Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 3 / 5
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: Kadi81
Kuupäev: 31. January 2012, kl 15.46

Eks ma kroomi kohta küsi enne apteegist, kui ostan. pole kunagi tarbinud enne ja tahaks loota, et aitab ja ka praegu lubatud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: leero
Kuupäev: 31. January 2012, kl 18.54

imetamise puhul on suht raske kindla kella järgi süüa, ma nagu väike laps, et kui kõht tühi, siis järsku ja väga...söön ca 3 h tagant. ma vist pean hakkama magneesiumi taas sööma, et kõht korda saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: soffie
Kuupäev: 01. February 2012, kl 10.19

Hei Leero,
mis Sa magneesiumi peaksid võtma? Mis see kõhule teeb?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: Pibu
Kuupäev: 01. February 2012, kl 10.46

Ohhhh, minul on asi veidi metsas. Läinud nädalavahetus läks totaalselt käest - nädalaga alla saadud 1,5 kilost suutis 1,2 kuidagi tagasi tulla. Ei tea, kuidas see võimalik on. Ajasin alguses täis soolte süüks, aga täna on kolmapäev ja kaal ikka mega. Kui reedeks eelmise nädala kaalu tagasi saaks, oleks super. Motivatsioon kõigub ja tahaks juustu, JUUSTU, P A L J U H E A D J U U S T U!!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: Kadi81
Kuupäev: 01. February 2012, kl 10.51

Vot ma ka jube suur juustu sõber ja kuidagi ei saa juustuta. Lihtsalt pean iga päev juustu sööma spinning smiley sticking its tongue out kuid kahju sellest et juust nii palju kaloreid sisaldab sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: leero
Kuupäev: 01. February 2012, kl 12.52

Pibu, kuule, ära pabista, vedelikuhulk ka mõjutab väga, mul tuli ka juurde ja langes taassmiling smileyeile sai kooki söödud pm kahe toidukorra eest, täna enesetunne hea, energiat on ja piima ka!igaks juhuks ei kaalu enne reedet, et mitte tuju rikkuda, kuid jube hull on, kui kaal näitab suuremat numbrit kui nats aega tagasi juba, mul järgnes sellele suur söögisööst.
Soffie, ma võtan magneesiumi kõhukinnisuse pärastsmiling smiley ilusti käima hakkab taas,imetamisnõustaja soovitas ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: leero
Kuupäev: 01. February 2012, kl 12.53

mul ka juustuga sama, mis šokolaadiga, parem, kui teda kodus pole, nüüd ei osta ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Kuupäev: 01. February 2012, kl 15.15

Küll on suur rõõm lugeda kõike seda mis te vahepeal kirjutanud olete!
Tuleb tunnistada, et minu kõige suurem kahtlus kiire kaalu alandamise osas on siiani olnud see, et kardan ikka, et piim kaob ära. Eelmise poisiga läksin kaalujälgijatesse kui poiss oli 7-kuune. Siis tahtsin kaalu saada 63 pealt 58 peale ja sain ka, sisuliselt kuuga. Aga siis nagu piim kadus ka ära. Aga kuna olin umbes nii kaua planeerinud ka imetada, siis oligi täpselt paras aeg imetamisega lõpp teha.
Nüüd siis tundub endale ka päris sürr, et ma võingi kaaluda kohe mitu kuud järjest juba 71-72 kilo ja ei ole väga sellist tunnet, et kaal väga langeda tahaks sad smiley
Olen arvutist ca nädala eemal olnud ja tänane teie postituste lugemine mõjus väga motiveerivalt. Kõige rohkem motiveerib teadmine, et teistel on ka magusa isu smiling smiley Ja et teil on ka sellist tunnet, et vahel ei saagi kõht üldse täis kuigi oled söönud hiiglama suure portsu smiling smileysmiling smiley
Ja see motiveerib ka, et need talvepüksid mis 60 kilosele minule olid parajad, olid eile jalga pigistatult täielik piin smiling smileysmiling smiley

Kuna ma selle piima pärast ikka natuke pabistan, siis küsin üle, et millised teil praegu päevased kalorinormid on?
Mul on tunne, et ma enda seda kaaluabi poolt pakutud 1560 natuke tõstan (et ei oleks tunnet, et piim võiks ära kaduda). Ja kui siis näiteks 1700 kalorit päeval söön korralikku toitu mitte magusat ja saia, siis ei tohiks piim ka kuskile kaduda.

