Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 5 / 13
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: anny22
Kuupäev: 02. February 2012, kl 20.45

Ohh, mõni siin ajab oma jutuga kadedaks kohe.. sad smiley Mul ka suuremad lapsed 16 ja 19, kuid noorem veel 5 ja vajab siiski järelvalvet. Trennitegemise teeb raskeks see, et meesterahvas kuigi suur spordisõber pole, kuigi peale sõjaväge käis igal õhtul jooksmas, kuid nüüd elu mugav, naine olemas ja pole seega vaja enam eriliselt pingutada. Ja milleks siis naiselgi vaja end väljas kõigile näitamas ja esitlemas käia.. Kahju, et enese keha hooletusse jätmine nii suure kibestumuse taha kaob, et teistelgi seda teha ei lasta... sad smiley ( a la: "kelle jaoks sa end treenid, dieeditad ja silud, mulle käid niisamagi hea!" ) Püüan siiski iseendale iga võimalikku hetke "varastada", kuna olen eluaeg armastanud ja harjunud sporti tegema ja ametki selline, mis eeldab pidevas liikumises olemist. Kurb on endast, et tihtipeale peab selleks lausa valetama ja mõnd asja varjamagi, justkui oleks tegu truudusetusega.. Kui räägin asjadest nii nagu nad on ja et soovin tegeleda spordiga ja vahel käia võistlemas, siis lõppeb see meil suure tüliga (enamasti). sad smiley
Ootan siiski pikisilmi homset, loodan, et ei pea seekord pettuma! Edu teilegi!
Anny

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 03. February 2012, kl 08.32

Tere hommikust kõigile!
Minu tänane kaal on 65,7..
Ausalt öeldes Oli mul suht keeruline nädal.. Olin valmis loobuma, sest isud said võitu ning vahepeal kaalusin 67,7 kilo.. Teisipäeval võtsin ennast käsile.. Pidasin paaripäevase paastu ning liigutasin ennast ohtralt ja näed saingi nendest kilodest lahti..

Edu meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Sirelike
Kuupäev: 03. February 2012, kl 08.36

Tere-Tere!!!
Nonii olen siis täna esimene julge või?
Kahjuks pole sel nädlal kiita midagi, käisin eelmisel nädalavahetusel Venemaal, sealt sai ühte teist head kaasa toodud ja olin iseloomutu heale paremale järgi andmiseks. Kui jõusin läbi külma ilma koju, siis ikka lubasin endale head ja paremat.
Trenniga polnud ka kiita, joogasse ei jõudnud ja kõndima sain ka vaid ühel päeval.
Kaal siis sel nädalal plussis 600 grammiga, hommikul näitas kaal 66,4 kg sad smiley
Pean enda jälle käsile võtma, selle motivaatoriks ongi meie duell. Nii tore lugeda ja teada anda headest tulemustest.
Edu kõigile läbi käreda pakase!!!!
Sirelike

P.S ja väga lahe on lugeda toredaid pikki kirju ja nippe duellikaaslastelt, aitäh mõnusate kirjade eest.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Sirelike
Kuupäev: 03. February 2012, kl 08.38

Tubli oled!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: änn
Kuupäev: 03. February 2012, kl 08.53

Tänane kaal 62,7, ehk siis -900g, tasa sõuan, kaugele jõuan grinning smiley
Olen siin pidanud vastu juba 32 päeva jutti - pow-wow-wooo.. Selle üle on mul väga hea meel ja kõik on läinud suures plaanis suurepäraselt (kui mõni väike libastumine välja arvata). 2,1 kg on ikkagi maas kuu ajaga ja ma ei nurise confused smiley Küll aga mõtlen, et peaks veidi tugevama distsipliini ja reeglid endale looma, et mitte enam libastuda, kuna vastasel korral pean terve igaviku siin toite üles märkima, kuid see ei ole kindlasti minu eesmärk. On väga palju muid tegevusi ja hobisid, millele oma aega pühendada, ja ma ei tahaks veeta siin foorumis nii suurt osa oma päevast mitmeid aastaid järjest (hetkel ei saa aga midagi parata, sest millegipärast tahan koguaeg siin käia ja teiste lugusid lugeda ja pidevalt siis selle kaaluteema ümber arutleda ja mõelda smiling smiley smiling smiley) Seega võtangi tänasest seda kui limiteeritud projekti ja kuna kaaluabi kasutamisõigus lõpeb aprilli lõpus, siis selleks ajaks võiksin ka soovitud tulemusteni jõuda smiling smiley Ma ei tea, kas teil on viitsimist minu pikki tekste siin lugeda, kuid panen siiski kirja oma eesmärgid - vähemasti siis enda jaoks smiling smiley
Seega uued eesmärgid järgmised:
1) kuni uue kaalu algusnumbrini langetan kaalu peamiselt söömist kontrollides
2) uue kaalu algusnumbri tekkimisel lisan spordiklubi treeningud (peamiselt aeroobse
rasvapõletuse, max 1x nädalas lihastreening)
3) peale mõõtude vähenemist ja keha rasvaprotsendi korda saamist hakkan vormima lihaseid
(suurendan lihastreeningute arvu).
Eelneva saavutamiseks tuleb lisada alates tänasest järgmised tegevused:
- juua igapäevaselt min 8kl vett
- püüda tarbida päeva kcal ära enne kella 19:00i
- igahommikune keha kuivharjamine + kreemitamine

