Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 3 / 26
Re: JAANILAHING 3.02-22.06.2012 - näidud ja kommentaarid!
Kuupäev: 12. February 2012, kl 10.00

Hommikust,
ma südamest loodan, et juba meie lahing ei kaota võitlejaid. Ja kõik siiani kaalu mitte teatanud võitlejad selle ikka esitavad.
Me oleme ju siin kõik ühtse eesmärgi nimel ja kui ka kaal teil alguses pisut tõuseb siis las olla, peaasi, et te kohal oleksite ja motivatsiooni saaksite. Sest üksi on alati raskem kaalu langetada, kui terve grupiga grinning smiley



Mõnusat pühapäeva kõigile tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 3.02-22.06.2012 - näidud ja kommentaarid!
Saatis: joanneä
Kuupäev: 12. February 2012, kl 10.45

Njah, olen pusserdanud jah, 82,4 oli õige kaal, seega siis -1 smiling smiley

Vabandused smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 3.02-22.06.2012 - näidud ja kommentaarid!
Saatis: foxlife
Kuupäev: 12. February 2012, kl 10.48

Joanneä, vaatasin Sinu teist duelli ja seal tabelis on, et eelmise reede kaal oli Sul 83,2 ja see nädal siis 82,4, seega langus -800 grammi.eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 3.02-22.06.2012 - näidud ja kommentaarid!
Kuupäev: 12. February 2012, kl 13.24

mina ei saanud veel pihta sellele reedesele kaalumisele kuna seni lootsin esmaspäeva hommikuti kaaluma hakata aga olgu, nüüd nihutan selle siis reede hommiku peale hetkel langus märgatav kaal täna hommikuse seisuga 130 ja järgmine kord siis teie tempos ja reedl .-)

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 3.02-22.06.2012 - näidud ja kommentaarid!
Kuupäev: 12. February 2012, kl 13.26

mnjah ja kui tegelikult enne esimest märget kaaluabi lk hakkasin esmaselt näppima oli kaal 135,3 nii et kokku -5,3 eelmine nädal -2 jee , täitsa lahe.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 3.02-22.06.2012 - näidud ja kommentaarid!
Saatis: nipsi
Kuupäev: 12. February 2012, kl 16.05

Saaremaatamm - muide reedeti on palju etem kaaluda kui esmaspäeviti, sest nädalavahetuseti ikka kipub nii minema, et sööd rohkem, käid külas, lubad endale õlut. Siis esmaspäeval kohe kaal suur, aga kui reedeti kaaluda, siis isegi kui kaalumisele järgneb veidi liialdustesse kalduv nädalavahetus, siis järgmiseks kaalumise-reedeks on võimalus kõike heastada!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 3.02-22.06.2012 - näidud ja kommentaarid!
Saatis: joanneä
Kuupäev: 12. February 2012, kl 16.33

Njah kuna mul rumal komme enda kaalu iga päev piiluda, siis nüüd see maksabki kurjalt kätte, pusserdan nii mis kole.
Duelli andmed on õiged, 83,2 (03.02) ja 82,4 (10.02). Ma loodan, et nüüd said õigesti ja ei lahmi enam üle aru, vaid kontrollin end toppelt smiling smiley
Veel kord VABANDUST

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 3.02-22.06.2012 - näidud ja kommentaarid!
Saatis: foxlife
Kuupäev: 12. February 2012, kl 20.43

Selleks nädalaks kõik. Aeg teha kokkuvõte!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 3.02-22.06.2012 - näidud ja kommentaarid!
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 12. February 2012, kl 22.14

Tabel on väga ilus ja lihtne, kõik arusaadav. Kahju ainult, et kas tõesti juba nii palju loobujaid?? Ega neil kõigil ei saa ju olla korraga probleem netile ligipääsemisega??

Mina igatahes panustan hoolega uue kaalumise miinusesse, seekordne 0-ring andis positiivse jalahoobi, et liikuda ikka edasi languse poole.

Oleme tublid!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 3.02-22.06.2012 - näidud ja kommentaarid!
Kuupäev: 13. February 2012, kl 00.10

nipsi kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Saaremaatamm - muide reedeti on palju etem kaaluda
> kui esmaspäeviti, sest nädalavahetuseti ikka
> kipub nii minema, et sööd rohkem, käid külas,
> lubad endale õlut. Siis esmaspäeval kohe kaal
> suur, aga kui reedeti kaaluda, siis isegi kui
> kaalumisele järgneb veidi liialdustesse kalduv
> nädalavahetus, siis järgmiseks kaalumise-reedeks
> on võimalus kõike heastada!

jah olen kah poolt - ma olen nädalavahetusega täiesti alguses peaaegu tagasi ;( - graafiku jooned on kah peaaegu, et koos nii et tuleb ikka ennast käsile võtta winking smiley - aga reedeni on õnneks aega ehk siis tuleb ikka väikenegi miinus mitte ei peaks uuel kaalumisel plussi tõdema!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 3.02-22.06.2012 - näidud ja kommentaarid!
Kuupäev: 13. February 2012, kl 06.21

Õnnitlen sind, M6nusmees, et nii tubli kohe esimesel nädalal olid.

