Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 2 / 5
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: elbimbo
Kuupäev: 23. January 2012, kl 18.02

Mina ei suuda ka niisama vett juua ja peamiselt saan oma vedelikud täis teega. Joon rohelist teed ja piparmünti ja fennelit (see ju peaks tita gaasidele ka positiivselt mõjuma, kuigi lapsel gaasivalusid ei ole) ja vahel juhtun mõni coca zero ka (jep, ma tean ka et mitte eriti hea valik).

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: leero
Kuupäev: 23. January 2012, kl 19.16

elbimbo, kas see fennel on apteegitill või miski muu?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: kitty001
Kuupäev: 24. January 2012, kl 14.45

nii eile oli siis bodybump ja võttis ikka korralikult läbi omadega aga täna enesetunne nii hea kohe ja kaal juba langenud ligi kilo, ikka tasub vaeva näha grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: soffie
Kuupäev: 25. January 2012, kl 10.11

Rõõm on lugeda, kuidas kaalulangetamine edeneb. Minul on aga tekkinud hoopis vastupidine olukord. Käisin täna kaalul ja see hoopis tõuseb. Ei tea, kas organism on hoopis säästurežiimile läinud või arvab ta, et duell käib hoopis suurima kaalu saavutamise peale smiling smiley
Veejoomisest - proovisin ka eile teha nn veepäeva, kuid mul ka praegu talvisel ajal vesi sisse ei lähe, teen ka teed ja mustsõstrasiirupist morssi. Loodan, et vedelikuna annab see natukenegi veemõõdu välja smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: Kadi81
Kuupäev: 25. January 2012, kl 11.59

ma ka ei pane nv söödud joodud asju kirja, kuid kaal sel korral tõusis 200gr. samas hakkasin eelmisest nädalast veidi trenni tegema, vb ka sellest tingitud kaalu tõus (loodan, et ikka sellest). olen mõõtnud ka oma kõhu ümbermõõtu ja see on samaks jäänud viimasel paaril päeval. samas on mul jubedad neelud magusa järele tulnud, püüan neid taltsutada.
igaljuhul kõigile meile edu oma eesmärkide täitmisel!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: Pibu
Kuupäev: 25. January 2012, kl 12.46

Appi! Tänane päev kisub täiega kiiva. Esiteks rahuldasin oma nälga verivorstiga, mis andis kohutavas koguses suht mõttetuid kaloreid. Teiseks nosisin peenleiba, mis pole ka teab mis mõistlik tegu, ja kolmandaks lubas mees koogiga töölt tulla, kuna noorem tütar saab täna 6-kuuseks. Loen kadedusega teiste postitusi trenniskäimisest ja mõtlen, et kuidas küll ise nii tubli olla. Lodevusest tahaks ju kaaaaaa lahti saada, aga kahe pisipõnni kõrvalt naljalt ei jõua. Muskel ainult kasvab pisema tassimisest. Kui seegi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: leero
Kuupäev: 25. January 2012, kl 15.48

ülimalt vahva on lugeda teie postitusi, minu jaoks nagu välisuudised, et kuidas teistel ja seda enam, et päris sarnased olemesmiling smiley
mul kaal on võrreldes eelmise nädalaga ka tõusnud, see on iseenesest huvitav, sest püsinud suht samal lainel va nädalavahetus, kus oli üks mega söögipäev. tahaks trenni teha ka, nii saaks ka kõhukest vähemaks ehk, praegu püksid ikka kitsad. täna oli kahe söögi vahe mul 5 h, mis tekitas ikka jubeda tyhjakõhutunde ja peavalu, viimane vbl ka vedelikupuudusest ja nii oli lõunasöök kaks korda suurem kui vaja sad smiley
edu meile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: elbimbo
Kuupäev: 25. January 2012, kl 19.57

jep, fennel on apteegitill. Herba firma tee on olemas nii Rimis kui ka Konsumis. Ja ka apteekides aga see seal palju kallim.

Mul ka see nädal juba söögiisu. Ehk see sellest, et ilm läheb järjest külmemaks?