Nonii, jutt sai nüüd pikk, aga on jälle hea tunne, et saan kellegagi on kaaluteemalisi mõtteid jagada.
Jõudu ja jaksu kõigile!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Kuupäev: 01. February 2012, kl 15.21

Ahjaa, vahepeal oli vitamiinidest ka juttu.
Mina sõin raseduse ajal mingeid Vitabioticsi rasedate kapsleid ja nüüd söön "Vitabiotics Pregnacare breast-feeding and new mum" kapsleid. Seal siis mingid vitamiinid ja mineraalid ja eraldi omega-3 kapslid ka. Mingit efekti märganud ei ole, aga ehk nad mingit tuge organismile ikka siin imetamise ajal annavad.
Ja seda olen ka kuulnud, et umbes siis kui laps on 3-kuune võivad juuksed hirmsasti ära hakata tulema ja see pidavat täitsa normaalne olema.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: leero
Kuupäev: 02. February 2012, kl 16.12

mina söön vahemikus 1600-1800 kcal, proovin enamik päevi hoida alumist piiri, kuid kui on isu, siis söön rohkem ja rinnaga toitmist füüsilise tegevuse alla ei märgi enam, alguses panin.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: leero
Kuupäev: 02. February 2012, kl 16.16

imelik, ma siin keskkonnas saan süsivesikud ainult siis täis, kui jõhkralt magusat söön (nt 400 g kohupuiimakooki) spinning smiley sticking its tongue out ja valgud pidevalt üle, kui tasakaalus teie toitumine on?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: Pibu
Kuupäev: 02. February 2012, kl 17.10

Mul täpselt sama jama - valke iga päev praktiliselt topelt üle, süsivesikuid kõvasti puudu. Hakkasin toidu kõrvale vett jooma mitte piima/keefiri, süsivesikuid taga ajades lisan teele hunniku mett või söön kommi... smiling smiley ikka ei saa taakaalu! Ahjaa, üks päev oli kõik normis, kui liha ei söönud üldse. No aga nii ju ka ei saa. Taimetoitlus pole minu cup of tea. Ühesõnaga, kummaline on kogu see jaotus mu jaoks ka. tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: Kadi81
Kuupäev: 03. February 2012, kl 08.49

ma ka ei suuda lihata ja magusataspinning smiley sticking its tongue out.
ma ei saa üldse enam aru mis toimub, terve see nädal ikka täielikult igasugu veidrate asjade suhtes isud olnud. eile õhtul tuli jube õlle isu ja jõin ära lõpuks ka ühe alkoholivaba õlle ja nii see kaal tõuseb hoopis mitte ei lange angry smiley
see nädal ei kaalunud end vahepeal üldse ja tänane hommik oli ikka väga paha vaadata kaalunumbrit eye popping smiley
pean püüdma oma isud kontrolli alla saada ja ehk tervise paranedes ka uuesti end liigutama hakata.
igaljuhul loodan, et teil on paremini läinud!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: soffie
Kuupäev: 03. February 2012, kl 10.06

MInul ka sama lugu, ikka tahaks magusat ja siis ka juustu ja muid snäkke. Ja sellel nädalal olen taas plussis. Õudne! Mul hakkab juba tekkima tunne, et minu puhul on juba see saavutus, kui suudan püsima jääda oma kaalu ja mitte juurde võtta. Kuid kuna alustasin sellel nädalal väikest viisi liikumist harrastama, siis loodan, et kaal hakkab lihtsalt hiljem langema. Hullult tahaks välja jalutama minna lapsega, aga liiga külm selle jaoks.
Täna lähen uurin apteegist kroomi kohta, äkki võib kasutada ja ehk aitaks natukene isusid taltsutada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: keira
Kuupäev: 03. February 2012, kl 10.36

no nii...paar päeva tagasi näitas kaal palju ilusamaid numbreid - lausa alla 70-ne, aga eilne päev läks üsna untsu. Miskipärast on mul tunne, et kõik paha tuleb kodust ära hävitada kohe, mitte vähehaavalsmiling smiley. Mis tähendab, et kommi või kooki ei sööda mitte paar tükikest, vaid ikka kõik ära, et poleks rohkem ahvatlusi. Oi ma olen ikka kohati nõrk ja ei suuda neile ahvatlustele vastu hakata, aga õnneks siiski miinuse sain.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: mustkohv
Kuupäev: 03. February 2012, kl 10.38

Tere! Minu hommikune kaal 113,6.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: Pibu
Kuupäev: 03. February 2012, kl 11.11

Kaloritest oli jutt enne - ma proovin kuskil 1300-1400 piirimail olla. Kui õigeid asju süüa (liha kõrvale rohelist, mitte kartulit, riisi, pastat), leivaga piiri pidada ja toidu kõrvale vett juua, siis tühja kõhtu nagu kannatama ei peagi. Piimatooted saan kätte hommikusest suurest jogurtilaarist. Rinnapiima ka nagu ikka jätkub. Hetkel tundub, et kui ma oma jupikese pikkuse juures ja hetkelise suht istuva eluviisi juures iga päev 2000kcal sööks, kosuksin kiiresti rasedusaegsesse kaalu.
Aga see selleks - sain ikka lõpuks sel nädalal ka miiused kirja. Parajalt raske nädal oli, aga lõpptulemus õnneks hea. Peaks ennast crosstrainerile vedama, aga sada vabandust on varrukast võtta.
Kes siin hoogsalt trenni teevad - tublid olete!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: Pibu
Kuupäev: 03. February 2012, kl 11.20

Kas keegi teist K.A.M. programmi on ka huvipärast juba proovinud? Kui jah, mis muljed on?

