Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345
Asukoht: 5 / 5
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: Kadi81
Kuupäev: 05. March 2012, kl 08.52

Olen nüüd pikalt kaaluabist eemal olnud ja pole valinud mida ja kuim palju söön ja astudes täna kaalule on kaal ikka otse loomulikult tõusnud ja mitte vähe angry smiley. Tänasest siin tagasi ja püüan uuesti jälgida kaloreid.
Te olete ikka nii tublid olnud, vaatsin tabelit ja tekkis kohe tunne, et mul ei ole duellitada midagi, olen juba ette teada kaotaja aga asja katki ka ei jäta spinning smiley sticking its tongue out Ehk siis võistlus võistluseks aga siiski lootus kaalukaotusest kustub viimasena winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: elbimbo
Kuupäev: 05. March 2012, kl 14.44

Teretulemast tagasi! Ega need kilod iseenesest ei taha kuhugi kaduda paraku. Ja lootust ei tohi kaotada. Mul käis ka vahepeal mott maas aga siis tuleb jälle uuesti üritada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: Pibu
Kuupäev: 09. March 2012, kl 09.07

Ahoi! Ma võtan ka sõna üle pika aja. smiling smiley
Vahepealne aeg on olnud paras katsumus - toite pole üles täheldanud, mees pikalt komandeeringus ja kaks pisikest last 100% minu kantseldada. Respect üksikemade ees, ma ütlen!!! Sel nädalal sain küll miinuse kirja, kuid ma arvan, et see on lihtsalt koba vee vmt arvelt. Sooja toidu asemel kontrollimatult võileibu süües ei tohiks nagu kaal ju langeda.

Mees on esmaspäeval tagasi. Hakkan siis jälle korralikuks. tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: elbimbo
Kuupäev: 09. March 2012, kl 11.29

Keira on jälle megatubli olnud, imetlusväärne!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: leero
Kuupäev: 09. March 2012, kl 22.14

Oi, me oleme ikka jube tublid, eriti Keira, kindel võitja vistsmiling smiley minul kulunud nüüd kaks nädalat igasuguste haigustega, väike tita veel üsna tõbine, teised enam-vähem, sh mina. Tagant järgi oli päris mõnus, et pidevalt iiveldas ja toit sees ei püsinud, nüüd esimene päev, kus tegelikult hea isu ja kõht isegi läheb tühjaks, kõige selle juures võinuks aga kaal ikka tiba rohkem langeda eye rolling smiley ei tea, kas iiveldust tekitavat rohtu on olemas...on vist mingid antidepressandid, mis väga võimsalt söögiisu ära võtavad. Depressioon on küll, mõõdukas. Hakkan esmaspäevast taas toite kirja panema. Ilusat nädalat teile!!! ja mõistlikku nädalavahetust...mulle.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: leero
Kuupäev: 12. March 2012, kl 11.49

tere, pean ikka jälle jälje jätma, et me foorum väga kaugele ei lähekssmiling smiley
mis teie lemmiksöök hetkel on siin duelli ajal? no selline maitsev ja mõistlik?
mul pea täiesti tühi ja võileivad väga lihtne valik. praegu kerkib veel saiataigen ka.
õhtuks miski köögiviljahautis - punase peedi ja peekoniga.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: elbimbo
Kuupäev: 13. March 2012, kl 11.48

mina üritan suppe teha, kanasuppi ja veiselihaga kapsasuppi peamiselt. nagu vaid tahedat söön, nii ei juhtu kaaluga midagi. peedisalat on ka sõber minuga smiling smiley väga eksklusiivset ei viitsi vaaritada. ja ahjukala armastan ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: soffie
Kuupäev: 13. March 2012, kl 12.34

Te olete kõik nii tublid olnud! Mina olen siin vaid kaalu märkimas käinud, ja kuigi see on tõusnud, olen ikkagi rahul, et siin duellis osalen. Arvan, et kui poleks osalenud, oleks need numbrid palju suuremad olnud. Eelmisel nädalal hakkasin tõsisemalt taas trenniga tegelema, see mõjus enesetundele super hästi, aga kaalunumbrile pole veel mõju andnud. Näis, mis järgmistel nädalatel saab.
Külmkapile peaks kleepima mõne pildi, kus olin veel nn ideaalkaalus, äkki motiveerib rohkem smiling smiley Mis Teid kõige paremini motiveerib kaalu langetama?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: leero
Kuupäev: 14. March 2012, kl 11.06

