Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
otsin duellitajaid - kodused emad raseduseelsesse kaalu!
Saatis: leero
Kuupäev: 16. January 2012, kl 14.33

Tere,
Otsin üksteist toetama! Tark ei tormasmiling smiley väga kiiresti asi ei käi ka. Olen 160 cm pikk, kaalun 64 kg, raseduste-eelne kaal 54 kg. Praegu eesmärk 58 kg. Tähtaeg selleks oleks 6 kuud. Imetan 3-kuust ja kodus veel 2-aastane.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid - kodused emad raseduseelsesse kaalu!
Saatis: leero
Kuupäev: 16. January 2012, kl 14.39

parandan, tark tormab - tähtaeg 3 kuud.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid - kodused emad raseduseelsesse kaalu!
Saatis: Pibu
Kuupäev: 16. January 2012, kl 15.07

Tere jälle!

Egas midagi, liitun ka. Pole varem duellitanud vaid üritanud ikka ise vaikselt ja omaette omas rütmis kulgeda, kuid hetkel tundub, et patt oleks mitte liituda. Meie profiilid on põnevust äratavalt sarnased! smiling smiley
Pikkus 160cm, kaal 64 (raseduseelne kaal 60kg). Eesmärgiks panin hetkel 56, kuid kui saaks 5 kilogi alla, oleks super. Viimasel ajal kipub kaal paigal seisma nagu raudnael ja sellest on kopp parajalt ees. Ehk - tormamine sobib! smiling smiley
Imetan 5-kuust ja kodus veel 2-aastane. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid - kodused emad raseduseelsesse kaalu!
Saatis: leero
Kuupäev: 16. January 2012, kl 17.02

Pibu, kas oled 1400 kcal peal ikka? ja kuidas tundub? näljatunne?

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid - kodused emad raseduseelsesse kaalu!
Saatis: Pibu
Kuupäev: 16. January 2012, kl 18.42

Muutsin end 1300kcal peale ca nädal tagasi. Ma ei tea, kas oli õige samm või mitte, aga kõht tühjaks ei jää ja piima tundub ka olevat. Energiat ka. Mul pigem see probleem, et kipun valke topelt sööma ja vett minimaalselt jooma.Kuidas sul?

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid - kodused emad raseduseelsesse kaalu!
Saatis: soffie
Kuupäev: 16. January 2012, kl 18.46

Tere!

Mina sooviksin ka Teiega liituda. Kuigi numbrid mul hoopis teised, nimelt kaal 87 ja pikkus 173. Minu teise raseduse algkaal oli 86, seega selles olen umbes tagasi, kuid nüüd oleks eesmärk tagasi saada esimese raseduse eelsesse kaalu ehk viie kuuga jõuda 73ni. Imetan 1-kuust ja kodus veel 4-aastane.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid - kodused emad raseduseelsesse kaalu!
Saatis: tipsuke
Kuupäev: 16. January 2012, kl 19.27

kas imetav ema võib ikka duellitada siin -huvi pärast küsin ? ise ka imetan ja kehakaal on nii jube , aga olen kuulnud ,et ei tohi imetamise ajal dieeditada ??? kevad tulemas ja ilusad kleidid kapis ootamas??

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid - kodused emad raseduseelsesse kaalu!
Saatis: Padi
Kuupäev: 16. January 2012, kl 19.34

Mina ka liitun! Olen siin duellitajaid vaikselt jälginud, aga liitunud seni pole. See duell aga tundub täitsa mulle olevat!

Pikkust 176, kaal hetkel 79,5. Soovkaaluks kaal enne esimest rasedust - 68 kg.

Vanem laps on 2,4-aastane; noorem saab see nädal 4-kuuseks. Imetan.

Päevane kalorihulk siin 1400kcal. Piimakogust pole vähendanud, aga ikka üsna raske on mul selle piiresse jääda. Esmaspäev-neljapäev suudan veel enam-vähem normi jääda, aga reede-pühapäev kipub õgimiseks minema, kus kahtlustan, et päevanorm saab 2- kui mitte kolmekordselt ülesöödud...

Eesmärk on ka nädalavetustel toitumine kontrolli all hoida ja sellest pehmes päästerõngast ometi kord lahti saada!

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid - kodused emad raseduseelsesse kaalu!
Saatis: Padi
Kuupäev: 16. January 2012, kl 19.41

Tipsuke - ega ei dieeditagi. Vastupidi - proovin eriti hoolsalt piimatooteid ja muid kasulikku süüa ja korralikult toituda. Ega siis imetamiseks pea kahekordselt sööma; tähtis on täisväärtuslikku toitu süüa.