Minu tita lubab mu õhtuti ilusti trenni ja ma üritan maksimaalselt suusatada, sest maraton on juba kuu aja pärast. Kui maratonile poleks lubanud minna, siis vist istuks ainult diivanil smiling smiley

Soovin meile kõigile, et see reede oleks sama edukas kui eelmine!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: Padi
Kuupäev: 25. January 2012, kl 22.30

Ooo, Elbimbo, kas lähed tõesti päris pikale maratonile sõitma?? Uskumatult tubli ikka! Üldse vaatan, et meil siin tublid sportijad ja trennis käijad koossmiling smiley Ise pole kunagi trenni-inimene olnud. Kohe pelgan neid rühma- ja aeroobikatrenne.. ilmselt sellepärast, et pole eriti hea rütmitunde ja koordinatsiooniga. Kuigi tänapäeval vist ka selliseid trenne, mis mulle sobiksid, pole sellised tantsulised pikad aeroobikakavad enam kõik. Ainuke trenn, mis mulle meeldinud on, on kepikõnd, aga seda metsa all pehmel pinnal. Talvel külmaga ja linnas asfaltil seda ei tee..

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: Kadi81
Kuupäev: 26. January 2012, kl 08.08

ma olen ka rühmatreeningute jälestaja va vesivõimlemine, kuhu paaril korral olen lapse kõrvalt saanud. muidu teen kodus trenni, dvd-de järgi (nt 15 minuti kaloripõletustreening).
elbino sa ikka uskumatult tubli kui maratonile lähed - edu sulle!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: elbimbo
Kuupäev: 26. January 2012, kl 08.30

Padi, kui sulle aeroobika laadsed asjad ei sobi, siis äkki pilates/jooga mis peaksid kordinatsiooni arendama? Ma ka ei arnasta saalis rassimist ja seetõttu ongi suusatamine-usiutamine-kõndimine-ujumine hea. Aga nii tubli ma pole, et suudaks ennast kodus võimlema sundida. Kodus ju nii palju vabandusi, miks trenni edasi lükata ja aeg maha molutada.

Eks see suusamaraton on üks paras väljakutse. Ma pole nii pikka maad varem sõitnud. Kogemus on ainult 42km pikkustelt vabatehnikamaratonidelt, mis on oluliselt lihtsamad. Tegelikult võtsin asja ette rohkem mehe pärast, kes kipub vägisi diivani kujuliseks muutuma. Kinkisin talle sünnipäevaks maratonist osavõtu ja ütlesin, et tulen ise ka teda toetama. Eks rajal näeb siis, kellele tegelikult tuge vaja on smiling smiley

Häid külmapühi kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: leero
Kuupäev: 26. January 2012, kl 10.15

elbimbo, väga vägev ettevõtmine ikka ees sul, minu suusatamine lõppes rinnapõletikuga, ilmselt kui oleks õige riietus, siis sellist asja ei juhtuks, igatsen väga lumisel metsavaheteel sõitmist, linnas siin valgustatud rajal on päris nüri nühkimine ja sellest puudust ei tunne.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Kuupäev: 26. January 2012, kl 21.43

Palun palun mina tahan ka.... Mul kodus üks 9 kuune ja 2,5 aastane. Olen 160 cm pikk ja kaalun juba 70 kilo... see on lihtsalt KOHUTAV. Mul poja selline kratt, et magama jääda ei taha ja avastasin siis, et kui ma olen 1,5 tundi teda magama proovinud saada ja kui see lõpuks õnnestub (ise seal juures ka ühe väiksema uinku teinud), siis jalutan otse köögis asuva külmiku poole ja pean sealt midagi head näksima..... Otsustasin, et võtan ennast nüüd kokku ja kohukeste ning kommide asemel hakkan porgandit näksima smiling smiley. Minu soov oleks langetada 12 kilo ja seda nii umbes 3 kuuga.

Oleksin tõesti väga õnnelik, kui mina ka osaleda saakin!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: Kadi81
Kuupäev: 27. January 2012, kl 08.11

mul nüüd kaal kirjas ja paraku see ei langenud selle nädala jooksul, õnneks vähemalt ka ei tõusnud. Magusa isu on meeletu ja samas ka kõikaeg muudkui sööks, seega olengi veidi liiga palju söönud. loodan, et teil see nädal ikka paremad tulemused kui mul.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: Kadi81
Kuupäev: 27. January 2012, kl 09.29

kaal mul küll ei langenud selle nädalaga aga mõõdud on vähenenud. eelmine reede mõõtsin ka oma ümbermõõte ja nädalaga need ikka pea kõikjalt 1-2 cm võrra vähenenud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: Padi
Kuupäev: 27. January 2012, kl 10.10

