Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2
Re: otsin duellitajaid - kodused emad raseduseelsesse kaalu!
Saatis: Kadi81
Kuupäev: 18. January 2012, kl 12.13

ma ka olen see nädal esmaspäevast saati püüdnud piiri pidada magusaga ja muu meelepärasega, nii et mulle sobiks. spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid - kodused emad raseduseelsesse kaalu!
Saatis: leero
Kuupäev: 18. January 2012, kl 12.50

olge nüüd, loomulikult ei solvu, mulle endale meeldiks ka lihtsam tabel, lihtsalt see oli ainuke grupiviisilise kaalukaotuse oma googledocsi näidistes. Väga hea, kui saad teha selgema ja konkreetsemasmiling smiley Minu kaal ka langenud juba, vahva nädalsmiling smileypaneme algnäidud jah esimeseks kaalumiseks.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid - kodused emad raseduseelsesse kaalu!
Kuupäev: 18. January 2012, kl 15.37

Kõik tabelid sobivad täitmiseks smiling smiley Väga tublid olete!
Reede hommikuse kaalu võib panna siis küll juba esimese kaalumise numbriks. Väga suurt langust mul sealt oodata ei ole, aga ongi siis motivatsioon suurem järgmiseks reedeks mingi ilusam number saada smiling smiley
Trenniga on jah nii, et väga harva jõuan ikka vankriga kärutama. Võiks ikka rohkem käia, aga nii mugav on ju laps õue magama lükata ja ise toas toimetada.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid - kodused emad raseduseelsesse kaalu!
Saatis: Pibu
Kuupäev: 18. January 2012, kl 16.12

Jaa, olen nõus, et algselt välja hõigatud kaal jääks nö aluskaaluks. Ka minul on olnud siiani üllatavalt positivse tulemusega nädal pärast kaalu mõneaegset paigalseisu. Andis kohe uue vungi sisse! Abikaasa muidugi arvab, et selline täpne kalorite lugemine ja pidev toidu kaalumine on veidi haiglaslik, aga eks vaatame..... Kes viimasena naerab, naerab paremini. Loodetavasti siis ka juba 6 kilo kergemana. grinning smiley
Mina olen ka tabelite, numbrite ja graafikute friik. Mida lihtsam ja ülevaatlikum, seda parem. Aga olen kõigega nõus, mis valmis meisterdate, sest endal pole kahjuks aega sellega tegeleda. smiling smiley

Trenn - oh, kui vaid jõuaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid - kodused emad raseduseelsesse kaalu!
Saatis: soffie
Kuupäev: 18. January 2012, kl 17.19

Minule sobib ka see variant, et alguses öeldud kaal olgu algkaal. Kuigi mina kahjuks pole sellel nädalal suutnud tubli olla. Alles eile hõiskasin, et olen saanud magusaga piiri peale. Aga piisas vaid ühest küpsetamisest ja külaskäigust ning mitte ei saanud magusaga maiustamata jätta.
Aga loodan, et iganädalane kaalu näitamine aitab sellele piiri peale saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid - kodused emad raseduseelsesse kaalu!
Saatis: leero
Kuupäev: 18. January 2012, kl 18.15

minu jaoks on trenniskäik ka esialgu veel ulme, vbl märtsis paar korda nädalas saaks hakata käima. Jalutuskäigud vankriga ka lühikesed, kuna kaheaastane ei jaksa ega ole huvitatud ka pikalt seisulaual seismisest, õnneks on kodu lähedal väike kelgumägi ning seal saab vahepeal natsa liigutatud, no aga see pole see. Päev aga tegude- ja kodutööderohke. ostsin just ka pilatese dvd, et küll ma kodus....heheee. pigem kui magavad teen tassi teed ja vaatan niisama aknast välja hea muusika või vaikuse saatel.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid - kodused emad raseduseelsesse kaalu!
Saatis: elbimbo
Kuupäev: 18. January 2012, kl 19.14

Mina kõigega nõus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid - kodused emad raseduseelsesse kaalu!
Saatis: Padi
Kuupäev: 18. January 2012, kl 21.39

Nii, sellise tabeli meisterdasin valmis:
Meie tabel

Praegu on nii, et kõik võivad siin ise muudatusi teha.
Ise tuleb sisestada reedene kaal ja ka kaalukaotus sel nädalal (kaalukaotuses tuleb koma asemel punkt panna N: -0.5). Kaal kokku ja Kaalukaotuse % peaks tabel ise arvestama.
Võib-olla mudin veel veidi, aga üldjoontes sellist pidasin mina silmas

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid - kodused emad raseduseelsesse kaalu!
Saatis: soffie
Kuupäev: 18. January 2012, kl 22.15

Minu meelest igati loogiline ja hea tabel. Tubli töö!