Www.kehakool.ee/kam/

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: kitty001
Kuupäev: 03. February 2012, kl 12.00

tere siis jälle, mul kodus arvuti katki ja ei saa iga päev oma sööke sisestada aga üritan ikka usinasti languses püsida ex ta nii läheb raskelt kui ei saa enda söömist kontrollida nii et ma pole kindel kas olen normis püsinud või ei aga kuna langus siis päris hästi olen vastupidanud.edu ja jaksu teile

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Kuupäev: 03. February 2012, kl 22.13

Niih, lisasin ka oma languse. Esimesed päevad olin päris usin, kuid täna ja eile läks käest ära! Homme kindlasti ka, kuid ülehomme on uus päev!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: elbimbo
Kuupäev: 04. February 2012, kl 17.47

Minu päevanorm on 1500 ja selle täissöömisega pole mingeid probleeme smiling smiley Isu on ja mitte väike. Nii ongi kaks nädalat olnud täielik paigalseis. Minu arvates on see suur isutõus seotud külmaga ja sellega, et nüüd olen lapsega kodus külmapühi pidades jalutamise ära jätnud. Ja suusatama pole ka nädal aega saanud. Ma arvan, et kui oleks trennis käinud, oleks isu väiksem.

Üks jama on ka tekkinud. Kuigi olen viimased kaks nädalat endale vabamat söömist lubanud (peres olid sünnipäevad) ja mõnelegi söömasööstule järgi andnud on mul piima hakanud puudu tulema sad smiley Mu tüdruk on muidugi paras korvpallur ka oma ea kohta (4 kuuselt 69 cm) ja isuke ka minult päritud vist. See piimapuudus on olnud heaks vabanduseks ka, et miks isudele järgi anda. Aga sellel ekstra söömisel pole piimatootlusele küll mingit efekti olnud, lihtsalt mu enda kaalulangus on pidama jäänud ...

Eelmist kahte last sai omal ajal ikka 10kuud toidetud, aga see oli muidugi 100 aastat tagasi ka. Ei teagi mis teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: leero
Kuupäev: 04. February 2012, kl 19.29

ninii, minul nüüd auk mis auk, motivatsiooni mõttes ja üldse, välja ei saa ja jalutada, eks see mõjub ka. tänane menüü - hommikul pannkoogid moosiga, lõunal suur Tupla, õhtuks suur Daim ja kaks viilu leiba. Süsivesikud ilusti täis, rasvad ja valgud kasmiling smiley ka kalorid. Selline päev siis. Eks piima hulgale mõjub ka see, kui palju ta sul rinnal on, meil on mõnikord sellised perioodid, kus pm terve öö ja päeval iga tunni tagant, siis kohe paari päeva pärast uputab taassmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: elbimbo
Kuupäev: 04. February 2012, kl 20.59

Minu tirts on kogu aeg tihedasti süüa tahtnud. Päeval on pausid tihti vaid 1 -1,5 h. Ainult öösel laseb kuni 10 h ilma söömata.
Kuidagi järsku saabus see piimakriis kuidagi ...

Mul tõi mees poest porgandi-toorjuustukooki ja ega see enne rahu ei anna, kui otsas. oeh smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: nipsi
Kuupäev: 05. February 2012, kl 10.20

Tere!
Ma vabandan et segan teie teemat! Tahtsin öelda, et olete väga tublid!
Ja tahtsin endast ka lühidalt kirjutada. Minu laps saab varsti aastaseks ja ma alustasin ka dieeditamist üsna varsti peale sünnitust, minu kogemus oli see, et piim ära ei kadunud, ikka tuli ja laps sõi ohtralt ja kõht tühi tal ei olnud, aga ilmselt läks piim lahjemaks ja laps ei võtnud enam kaalust juurde. Ma jätsin asja siis katki ja alustasin alles nüüd aasta alguses uuesti kui laps juba valdavalt muu toidu peal ja rinnapiim lihtsalt niisama maiustuseks.
Jutu mõte, et jälgige lapse kaalu, kui kõht täis ja laps kosub, siis on kõik hästi. Aga piimakogusele lisaks võib piima konsistents muutuda ja kuigi silma järgi aru ei saagi, et midagi teistmoodi on (sest tuleb ikka sama palju), siis tegelikult võib juhtuda et lapse arenguks ei ole selles piisavalt toitaineid.
Üks on kindel - te paistate ni tegijad mutid (pardon väljenduse pärast), et oma kaalud saate varem või hiljem korda niikuinii!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: leero
Kuupäev: 05. February 2012, kl 12.41

aitäh, Nipsi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: leero
Kuupäev: 06. February 2012, kl 09.59