Mina üritan võidelda siin just selle meeletu magusa- ja rämpstoidu isuga, mis mu peale sünnitust on tekkinud. Esimestel kuudel peale lapse sündi sõin iga päev vähemalt ühe 100-grammise shokolaadi; lisaks halvaad ja muud magusat. Ega see nüüd ka hea piimale olesmiling smiley

Lisaks võib imetamise arvelt päevast kalorihulka suurendada siin. See-tõttu võtangi siin ette-antud kalorihulga üldiseks orientiiriks ja vaatan, kuidas kaalule mõjub.

Esimesed 2 nädalat on näidanud, et kui ikka magusaga meeletuks ei lähe ja korralikku toitu söön, siis kaal langeb, piima jätkub ja laps on ka rõõmus. Ja mis veel suur pluss - lapsel gaasivalusid vähem, kui magusaga liialdadessmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid - kodused emad raseduseelsesse kaalu!
Saatis: leero
Kuupäev: 17. January 2012, kl 09.36

Mina ka ei dieedita, söön kõike, lihtsalt põen liialt kui kokku ei loe, kui palju söön. Praegu proovin 1600 kcal peal olla. Kahjuks ei ole ma üks neist, kel kaal iseenesest imetamise ajal langeb, see sai kindlaks eelmise lapsega, pigem langes siis kui ära lõpetasin. Näljatunnet ei talusmiling smiley väga kuri kohe oma kaheaastase peale...Ja talvel on mul päris raske toorsalateid jm värskeid asju süüa. Hommikuti kindlasti magusat vaja. Täisteratooted tekitavad millegi pärast gaase. Ja vett talvel ka keeruline nii palju juua. Ma lihtsalt ei taha kontrollimatult süüa ja sooviks kevadeks riietesse mahtuda ja loodan, et natsa langeb, aga päris kindel ma ei ole, vb olen rinnaga toitmise ajal selline"koguja".
Praegu oleks meid viis.Kas ootame veel? Kui pika tähtaja paneme? ja miinus mitu kg?

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid - kodused emad raseduseelsesse kaalu!
Saatis: Pibu
Kuupäev: 17. January 2012, kl 10.18

EMulle 3 kuud sobib (niikuinii pean varsti kaaluabi kasutust veidi pikendama). 5-6 kilo oleks ka ok. On see liiga optimistlik?

Tipsuke - kui mõistusega võtta, enda ja beebi enesetunnet jälgida ning lubada vajadusel paindlikkust kaloraažis (vastavalt imetamise kestusele lisad kasutatavaid kaloreid juurde), siis pole ju duellitamises viga miskit. Eks pigem toetame üksteist "päästerõnga" vähendamisel ja enesetunde parandamisel ning jagame nippe kuidas kõhtu täis hoida, kui nälgime nui neljaks. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid - kodused emad raseduseelsesse kaalu!
Kuupäev: 17. January 2012, kl 11.00

Täpselt minule sobiv duelli teema siin foorumis algatatud smiling smiley. Liitun kindlasti ka!!
Pikkus 162, kaal hetkel 72,2. Esialgne eesmärk on raseduseelne kaal 63 mille võiks saavutada 3 kuuga. Pikaajalisem eesmärk nagu osadel teistelgi esimese raseduse eelne kaal ehk 58 kg.
Imetan ka, teine laps 2-kuune. Esimene 5 aastane.
Imetamise eest olen endale "trennikalorid" ikka kirja pannud.
Kalorihulk hetkel kaaluabi järgi 1560 ja kui õigest toituda, siis piisab sellest täiesti.

Mis päeval kaalumist tegema hakkame? Reede hommikul?

Olen ikka väga rõõmus, et leero sellise toreda duelli algatas smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid - kodused emad raseduseelsesse kaalu!
Saatis: leero
Kuupäev: 17. January 2012, kl 12.16

Teeme siis 3 kuudsmiling smiley
Igal ühel oma eesmärksmiling smiley
"võidab" suurim langetajasmiling smiley


Mulle ka sobib kaalu kirja panna reede hommikul.
Ma ei tea, kuidas, teeme mingi tabeli vei?