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid - kodused emad raseduseelsesse kaalu!
Saatis: Pibu
Kuupäev: 18. January 2012, kl 22.16

Väga hää! Ma pole google docsiga tuttav, aga kas iganädalast kaalulangust kuidagi valemiga ei saa sisse panna?

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid - kodused emad raseduseelsesse kaalu!
Saatis: Pibu
Kuupäev: 18. January 2012, kl 22.22

Selles mõttes, et sisestad vaid oma reedese kaalu ja miinused/plussid arvutab seejärel ise. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid - kodused emad raseduseelsesse kaalu!
Saatis: Padi
Kuupäev: 18. January 2012, kl 22.52

Ma jäin igatahes täna õhtul selle iganädalase kaalulanguse valemiga hätta. Tundub et imelihtne - selle nädala kaal miinu eelmise nädala kaal ja ongi langus ju. Aga ette tabelisse ma seda lihtsat lahutamisvalemit ei saa ju panna, sest teise nädala kaalu ju veel ei ole ja sellisel juhul tuleks automaatselt kaalumuutuseks 0-79=-79kg...
Nii et jätsin praegu nii, et selle väikse lahutustehte teeb igaüks ise.
Vähemalt kogu,muutuse ja kaotuse % arvutab tabel ise.

Kui just kellelgi pole muud tarka nõu andasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid - kodused emad raseduseelsesse kaalu!
Saatis: Padi
Kuupäev: 18. January 2012, kl 22.56

Aga meil on ikkagi väga vahva grupp siia kokku sattunud - kõik enam-vähem ühes vanuses ja pea kõik vist ühe imiku ja ühe-kahe veidi vanema lapsegasmiling smiley
Loodetavasti ei kao keegi siit ära ja siis me neile kilodele alles näitame!!! Suveks tahan mina oigatahes oma vana figuuri tagasi!!! Loodetavasti muutub ka kõht kunagi endiseks, praegu on see ikka üsna kole veel..
Minul on hetkel igatahes motivatsioon laessmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid - kodused emad raseduseelsesse kaalu!
Saatis: Kadi81
Kuupäev: 19. January 2012, kl 08.14

Padi - oled väga tulbi. Punt meil tõesti väga tore koos. Mul ka motivatsiooi jätkamiseks nüüd palju rohkem, kui üksi pusides.
Huvi pärast küsin ka, et kus Eestimaa nurkades siis meie pundi liikmed ka asuvad. Mina elan Kadrinas, Lääne-Virumaal.
Edu meile kõigile ja kilodele tuld!

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid - kodused emad raseduseelsesse kaalu!
Saatis: Secret21
Kuupäev: 19. January 2012, kl 12.22

Hei.. ei jõudnud kahjuks teie duelliga liituda kuid olen samuti kahe lapse ema..viimane hetkel juba 5 kuune..ning tahtsin lihtsalt teile kirjutada oma kogemusest.. nimnelt pärast teise lapse sündi oli hasart ja motivatsioon nii laes et tahtsin kohe väga kaalu langetada..liitusin kaaluabiga kui laps oli 1 kuune.. ja läksin tõsiselt hoogu.. tarbisin küll päevas kuskil 1400 kalorit..ja tegelikult toitusin korralikult aga vist oli ikka liiga vähe.. Piim muutus lurriks ja laps jäi nälga.. nüüdseks laps juba pea 2 kuud kunsttoidu peal. Jube kahju et laps nii vähe rinnapiima sai.. kuid enam pole midagi teha.. kõige tobedam selle asja juures on see et nüüd kui laps enam rinnal pole on motivatsioon null ja kaal tõuseb taas..

üesõnaga tahtsin teile kirjutada et olge ettevaatlikud. tegelikult ju öeldakse et naine vajab päevas ligi 2000 kcal..pluss 300kcal imetamise ajal.. see küll ja säilitab kaalu..!