Uus nädal, päris hea enesetunne, aga mure ka, kuigi söön sutsu rohkemgi kui teie teised siin vist, tundub, et piimaga priisata pole või on tital miski muu mure, igatahes väga rahutu sööja ja muidu ka, nagu tahaks rohkem pimpsi sad smiley eks näis, vbl veelgi rohkem sööma hakkama ja maiustama.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: Padi
Kuupäev: 06. February 2012, kl 15.15

Ma ka taas tagasi siinsmiling smiley Eelmine nädal oli täielik madalseis - vanem laps oli haige ja kodus, mees pikad päevad tööl, väiksemal vist ka nohu. Ühesõnaga stressi kui palju ja loomulikult oli vaja seda söömisega maandadasad smiley Ühesõnaga väga raske nädal ja kaal ja enesetunne ka selle tulemusena raske. Nüüdseks olen aga sellest üle saanud ja taas entusiasmi täis ja korralikult söömassmiling smiley Nii vastik oli pärast hilisõhtust õgimist magama minna, kui kõht kurguni täis oli. Kusjuures ükski asi ju ei maitsenud hea - see tahvel sokolaadi mis ma peale jäätist südaöö paiku ära sõin polnud pooltki nii hea, kui see banaan, mille täna vahepalaks söin... Igatahes loodan, et nüüd olen ilusasti ree peal tagasi jällesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: Kadi81
Kuupäev: 07. February 2012, kl 07.58

Pibu - ma proovisin ka K.A.M. programmi, see tundub ka päris hea olema, mõningad asjad meeldivad mulle seal isegi rohkem kui siin aga samas olen Kaaluabiga juba harjunud.
Magusa isu on mul kadunud, õnneks ja loodan, et ka pikemaks ajaks. ( arvan, et see oli seotud nn päevadega).
Aga kaal mul eelmne nädal tõusis ja täna hommikul kaaludes oli veel pisut tõusnud, samas suutsin end alles eilsest kokku võtta ja korralikumalt süüa. Enne ikka ületasin oma kalorid korralikult.angry smiley Tänasest püüan ka uuesti end kodus liigutama hakata, sest köha nüüdseks taandunud.
Samas mul ka nüüd soov lõpetada rinnaga toitmine, kuid see tundub täiesti võimatu, sest m u kolmas tütreke ei taha ei lutti ega pudelit. Tunnen kuidas need öised söötmised on minu jaoks muutunud kuidagi koormaks. Vanemad lapsed said mul 4 ja 5 kuud rinda, kuna piim sai otsa aga kolmas laps juba 6 ja poole kuune ja siiani vaid tissi otsas. Te ilmselt ei pea seda õigeks et lõpetada tahan aga ma lihtsalt ei jaksa enam ja ei tea ka kuidas pisike pudelit võtma hakkaks.
Päikest ja soojemaid ilmasid, et saaks rohkem väljas liikuda.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: leero
Kuupäev: 07. February 2012, kl 09.46

Kadi81, näiteks minu meelest on see, kui kaua rinnaga toidad, ainult ema ja lapse vaheline asi ja enesetunde küsimus smiling smiley ses mõttes, et nii kaua kui emale sobib, ei ole nii, et õige või vale, nii et võta vabalt.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati leero 07.02.2012 09.46.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: Pibu
Kuupäev: 07. February 2012, kl 10.17

Kadi81, kui ta sul pudelit ja lutti ei taha, äkki proovid nokaga tassist või tavalisest tassist rpa-d pakkuda. Viimane eeldab 6-kuuse puhul parajat jamamist, kuid äkki toimib?
Minu 6-kuune on viimasel ajal imetamise ajal hullult hammustama hakanud. Arvasin, et äkki igemed sügelevad, kuid siis hakkasin mõtlema, et äkki ta pole sealse kraamiga või kogusega rahul? Tihti jätab hammustamise kui rinda vahetan.
Igatahes teen ka kalorilugemisele praegu nädalase pausi. Vaatab, kas muutub miskit. Loodan, et nädalaga väga paksuks ei söö ennast! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 3 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.