Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 4 / 5
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: Kadi81
Kuupäev: 07. February 2012, kl 11.00

Jah vot just hammustamine selle asja sel korral hulluks teebki, eelnevate lastega seda üksikutel kordadel olnud. Samas hambaid ei ole ja igemete järgi ei saa veel aru ka, et miskit tulemas. Teen proovi nokaga või tavalise tassiga - tänud idee eest.
Sulle hoian pöialt et kaal ei tõuseks spinning smiley sticking its tongue out vaid ikka langeks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: leero
Kuupäev: 08. February 2012, kl 12.41

olen söönud rohkem ja ilusti kirja pannud,et umbes teaksin, kui palju rohkem winking smiley , kaal on aga natsa langenud, tänu kaaluabile või beebile, kes ilma minuta õhtul sügavasse unne ei jää, lahti saanud kombest peale tegelaste magamapanekut teleka ees miskit mugida, aga lemmikaeg on lõuna, kui magatakse ja ma söön nii palju kui jaksan. Beebi suht rõõmus ka.
Pibu, ära duellist ja foorumist loobu, eksju, mina loobusin nüüd ka kalorinormist mõneks ajaks.
Edu meile! Kirjutage, muidu tundun endale jube tüütu, et siis tühjast lobisen drinking smiley
Kas imetamise ajal alkoholivaba õlu on teie puhul titale vaevusi põhjustanud? Mul ta kolme poole kuune, hulle gaase enam pole, kuid teatud asjad ikka ajavad kõhu punni.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: Pibu
Kuupäev: 08. February 2012, kl 14.21

Ei-ei-ei, foorumist ega duellist ma nii lihtsalt ei loobu. Mulle nii meeldib siin käia teie tegemisi lugemas. Natukenegi vaheldust argipäeva. smiling smiley
Mul siin selline seis, et viis päeva pole kaloreid jälginud ega köögikaalu puudutanudki. Söönud olen ena-vähem normaalselt, kuid kahjuks lubanud endale ülemäära šokolaadi (jube magusaisu on viimastel päevadel ja jõuludest on veel kommi alles) ja täna pugisin võileibu. tongue sticking out smiley Ei tea, kas see on juhus või mitte, aga paar päeva pärast kalorilugemise lõpetamist lõpetas laps ka tissi hammustamise ära. Läks sama ootamatult üle, kui tuli. Kardan, et ju vist ikka piim parajaks lurriks oli läinud, et oma kahe hambaga lisa taheti haugata (pagana valus värk!!!) No ma vaatan mõni päev veel ja siis otsustan kuidas edasi.

Alkoholivaba õlle kohta ei oska ma midagi öelda. Saunaskäigu ajal olen mõnikord joonud A'le Coqi kääritatud kalja - ei täheldanud lapsel suuri vaevusi pärast. Aga noh, iga laps erinev. Mul pole kumbki laps eriline gaasitaja olnud ja seega pole väga jälginud ka. Ehk teised targemad.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: soffie
Kuupäev: 08. February 2012, kl 14.42

Mina käisin nädalavahetusel maal ja seal leidsin ka võimaluse õues olla. Kohe tunnen, kuidas selline asi mõjub hästi, sest peale nädalavahetust ei olnud ma juurde võtnud smiling smiley võrreldes eelmiste nädalavahetustega.
Alkoholivaba õlu kohta ei oska öelda, arvan, et kuna gaseeritud joogid võivad gaase tekitada, siis see võib samamoodi, kuid muidugi omast kogemusest ei tea.
Mina avastasin enda jaoks pomelo. Hullult maitseb see, kuid avastasin, et see tekitab lapsele gaase.
Minu jaoks on kõige ohtlikumad õhtused ajad. Terve päeva pean ilusti vastu ja siis kümnest on vaja kohe midagi süüa, ja tavaliselt juhtub selleks olema mingi šokolaad või võileib aga kahjuks mitte midagi kergemat. Kõige raskem ongi neid harjumusi endal muuta.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: Kadi81
Kuupäev: 09. February 2012, kl 09.07

