Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 1234567Järgmine
Asukoht: 1 / 7
DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: Kätlin
Kuupäev: 16. January 2012, kl 09.13

Uus teema. Hakkame siis hooga pihta. Soovin kõigile edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: joanneä
Kuupäev: 16. January 2012, kl 09.54

Tere ilusat hommikut!

Mina olen valmis, kui välja arvata, et köögikaal lakkas täna minuga koostööd tegemast, aga kes siis laseb end sellisel väikesel asjal segada the finger smiley

Tähelepanu,valmis olla, START!!!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: Kätlin
Kuupäev: 16. January 2012, kl 10.04

Kirjutan enda tutvustamiseks ka veidi. Alustan algusestgrinning smiley. Praegu olen 25, aga kooliajal ja pärast seda kaalusin stabiilselt 59-65 umbes maksimaalselt. Millalgi hakkas kaal tasapisi tõusma ja millalgi 3 aastat tagasi äkki olin märkamatult 80kg. Endal kodus kaalu polnud, seega ei teadnudki, et asi nii hulluks läinud on. Hakkkasin trenni tegema ja sain kaalu umbes poole aastaga umbes 68-le. Siis jäin rasedakssmiling smiley. Raseduse lõpus kaalusin 90. Sünnitamisega ja sellele järgnenud paari nädalaga läks 10kg. Jäi jälle 80 kopikatega ja see enam ei langenud. Ei langenud ka siis kui trenni tegin. Muidugi söömist ma ei piiranud, sest imetasin. Imetamise lõpetasin septembri alguses 2011 ja hakkasin ka söömist piirama ja trenni tegema. Kaal hakkas langema ja kõige väiksem nr, mis ma viimasel ajal näinud olen, on 72,9. See oli novembri lõpus, siis tuli jälle kaaluseisak. Kaalu siiski palju veel, aga vähemalt lähevad riided selga juba. Laps sai hiljuti aastaseks. Teen kodust veel tööd ka, nii et trenni saan teha pmst uneajast. Tänane öö on ka suhteliselt magamata, laps ärkas palju. Jõud on suht raugenud ja hetkel on uni, aga üritan tööd teha. Õhtul on plaan minna jõusaali ringtrenni. Kirjutage teised ka, kuidas olete jõudnud hetkekaaluni. Marikarus, kui vana su tita on?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: Kätlin
Kuupäev: 16. January 2012, kl 13.35

Nii vaikne. Kuulge, kuidagi saab google docsides ka teha tabeli, vist isegi nii, et kõik sisestavad sinna ise oma kaalud. Aga ma pole täpselt kursis kuidas. Ühel duellil on selline: [foorum.kaaluabi.ee]. Äkki keegi teab täpsemalt?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Kuupäev: 16. January 2012, kl 13.53

Ja ongi meie duell alanud,nüüd tuleb siis korralikuks toitujaks hakata winking smiley Mul selle vee joomisega on raskusi, ei tea kuidas päeva jooksul see 8 klaasi täis saan?
Google docsidest ei tea mina midagi, kui keegi täpsemalt juhendab küllap siis õpin ära smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: joanneä
Kuupäev: 16. January 2012, kl 14.07

Nii, ma siis ka natukene endast. Olen 34 aastane, 2lapse ema, suurem on 13 aastane ja pisem 1,7aastane. Mõlema lapsega olen kaasa saanud 10 lisakilo, mis pärast esimese lapse sündi ei seganud mind eriti, aga pärast pisipoega kui kaal näitas 89 kg, ei tundnud ma ennast enam eriti hästi. Seega eelmine aasta umbes samal ajal liitusin ma siinse keskkonnaga ja sain kaaluks 79, millega olin rahul. Kuid nüüd, sügisel ja muidugi Jõulude ajal, suutsin ma need kilod pea aegu tagasi süüa sad smiley Kuna ma olin juba oma riided väiksemate vastu välja vahetanud ja ei plaani endale suuremaid uuesti soetama hakata, ei jää mul muud üle kui end jälle kätte võtta smiling smiley Üksi ma seda ei suuda, selles olen ma juba kindel ja eelmine kord aitas mind see duellitamine ikka päris kõvasti, seega olen ma jälle siin smiling smiley ning seekord tahaks siis juba natukene rohkem saavutada. Kuna ma olen suht pikk ja suure kondiga, siis kõrvalvaatajatele ei hakka mu kaalumäng nii väga silma, just nendele kellega igapäevaselt koos, aga õnneks on riided need, mis annavad märku,et tüdruk, aeg on tegutseda angry smiley

