Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12345678Järgmine
Asukoht: 1 / 8
90+ kutsub duellitama
Saatis: pax48
Kuupäev: 14. February 2012, kl 10.33

Huvitav,kas kõik on juba leidnud duellikaaslase.Ei oska ennast kuhugi juurde sokutada.Vahva oleks kui kõik oleksime enam-vähem samas kaalus.Kel huvi astuge kampa ja saame jaanipäevaks kõhnemaks

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 14. February 2012, kl 11.11

Hei,löön heameelega kampa.kaalu lausa 95kg ja pikkust 1.71.Olen proovinud ise hakkama saada,aga kahjuks ei suuda.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: sharlota
Kuupäev: 14. February 2012, kl 11.35

Tere!
Mina lööks ka kampa. Minu kaal 99,1
Ilus päev alustamiseks winking smileywinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 14. February 2012, kl 11.54

Hei!
Mina tahaks ka kampa. Pikkus 173 ja kaaluks 88,5kg täna hommikuse seisuga smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 14. February 2012, kl 14.37

Mina
kaal uskumatu 85 kg
pikkus 167

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: pax48
Kuupäev: 14. February 2012, kl 14.38

Tere!
Minu kaalunumber näitab 97,8.Kas hakkan ise tabelit täitma või on vabatahtlikke.Vaatan siin,et kõik kaaluvad reedeti .Minu isiklik kogemus näitab,et kaalumine oleks hea teha just esmaspäeval.Nädala sees suudan veel ennast kontrollida ja nädalavahetused kisuvad käest ära minema.Kui kaalumine on esmaspäeval,siis vägisi tuleb ju ennast kontrollida.Mis arvate? Tehke oma pakkumised ja hakkame kohe pihta.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 14. February 2012, kl 16.31

Hea idee,et kaalumine oleks esmaspäeviti.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Kidi
Kuupäev: 14. February 2012, kl 17.08

Tere!

Lööksin ka kampa! smiling smiley
Pikkust mul 164cm ja kaal täna hommikuse seisuga 92,2kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 14. February 2012, kl 22.41

Tere!
Sooviksin ka teiega liituda. Pikkus 172 ja kaal 93 umbes. Aga et siis esmaspäevast täpsem kaal cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 15. February 2012, kl 07.15

ilusat hommikut!ma saadan ka esmaspäeval täpsema kaalu.kas köik on esmaspäevase kaalumisega nöus?kena päeva köigile.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 15. February 2012, kl 08.00

olen ka esmaspäevase kaalumisega vägagi nõus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: nipsi
Kuupäev: 15. February 2012, kl 09.30

Tere! Mina teiega ei liitu, olen juba jaanilahingu pundis. Aga tahtsin teile edu soovida!
Ise alustasin 2. jaanuaril, kaalusin siis 91,5 kg. Tänaseks juba 84,8. Olge tublid, hoian teile pöidlaid!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: sharlota
Kuupäev: 15. February 2012, kl 11.44

Tere!
Kirjutan siis ka esmaspäeval värskema kaalu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 15. February 2012, kl 11.58

Sobib smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 15. February 2012, kl 11.58

Eh, tuleb endal ka siis jälle ritta võttasmiling smiley ei saa ise, no ei saasmiling smiley

reedeti edastatud kaalud osalevad nädala kokkuvõttes, kiidutabelissmiling smiley Samas esmaspäevane kaalumine hoiab nädalavahetuse kontrolli all
pikkust 185

kaalu edastan siis esmaspäeval

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 15. February 2012, kl 14.39

Mina ei oska tabelit teha, kas keegi võtaks kiidusõnade saatel selle oma õlgadele?

Ja kas teeme lühitutvustuse ka, et teame kellega duellitame?

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: tütsike
Kuupäev: 15. February 2012, kl 16.05

Hei!
Tabelit ma ei oska teha kahjuks, aga liituks hea meelega koos oleks kergem. Minu pikkus 170cm. ja viimati kui kaalusin oli 95,4kg. Loodan, et ma ei jäänud hiljaks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: pax48
Kuupäev: 15. February 2012, kl 20.42

Tere kõigile.
Paras punt juba koos
Pax48 97,8
Kaitsu 95
Sharlota 99,1
Helikesekene 88,5
Ilusmiinus20 85
kidi 92,2
tammekad 93
tervisennekõike
tütsike 95,4
need siis hetke numbrid ja esmaspäeval loon uue teema-Duell ja meie nimed ja üritan siis ise tabeliga hakkama saada.Teeme siis nii,et esmaspäeval alustame duelli .Proovime üksteisele nõu ja jõuga abiks olla ja pisut tuttavaks ka saada,muidu läheb väga asjalikuks ja igavaks.
Toredat pealehakkamist!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Kidi
Kuupäev: 15. February 2012, kl 22.02

Hei!