Alkoholi vaba õlu minu lapsel gaase ei tekita, olen seda ikka mõnel korral proovinud kui on tekkinud jube õlle isu. Võimalik et see ka b vitamiini puudus. Raseduse ajal ei suutnud ma kuidagi ilma alkoholi vaba õlleta, muidu ei ole suur õllejooja kunagi olnud, vahel peale sauna või siis suvel kuivatatud kalaga.
Ja kaalulangetuse suhtes mul siiani see nädal hästi läinud.spinning smiley sticking its tongue out Millest ka motivatsioon uuesti täieti laes ja loodan, et see nii ka jääb.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: Padi
Kuupäev: 09. February 2012, kl 11.53

Te olete nii vahvad! Tore lugeda teie toimetamistest-tegemistest.
Mina andsin esimesele lapsele rinda 11kuud ja teisele lapsele plaan umbes sama kaua andasmiling smiley Ja eks need laste uinakute ajad kõige suuremad proovikivid ole jah - kui lapsed lõunaund magavad või õhtulö lõpuks kõik magama saavd, siis on hirmus tahtmine kohe maha istuda ja ennast hea ja parmega "premeerida". Eks see ilmselt see stressi-söömine ja enda toiduga tasustamine ole.. Katsun ennast teadlikult jälgida ja sellest hoiduda. Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: elbimbo
Kuupäev: 10. February 2012, kl 09.39

Ühtsuses peitud jõud. Teie tegemisi lugedes, ei tundugi enam see neljanädalane paigaltammumine nii hull smiling smiley Me kõik peame siin ju lisaks kalorilugemisele arvestama (eelkõige) ka ühe väikese kasvava inimesega, kes ainult meist sõltub.

Silma jääb, et kõigil on viimasel paaril nädala olnud suurem söögiisu. Nii minulgi. Olen vaid mõned protsendid lubatud kalorihulka iga päev ületanud ja ei mingit langust. Hirmus mõelda, et kui paks ma juba oleks ilma selle toidu jälgimiseta, kui juba end niimoodi piirates vaevu kaalus püsin! Ma arvan, et 2500kcal päevas sisse süüa poleks mul hetkel mingi probleem ...

Mina lahendasin hetkel oma piimakriisi sellega, et hakkasin lapsele pisut aedvilja andma ja ühe lõunase söögikorra asendasin kunstpiimaga. Sest rohkem söömine ei andnud piimatootlusele mingit effekti. Nüüd lõpuks jääb laps natukeseks lõuna ajal ka magama ja saab õue minna, sest peab lõpuks 3 h söögivahet pärast kuntspiima. Öösel magab niikuinii 8-11 tundi söömata.

Baltika 0 õlu maitseb pärast sporti + sauna super ja minu titale pole liiga teinud.

Tegelt oleme ju jube tublid ikka, sest vaatamata kõigele ei jäta jonni ja ei lähe kergema vastupanu teed winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: Padi
Kuupäev: 10. February 2012, kl 09.53

Elbimbo, sul on siis küll uskumatult vedanud lapsega, kui öösel 8-11 tundi söömata ja laseb sul ilusasti magada... Ma isegi ei unista sellest. Vanem laps tahtis kuni tissitamise lõpuni ehk 11-kuuselt ka veel öösel 2-3 korda süüa. Ja kui siis kunstpiimale üle läksin, tahtis seda ka ühe korra kella 4 ajal öösel saada, muidu oleks nutma jäänudki... Nii et noorema lapsega ma isegi ei looda, et öistest söötmistest pääsen. Õnneks ma neid väga ei pane tähelegi enam, kuna laps magab meie voodis. Vahepeal poolunes tõstan teisele poole teise tissi otsa jne. Nii et ei teagi palju ta öösel sööb, arvan, et 3-4 korda ikka...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: Padi
Kuupäev: 10. February 2012, kl 09.59