MariKarus mul sama probleem selle vee joomisega, aga ma üritan pudeli või siis klaasi kogu aeg läheduses hoida, siis ka rüüpan ja suudav vee ära juua the finger smiley

Selle tabeliga sama jutt, ei tea midagi, aga kui vaja õpin ära smiling smiley

Päikest smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: Mari20
Kuupäev: 16. January 2012, kl 14.15

Mul on ka vee joomisega raskusi. Aga hea motivatsioon on juba see, et eilse hommiku seisuga olen juba pool kilo kergem, eks alguses lähebki kaal vee arvelt, aga mul hea meel sellegi üle. Eile püsisin ilusti oma kalorites ja kõik oli tip-top, süsivesikuid ja rasva sai muidugi vähem söödud, aga tegelikkuses ongi ju kaalujälgimisel valgurikas toit parem, aga mitte ka üleliia süüa valku. A see hoiab ju kõhu kauem täis.

Ise olen 21a. Kaaluga sattusin pahuksisse peale esimene lapse sündi, kui olin rasedusega 25kg juurde võtnud(st kaalusin sünnitama minnes ca 95kg) Peale seda tuli muidugi sünnitusjärgne depressioon ja kaal langes iseenesest. Kui esimene laps oli 1,5-aastane jäin ootama 2. tüdrukut. Seekord suutsin 100kg-ni venitada oma suure kaalu(165cm juures, mõtelge!).. Siis aga depressiooni ei tulnud, aga imetamisega kadus kaal siiski hästi. 11kuud imetasin ja sain 79kg peale ennast, trenni ei teinud ja söömist väga ei jälginud. Siis kohe peale imetamist alustasin kkaalu langetamist ja sain aasta tagasi oktoobi algusest kuni jõuludeni kaalunumbrini 67 moody smiley .. ma olin nii ilus smiling smiley Aga siis lasin ennast jälle käest ja kilod tulid tasapisi tagasi, septembrini olin veel 72kg, nüüd on aga elu ja kooli ja stressiga kooskõlas tulnud juurde ülejäänud 4kg. Nii ma siin siis olen. Plikad on 4a ja 2a tänaseks, käivad lasteaias, mina koolis, mees tööl. Nii see elu on, aga nüüd olen suutnud kodu toitumisharjumusi muuta, õnneks saab mees hästi minust aru ja lapsed söövad ka õuna hea meelega, kui ma neile kommi pole ostnud, aga ega kommi ei keela ka neile. Enesetunne on hea ja suudan ennast hoida magusa eest, vähemalt praegu veel!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: Kätlin
Kuupäev: 16. January 2012, kl 14.24

Vee joomisega mul probleeme pole. Lasin hommikul 1,5 liitrise pudeli täis ja hoian seda siis enda läheduses ja koguaeg rüüpan. Praeguseks on pool otsas. Klaase ma ei jõuaks kokku lugeda ja ei viitsi ka koguaeg käia klaasi täitmas. Siis pigem vb jooks vähem, sest ei ole koguaeg vett kõrval. Ok, ma nüüd trenni tegema. Laps läks magama. Loodetavasti ei ärka selle peale ülesgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: siuts
Kuupäev: 16. January 2012, kl 15.17

Tere, mina olen 35a, kahe lapse ema, tütar 8a käib II klassis ja poeg 3a lasteaias. Tundub, et kilod tulevad laiskusest ja mugavusest. Töö juures pakutakse kolm korda sooja toitu: kuidas sa ütled ei. Maa kohas, alevikus sportimisvõimalused veel eelneval aastal puudusid (nüüd juba olemas). JA kodus ka rahmeldamise jaoks aega polnud, Üks kodutöö ajab teist taga ja peale tööd ei jaksa. Kuid nüüd teiega olles ja suve oodates peab end käsile võtma. Meil nüüd pakutakse aeroobikat ja zumbat kord nädalas, vabadel päevadel jalutaks, siis loodan, et kilod hakkavd sulama. Tõesti, kes teeks parima tabeli, ütlen ausalt, ega see nüüd hea ei olnud....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: pirle
Kuupäev: 16. January 2012, kl 15.35

