Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...345678910111213Järgmine
Asukoht: 8 / 13
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: yxtydruk
Kuupäev: 02. March 2012, kl 12.44

Tänane kaal 86,5 sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: aville
Kuupäev: 02. March 2012, kl 14.33

tere, olen see nädal suutnud säilitada oma kaalu ilusti.seega minukaal 56,6

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: birxike
Kuupäev: 02. March 2012, kl 14.33

Minu täna hommikune kaal 69,6. -200 g ka midagi, eriti arvestades seda, et ma olen olnud põskkoopapõletikuga kodus ja ennast eriti liigutada ei saa ega taha ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: anny22
Kuupäev: 02. March 2012, kl 20.26

Õhtust teilegi!
minul see nädal muutusteta, st endiselt 66,6 kg, aga teie olete tublid! eriti need, kes miinuses winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 02. March 2012, kl 21.48

Õhtust!

Minu kaal 78,8kg. Ei julge ära sõnuda, aga tundub, et hakkan ree peale tagasi saamasmiling bouncing smiley

DB

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Madam
Kuupäev: 03. March 2012, kl 14.47

Ilusat laupäeva!
Minu eilne oli 71,4 (-0,3), seega praktiliselt seisab paigal!No ma ei suuda praegusel perioodil endaga ja oma kaalulangetusega piisavalt tegeleda! Tööl on pingeline aeg, lisaks igapäevased kodused probleemid, lausa füüsiliselt tajun et pole seda õiget tunnet kaalulangetuseks. Püüan siis vähemalt hoida, kuniks pinge ja stress möödub. Nädalavahetusel püüan lõõgastuda ja pisut ka endaga tegelda, veel saab ka suusatada! Kuid teile kõike kaunist ja loodan täna õhtuks kogu seltskonna reedesed kaalud siia saada!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Egle26
Kuupäev: 03. March 2012, kl 15.48

Mina olen väga rahul,väga suurt vaeva see kaalu langetamine ei nõuagrinning smiley Mõnus!tunnen ennast väga hästigrinning smiley Minu kaal näitas 68kg.Mis tundub kuidagi liiga vähe.eks siis järgmine reede ole näha kas kaal valetas või mittetongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Loona
Kuupäev: 03. March 2012, kl 21.00

Tere.
Kaal 88,5kg. Tõbi on kallale hiilinud, püüan vaikselt toimetada.
Rõõmu kõigile kaaslastele!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Sirelike
Kuupäev: 04. March 2012, kl 18.11

Tere ka minu poolt!!!
Mul on praegu eriti hullud ajad, avatud ülikool tihendatud programmiga s.t kaks nädalalõppu järjest ülikoolis ja nädala sees tööl, seega kolm nädalat ilma puhkepäevata.
Seetõttu on ka toitumine mõnevõrra paigast ära läinud, pigem söön kui saan.
Kaal näitas ka kohutavaid numbreid 66,6 eye popping smiley, seega vast kõige suurema plussiga sel nädalal.
No pean enda käsile võtma, muidu ei jõua kunagi eesmärgini.
Edu kõigile ja nii tore on lugeda teie tublidest saavutustest. Püüan ka jälle joone peale saada.
Seniks mõnusat päikest!!!
Sirelike

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Madam
Kuupäev: 04. March 2012, kl 20.03

Meie 8.nädala tabel Puudu: rõõmurull, Haldjaprintsess, änn, darkness, Hope, Inksuk-viimased kaks on kadunud juba paar nädalat, hei - andke endast märku! Kokku nädala kaalulangus on meil täpselt sama, mis eelmisel nädalal (-4,1). Nädala üllataja on kindlasti Egle26 (-3,0)! Kokkuvõttes meie tublim endiselt girlygirl (muutsin ka Sinu soovkaalu), kuid oma roosa unelmkaaluni püüame ikka edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: darkness
Kuupäev: 04. March 2012, kl 21.18

Tre! Mina pean meie tublit tabelit taaskord alt vedama oma hiiglasliku plussiga...... niisiis see reede oli kaal 66kg... Kogu oma teadliku elu olen ma kaalu "jälginud" .... seda kuidas see kerkibsmiling smiley Eile sai selgeks et minu kaalujälgimine sai sellest alguse kui olin 6.aastane ja isa ytles et tõmmaku ma kõht sisseconfused smiley Täitsa masenduses olen ...... muust ei suudagi enam mõelda kui oma pekkidest ja iseloomu puudumisestsad smiley....

