Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Saatis: foxlife
Kuupäev: 28. February 2010, kl 19.00

Mina isiklikult arvan, et siin see "kasutajate ettelugemine" ongi nagu selles mõttes mõtetu, et me kõik oleme nagunii sellel lehel sama asja pärast. Nagu ütleks Pisike, võimalus blogisid kommenteerida, annaks võimaluse kasutajatel omavahel paremat kontakti saada ja suhteid luua ja siis läheb kõik edasi juba oma loomulikul teel (kokkusaamised jms).

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Saatis: K111
Kuupäev: 01. March 2010, kl 08.43

Mina ka soovin saada endale toetajat ja ise olla kellegile toeks kaalulangetuse perioodil

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Saatis: ritsikas
Kuupäev: 01. March 2010, kl 18.50

Väga armas et nii üksmeelsed inimesed koos...ühinen minagi ja soovin jõudu ja vastupidavust oma eesmärkide saavutamisel

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Saatis: Kuukivi
Kuupäev: 01. March 2010, kl 22.37

Eks kuidagi mõttejõuga suhtlemegi smiling smiley...ehk siis mitte kuidagi smiling smiley ja juba pikemat aega niimoodi winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Saatis: kadri
Kuupäev: 01. March 2010, kl 23.18

tere
mina olen nüüd juba 4kg alla võtnud 10 päevaga.päris hea tulemus minu enda arust.
aga ma tahaks siretiga kuidagi isiklikult ühendust saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Saatis: akinna
Kuupäev: 02. March 2010, kl 14.25

Tere,
teen siin ka oma esimese postituse. Ühinesin paari päeva eest, maha vaja ligi 30 kg saada.
Siin eespool küsiti, kas tartlasi on - mina olen ka smiling smiley
Palju õnne neile, kel käes juba esimesed edusammud ja teistele jõudu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Kuupäev: 02. March 2010, kl 14.38

Mina sooviksin ka ühinedasad smiley Arvan, et ainuüksi kaalulangetamises pole kaaslast vaja vaid ka selle hoidmises. Mul on vaja küll ainult paar kilo maha saada, kuid seda hoida on väga raske. Ise olen Tallinnastsmiling smileyhot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Saatis: Hylz
Kuupäev: 03. March 2010, kl 10.51

Otsin kaaslast, kellega kaalu koos alandada ja üksteisele toeks olla. Minu eesmärk - 37 kg.
msn helinz@hotmail.com
Ilusat kevade ootamist teile!spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Saatis: Rarely
Kuupäev: 03. March 2010, kl 14.10

Mina ka otsin kaaslast, kellega koos kergemaks saada smiling smiley Eesmärgiks hetkel 9kg, kui see saavutatud siis veel natuke smiling smiley
Asun Tartus.
Msn:ragne@hotmail.com winking smiley

Ilusat kevadeootust ja kilode kadumist winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Saatis: siret
Kuupäev: 05. March 2010, kl 12.27

Tere Kadri olen Siret kui soovid minuga ühendust saada saad mulle erakirjadesse kirjutada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Saatis: monika
Kuupäev: 05. March 2010, kl 12.34

Otsin ka kaaslasi, kellega koos kaalu langetada! smiling smiley
Minu eesmärk on 8-10 kg alla saada, olen üritanud pea-aegu aasta juba, aga edutult.... confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Saatis: kadri
Kuupäev: 08. March 2010, kl 12.11

siret,ma ei saa erakirja saata.annaksin oma meili,ehk seal saame kokku
katz750@hot.ee

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Saatis: anika
Kuupäev: 09. March 2010, kl 18.56

Tere kõigile tublidele
Oleks vaja mullgi kaalu langetada nii 30-40 kg, oi kui raske on varsti tossupaelu kinni panna
Koos oleks parem, kui on kellegi tugi olemas.üksinda pean nii 2 nädalat ja siis suures meeleheites haaran koogitüki järele, pärast ahastan

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Saatis: Sunshine
Kuupäev: 12. March 2010, kl 20.00

Tere!

Mina oleksin ka käpp! smiling smiley Tahtsin hakata sellest kuust Figuurisõprades käima, aga kahjuks läks vajaminev raha muude asjade alla! Seega mõtlesingi, et võtan ennast ise kokku. Kogun netist erinevatelt lehekülgedelt materjali ja hakkan usinalt pihta! smiling smiley Kuna aga olen kõigest 162 cm pikk ja 92 kilo raske ja ideaalkaal oleks 63, siis on viimane aeg ennast kokku võtta! Päris 63 kilo peale langeda ei tahaks, sobiks kui jõuaksin 75 peale smiling smiley
Ja kangesti tahaksin kedagi, kellega koos üritada ja mitte lasta teineteisel alla anda. Minu puhul on see kerge, sest töötan kokana ja vahepeal ei pane tähelegi, kui igasuguseid asju suhu topin ja siis õhtul imestan miks nii raske on olla confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Saatis: ritsikas
Kuupäev: 14. March 2010, kl 11.19

Hei, kõik kellel pole Õismäe noorte keskus väga kauge, võiks minuga ühineda, käin kaks korda nädalas jõusaalis,viimane kord olin üksi, laulsin omaette ja väntasin...smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Saatis: eveka
Kuupäev: 14. March 2010, kl 16.29

olen ka Tartust ja üle 20 kg vaja maha võtta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Saatis: elise
Kuupäev: 18. March 2010, kl 01.01