Aga edu teile ..loodan et teie eesmärgid täituvad ja piim jääb kvaliteetseks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid - kodused emad raseduseelsesse kaalu!
Saatis: Pibu
Kuupäev: 19. January 2012, kl 12.54

Aitäh hoiatamast! Hea lugeda teiste kogemusi. smiling smiley
Ka minul kippus novembris piim kaduma. Jätsin siis kalorite lugemise kõrvale ja asi läks taas taas õnneks joonde, kaal jäi ka paigale ja nüüd taas jälgimas mida söön. Seekord olen targem - ei punnita vägisi, söön kvaliteetsemalt ja mitmekülgsemalt ning ausõna, näljas pole. Mõnel päeval on isegi tegu, et kaloreid täis süüa. smiling smiley
Luban, et kui tundub et mu peagi pooleaastasel tirtsul kipub kõht tühjaks jääma, siis lisan päevast kalorinormi juurde. Tõesti, lapse heaolu ennekõike. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid - kodused emad raseduseelsesse kaalu!
Saatis: Kadi81
Kuupäev: 19. January 2012, kl 13.10

Rinnapiimaga jah palju sõltub sellest palju sööd, kuid on ka erinevusi. Esimese kahe lapse puhul sõi korralikult ja siiski sai piim esimesega otsa neljandal kuul ja teisega enne viiendat kuud. Nüüd kolmanda lapsega piima jagub (27.01 saab ta 6 kuuseks), kuigi olen jälginud kalorite kogust. Vedelikku olen tarbinud koguaeg päris piisavas koguses, 2l vee joomine päevas pole minu jaoks mitte mingi probleem, tihti joon rohkemgi. Võibolla see on halb aga lihtsalt on pidevalt isu vett juua.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid - kodused emad raseduseelsesse kaalu!
Saatis: leero
Kuupäev: 19. January 2012, kl 14.29

tere teile!

Padi, mina ka su tabeliga väga rahul, lihtne ja loogiline, teeme siis homsest uue teema ja pane link uuestismiling smiley, et saaksime täita.
olen olnud sel nädalal ilusti 1600 kcal peal, kaal on allapoole liikunud ja millegi pärast ka tunne, et piima märgatavalt vähem, hetkel veel midagi ei muuda oma toidus, kuid laps kohe kolm kuud täis ja öösiti pea kogu aeg sööb ehk tellib toitu juurde, ta nüüd juba tahabki ju palju rohkem saada. igatahes hommikul olen kui sidrun ja kaal näitab ilusamaid numberid, väike mure ka pakitseb.
ma söön kaks korda päevas suure taldrikutäie sooja toitu ja hommikul meelepärast, toiduaineid kaalu langetamise soovi tõttu välistanud pole, võileibade asemel on supp või praad või soe salat ja juua proovin rohkem. proovin nüüd veel hoolikalt jälgida keha ja titat, et kuidas asi läheb. kaalulangetamisest kindlasti ei loobu, vaid siis hakkan rohkem sööma ikka. minu esimese lapse imetamiskogemus oli selline, et ta oli sünnist saati suur õgija ja söögikord kestis vähemalt tunni ja siis ka ei keeranud pead ärasmiling smiley lutti ei armastanud ja nii ma elasingi 8 kuud,tegelane kogu aeg sõi, tita oli hirmus potsakas ja mina sõin nii palju kui jaksasin (ca 3000kcal), kaal ei tõusnud ega langenud ka. seega ma ei pelgaks praegu ka "ainult" 2000 süüasmiling smiley. Olen samuti veendunud, et rinnapiim on tähtsam kui minu kaal.
Ahjaa, mina olen Tartust, kas keegi veel?

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid - kodused emad raseduseelsesse kaalu!
Saatis: Pibu
Kuupäev: 19. January 2012, kl 14.39

Ma elan Tallinna külje all.

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid - kodused emad raseduseelsesse kaalu!
Saatis: Padi
Kuupäev: 19. January 2012, kl 22.01

Nonii, tegin uue teema, kus osalejad ja tabel on ära toodud. Palun siis edaspidi sinna teemasse postitused ja kommentaarid. Ja loomulikult homsed kaaludsmiling smiley

Mina olen ka Tartustsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: otsin duellitajaid - kodused emad raseduseelsesse kaalu!
Saatis: soffie
Kuupäev: 20. January 2012, kl 12.24

Minule meeldis ka Secret21-e mõtted. Tegelikult ongi lapse heaolu kõige tähtsam, aga samas arvan ka seda, et kuna pole seni suutnud siin näpuga kalorite osas järge ajada, siis ehk ei aja ka keha säästurežiimile päris. Aga samas oli seda väga hea lugeda, vähemalt tõi see mind natuke lähemale oma eeesmärgi saavutamisele - et kui ka ei saavuta soovitud kaalu 5-6 kuuga, siis oluline on hoida seda joont, et ma vaatan, mida sisse söön ja püüan endale sisse harjutada igapäevast liikumist.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.