Mina olen ka esmaspäevaga nõus. Siis ei saa nädalavahetusel patustada grinning smiley
Ilusaid miinuseid! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: sharlota
Kuupäev: 16. February 2012, kl 20.03

Issand, kui jube,ma kõige raskem sad smiley aga pole hullusmiling smiley, ma suh positiivne inimene,saan hakkama,...loodan winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 16. February 2012, kl 20.40

küll sa hakkama saad,ma kaalusin ka vahepeal sama palju.kuid nüüd olen saanud möned kilod maha.selleks me siin olemegi,et üksteist aidata ja et motivatsioon ei kaoks.jöudu ja vastupidamist,smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 16. February 2012, kl 22.37

sharlota, ära ole kurb, ma arvan, et ma isegi raskemsmiling smiley Ma kõigun juba pikemat aega -/+ 2kg üles alla, (100kg)

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 17. February 2012, kl 07.07

ilusat hommikut! siin foorumis on kole vaikne.peaks siis alustama enda tutvustamisega.olen 46 aastane naine,hetkel ei ela eestis.lapsed on täiskasvanud ja kaalu sain omale körgeks peale laste sündi.seega olen üle 20 aasta taplend oma kaaluga.kuid nüüd on asi käest päris ära.kaal teeb liiga jalgadele.seega ainus vöimalus on siit abi saada ja oma toitumine korda saada.see nädal on imehästi läinud.loodan et saan hakkama,kuigi olen seda kaaluabi teinud siin vahelduva eduga juba eelmisest aasta sügisest,aga vaid möni kilo maha saadud.ilusat päeva köigile

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: pax48
Kuupäev: 17. February 2012, kl 08.59

Ilusat hommikut!
Natuke siis endast.Elan Tallinna lähedal maal,lapsed suured ja kaaluga olen ka võidelnud terve elu.Mida kõike ma ka proovinud pole
kaalujälgijad 1-kord -20kg (sõin tagasi) 2-kord -15 kg (sõin tagasi),paastulaager -10 kg(sõin tagasi),hüpnoos -10kg(sõin tagasi)
Nüüd jätsin suitsetamise maha +10kg. Pikkust mul ainult 1.60 ja veeren nagu kera.
Eelmisel aastal ostsin väga ilusa talvejope ja kui nüüd tahtsin selga panna siis...
mitte et ta veits kitsas oleks,aga hõlmade vahele jäi 20 cm tühja maad.
Tuleb asi tõsiselt kätte võtta. kaalumuredest saab ju rääkida nendele inimestele,kel sama mure.Sõbrannad kõik kõhnad.
Tean ,et ka liigutama peab ennast.Ei no jah ..teoorias olen tugev aga praktias 0

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: sharlota
Kuupäev: 17. February 2012, kl 10.02

Ilusat reedet kõigile!

Mina olen 43 aastane naine.Tegelen müügitööga ja olen pidevalt liikumises,aga vot kaal ei langesmiling smiley Arvan,et viga selles,et toitumine põhiliselt õhtuti ja peale seda pufffffffffff voodisse ja nii see tulebki smiling smiley
Otsustasin end nüüd tõsiselt kätte võtta,tahaks ju ka end mõnda ilusasse kostüümi supsata. Eks kõik me unistame ju millestki,teiseks mureks on veel meeletult kõrgeks läinud vererõhk,mis pole kaugeltki naljakas.
Oma arust teed kõik normi piires,aga oh üllatust,esimesel päeval oli minu päevanorm ületatud,204%,siis pani küll mõtlema smiling smiley Järgmisel päeval oli juba edukam 154%....
Nüüd hakkasin kirjutama päevaplaani agusega õhtusest plaanist,siis vaatan,mis hommikuks jätkub...
Vähemalt nädalavahetusega on vist küll nii targem alustada....
Aga pole hullu,õpime õieti elama,jõuame veel suveks vormi saadawinking smiley Praegu olen küll kõigile muutustele avatud smiling smiley Täna lähen Spasse ja siis tantsima winking smileyEsmaspäeval vaatan alles kaalu.
Ilusat ja lõbusat nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Kidi
Kuupäev: 17. February 2012, kl 14.25

Tere!