Täiesti ebaaus! Ja uskumatu. Eile hommikul kaalusin 77,5 ja täna hommikul 78,6. Kusjuures söin täiesti normaalselt eile. MIna aru ei saa, kust kohast see mmüstiline +1,1kg ööösel minu kaalule juurde suutis tulla. Jaa kaalusin ma täna vähemalt 7 korda ja number koguaeg sama...
Aga no olgu, lepin siis siiski selle teenimatu numbriga. Nii et minul kokkuvõttes nädal +100g.
Ja järgmine nädal ootan see-vastu suurt miinustsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: keira
Kuupäev: 27. January 2012, kl 10.11

Aga mina olen see nädal usin olnud. -1,5 kg lausa smileys with beer. Loodan, et nädalavahetusel kõike tagasi ei söö.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: Pibu
Kuupäev: 27. January 2012, kl 10.19

Minul ka -1,5kg üllatuslikult! tongue sticking out smiley
Paar päeva on õhtuti nii kehv tuju olnud. Kõht pole nagu tühi olnud, aga kõik inimesed käivad kohutavalt närvidele. Endal ka juba nõme selline olla. Ajan selle kaalulangetamise ja pimeduse kraesse ja loodan, et ehk homne/ülehomne silub paha tuju ära (ei plaani jälle kaloreid näpuga taga ajada). smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: Padi
Kuupäev: 27. January 2012, kl 10.22

Vau, Keira ja Pibu meil mõlemad supertublid olnud - kummalgi -1,5kg!!! Uskumatult tublid oletesmiling smiley

Aberdonian, panin sinu andmed ka tabelisse. Jõudu ja jaksu sulle - nagu näed pole me selle 2 nädalaga väga suurt edumaad saanud sinu ees, nii et jõuad ilusasti meiega sammu pidadasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: leero
Kuupäev: 27. January 2012, kl 10.30

minul jälle ei langenud midagi, vastupidi, olen tõesti natsa rohkem söönud kui eelmisel nädalal, Keira ja Pibu on supertublid! Külma ilmaga tahaks kosutavamat toitu ka, võtan igasugused vürtsised supid menüüssesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: Kadi81
Kuupäev: 27. January 2012, kl 12.43

Keira ja Pidu kiitused teile ka minu poolt!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: soffie
Kuupäev: 27. January 2012, kl 17.36

MInu poolt ka kiitused Keirale ja Pibule. Super! Minul aga vedas see nädal kaalus küll kehvasti. Üks hetk avastasin, et numbris suurenevad ja nii läkski. Aga täna peale kaalumist sain enesekindluse tagasi, et isegi kui alguses ei vea, siis tuleb edasi püüda. Ja super on seda siin teha, sest kui nii tublid kõik on, siis lihtsalt tuleb ka sammu pidada.
Ja Elbimbo - super - võtta ette suusamaraton. Ikka kõvasti jaksu selles ja loodan, et saad hoolimata sellest külmast ka suusakilomeetreid koguda. Me mehega ostsime ka eelmisel aastal suusad, et hakkame aga suusatama. Täna oli siis see esmakordne päev, kus käisime radu üle vaatamas. Nüüd aga ootame enda jaoks natukene pehmemat ilma (ikka leiab põhjuse).

Kuidas Sa Kadi81 magusaisu vastu saad? Mind piinab see ka hullusti, mida asemele sööd või teed, et magusat ei sööks?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Kuupäev: 27. January 2012, kl 20.00

Hei!

Väga lahe! Mul ka oli hull magusaisu! Ma sõin korraga terve suure paki komme ära ja ikka oli magusaisu....Aga ma hakkasin kroomi sööma, see aitas! Nüüd enam ei taha ja kroomi ka enam ei söö! Mingi kaks nädalat sõin... võib-olla tuleb tagasi, ma ei tea eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: Kadi81
Kuupäev: 28. January 2012, kl 21.05

soffie tead ega ma ei oskagi midagi teha, kannatan ära (ehk siis piinan ennast) aga samas parimat leevendust saan soja alpro tumetašokolaadi desserdist seal suht vähe kaloreid arvestades tavalise šokolaadiga.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Kuupäev: 28. January 2012, kl 23.35