Mina olen 4 lapse ema. Kõige noorem on 3 aastane,tema kandmisel lisandus 20 üleliigset kilo. Peale 2 a 3 k imetamist kaalusin 75 kg. Iialgi polnud nii raske olnud ja iseendale ma sellisena ei meeldinud ,hakkasin kuni 10 km pikkuseid kiirkõnde tegema.Tasapisi läksin jooksule üle. Eelmisel aastal oli 4 x jooksupause erinevatel põhjustel. Iga pausil tuli tagasi 1,5 -3 kg. Viimane 3 nädalane paus algas enne jõule ja siis kaalusin 63,3 kg (selle nr. peale jõudsin eelmisel aastal 3 x). Nüüd olen trenni teinud 1,5 nädalat. Söömist ma piirata ei oska. Hetkel kaal natuke tõuseb,uue algusega on see alati nii olnud.
Vee joomisega probleeme pole.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: Kätlin
Kuupäev: 16. January 2012, kl 15.48

Raporteerin trennist. Sõitsin 30min crosstraineril ja hulatasin 20min hulahoobiga. Õhtul veel trenni.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: Mari20
Kuupäev: 16. January 2012, kl 19.40

Küsiks: Mitu kcal te päevas süüa võite?
Mul on see number 1354kcal. Jõle vähe ma praegu vaatan ja mõtlen siin!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: teetigu
Kuupäev: 16. January 2012, kl 21.06

Ahoi!

Mina olen kah peamiselt laste sünnitamiste ja kasvatamistega kaalu juurde kogunud. Olen selgelt selline impulsiivne sööja ja see ei mõju kaalule sugugi hästi. Seetõttu pean väga teadlikult päeva planeerima, et end kontrollida.
Peale esimest last käisin kaalujälgijates ja sain kogutud 10 kilo tagasi alla. Siis jäin teist last ootama võtsin uuesti kaalus juurde.
Kaalujälgimisega ma uuesti ei liitunud - see tundus minu jaoks hirmus piin - kõht pidevalt tühi.
Tänu vanemale vennale, kellega meil sarnane füsioloogia on, sain selgeks, et mulle sobib hästi Atkinsi dieet, mida siin ka varem mainisin. Tänu tema toele hakkasin seda viljelema ja kilod kadusid ja enesetunne muutus suurepäraseks - ei mingeid magusaisusid ega näljatunnet. Ligi 12 kilo kadus.
Sügisel aga läksin koolitusele, mis üle nädala 3 päeva kestavad - seal on kohvipausid, kus alati küpsised ja pirukad laual ja kuna nälg kipub loenguid kuulates kangesti peale, siis otsustasin, et söön siis koolituse ajal, mis pakutakse ja kunagi kevadel, kui see läbi saan, võtan uuesti vana toitumise tagasi.
Kuid need mõned kuud kergitasid kaalu 5 kilo, sest andsin magusaneeludele alla - kaalu peale ka tükk aega ei julgenud ronida...
Lõpuks siis ikka tegin ära ... eile. Hirmus - 81.5.
Nüüd siis on otsus tehtud, et rasv peab kaduma ja koolitusele tuleb oma ampsud kaasa võtta.
Loodan, et teiega koos on pisut lihtsam kontrolli hoida.
Aga, et Mari küsis, siis vastan, et süüa on mul siin lubatud 1930 kcal - ma ei ole väga kiiret langetamist endale planeerinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: Kätlin
Kuupäev: 16. January 2012, kl 21.16

Käisin just jõusaali ringtrennis 60min. Väga läbi võttis. Mul ka kaloreid mingi 1900 midagi. Selle peale küsin ma, et kas sellega on mõeldud seda, et kui see täis süüa, siis peaks kaal ikka langema?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: Kätlin
Kuupäev: 16. January 2012, kl 21.20

Kusjuures ma ei mäleta üldse, et ma mingit ajalimiiti oleks määranud, et mis ajaga see kaal kaduma peaks. Kust seda vaadata/muuta saab?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: teetigu
Kuupäev: 16. January 2012, kl 21.39

Just, Kätlin, seda on mõeldud.
Aga aja, millega tahad kaalu langetada, said alguses määrata. Muutmist ta samas justkui ei võimaldaks...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: pirle
Kuupäev: 16. January 2012, kl 22.01

Minul näitab normiks 1742 kalorit/päevas- see minu jaoks vähevõitu. Minul homme 8 km jooksu, mis kulutab üle 700 kcal-i. Nädalas on 3 trennipäeva.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: teetigu
Kuupäev: 16. January 2012, kl 22.11

Siis on Sul ehk ikkagi mingid andmed valesti sisestatud...
Füüsilise aktiivsuse kohta oli ka mäletamist mööda mingi küsimus algul.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: pirle
Kuupäev: 16. January 2012, kl 22.24

