nädalat, kui mu mees otsustas ka minuga punti tulla , nii mõnus on koos asju arutada. Kuidas sinu pere asjasse suhtub, kas toetust on?

Pingutame koos edasi, päikest meile!

M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: Ida
Kuupäev: 30. March 2012, kl 12.47

Hei!

Sa oled küll sportimises siis ju väga tubli! Mina üritan ikka kord- paar nädala jooksul kepikõndi teha. Teen seda ka reeglina üksi, sest pole kellegagi koos minna. Aga ma panen endale klapid pähe ja lemmikmuusika käima ning võtan seda trenni kui võimalust kodust välja saada. smiling smiley Täna üritan ka Bodypumpi trenni minna, ootan põnevusega mis juhtuma hakkab.
Abikaasa on mul väga toetav, ta langetab ka ise kaalu ning on minust kõvasti tublim (ta on kah jaanuarist alates 9 kg kaotanud), aga tema dieet on minu jaoks liiga radikaalne. Minu takistused sujuval õhenemisel on samuti nädalavahetused ning lapsed... Ses mõttes, et neile tuleb ju ikka vähemalt kord päevas liha anda, magusat päris ära ei keela ning siis on ahvatlus ise süüa kah palju suurem.
Aga eks ma ikka püüa. smiling smiley

ahjaa, ja tänane kaal on kenasti nullis, 77,6, ei ülesse ega alla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: Marmel
Kuupäev: 30. March 2012, kl 23.30

Tere!

Huvitav, mis nädal see selline on, mina olen ka täpselt samas kaalus, seega endiselt 82,1.
Jumal tänatud, et juurde ei tulnud ja küll meil uuel nädal tuleb miinus ka.winking smiley
Ma olen kuulnud, et meestel käibki kaalulangetamine miskipärast libedamalt, kui naistel. Minu abikaasal läks selle nädalaga 1,5 kg maha, aga noh , tal pole "päevi " kaspinning smiley sticking its tongue out
Mina olen püüdnud ka oma toitumise hoida sellise, et mu laual on nii liha, kui ka magus olemas. Ma ei taha teha mingeid hullult suuri muutusi, las ta langeb aeglasemalt, aga vähemasti ei teki siis mingit vastumeelsust, ma loodan. Teine põhjus on muidugi lapsed, sest nemad on kasvavad lapsed ja peavad saama ikka korralikult süüa.
Kuidas trennis läks? Ma proovin zumba treeningut korra, aga see ei sobinud mulle, mul pole aeroobika kunagi eriti meeldinud. Kuna ma elan Elvas, siis on ka võimalused suht piiratud, pole valikuid, aga lohutan ennast sellega, et peagi on võimalus kodus õues müttama hakata, mul on päris suur aed ja tegemist küllaga. Ja suvel saab muidugi ujuda ka...
Püüame siis koos edasi, küll see kaal ikka langema ka hakkab.
Jõudu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: Ida
Kuupäev: 06. April 2012, kl 06.50

76,9 ehk - 700g

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell "Kevadeks siledaks ja saledaks"
Saatis: Marmel
Kuupäev: 06. April 2012, kl 10.58

Minu kaal 81,7 (-0,4)
Sa oled sel nädalal väga tubli olnudsmiling smiley
Mõnusat munade värvimist ja rõõmsaid pühi kõigile!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 3 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.