Mina olen 25a. Olen klienditeenindaja ning põhimõtteliselt iga päev jalgel ja liikumises, aga ei liigu see kaal kuskile, kui siis ikka ainult ülespoole! smiling smiley Kehale vist normaalne selline rahmimine..
Siuke natukene tüsedam olen umbes põhikooli lõpust. Eks kutsekooli ajal need saiakesed aitasid veel ka omakorda kaasa smiling smiley
Kaaluabis olen juba peaaegu aasta olnud, algul olid tulemused ikka väga head. Suutsin 8kg kaotada ja tunne oli super. Siis rõõmsalt lasin end käest, ikka magusat vaja näost sisse ajada (mul hull magusavajadus), toitumist enam väga ei jälginud ja trenni ka väga ei jõudnud enam. Kohe kui siinne menüü kirjutamine ära jäi, hakkas ka tasapisi tagasi tulema. Ja muidugi trenn! Minu keha nõuab trenni, trenni ja veelkord trenni! Aga kehas olev isik ei viitsi ega jõua end sinna eriti tihti vedada.
Vahepeal võtsin mingite tablettidega ja rohelise tee lürpimisega alla kuid mis kiire minema, see sama kiiresti ka tagasi smiling smiley
Ma pole kunagi eriline põdeja olnud oma kaalu pärast. Siis on draama kui kuskile minek on ja lemmik seelik on jälle kitsavõitu!
Nii, et sel korral võiduka lõpuni! Tasa ja targu miinuste poole!
Ilusat nädalavahetust kõigile! smiling smiley

Kadi

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 17. February 2012, kl 21.46

Tere õhtust!

Minul vanust 35a, kolm last, kaks tütart ja pesamuna poeg. Minul polnud kaaluga probleemi sinnamaani, kui kilmnääre hakkas jamama, kui 6 kuuge võtsin juurde 16kg, nüüd viimase rasedusega kogunes veel, nii et kaaluseier näitas 110-t, maha olen nüüdseks saanud 10-12 kg, vahepeal nägin kaalul ka 98.-t, liigun palju, sest kodus rahmeldan pojaga ja lisaks teen ka tööd klienditeenindaja- müügitöö. Ahjaa, elukohaks Pärnumaa.

Kairi

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 17. February 2012, kl 22.14

Öhtust!
Saigi see töönädal mööda ja olen isegi suutnud loobuda tööl kohvi latte joomisest.See on muL üks suuremaid nörkusi.päevas ikka kohe mitu tassi ja teinekord ka sokolaadijooki juua..seega esimesed muutused sisse viidud.smiling smiley Röömsat nädalavahetust! mu klaviatuuril pole ühte tähte,seega tuleb aina ö täht,selle asemelmoody smiley Mis teha ,rootsis kus ma elan seda tähte pole.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 18. February 2012, kl 00.16

Õhtust ka minu poolt! Natuke ka siis endast. Minul vanust samuti 35. Pesitsen Tallinna lähistel oma perega. Peres kasvamas 6 aastane neiu. Töötan nn kontorirotina ehk siis tööajal liigun suht vähe.
Kaaluga hädas olnud ikka koguaeg. Ei mäleta, et ma kunagi väga sale oleks olnud. Alati on seda kaalu natuke liiga palju olnud sad smiley
Olen olnud kaalujälgijate nimekirjas, kuid see oli nii ammu, et ei mäletagi enam oma kaalumuutusi. Usun et olin see aeg umbes 10 kilo kergem.
Tunnistan ausalt ülesse, et olen tubli olnud juba selle aasta jaanuarist kui tellisin personaaltreenerilt toitumiskava. Täitsin toidupäevikut varem TAI lehel ja käisin lihtsalt Kaaluabis piilumas. Need duellid mind lõpuks siia Kaaluabisse ka meelitasid. Paar päeva siinset toidupäeviku täitmist näitab, et toitun tasakaalustatult, kuid kalorite hulka täis ei söö. Ma siis nüüd hakkan rohkem sööma ja loodetavasti ka rohkem kaalulangetama winking smiley Samas ma tea, et minu kaalulangetus ei saa kerge olema, kuna mulle on määratud hormoonravi, mis hoiab kaalunäitajast kümne küünega kinni ja samas üritab suuremaid numbreid kaalule ette tirida.

Nüüd siis asun teiega koos duellitama lootuses näha nii ilusat kaalunumbrit, mida ikka pikalt mäletan smiling smiley

Päikselist nädalavahetust kaunid kaasvõitlejad!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 18. February 2012, kl 14.22

Tammekad, kas personaaltreenerilt saadud toitumiskava aitas ka?

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12345678Järgmine
Asukoht: 1 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.