Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
kaotatud kalorid istuva töö eest
Saatis: Moira
Kuupäev: 01. February 2012, kl 13.43

avastasin alles täna, et saan kalorikaotuse tabelisse lisada ka oma päevase töö, mis on enamusajast kas arvuti taga või koosolekul istumine. smiling smiley See on tore, aga kui lisan 480minutit "lihtne kontoritöö" põletan ma 1185kcal.....ja kui natuke sporti ka teen, siis ongi mu päev miinustes!! ma peaks juba nähtamatu olema, aga ikka näen veel kolme-nelja ülekiloga vaeva smiling smiley smiling smiley
Ma vist edaspidi ikka ei lisa seda kontoritööd...see lööb mu päeviku sassi.
Kas keegi oskab selle kohta midagi arvata?

kaunist karget päikeselist talvepäeva!
külm pidavat ka kiiresti kaloreid põletama smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kaotatud kalorid istuva töö eest
Saatis: foxlife
Kuupäev: 01. February 2012, kl 18.27

eye popping smiley Loomulikult ei panda istuvat kontoritööd kalorikaotuse tabelisse. See on juba sees Sinu baasainevahetuses.
Ikka korralik trenn on see, mille tulemusena kaotatud kalorid võib trennipäevikusse panna.

Valikud: VastaOsunda
Re: kaotatud kalorid istuva töö eest
Saatis: viisutar
Kuupäev: 02. February 2012, kl 08.04

Otse loomulikult on trenn parim kaalukaotuse tegur, aga istuva töö kaloreid tuleb ka arvestada. Minul kipuvad tööpäevad 10-tunniseks venima ja trenn ei mahu ajaliselt päeva sisse. Minu baaskalorid on 1560, aga selline tööpäev võtab 2000 kalorit. Keha ei tohi šokki viia, siis ei anna ta enam üldse rasva ära. Mina olen oma siinpusserdamisega aru saanud, et kalorite jälgimisest olulisem on jälgida hoopis seda, et kõik komponendid- süsivesikud, rasv, valk- oleksid tasakaalus. Eriti kipuvad lõhki minema valgu-portsjonid. eye rolling smiley Kaal langeb siis, kui inimene kulutab rohkem energiat kui ta sisse sööb. Vähemalt teoreetiliselt.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kaotatud kalorid istuva töö eest
Saatis: Moira
Kuupäev: 02. February 2012, kl 08.28

tänud vastuste eest!
selge...arvesse lähevad ainult söök ja sport!
aga see on tõsi, et valgu, süsivesiku ja rasva suhe on keeruline tasakaalus hoida.
pingutame edasi!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.