mul oli raseduse ajal diabeet ja siis pidasin dieeti. Kaotasin 5 kilo olles ise viimaseid kuid rase... aga hirm oli nii suur, et äkki lapsel ka diabeet või kasvab liiga suureks, et siis ei sünnita jälle ise ära. Ma ikka panin kirja iga suutäie. Siis oli mul keelatud süsivesikud.... loomulikult mitte täiesti vaid just magus. Võisin süüa 180g päevas, tegelikult on see päris suur kogus. Samas arvestades, et üks banaan annab juba 15g ja mina sõin neid 2-3tk, pluss veel küpsised j kommi, siis ilmselt sõin jõhkralt magusat. Ma asendasin magusa kirss-tomatitega ning tegin jogurti/keefiri ja marjade kokteili, suurde lisasin magusainet(paras keemia aga arstid keelasid suhkru söömise ja soovitasid sellega asendada). Alguses oli harjumatu aga pärast oli päris hea. Samas kui tegin kokteili jogurtiga, siis magusainet ei lisanud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: leero
Kuupäev: 29. January 2012, kl 12.22

mina söön rosinaid või glükoositropsesmiling smiley vanas eas aru saanud, et mida rasvavaesem toit, seda suurem magusaisu, seetõttu igasugu light-tooteid eriti ei osta. praegu normaalne, st mõõdukas magusaisu.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: Padi
Kuupäev: 30. January 2012, kl 11.14

Nädalavahetus ei läinud hästi. No kohe üldse ei läinudsad smiley Ei teagi milles asi, tundus kuidagi kerge lihtsalt minna lasta.. Ja no tulemus kohe kaalul näha kahjuks.
Aga no tänasest olen jälle tubli ja ees-oleva 4 päevaga tasandub see pluss ka loodetavasti veidi...
Raske on õppida korralikult toituma. Aga nädalavahetustel korralikult toituma õppimine tundub suisa kõrgem pilotaaz juba...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: leero
Kuupäev: 31. January 2012, kl 12.07

oeh, nädalavahetus oli tänu reedese kaalumise tulemusele rahulik ja normi piires (va reedem, kui läksid trumm ja pulgad ka). Praegu läheb ka hästi. Mõtlen igagugustele küpsetistele, mida tahaks proovida, sundmõte teist päeva banaani(rummi)juustukook karamellikastmega, no lihtsalt tahaks teada, kuidas maitseb grinning smiley
kindlasti hakkan kohe, kui esimene emapalk laekub trennis käima 2 x nädalas.
Kuidas teil läheb? Kirjutage ikka tihedamalt, kui aega saatesmiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati leero 31.01.2012 12.09.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: Kadi81
Kuupäev: 31. January 2012, kl 12.39

mul läks nädalavahetusel ikka täiesti käest ära ja lisaks sellele olen kinni püüdnud mingi viiruse, sest köha ja nohu kallal. seega selle nädala trennid jäävad ära sad smiley. loodan, et saan ruttu terveks ja taas end liigutama hakata, sest see nädal mil end liigutasin hakkas meeldima ja tunnen sellest puudust. ja magusa vajadus mul aina süvveneb, peaks ka vist kroomi proovima, ehk aitab.
vahel mul selline tunne, et mul nö "ameeriklaste haigus" et täiskõhu tunde instinkt ei jõua ajju ja võin meeletult õgida angry smiley ilma ei saaks aru, et kõht juba tegelikult täis.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: soffie
Kuupäev: 31. January 2012, kl 14.26

Minul on üldse asi käest läinud, arvasin seni et saan hakkama vaid sellega, kui püüan jälgida mida söön. Kuid kuna viimasel ajal pole eriti õue saanud ja seetõttu pole ka liigutanud, siis on hakanud kaal langemise asemel tõusma. Et mitte taas 90 kiloni jõuda, alustasin täna tubase treeninguga. Loodan, et sellest on kasu ja reedeks enam plussi tabelisse ei tule.

Kuidas te oma söömist päeva peale jagate, kas püüate jälgida ka seda, et mingi kindla aja tagant sööte midagi? Või pigem kolm korda ja kõik?
Mul on kogu aeg näksimise vajadus ja nüüd otsustasin, et kirjutan endale üles mis ajal midagi sõin ja siis see ehk distsiplineerib.

Olen varem ka kuulnud, et kroom aitab magusaisu vastu. Igaksjuhuks küsin, kas seda imetamise ajal võib võtta?

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 2 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.