ming hetkel motiveerib enim vast hea enesetunne ja peegelpilt, no selline tunne, et olen kerge ja tihe, mitte lõtv ja pehmespinning smiley sticking its tongue outmäletan veel hästi varasemaid kaalulangetamisi, kui kaal aina langes ja langes ja tuju järjest parem, kerge oli liikuda. loomulikult oli sedapuhku suurim roll suurel armumisel ja siis oli kõik NII LIHTNE!!! lastega kodus olles ja mitte trenni tehes on aga väga raske ja imetamine veel omakorda teeb asja keerulisemaks, kuigi ainevahetus on suht hea sel ajal, lihtsalt on hommikuks kõht megatühi ning nagu täis ei saagi...ja päeval ka, õhtul niikuinii ei söö.tegelikult ongi motivatsioon suht maas hetkel, hea, et selline foorum siin on!!!hoiab mingitki tasakaalu ja püüet mõistlikult toituda.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: Padi
Kuupäev: 14. March 2012, kl 16.38

Mina ka tagasi jälle. Vahepeal oli päris madalseis. Stress ja sellest loomulikult ülesöömine ja sellest jälle stress ja nii see nõiaratas käis. Kaaluabist hoidsin nagu tulest eemale. No mida sa vaatad siia, kui ise parajasti 100-grammist shokolaadi sööd..
Aga nüüd olen jälle tagasi. Suuri sõnu ei hakka tegema, aga üritan ikka edasi sammuda teiega.
Teie olete ikka supertublid kõik siin!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: elbimbo
Kuupäev: 14. March 2012, kl 22.28

Mind motiveerib see, et tahan oma lastele ilus ema olla. Nad on keskkooli tüdrukud ja tahan neile kuidagigi eeskujuks olla, näiteks tervislikult toitudes. Laste komplimendid on mulle kõige olulisemad.
ja veel motiveerib mälestus sellest tundest, kui hea oli soovkaalus olla smiling smiley

Homsest ootabees raske katsumus - 5 päeva söömalaagrit Venemaal + 1 suusamaraton. Vene köök ju megahea ja suusatamine tõstab kõvasti isu.

Rinnaga toitmine hakkab minul vist vaikselt ühele poole saama, sest mu 6 kuune plika on aastase lapse mõõdus ja selline mürakas ei saa enam kuidagi kõhtu täis. Karden et see saabainevahetusele paras põnts ja minule kaalulangetamises järjekordne väljakutse olema. Praegu on küll kõht kogu aeg tühi ja neid päevi mil suudan piiri pidada tuleb 50/50.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: Padi
Kuupäev: 16. March 2012, kl 10.06

Nonii. Tabelis küll väike pluss 100grammi, aga arvestades kui palju ma vahepealsete eemal oldud nädaltega olin suutnud juurde süüa, siis tegelikult oli väga korralik miinus viimase 5 korraliku päeva eestsmiling smiley Nii et ise olen väga rahul endaga ja järgmine reede siis juba loodetavasti ka siin tabelis reaalne roheline miinus.
Ikka edasi! Praegu olen ju võrreldes algusega hoopis plussis... Duelli lõppedes tahaks aga kindlasti miinuses ollasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: Pibu
Kuupäev: 23. March 2012, kl 09.00

Uus nädal ja uus lisakilo. Häbi mulle! Motivatsioon on miinuses ja kõik on sõna otses mõttes pekkis. Eelmisel nädalal oli kõhugripp kallal ja seega sain ka miinuse kirja, kuid pärast tervenemist on asi puhta käest läinud. Kohutav isu on kõige ebatervisliku järele - kahe käega ajan endale sisse kaalukomme ja juustusaia. Eile tegin ise kohukesi.... Ikka selleks, et miskit magusat saaks. Mõistus tahaks nagu rohelist ja värsket ja vett (kevad ju!), aga käsi ulatab ikka coca cola zero ja saia järele. Päike peaks nagu energiat andma, aga minul muudkui stress ja stress. KO-HU-TAV!
Kuidas küll reele saada?