Loodan, et kuna nüüd välja soristasin oma eesmärgid, siis motiveerib see mind ka seda plaani jälgima grinning smiley Ja toidulaud on mul oi kui tervislikuks muutunud - see on juba võit omaette grinning smiley

Teile kõigile hästi palju edu kaalu langetamisel ja pea püsti ka juhul, kui iga nädal miinust ei tule! Positiivsus on see, mis viib edasi ja sunnib ka kilod kaduma! GO!Go!Go!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: aville
Kuupäev: 03. February 2012, kl 09.16

Tere teile kõigile. Minu tänane kaalunumber oli siis 58,4 seega nädalaga -2.5. ma ei valeta teile arvasin isegi et kaalul on äkki patareid läbi kuigi vahetasin neid alles aasta alguses. surusin hommikul lapsed ka kaalule, et saada tõestust kas asi on äkki patareides aga ei kõik oli ok. nii, et siis minul kuidagi meeletult suur miinus see nädal. ütlen ausalt, et pole ennast näljutanud kõht on saadud korralikult täis söödud ja isegi viiel päeval endale magustoitu lubatud, neist kahel õhtul veel natuke sokolaadi.Ehk on asi selles, et see nädal oli tööd kõvasti kuna eelmine nädal olin haige siis see nädal pidin topelt kiiremini ennast töö juures liigutama ja kuna töötan kondiitrina ja töö on päevläbi püsti jalgade peal siis panengi selle suure miinuse languse just selle arvele. Trenni ma ei tee ja koeraga see nädal väljas jalutanud väga lühikest aega, sest sellise külmaga ei kannata seda ei mina ega mu koer smiling smiley .Anny22 sinust on mul tõsiselt kahju, sellised asjad nagu sport ja endaga tegelemine ei tohiks küll üheski peres selliseid suuri tülisid tekitada.....mul on tõesti kahju, et selliste asjade jaoks oled sunnitud otsima hädavalesid jne. mina sedasi ei suudaks, õnneks minu mees on just selline kes tunneb headmeelt selleüle kui ma ennast liigutan ja tgelen endaga. tema lahedad sõnad mis mulle endale hästi meeldivad on järgmised, peaasi, et sa kurjaks ei muutu smiling smileysest tihti tühi kõht ja dieedid on mind kurjaks teinud smiling smileysmiling smiley aga siin olles ma pole tundnud mitte midagi veel sellist ebameeldivat, mis mind kurjaks teeks. pean silmas just tühja kõhtu või soovi midagi süüa aga ei saa smiling smileysmiling smileysmiling smiley. Soovin teile ilusat nädalavahetust ja hoidke ennast soojas, sest lubab alles õiget külma nädalavahetuseks .

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Inksuk
Kuupäev: 03. February 2012, kl 09.54

Minu kaal seisab ilusasti paigal kuigi enesetunne on kerge. Kaal siis 79,0.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Hope
Kuupäev: 03. February 2012, kl 10.54

Minu kaal on 64,6. Haigete lastega kodusistumine ajab lihtsalt sööma smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: birxike
Kuupäev: 03. February 2012, kl 11.45

Mina olen sellel nädalal omadega plussis, kaal 71,7 kg , tagasi tuli +800 g. Aga samas seadsin endale aasta alguses eesmärgi olla iga kuu alguses teatud kaalunumbriga ja selle eesmärgi ma täitsin, nii et ega asi nii hull polegi. Eks see külm teeb ka oma töö, mitte pole suutnud sellel nädalal vett juua. Üritasin asendada rohelise teega, aga seda ei saa ka igal hetkel juua. Aga jõudu kõigile ja hoidke end külmetamast smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Zant
Kuupäev: 03. February 2012, kl 12.10