Siin kodus mul toidukaalu ei ole,seega ei jälgi, kui palju söön. Esialgu üritan tublisti trenni teha. Suvel külastan kodumaad. Seal kodus saab olemasoleva toidukaalu kasutusse võtta ,kui tulemust pole.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: katzi
Kuupäev: 17. January 2012, kl 07.30

hei...mul jube kiire jooksen kooli eksamiks õppima, aga enda kcla, saab muuta külle, võtate enda lehe, kus te neid toite sisetate ja seal paremas nurgas, kus te iga nädal ena kaalu muudate ja vööümermõõtu panete, on ka see kaalua nr ja prtotsentid, sealt vajutate värskenda ja siis saad uuesti määrata et mis ajaga palju tahad alla võtta....hetkel mul trenniks aega pole, kuna neljapäeval raske eksam, pole kaks kuud trenni saanud teha, kuna eksamite periood, aga neljapäeval saab see lootetavasti edukalt läbi ja saan hakkata kaaluga tegelema, kuna praegu söömahood ikka suured õppimise kõrvalt ja ei suuda jälgida mida suhu panen, aga ilusat päevasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: teetigu
Kuupäev: 17. January 2012, kl 07.38

Edu Sulle, Katzi!
Tee eksamid ilusti ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: Mari20
Kuupäev: 17. January 2012, kl 09.12

Jah, sealt saab eesmärku muuta, katzi seletas õigesti!
Mul on 10 nädalaga 10kg. Tean, et esimestel nädalatel läheb tormiga, seega tean et suudan seda. Samas tundub see 1300kcal ikka päris vähe, samas sööksin ennast vist lõhki kui 1900kcal süüa võiksin. lisa 600kcal, ei oskaks sellega küll midagi peale hakata.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: Kätlin
Kuupäev: 17. January 2012, kl 09.23

Mul on pandud 8 nädalaga 8kg, aga ma ei saa ikkagi sellest aru, et seal toidupäeviku lehel all paremas nurgas, kus näitab kaalu jne, saab värskendada, seal on kestus 1 kuu millegipärast.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: Kätlin
Kuupäev: 17. January 2012, kl 09.24

Ja ma kohe lisan ka, et tegelt ma ei kujuta küll eriti ette, et ma 8 nädalaga 8kg suudaks kaotadagrinning smiley. Sellisel juhul ma peaks vist ikka umbes 1000kcal sööma ja iga päev vähemalt tund-paar trenni tegema. Seda ma aga ei suuda. Ma ei tea kuidas, aga ma ei suuda nii vähe süüa.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: teetigu
Kuupäev: 17. January 2012, kl 12.11

Kätlin - see ei ole ilmselt tõesti soovitatav, et Sa nii vähe sööksid. Võta rahulikult.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: Kätlin
Kuupäev: 17. January 2012, kl 12.15

Ma ei saa nüüd jälle aru ühest asjast. Selgitage. Kui ma värskendan oma eesmärki, siis programm räägib mulle sellise jutu:

Sinu praegune Kehamassiindeks (KMI) on 24.1, mis tähendab, et oled IDEAALKAALUS. Tervislik KMI on 18,5-24,9 ning tervislik kaalualandamine on 0,5-1 kg nädalas. Soovitame siiski Sul 7 nädalaga maha võtta 7 kg ja saavutada KMI 22 ning ideaalkaal 66.6 kg. Päevane toitumise kalorinorm selleks on 1369 kalorit . Sea oma eesmärk alumisel ribal, vajadusel muuta.

Miks ta siis mulle toidupäevikus ütleb, et mul kalorinorm on 1915? Äkki see on ikka see kaaluhoidmise norm? Minu meelest suhteliselt segane süsteem.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: Kätlin
Kuupäev: 17. January 2012, kl 12.18

No ja nüüd on ära muutnud mu kalorinormi ka seal üleval 1369-ks. Väga kahtlane. Enne oli kindlalt teistsugune.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: teetigu
Kuupäev: 17. January 2012, kl 16.46

Ehk võtab süsteemil pisut aega, et end uuendada...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: maalu
Kuupäev: 17. January 2012, kl 19.32

Täiesti kohutav: mu päevane kalorinorm on ca 1700 kcal, aga ma ei suuda seda täis süüa confused smiley vöiks arvata, et kuna käin koolis ja mul on üsna stressirohke elu, söön palju, kuna energiat kulub palju, kuid kuidas ma ka ei püüaks, kalorinorm täis ei tule. Ma kardan, et mu kaal ei langegi üldse, kui kaloreid täis ei söö...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: teetigu
Kuupäev: 17. January 2012, kl 20.25

Maalu, Sul on kummaline probleem smiling smiley
Proovi siis süüa selliseid toitusid, mis enam kaloreid sisaldavad.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 1234567Järgmine
Asukoht: 1 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.