Üritan pisikest rinnast võõrutada, sest tissist hammustamine läks tõeliselt hulluks. Äkki seepärast suurem isu?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: leero
Kuupäev: 23. March 2012, kl 14.37

Uuh, Pibu, paipai sulle! Kindlasti saad varsti reele winking smiley minulgi peale kõhugrippi oli hundiisu mitu päeva ja samuti VEEL ei maitse millegi pärast miski roheline ja värske, ju on ilmad veel liialt jahedad. Ostan poest salatiasju ja puha ja teen ka kodus valmis, kuid süüa ei saa, üldse ei taha, väga imelik.
kaal, nagu näha, kõigub, kuid aeglaselt siiski alla poole. pisike veel 100% rinnapiimal, hakkasin uuesti kohvi jooma, keset päeva mõnus turgutussmiling smiley minu titale see varem üldse ei meeldisnud, viimased päevad nutab ka palju taas.vast uus nädal tuleb meil rõõmsam!
Pöialt hoian.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: elbimbo
Kuupäev: 23. March 2012, kl 14.59

Nagu oligi arvata tõin reisilt kaasa lisapagasi, kuigi maratonil kulus 3300kcal. Hotellis anti rohelisi asju vaid prae kõrvale ja puuvilju polnud ka üldse. Hommikupuder oli tulimagus ja nii siis eelistasingi pannkooke kondenspiimaga smiling smiley

Õnneks saan vaatamata kodust äraolekule jätkata rinnaga toitmist, kuigi vaid kolm korda päevas. Söögiisu on minul ka super. Üritan ka magusaisu coca zeroga vaigistada aga see aitab vaid hetkeks.

Hea on teada, et pole ainuke, kel kaal alaneda ei taha ja motivatsioonist aegajalt puudu jääb. Õnneks ei vaeva stress, sest laps tubli magaja, muidu ei suudaks end niigi palju kontrollida.

Varsti läheb pori ära ja me saame kõik oma tibudega rohkem õues olla ja küll siis need kilodki taanduma hakkavad. Ja suvel lähme randa ja oleme ilusad winking smiley Jõudu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: Padi
Kuupäev: 26. March 2012, kl 08.46

Nonii, minul oli see nädal -1kg. 0,5 kg veel maha saada ja olengi oma ALGkaalus tagasieye rolling smiley See pole kaugeltki see, kus arvasin end selleks ajaks olevat.. aga noh paistab, et olen vähemalt oma pea kuu aega kestnud madalseisust ilusti välja saanud ja viimased paar nädalat on läinud väga hästismiling smiley Saabuv kevad ja ilusad ilmad annavad loodetavasti vaid lisaenergiat ja -motivatsiooni ja küll see kaal ikka tasapisi kukubsmiling smiley Peaasi mitte käega lüüa vaid ikka silm peal hoida nii toidul kui kaalul! Olgem ikka tublid edasi!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: leero
Kuupäev: 30. March 2012, kl 12.14

Pibu, sa ikka endiselt väga tubli ju!sain lõpuks hakata 2x nädalas intensiivselt trenni tegema ja enesetunne superluks! kaalule veel ei mõju, kuid söögiisule küll, samas ei põe ja söön isu järgi, söödut eriti kirja panna ei jõua, magusat koju ei osta ja juust ka mittesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: Pibu
Kuupäev: 01. April 2012, kl 16.35

Leero, ma sain jah järjele tagasi ja seda tänu abikaasale, kes sellest nädalast otsustas ka oma suutäisi ja koguseid jälgima hakata. Koos on ikka palju-palju lihtsam. Motivatsioon on laes, kaal taas langemas ja enesetunne samuti ülihea.
Mis trennis käima hakkasid? Ma sunnin ennast crosstrainerile, aga siiani on laiskus võitnud. smiling smiley
Kuulge, kas järgmine nädal on viimane duelli nädal ja koos kaalumine? sad smiley
Päikest kilode kadumist kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: leero
Kuupäev: 02. April 2012, kl 20.28

on jah järgmine nädal viimane duellinädal, Keira igal juhul tegi meile pika puuga ammu ära, tubli igatahes. Mina ise õppisin lihtsalt natsa piiri pidama ja läbi mõtlema, mida suhu pistan. Titat imetades on päris raske, ja raske on kodusena, kui külmkapp ja toidupoolis käepärast. Trennis käinud kolm nädalat, spinning ja body + jõusaal, korraga 2 h, söögiisu mega, kaal seisab. Tita aga kosub ja on ümar kui pall. Loodan, et need eesmärgist puudu jäävad kilod ikka langevad, suveks vähemalt.........

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: leero
Kuupäev: 10. April 2012, kl 11.55

duelli lõpp siissmiling smiley
algus oli ülipõnev, lõpp vajus natsa ära, võitjad oleme kõik!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345
Asukoht: 5 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.