Endal läks nädalavahetus küll suht metsa, sest reedel sai pidu liiga kõvasti pandud ja seega laupäeva võisin täiesti maha kanda ning ka eilne pühapäev oli veel suht keeruline... Ja oi kuidas tekkis isu igasuguste huvitavate ja mitte väga tervislikkude söökide järgi. Kui ma reedeks juba -100grammigi välja võlun, tunnen ma end küll juba supper mõnusalt grinning smiley
Aga isegi kui ei võlu siis olen tubli jälgija edasi ja hoian pöidlaid, et saaksin oma kaalu languse protsendiks (Suveks) 10-12% grinning smiley

Kena algavat nädalat

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 3.02-22.06.2012 - näidud ja kommentaarid!
Saatis: katzi
Kuupäev: 13. February 2012, kl 09.24

hei minu kaal 73,8 ja kuna ei saanud arvuti ligi, siis saan alles täna enda reedese kaalu anda...loodan et järgmine nädal ikka miinus tulemas on.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 3.02-22.06.2012 - näidud ja kommentaarid!
Saatis: võhik
Kuupäev: 13. February 2012, kl 09.26

Sorry! ei saanud mitu päeva arvutisse ja nüüd siis vaatan. Üllatus missugune ja nalja, kui palju. Ei tea kuidas küll nii eksisin, aga minu õige kaal oli


65,7 Minu vabandused!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 3.02-22.06.2012 - näidud ja kommentaarid!
Saatis: lohekene
Kuupäev: 13. February 2012, kl 16.05

Mina eelistan ka reedeseid kaalumisi sest nädalavahetused on igakord üks suur katsumus, ning reeglina olen mina kaotaja... Eks see ole ka tingitud sellest, et terve pere kodus ning siis on ükslaps tahab üht ja teine teist ning kolmas kolmandat ning lõpuks see päev läbi näksimine toimubki ning loomulikult ei saa õhtuti ka pokaalist heast veinist ära öelda. Loo moraal...nädalvahetus andis mulle ka natukene kaalu juurde aga püüan ikkagi vähemal nulli ringiga see nädal lõpetada..igasugune miinus on aga boonuseks, sest hetkel olen oma eesmärgijoonest ees veel smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 3.02-22.06.2012 - näidud ja kommentaarid!
Saatis: foxlife
Kuupäev: 14. February 2012, kl 09.43

IMELIST SÕBRAPÄEVA KÕIGILE!!!


Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 3.02-22.06.2012 - näidud ja kommentaarid!
Kuupäev: 14. February 2012, kl 10.23

vahvat ja lõbusalt sõbrapäeva minu poolt ka smiling smiley))

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 3.02-22.06.2012 - näidud ja kommentaarid!
Saatis: Tii
Kuupäev: 14. February 2012, kl 11.18

Head sõbrapäeva!
Kas poole pealt võib ka Jaanilahinguga liituda?

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 3.02-22.06.2012 - näidud ja kommentaarid!
Saatis: foxlife
Kuupäev: 14. February 2012, kl 11.37

Nagu juba selles teemas [foorum.kaaluabi.ee] kirjas, siis nimekiri on lukus ja juurde rohkem ei võeta!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 3.02-22.06.2012 - näidud ja kommentaarid!
Saatis: fiskars
Kuupäev: 14. February 2012, kl 16.01

Ilusat sõbrapäevasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 3.02-22.06.2012 - näidud ja kommentaarid!
Kuupäev: 14. February 2012, kl 23.01

Õhtust,

Sõbrapäev on läinud kenasti ja väikese patustamisega (soolase kringliga) aga ma ei muretse, sest miinus reedeks on juba täiesti kindel.
Nüüd on küsimus ainult, et kui suureks/väikeseks see miinus kujuneb. On rõõm olla uuesti sellel lainel, et jälgid mida sööd ning jood.

Kuidas siis ka teie toitumine on edenenud? Kas olete õigel lainel ning kas näete ka vaeva, et saada omale kena keha, tervislik elu ja parem tervis grinning smiley

Ilusat ööd kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 3.02-22.06.2012 - näidud ja kommentaarid!
Saatis: eskata
Kuupäev: 15. February 2012, kl 07.10

Olen ka õigel lainel.Muutsin eesmärki, nüüd kalorinorm 200 võrra suurem. Vaatan, mis juhtub kui normi piires söön. Toitumine iga päev kirjas, kaloreid ei ületa, igal võimalusel suusatan, no küll need tulemused ka varsti tulevad.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 3.02-22.06.2012 - näidud ja kommentaarid!
Kuupäev: 16. February 2012, kl 06.10

Mina olen sesmõttes korralik, tarbin lubatud kalorite piires toitu - ilusti hommikusöök, lõuna ja õhtu, vahel tükike kooki ka tööl, aga mitte üle kcal - aga kaal kõigub sad smiley Täna 58kg, homme 57,7kg, siis jälle 58kg, vahel hüppab 58,3kg peale - sedasi terve ndl. jooksul, ei ole ju normaalne sad smiley