Paneme homme õhtuks osalejad lukkusmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid - kodused emad raseduseelsesse kaalu!
Saatis: leero
Kuupäev: 17. January 2012, kl 12.20

Bondolino, kui palju sa imetamise eest kaloreid kirja paned? niisama küsin, ma panin 180 min - ca 200 kcal. Praegu eraldi enam ei märgi, lihtsalt söön päevase normi (PAV) täis. Ja loodan siis, et tegelt söön vähem kui kulutansmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid - kodused emad raseduseelsesse kaalu!
Saatis: Kadi81
Kuupäev: 17. January 2012, kl 14.04

Kas oleks ka veel võimalik teie duellitamisega liituda?
Olen 172cm, 91.4 kg kaaluv, imatan, kodus 5 kuune, 2 ja 6 aastased tütred.
Sooviks kaalu langetada vähamelt 80-ni esialgselt (märtsi lõpu reisiks), ideaalis sooviks 63-64 kg kaaluda.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid - kodused emad raseduseelsesse kaalu!
Saatis: leero
Kuupäev: 17. January 2012, kl 14.14

Kadi81, ikka on! väga uhke duell tulebsmiling smiley
ma läksin juba hoogu ja leidsin googledocsi põhja, mis jube hästi sobib ja tabelit saab igaüks ise täitasmiling smiley kui osalejad koos, paneme lukku ja saadan lingi. Sellega saab võitjax see, kelle kaalulanguse % suurim. Palju meid võiks olla?

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid - kodused emad raseduseelsesse kaalu!
Saatis: Padi
Kuupäev: 17. January 2012, kl 14.23

Väga lahe, Leero, et tabeli tegemise enda peale võtadsmiling smiley Tabelis peaks vist olema pikkus, algkaal, soovkaal, kaal ja kaalukaotus iga reede ning kokku kaotus ja kaotuse%.
Kuidas teeme, kas reedene kaal läheb algkaaluks või juba esimeseks tulemuseks ja algkaalud nopid siit jutust välja?

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid - kodused emad raseduseelsesse kaalu!
Saatis: Kadi81
Kuupäev: 17. January 2012, kl 14.24

Praeguseks meid siis minuga koos kuus - leero, Pibu, soffie, Padi, Bondolino ja Kadi81.
Kui teile sobib siis võiks tabelis ära märkida ka vanuse, et hiljem vaadata, kas ka vanus mängib siiski kaalu kaotamisel rolli. Mis arvate?

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid - kodused emad raseduseelsesse kaalu!
Saatis: leero
Kuupäev: 17. January 2012, kl 14.54

aaa, kaalume reede hommikul üle ja selle siis algkaaluks äkki?
vanused on hea mõte, mulle just hiljuti 12-aastane sugulane ütles, et ega minu eas nii lihtne enam pole alla saada, hihiiii, mina olen 31.
Panen olemasolevad andmed tabelisse ära. Aga sinna siis reedel ise panete uued algkaalud. Äkki tuleb paar duellitajat veel juurde?

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid - kodused emad raseduseelsesse kaalu!
Saatis: Pibu
Kuupäev: 17. January 2012, kl 15.29

Mõnus punt on juba koos! smiling smiley Loodame, et grupis jälgimine nii palju distsiplineerib, et suudan eelolevad sünnipäevapeod ja külaskäigud ning külaliste vastuvõtmised ilma arutu pugimiseta mööda saata.
Vanuseks 34. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid - kodused emad raseduseelsesse kaalu!
Saatis: elbimbo
Kuupäev: 17. January 2012, kl 16.02

Ma tuleks ka punti. Olen juba päris kõvasti raseduskilosid maha saanud, kuid viimane saba ei taha kuidagi minna enam. Lootetavasti teiega koos pisut kergem ja saaks ka kogemusi vahetada.
Hetkel pikkust 174 cm, kaal 70, kalorinorm 1250 ja 3,5 kuune plikatirts imetada. Sooviks tagasi 65 kg peale saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid - kodused emad raseduseelsesse kaalu!
Saatis: leero
Kuupäev: 17. January 2012, kl 16.56

elbimbo kirjassmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid - kodused emad raseduseelsesse kaalu!
Saatis: leero
Kuupäev: 17. January 2012, kl 16.58

ootame ühte veeltongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid - kodused emad raseduseelsesse kaalu!
Saatis: keira
Kuupäev: 17. January 2012, kl 17.23

Ma tuleks ka üritama. Hetkel kaal 73 kg, pikkus 165cm, vanus 33.Imetan 3-nädalast beebit ja lisaks on veel 2 last. Soovkaal esialgu 63kg, hiljem ehk 57 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid - kodused emad raseduseelsesse kaalu!
Kuupäev: 17. January 2012, kl 19.20

Jah, vanused võib kirja panna küll. Mina olen 35.
Lahe punt on juba koos tõesti. Kõik üsna sarnases vanuses ka.
Rinnaga imetamise sisestan treeningpäevikusse. Seal on rinnaga imetamine ilusasti olemas. 180 minutit annab sealse info järgi 236 lisakalorit, seega on Leero Sinu arvestus peaaegu täpselt õige olnud smiling smiley
Eks kindlasti tuleb tulemus kiiremini kui neid trennipunkte ära ei kasuta, samas on natuke nagu hirm, et äkki hakkab piim ära kaduma kui vähem sööma hakkan. Ei teagi kas reaalselt selliseks kartuseks alust on.
Reede hommikul siis kaalume algkaalu. Leero, kas Sa siis tekitad uue teema ka kui kõik soovijad koos?