Kaalurindel on jah paigalseis. Ilmselt ikka külmad ilmad avaldavad ka kuidagi mõju, sest need paar viimast külma nädalat on mul küll väga raskelt läinud. Vähenenud ei ole midagi ja see nulltulemus on ka hambad ristis saavutatud tegelikult...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: Kadi81
Kuupäev: 10. February 2012, kl 10.12

mul sel korral ikka miinus kirjas, kuid lootsin paremat tulemust. samas mis siin nelja päevaga ikka nii väga loota. eile lõunal lubasin endal ühe kaneelisaiakese ja õhtusöök oli alles tiba enne üheksat.
üle pika aja sain täna öösel enam vähem magada, sest psike võttis esimest korda öösel lutti ja sõi vaid kaks korda. viimastel öödel muidu rippus ta tissi otsas oma 8-10 korda vähemalt. oh kui vähe ikka õnneks vaja smiling smiley

edu meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: Padi
Kuupäev: 10. February 2012, kl 12.20

Vau, Keira, sa oled ikka supertubli!!!!!!! 4 nädalaga -4,2 kilo, no teeb ikka heas mõttes kadedakssmiling smiley Mis su edu saladus on, kui kergelt/raskelt see tulemus saavutatud?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: elbimbo
Kuupäev: 10. February 2012, kl 13.25

Laisal emal saabki ainult hea unega laps olla, muidu jääks nälga smiling smiley Mul vanemad lapsed olid ka unekotid. Vastukaaluks ei tunnista titt eriti lõunauinakuid.

Keirale palju õnne! Mul ka annab kaalus püsimisegagi tõsiselt pusida.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: soffie
Kuupäev: 10. February 2012, kl 22.17

Minul on ka niiheameel olla siin duellis. Seltskond on suurepärane! Ja kuigi ma pole oma eesmärgile veel lähemale saanud, siis arvan ka, et ilma selle iga nädalase nn kontrollita oleksin ilmselt juba mitmed kilod juurde võtnud. Ise endamisi olen tahtnud endale ka õigustusi tuua, et äkki imetamise kõrvalt poelgi tark tegu neid kaloreid jälgida jne, kuid vaadates teid siin, siis arvan, et saab ikka küll. Vähemalt jälgida, et kaalu juurde ei tuleks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: keira
Kuupäev: 11. February 2012, kl 14.35

Minu suurimaks motivatsiooniks on see, et ma ei jaksa enam dressipükstes eriti kaua ringi käia. Ja veel - lähen aprillis pulma -tahaks kleidi selga saada ja sellega võiks ju ilus ka välja nähasmiling smiley. Aga mul on ikka madalseise ka, eelmine ndl paar-kolm päeva sai ikka palju söödud. Siis ei julgenudki enne reedet kaalule astuda, aga minu õnneks oli kaalunumber seekord tõsiselt suur ja positiivne üllatus. Üldiselt üritan vähemalt 5 x ndl-s trenni teha. Sõidan ~40 min spinnigurattaga´+ kõhulihaseharjutused ja hularõngaga keerutamine. Samuti üritan 2h enne ja pärast trenni mitte süüa. Õhtul peale 7-t ei söö, süsivesikuid olen vähendanud ja üritan neid õhtul mitte süüa. Mul töötab vist see süsteem, et paaril päeval söön kõike, mida tahan (natukesekene vähem ehk kui varem) ja siis 5 päeva olen tubli kaalujälgija. Teab keegi, kui kaua hularõngaga peaks keerutama, et ka mingi tulemus tuleks?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: leero
Kuupäev: 13. February 2012, kl 12.24

minu põhiline riietus on ka dressid ja retuusid ikka veel, sest teksad pigistavad ja muud ei mahu selga ja uusi ei taha osta, kuna ikka loodan varsti mõõtmetes väheneda. toitumine on normilähedane, eile sai liialdatud, kuid muu aeg suht ok. enesetunne lõtv ja loodan teha mõne treeninguga veel sel nädalal vaikselt algust smiling smiley

ilusat ja edukamat nädalat meile!
taas saab mõnusalt väljas olla ja praegune ei tundugi enam külm!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: leero
Kuupäev: 14. February 2012, kl 11.45

oeh, reedest saati pole kaalunud, täna tegin selle vea ja kaalu 1 kg juures, huvitav igatahes, motivatsioon maas ja tuju kehv, pühapäeval sõin küll head ja paremat ja palju, kuid kas tõesti on see kõik kohe puusadel sad smiley täna kõik hoolikalt kirja ja kindlalt normipiiridesse!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: Pibu
Kuupäev: 16. February 2012, kl 10.24