Niisiis - ei mingit miinust - kaal 80,8smiling smiley Aga olen rahul, kuna teisipäeval oli kaal 81,8smiling smileysmiling smileysmiling smiley Ma muutsin oma kaloraazi ja eks keha hoiab kõigest kinni. Eks lasen aga edasi, küll see miinus ka tuleb. Vähemalt on söömisorgiad kontrolli all. Eile küll natuke libastusin, aga lubasin endale ainult pähkli-rosina segu, see vähemalt tervisliksmiling smiley
Anny22 -kurb kuulda, et pead trennis käima salaja. Tegelikult on jube tähtis, et su kaaslane oleks samuti sportlik, see innustab. Mul praeguse mehega vedanud(eelmine oli rohkem diivaniehesmiling smiley, meil ühine hobi ka - nii et vähemalt 1x nädalas käime koos trennis ja muidugi võistleme omavahelsmiling smiley st et paneme vahele kas pannkoogid, rämpstoidu,või mida iganes - ja tavaliselt ta võidab, mis polegi nii kahju, kuna ega ma neist asjadest hooligismiling smiley Aga trenni teeb huvitamaks ja vahel ikka ma võidan kasmiling smiley Kaalume me samuti igal hommikul, seega on mõlemal ülevaade teise seisustsmiling smiley Ja siis hea nokkida, kui teisel mõnisada grammi juures on. Siis läheb raskeks, kui ta end käsile võtab, ehk siis natuke söömist korrigeerib - siis läheb tal kolinal kaal alla, mina aga pean hullult jälgima, et veidike kaalu alla saadasmiling smiley Ja võistlemas käime ka koos ja siis samuti paneme midagi vahele, seega meil pidev võistlus omavahelsmiling smiley Sa anny22 ürita kuidagi oma mees välja saada, midagi koos tegema - kasvõi bowling, piljard - mis siis kui ise ei oska, ma ka näiteks piljardit ei oska, aga ikka käime vahel mängimas - las mees saab särada ja näidata, milles ta osav on - ja kiita tuleb kasmiling smiley Ta sul ju jooksmas käis, seega päris spordivõhik ju pole. Meelita ta välja ja küll näed, kui rahul ta pärast on. Ja kindlasti leebem sinu sporditegemise vastu. Sellised mõtted mulsmiling smiley
Aga mis siin veel - jaanini on veel aega küll, langetame aga kaalu mõnusalt!
Edu ja päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: yxtydruk
Kuupäev: 03. February 2012, kl 16.34

Tere.

Ei saanud kohe hommikul arvuti ligi. Minu tänane nr on 85,4.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: darkness
Kuupäev: 03. February 2012, kl 21.19

Tere. Minu tänane tulemus 65,2kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 03. February 2012, kl 22.52

Tervist!
Nagu lubatud, seekord siis miinusnädalhot smiley Kaal 78,1kg... Oi kuidas tahaks juba kahte seitset kõrvuti näha..smiling smiley

DB

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 04. February 2012, kl 00.40

Minu miinus on vist ka korralik - 78,8 kg ja seda kaalutuna keskpäeval, sest hommikul unustasin. Võimalik, et tegelik miinud oleks veel korralikum. Hoolimata külmast olen igal õhtul ikka 40 minti koeraga tempos kõndinud ja muidugi kinnipidamine kaloraažist on andnudki sobiva tulemuse.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: anny22
Kuupäev: 04. February 2012, kl 14.37

mina olin eile hommikul 66,5, erilisi muutusi pole.. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 04. February 2012, kl 15.58

DonnaBella kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tervist!
> Nagu lubatud, seekord siis miinusnädalhot smiley Kaal
> 78,1kg... Oi kuidas tahaks juba kahte seitset
> kõrvuti näha..smiling smiley
>
> DB


Mul õnnestus 7 ette saada ( nädalaga -1,6 kg ) ja kohe nii hästi, et äkki on mul järgmine nädal juba kaks 7 kõrvuti. Väga hea tunne on ja see on kõva motivaator ja mõnus on ka see, et pere toetab ja ei naera, kui ma igat ampsu kaalun spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Loona
Kuupäev: 04. February 2012, kl 19.40

Tere!
Laiskus ja kangekaelsus koos ja kaalulangust pole. Rõõm on lugeda teie tublidest tegudest ja püüan ka edaspidi taas tempo üles saada.
Rõõmsat vastupidamist külmas ilmas ja ilusat kaalulangust järgmiseks nädalaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Madam
Kuupäev: 04. February 2012, kl 20.23