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid - kodused emad raseduseelsesse kaalu!
Saatis: soffie
Kuupäev: 17. January 2012, kl 20.34

Rõõm, et selline tore rahvas koos on. Minul vanuseks 29.a.
Ma ei ole veel kuigi tubli kalorite täitja ja lugeja olnud. Aga püüan selleks saada smiling smiley
Tegelikult nii nagu veel mõnel, on minugi eesmärk püstitatud palju sellele, et ma hakkaks kontrollima, mida ja kui palju sisse söön, mitte ei plaani kõikke kohe piirama ja ärajätma hakata. Kui siis šokolaad võiks küll kõrvale jääda mõneks ajaks (ja kiidan end ka, olen juba suutnud olla nädalakese kommivaba. Kuid kooki sõin ikkagi ja kaerahelbeküpsiseid ka. nii et oleks rõõm vahepeal saada tuge kui on käes selline päev, kus kangesti tahaks patustada kommide ja muu kraamiga, mida lapsel kindlasti läbi rinnapiima ega ka minul endal vaja pole.

Kas meie seas on ka tõsiseid trennitegijaid? Minu ainus trenn on praegu see, kui saan lapsega õue ja natukene jalutama.

Jõudu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid - kodused emad raseduseelsesse kaalu!
Saatis: leero
Kuupäev: 17. January 2012, kl 22.11

Meie duellitabel

No õhtust, paneme osalejad siis lukku. Praegu on tabel selline, panin ka algkaalud, kuid neid ta ei arvesta % sisse, st võistlus algab ikka reedesest seisust. Sellise lingi alt peaks igaüks saama ise omi andmeid ja tabelit muuta. Kas saab ja minu kirjutatu on õige?

Ma ei ole tabelinduses eriti kõva ja sestap ei julge väga seda alust muuta ega oska eesmärki kuhugi märkida nii et ta mõõtmisi sassi ei aja, vb algkaalu järgi siis nt, kuna see rida ei lähe arvesse % muutmisel. Iganädalast vahet kg ta ka ise ei arvuta kahjuks, samas on mõnes mõttes lihtne, et igaüks ise sisestab ja mulle meeldib see languse % asi. Tulemused ilusti näha allääres weight loss as %.
Paar päeva veel aega, kui keegi viitsib parendada, siis tehke aga julgelt. Teeme uue teema reedel siis ja tabel algusesse.

Hääd und. Väga vahva ja sarnane grupp tundume küllsmiling smiley



Toimetatud 2 kord(a). Viimati leero 17.01.2012 22.13.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid - kodused emad raseduseelsesse kaalu!
Saatis: leero
Kuupäev: 17. January 2012, kl 22.19

praegu saavad tabelit muuta kõik, kes lingi kaudu lähevad, pm saame pärast panna nii, et saavad ainult osalejad, igaks juhuks noh, kui arvate.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid - kodused emad raseduseelsesse kaalu!
Saatis: Padi
Kuupäev: 18. January 2012, kl 11.05

See on ikka tõsine tabel - kohe mitmel eraldi lehel.
Mulle endale meeldiks rohkem ühel lehel olev ülevaatlik tabel - näiteks selline nagu jaanuarist jaanini duellili osalejatel. Hea ülevaatlik- ühel lehel näha kohe kõigi kaalud, nädala kaalukaotus, kaalukaotus kokku ja kogu kaotuse%. +nädalad saaks punasega teha ja -näidud rohelised jne.

Üritan täna hilisõhtul sellise tabeli näidise valmis saada ja siia üles panna. Siis võib nelhjapäevase päeva arutada, kumb tabel kasutusele võttasmiling smiley

Leero, ära solvu eks. Kuna töötan numbritega, siis ilmselt olen harjunud teatud formaadis tabeleid/numbreid vaatama. Aga eks siis vaatame, mis teistele meeldibsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid - kodused emad raseduseelsesse kaalu!
Saatis: Padi
Kuupäev: 18. January 2012, kl 11.19

Kuulg mis te arvate kui võtaks reedese kaalu juba esimeseks kaalunäiduks? Siis oleks kohe juba eimene tulemus olemas ka ja motivatsiooni rohkem?
Mina ise olen esmaspäevast saati tubli olnud ja kaal on ka kohe langenud. Hea oleks kohe nn tulemust näha, mitte veel nädal aega oodata.
Mis te arvate?

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.