Kurb Naerulind sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 3.02-22.06.2012 - näidud ja kommentaarid!
Kuupäev: 16. February 2012, kl 06.25

Naerulind-aga kas sa vett jood ikka korralikult? Mul ka kaal kõigub ja see on täiesti normaalne, sellepärast ongi hea, kui kaalud end ainult kord nädalas grinning smiley

Kuigi mina selle 1xnädalas kaalumisega hakkama ei saaks, ikka kiikan korra päevas kaalul oma uusi numbreid ja selline süsteem on täpselt minu jaoks. Ja vahest keha mõtleb ja kogub end, et siis jälle korralikult kaalu langetada. Sinu kaal on juba niigi väike, hea, et vahest natukene mõtleb ka.

Ilusat päeva algust

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 3.02-22.06.2012 - näidud ja kommentaarid!
Saatis: eskata
Kuupäev: 16. February 2012, kl 06.50

to Naerulind- Sa nimetad + - 300g kõikumiseks?? see on ju normaalne. kui söön õhtul kõhu täis kaalun hommikul 1 kuni 2 kg rohkem, kui järgmine päev toitun kaalujälgijalikult ja teen trenni, on jälle 1,5 kg maha läinud, vot see on kõikumine.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 3.02-22.06.2012 - näidud ja kommentaarid!
Saatis: Mongel08
Kuupäev: 16. February 2012, kl 09.30

Tere, min liitusin eile lisamotivatsiooniks figuurisõpradega. Kunagi olen teinud kaalujälgijaid päris edukalt, seepärast läksingi. Siin anaónüümsena tikub ikkagi selline enesepettus peale tulema. Ja kuna mind on tabanud tõsine talvestress (see avaldub mee söömises ja sinna juurde ka pool pätsi saia, ja see ports päeva kohta sad smiley(( ) ja tänu sellele ka korralik pluss see nädal tulemas.
Ja mis mind üllatas, on kaalude nii suur erinevus, nimelt läks figuurisõprade algkaaluks 77,7kg, kuigi kodukaal näitas 75,5kg. Igaks juhuks ostan täna enda kaalule uued patareid, siis vaatame edasi.

Naerulind, sellepärast soovitataksegi kaaluda ainult korra nädalas, et vältida liigset stressi. Selline kaalukõikumine päevade lõikes on täitsa ok. Käi kaalul korra nädalas, et liigset stressi vältida. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 3.02-22.06.2012 - näidud ja kommentaarid!
Saatis: Eleonore
Kuupäev: 16. February 2012, kl 09.34

Kuna eelmisel nädalal olin arvutivaba ning sel nädalal ka reedel arvutisse ei saa, siis edastan tänase hommiku kaalu, mis on 73

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 3.02-22.06.2012 - näidud ja kommentaarid!
Saatis: Ida
Kuupäev: 16. February 2012, kl 16.23

Tere!

Seoses ootamatustega ei saa kahjuks nädalavahetusel näite edastada. Täna hommikune kaal oli 77,6, ehk -1 kg.

Parimat, Ida

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 3.02-22.06.2012 - näidud ja kommentaarid!
Saatis: tupsik25
Kuupäev: 16. February 2012, kl 17.08

Kaunist õhtut kõigile! Mina annaksin ka täna näidu ära, kuna homme varahommikul sõidan ärasmiling smiley Ees ootab kaunis nädalalõpp Rootsisgrinning smiley Seega kaal täna 100,8 ehk langust 300g.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 3.02-22.06.2012 - näidud ja kommentaarid!
Saatis: nipsi
Kuupäev: 16. February 2012, kl 22.45

Mina söön kalorite piires, ainult neid valke-süsivesikuid ei jälgi, neid ma ei saa kuidagi klappima, valku on ikka liiga palju. Kalorite sisse üritan mahutada võimalikult palju toitu, st söön pigem rohkem aga lahjemat. Iga päev söön magusat ka, jäätist näiteks.
Vett joon ka rohkelt ja suusatan mõned korrad nädalas.

Kaalun iga päev aga isegi kui järgmine päev on +2, siis ei heida meelt. Vahel läheb samamoodi järsku maha. Oluline et nädala lõikes mingi miinus tuleb. Ja tõsi on see, et mida aeglasemini alla võtad, seda püsivam on tulemus.

Nädala sees nägin juba ilusat langust aga nt praegu tulin suusatamast ja jõin rohkelt vett ja sõin banaani nii et tõenäoliselt on homme hommikuks kaal veidi suurem kui täna hommikul.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 3.02-22.06.2012 - näidud ja kommentaarid!
Kuupäev: 17. February 2012, kl 06.17

Tere hommikus võitlejad grinning smiley

Nagu ma juba mõned päevad tagasi teada andsin siis sain nädalaga jälle natuke maha.

Uueks kaaluks on mul 62.4kg ehk langus nädalaga on -700grammi.

Täiest hea tulemus ja loodan, et võlun ka järgmiseks nädalaks miinuse välja.


Ilusat ja positiivset päeva algust.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 3 / 26


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.