Hei-hei!
Minu reedene kaal oli 71,8 kg, seega näitas tõususad smiley. Kõik on muidugi mu enda süü, ebatervislik söömine ja vähene liikumine; tööl on ka hullult tegemist, siis mul kohe söögiisu tõuseb ja eriti magusaisu.
Lisasin kõik seniantud selle nädala andmed tabelisse, veel on puudu Egle26, rõõmurull, Siuts (2.nädal), kadri9188, kiidukukk ja katzi. Kustutasin meie tabelist kakuke36, halliste, kuna nad ei ole endast enam märku andnud. Sel nädalal oli kõige suurem kaalulangetaja aville, erakordselt tubli ja kokkuvõttes võtsid sa ka juhtiva positsiooni (kaalu vähendamise suhe algkaalu)! Kuid viimasel külmal nädalal olid ikka väga tublid ka Haldjaprintsess, darkness, no ja kõik teised ka, kes miinuses ja oma sihile lähenemas! Änn, vaata et siis oma lubadusi meeles peadcool smileySiin on meie 4.nädala tabel Rõõmsat nädalavahetust ja vastupidavust veebruarikülmas!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 05. February 2012, kl 09.40

Tere
Minu kaal +100g 89,7kg aga olen väga rahul.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: katzi
Kuupäev: 05. February 2012, kl 12.47

hei, minu kaal 73,1 kg reedese hommikuse kaalumisegasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Egle26
Kuupäev: 05. February 2012, kl 20.05

Minu kaal siis oli reede hommikul 71,5kg juhuuuuusmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: aville
Kuupäev: 10. February 2012, kl 05.36

Tere teile kõigile. Minu tänane kaal oli siis 57.9 seega -0.5. Asi seegi, ütlen ausalt, et toitumise suhtes olen olnud korralik isegi piinlikult korralik aga endaga tegelemiseks see nädal aega pole saanud. Ise olen selle väikse miinusegagi rahul smiling smileysmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 10. February 2012, kl 07.20

Hommikust!

Minu kaal pole langenud ega tõusnud... Kaal on 65,7...

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Hope
Kuupäev: 10. February 2012, kl 08.16

Tere! Olin see nädal päris tubli, kordagi ei ületanud pävast normi. Minu kaal on 63,6, ehk siis -1 kg. Jõudu ja jaksu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Inksuk
Kuupäev: 10. February 2012, kl 08.47

See nädal eriliste muutusteta -100grammi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Zant
Kuupäev: 10. February 2012, kl 08.51

Hommik.
Tänane kaal 82,1, ei midagi ilusat, aga testin veel nädala. Siis peaks organism harjuma, aga kui ka siis ei tule kaalulangust, lähen miinimumi peale tagasi ehk siis järelikult peangi toituma minimaalselt, et natukegi kaalu alla saada angry smiley
Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Loona
Kuupäev: 10. February 2012, kl 09.23

Tere!
Kui kaal ei valetanud, siis 88,45. Nii, et ehk olen surnud punktist üle.
Rõõmu !

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 10. February 2012, kl 09.52

Käisin vahepeal nädal aega puhkusel - kuigi suusareis peaks sportlik olema, siis olen hoopis juurde võtnud. Tänahommikune kaal 67,5 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Sirelike
Kuupäev: 10. February 2012, kl 10.16

Tere!!!
Ka mina olen juba teist nädalat väga iseloomutu ja selgrootu oma kaalu suhtes, külmaga ei taha kuidagi vett juua ja liikumas käia, luban ikka endale üht-teist head. Õnneks pole ka juurde tulnud, tänane kaal oli 66,3, ha-ha-ha 100 grammi langust. No püüan ka jälle tubliks hakata smiling smiley
Seniks edu kõigile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: änn
Kuupäev: 10. February 2012, kl 16.11

Tere kaasvõitlejad,
minu kaal 62,4, seega vaid -300g. Viimased päevad on olnud pööraselt kiire, töötan hommikul kella 8st õhtul kella 23.00ni, söögiisu on minimaalne ja eriti midagi alla ei lähe arvatavasti tänu pingele, millega mu laisk keha veel harjuda pole jõudnud. Loodan, et kaal ikka langeb tasapisi edasi. Vett kaanin tublisti, küll aga on toitude kaalumise jms. raskusi, kuid pigem ei söö ma lubatud kaloreid täis grinning smiley Teie olge tublid ja kui rohkem aega saan, siis kirjutan ka pikemalt oma teekonnast ideaalsesse vormi. Ja toetage ikka üksteist ja vürtsitage foorumit oma tegemiste-toimetustega, mina liitun pikemate postitustega taas ca kahe nädala pärast!
Pikk pai kõikidele langetajatele, jõudu-jaksu neile, kel sel nädalal väike + grinning smiley saba rõngasse ja EDASI!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 5 / 13


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.