Sama siin. Kaloreid pole jälginud varsti 2 nädalat. Alates ajast kui väike rinda purema hakkas. Pärast uuesti normaalselt sööma hakkamist jäi hammustamine.... nädalaks. Siis hakati taas purema ja kohe nii, et veri väljas. Lasin end sellest loomulikult kõigutada ja sõin lohutuseks palju kommi, küpsist, vorsti, juustu ja muud mis teeb kiirelt paksuks. Nagu see oleks lahendus. Ehhhh, ma ütlen. Eilseks olin nii ülesöönud ennast, et õhtul vaevasid kõrvetised. Kirusin ennast ja täna hommikul otsustasin ikka uuesti kaloreid lugema hakata, kuid selle vahega et kalorinorm kõrgem kui varem. Ehk - tark ikkagi ei torma, kuid üle ka ei söö. smiling smiley
Leero, ära anna alla! Kahe väikese lapse kõrval on tuju kerge nulli minema ja motivatsioon on kerge kaduma, kuid küll me kõik vastu peame!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: leero
Kuupäev: 16. February 2012, kl 17.15

tark ikkagi ei torma, kuid üle ka ei söö - spinning smiley sticking its tongue out
Pibu, väga hästi öeldud.
ma proovin nüüd olla stabiilne, süüa rohkem ja suht sama palju iga päev, mitte nii, et üks päev õgin nigu loll ja 4 päeva 1500 kcal, siis nagu ongi lõpuks nälg niiiiiii suur.
aga kaalule minna ei taha, eks homme näeb the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: elbimbo
Kuupäev: 17. February 2012, kl 15.17

Ka mul pole väga libedalt enam läinud, mida näitab ka +1,5kg. Aga ma pole julgenud ennast tagasi hoida, sest nädalavahetusel tuleb ju maratoni sõita. Järgmine nädal pole enam ühtki vabandust ja tuleb kõik korralikult kirja panna (juhul kui ma selle suusamatka üle elan).

Riietus ka ei motiveeri, sest nagu kaal 70kg peale sai, hakkasid vanad riided selga minema. Ja kõik tuttavad muudkui komplimenteerivad, et oi kui hea ma välja näen (mis on muidugi tore) ja mitte miski ei sunni nii tagant smiling smiley Aga ise tean, et kapis on veel üht-teist mida kanda tahaks aga nööbid kõhu pealtr kinni ei lähe...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: leero
Kuupäev: 18. February 2012, kl 08.56

elbimbo, hoian sulle pöialt homseks!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: leero
Kuupäev: 19. February 2012, kl 10.07

Keira on ikka supertubli!!! Edu saladus ikka ilmselt kõva trenn ka! Väga tubli!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: elbimbo
Kuupäev: 20. February 2012, kl 14.51

Tänud toetamast! Maraton läbitud. Ma arvasin, et see on raskem tegelikult. Finišhis on tunne ikka super super. Kuigi täna kõik kondid valutavad jätkub ikka veel eile eufooria oma saavutuse üle smiling smiley
Peab pealehakkamist ja eneseusku olema siis ei ole see üldse kontimurdev ettevõtmine. Nii et soovitan kõigile.