Mina sooviks ka nende tublide inimestega ühineda... smiling smiley Täna alles liitusin ja loodan parimat, tahaks -10 saadasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Saatis: erlunks
Kuupäev: 20. March 2010, kl 12.08

Kas kõik siin on enda eest väljas või abistab veel keegi siinsete arvutustega oma pereliiget? Mina ise ei taha kaalu langetada, aga aitan abikaasat, kellel vaja esimese hooga võtta alla 19kg, pärast seda vaatame edasi. Kas keegi on sarnase teemaga siin ja saaksime omavahel toeks olla ja kogemust jagada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Kuupäev: 22. March 2010, kl 21.15

Mina olen ka Tartust..Hakkan raudselt kohe tänaval silma, kui rammusa ja rõõsana ühte külge ees ajades liigun smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Saatis: lootus
Kuupäev: 23. March 2010, kl 13.28

Minagi liitusin 3 päeva tagasi ja entusiasm on suur, kuid teades ennast, lahtub see, kui tulemus ei saabu nii kiiresti kui tahaks.

Tore oleks leida kambajõmmi(e), sest koos kogemusi vahetades oleks vast tõesti kegem. Mul on tööd ees pikalt kuna Kaaluabi näitas, et pean maha saama 39 kilo.

Kuna elan maal siis oleks suureks abiks just suhtlemine meili teel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Saatis: Sunshine
Kuupäev: 24. March 2010, kl 14.46

Hey Lootus! smiling smiley

Mina võin Sulle kambajõmmiks hakata ja meile saata winking smiley
Hetkel ma ei ole küll eriti aktsioonis trenni tegemisega, aga toituda üritan ikka tervislikult smiling smiley
Kui vana oled ja kus elad?

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Saatis: lootus
Kuupäev: 24. March 2010, kl 15.15

Elan metsas Riisipere lähedal ja vanust on juba üksjagu(58)smiling smiley. Ise aru küll ei saa aga pass näitab nii.

Trennidega on nii, et selleks peaks linna sõitma aga see on mõeldamatu ja nii püüan lihtsalt oma kaalu arvestades kõndida.

Söömisega on nii, et tean mis on tervislik ja kasulik jne aga liikumist just jäi varem väheks . Nüüd olen sunniviisil kodune ja aega küll.
Kui käisin Dieedikabinetis siis tehti otsus, et olev nn valgusööja. Küllap see ongi kaalu üles ajanud.

Palun anna ka endast teada. Võib ka meilile krall@hot.ee

Kena kevadet südamesse

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Saatis: Sunshine
Kuupäev: 24. March 2010, kl 16.04

Sulle on kiri postkastis! smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Saatis: hundu
Kuupäev: 14. April 2010, kl 09.03

Ega minust ka Tartu väga kaugele jää.
Liitusin siinse seltskonnaga alles eile aga õiget hoogu ja optimismi enda suhtes veel sisse pole saanud. maha oleks vaja võtta palju palju - 40kg on esmane eesmärk + veel mõned kilod. Kui selle saavutaks siis võiks juba hundiratast visata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Saatis: byteme
Kuupäev: 18. April 2010, kl 21.54

Mina ühineks ka teiega. Olen Tallinnast ja maha oleks vaja saada ca 17kg. msn : moongirl1212@hotmail.com, meil : ambur14@hot.ee

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Saatis: Siku
Kuupäev: 20. April 2010, kl 09.32

Tere

Olen ka värske liituja smiling smiley
Trenni olen teinud 1,5 kuud kuid kall on grammi pealt sama kogu aeg smiling smiley
Minu esmane eesmärk on -33 kg (olen seda kogunud 5 aastat nüüd loodan poole aastaga lahti saada spinning smiley sticking its tongue out)
Esimesed 20 sain last oodates millest 10 läksid maha toites,
Teised 15 sain suitsetamisest loobudes, millest 5 läksid ära kui oma mehesse armusin thumbs up
Viimase 5 sain nüüd talve jooksul kui mul oli liiga külm kogu aeg et end liigutada thumbs down

Kuna aga alguses ei olnud ka just ideaalkaalus siis nüüd tahaks sllist kaalu mis on mulle õige.
Andmed on siis 161 cm ja 92-93 kg smiling smiley

ET kui keegi tahaks olla nii positiivseks toeks kui ka ise tahaks minult rõõmsameelset tuge siis andke märku eks smiling smiley
Minu mail on siq001@gmail.com

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Kuupäev: 20. April 2010, kl 13.24

oeh kolmas nädal algab siin ja kohe kuidagi ei edene. vajaks tuge
minu meil tipsik600@hotmail.com olen ise ka toeks nii nõu kui jõuga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Saatis: Siku
Kuupäev: 20. April 2010, kl 15.16

Kirjutasin sulle raamatuplix

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin kaalulangetajat, kellega koos oleks kergem
Kuupäev: 24. April 2010, kl 16.22

Ma liitusin juba mõni aeg tagasi, aga siis unustasin suures töötuhinas portaali ära, tänasest olen taas siin Teie seas smiling smiley Mulle meeldiks ka aegajalt kellegiga rääkida, et mis ja kuidas smiling smiley
Msn: naerulind2009@hotmail.com

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.