No ma ikka tahan suuta........iseasi kas suudan..... jaanipäev uksetaga aga mina ikka nagu jõehobusmiling smiley Ehk järgmiseks jaaniks saan jalad allagrinning smiley

Edukat uut nädalat meile..smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 04. March 2012, kl 23.34

Madam - minul siis miinust 500g! Täitsa tubli ju! Eks vastik kõhuviirus andis siia oma panuse eye rolling smiley, kuid pärast tõbe vajas keha just kaht kondenspiimasaiakest spinning smiley sticking its tongue out
Aga järgmine NV ma kaalu ei edasta, olen päikese all puhkamas, nii et kohtume 2 nädala pärast 16.03! cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: aville
Kuupäev: 09. March 2012, kl 05.26

minu tänane kaal 56.7. väike pluss aga pole hullu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 09. March 2012, kl 06.50

Tere hommikust kõigile.
Seekord on minul pluss nädal, aga pole hullu, sest trenni üritan teha kaks korda päevas ja lohutan ennast sellega, et need võivad olla lihased, aga kaal on 63 kg..
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 09. March 2012, kl 08.54

Minul ka pluss. Kaal täna 67,0. Aga olen samuti optimistlik.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Zant
Kuupäev: 09. March 2012, kl 09.50

Hommik.
80,8 minu tänane kaal, -300 gsmiling smiley
Päikest kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: yxtydruk
Kuupäev: 09. March 2012, kl 11.26

tänane kaal 85,8 smiling smiley tundub, et olen tagasi ree peale saanud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 09. March 2012, kl 11.39

Tervist!

Nonii, jõudsin ära oodata!hot smiley Kaal 77,9kghot smiley

DB

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: birxike
Kuupäev: 09. March 2012, kl 11.54

Tere!

Minu tänane kaal 68,5 grinning smiley ehk -1,1 kilo. Eriti õnnelikuks tegi mind eile fakt, et mahtusin nr. 29 teksadesse.

Jõudu kõigile...

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: anny22
Kuupäev: 09. March 2012, kl 15.03

sau, mina olin täna 66,5 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: darkness
Kuupäev: 09. March 2012, kl 21.22

mina täna 65,4kg............ suutsin nädal aega tubli olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Sirelike
Kuupäev: 09. March 2012, kl 21.44

Tere!!
Ka minul läks see nädal juba paremini, täna hommikul näitas kaal siis 65,5. -1,1 kg pole paha, aga no kui arvestada minu eelmise nädala plussi, siis pole ikka veel siin oldud duelli parimasse vormi tagasi jõudnud, aga püüan mitte libastuda ja ikka edukat edasi panna.
Tore on lugeda, et väike pluss ei vii kedagi veel rivist välja, oleme ju ikkagi inimesed on väikeste tempude ja pahedega.
Mulle vist juba tundub, et õhus on kevadet, loodame, et see lumi ka ruttu ära kaob ja saab hakata rohkem väljas liikuma.
Edu kõigile!!!
Sirelike

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Hope
Kuupäev: 09. March 2012, kl 22.17

Tere! Vabandan, et kadunud olin. Kaal on püsinud 3 nädalat sama, täna hommikune kaal oli 63,6. Kahjuks ei saa pikalt kirjutada, kuid loodan, et mind duellist välja ei visata. Olen Eestist eemal kuni 25. Märts ning kahjuks ei saa ka 2 järgmist reedet kaalust teatada. Ka pole mul võimalik täita toidupäevikut, nii et suur katsumus, et kaal ei tõuseks. Õnneks jaanipäevani veel on aega ning kui tagasi tulen, luban jätkata uue hooga! Kõigile jøudu ning olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Madam
Kuupäev: 10. March 2012, kl 10.22

Tere! Minu reedene kaal 71,2 (-0,2), seega pigem ikka hoian kui langetan. Kuid nagu siin teisedki,ei heitu ma sellest ja hoiame optimismi! Kevadet on tõesti juba tunda ja see teeb rõõmu! Kevadise taastumise huvides sõin paar päeva vees idandatud herneid, pidavat väge täis olema, lihtne teha! Kas keegi on ise kasvatanud mingeid võrseid ja söögiks tarbinud?
Selle nädala tabeli panen üles hiljem, kuna kõik ei ole veel oma reedest kaalu andnud. Hope, tore et endast märku andsid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: katzi
Kuupäev: 10. March 2012, kl 21.07

74,1 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Madam
Kuupäev: 11. March 2012, kl 19.42

Siin on meie 9.nädala tabel. Puudu: Egle26, Loona, rõõmurull, änn, Inksuk. Selle duelli möödunud nädala kõige tublimad olid birxike ja Sirelike (mõlemal -1,1), kõik ülejäänud olid lihtsalt tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: änn
Kuupäev: 12. March 2012, kl 08.53

Tere,

minul 64,1 tänane kaal. Kaks nädalat väga kiire olnud ja ei ole jõudnud siia keskkonda ega ka toitumist jälgida. Võtan end siis juba maeitemitmendat korda käsile grinning smiley
Jõudu kõikidele ja kevadet südamesse!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Loona
Kuupäev: 13. March 2012, kl 13.50

Tere!
Olen tõbine. Kaal kõigub üles alla. Säilitan endise numbri. Olemine on nii niru, et ei kannata isegi püsti olla.
Rõõmu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Zant
Kuupäev: 16. March 2012, kl 08.35

Hommik.
Tänane kaal 80,5 - ehk siis olen duelli algkaalus tagasi - lõpuks ometi. Nüüd siis vaja hakata kaalu langetama, mitte enam tõstmasmiling smiley
Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 16. March 2012, kl 09.10

Minu tänane kaal 66 smiling smiley Lõpuks hakkan ka siis langetama. Kevad toob uut energiat (kahjuks täna ilma päikeseta).

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...345678910111213Järgmine
Asukoht: 8 / 13


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.