Nüüd siis üritaks Keira moodi kaalulangetuses ka midagi saavutada. Jõudu meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: leero
Kuupäev: 22. February 2012, kl 11.47

tervitus taas, maru vaikne siin, kuidas elate? kas keegi on juba ka loobunud, no kelle kaalu pole märgitud? mina jälgin hoolega kaalu sama numbrit, selles mõttes on see parem, kui suurem number. suurem laps teist päeva lastehoius ja titaga kahekesi vahelduseks väga tšill olla, esimese päeva ainult jõllitasn teda rõõmsalt, kuigi juba 4-kuune, ei olegi saanud teda õieti vaadata, sest suurem on väga aktiivne ja aeganõudev tegelane.aga söögiga jah, on nagu on, söön nagu tunnen ja panen kõik kirja, mingilmääral ikka distsiplineerib kui mustvalgel näed, et söödud 500 g muffineid angry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: elbimbo
Kuupäev: 23. February 2012, kl 10.26

Ma unustan ka end vahel titte vaatama ja kõik muud planeeritud tegevused jäävad tegemata smiling smiley Ja nagusinulgi, ainuke asi mis distsiplineerib on toitude korralik ülesmärkimine.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: leero
Kuupäev: 27. February 2012, kl 08.23

palju õnne Kitty001!!!väega tubli, ise uuel nädalal uue hooga magusavaba ja kalorinormi piirides vähemalt 2 nädalat! LUBADUS ANTUD.Millised teie lubadused?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: elbimbo
Kuupäev: 27. February 2012, kl 13.48

Ma siin luban iga päev midagi ja siis jälle korrigeerin vastavalt tulemustele smiling smiley Lubasin endale, et sel nädalal panen kõik kirja, mis suhu läheb.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: leero
Kuupäev: 02. March 2012, kl 10.21

kolm päeva hullus kõhuviiruses, kusjuures lapsed ka haiged, kaal sama, vähemalt täna, äkki langeb veel...no igatahes söönud pole midagi, sest ei püsi sees, vedelikuga ka kehvasti.
kuidas teil läheb?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: elbimbo
Kuupäev: 03. March 2012, kl 10.44

Tundub, et paljudel oli kaalu osas suht ok nädal, sest punaseid numbreid ei märganud.

Leero, sa päris ekstreemsel dieedil! Kuidas su beebi sellele vastu peab ja ega piimatoodang ei kannata?

Mina sain eelmine nädal 3x suusatama ja suutsin ka oma lubadusest kinni pidada, st panin kõik söögid kirja, ning üle nädalate toimus progress. Aga titt on nii raskeks läinud, et randmed on õhtuks valusad ja megaväsinud, nii et asjad muudkui pudenevad käest.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: leero
Kuupäev: 03. March 2012, kl 12.58

Elbimbo, sul on nii supernädal! Ega titt oligi vist näljas, kuigi tissi otsas igal võimalusel ja ma proovisin pidevalt lonksu kaupa vett juua, kuid see tuli suht kohe välja, aga midagi ta sai ja mähe oli ikka natsa märg. Aga kui eile juba jõin väga palju, siis tuli piimapais kohesmiling smiley
Ikka imestan, miks mu kaal ei langenud paar kilogi nende päevade jooksul, no hallooo, miskit head võiks ses halvas ka olla spinning smiley sticking its tongue out riided tunduvad küll suuremad ja peeglist vaatab vastu mitte nii paistes nägu, heh.

Toredat nädalavahetust meie duellile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL smiling bouncing smiley"Kodused emad raseduseelsesse kaalu"smiling bouncing smiley
Saatis: elbimbo
Kuupäev: 03. March 2012, kl 15.41

No äkki jõuab haiguse tulemus alles järgmine reedel kaalul nähtavale?

Ise käisin täna hurraaga uusi teksasid ostma, sest olin seda juba väga pikalt edasi lükanud ja väikestki kaalukaotust oodanud. Nüüd siis lootsin, et äkki juba nr 30 läheb jälle jalga aga ei midagi. Ikka ei olnud veel number selliseks läinud, et oleks valikuvõimalust. Pidin ära ostma need ainukesed nr 31 mis parajad olid sad smiley 32 nr teksasid poes ei olnudki, nii et jaanuaris polekski Denim Dreamist midagi leidnud. Ja allahindlused olid ka ikka ainult peenikeste tüdrukute pükstele. Nii et tasub alla võtta smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 4 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.