Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 4 / 8
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 02. March 2012, kl 09.03

Hei!
Kirjutan teile oma pisikese eduloo ( kui muidugi aastaga -10kg on mingi edulugu teistele, minule on küll).
Minu mugav eluviis tõi mulle paari aastaga +20kg. Ette ma ei võtnud mitte midagi muud kui peegli ees virisemise smiling smiley. Muudkui nutsin ja ostsin suuremaid riideid....Ja siis hakkas mu 21 aastane tütar mind töötlema....ja töötlema....ja töötlema....Käskis hakata jälgima mida ma söön ( mis tundus ilmvõimatu, sest ei viitsinud midagi arvestada kuna olen päevad läbi niigi raamatupidaja kes muudkui arvestab igasugu asju), lisaks käskis ta trennis käima hakata mul. No see oli juba liig mis liig....spordiklubi peale kulub ju raha, aega, pole midagi selga panna jne jne. Õnneks mul tütar ei jätnud jonni peale käimisega, lõpuks ma nutsin ta käes....ta tegi mu vabandused pihuks ja põrmuks smiling smiley
Tänaseks olen trennis käinud üle aasta ja see on saanud minu elustiiliks, mulle väga meeldib. Kuna kehakaal oli suur siis alustasin vesiaeroobikast, et liigestel väga koormav poleks ( ja riietusega oli ka lihtsam, ainult trikoo ju vaja muretseda) ja siis edasi paari kuu pärast julgesin juba minna saali. Tore oli avastada, et ei peagi seljas olema Puma ja Nike, käiakse ka T-särkides, oluline et üldse käiakse. Ja minu kaal hakkas ka langema, langes 5 kuud ja jäi seisma, seisis 7 kuud kuigi käisin trennis kogu aeg. Oma arust sõin täitsa normaalselt....smiling smiley ja et selles veenduda liitusin kaaluabiga, otsustasin ikkagi kõike arvestama hakata. Ja kaal hakkas taas langema smiling smiley
Ja nüüd olen siin koos teiega, et koos sammuda kergema elu poole smiling smiley
Ahjaa, kes vee joomisega kimpus...olin ka...aga hakkasime tütrega jooma toidu kõrvale sidrunivett. Praeguseks on nii, et sidrunivesi on lahutamatu osa meie päevamenüüst, keha lausa ise nõuab seda peale trenni. Ettevaatust muidugi, et maole liiga ei tee!!!
Oehh, nii pikk kiri sai aga loodan, et keegi ka saab innustust mu kirjast smiling smiley

p.s. aga eks ole minulgi vahel nö söömispäevi smiling smiley

Edu meile!!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 02. March 2012, kl 11.25

Helikesekene, väga tubli!

Minu viimased kilod tulid viimase rasedusega, mil kaalusin 110.kg pärast sünnitust. 10 olen maha saanud, aasta aega kiigun +/- 2 kg üles alla, mõned koorad olen ka 97 juba näinud.

Mul on kodus crosstrainer ja sain ka uue motivatsiooni, osaleme seb maijooksul, joosta ma vast ei jõua, aga kepikõndi ikka saan teha. Seega pean juba praegu end liigutama hakkamasmiling smiley Aga enne kõike pean ma terveks saama, õnneks kirjutas täna arst antibiootikume. Ma muidu neid ei taha võtta, aga praegu tundub, justkui päästja ingelsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Helissa
Kuupäev: 02. March 2012, kl 12.13

Tere,kui tohib liituksin ka teiega. Kevad tuleb juba suurel kiirusel ja kaal tahab seda sama teha.
Täna viskas juba 90 ette, mis liig see liig.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: pax48
Kuupäev: 02. March 2012, kl 13.24

Hei
Kui keegi ei tea ,siis Kaitsu 28 veebruari sõnumis on kaalutabelthumbs up.Ise saab sinna lisada oma kaalu ja uued tulijad oma nimed.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 02. March 2012, kl 18.50

Tere kõigile.
Ma vist väge eduline see nädal ei ole kahjuks. Olen see nädal liga vähe maganud ja hetkel on lootus alles järgmine nädal ennast korralikult välja magada. Ma kohe tunnen, et kui vähe magada saan, siis jääb vedelik organismi kinni. Ja kes selles jamas süüdi on? Ikka mina angry smiley
Esmaspäevane eesmärk on seega tagasihoidlik kaalusäilitamine.
Homme premeerin ennast hea seltskonnaga. Pikad jalutuskäigud naaberriigi kaubanduskeskustes ja kohvikus teekannu taga lobisemine on homsed märksõnad.
Mõnusat õhtut ja ärge ennast ülepingutage!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 02. March 2012, kl 19.28

Tere köigile!
Nii tore oli lugeda Helikese edulugu.Oled töesti tubli olnud,mul ka tüdruk aina vöttis mu kallal ja nüüd siis liitusin ma kaaluabiga.Kuid jah omal peab olema ka tahtejöudu ja minul seda kohe kuidagi ei ole.pean vastu täpselt öhtuni ja siis läheb köik käest.Aga eks ma ikka proovin ja mönikord olen lausa masenduses.Kuid pole hullu,rabelen edasi.Ilusat kevadist ilma,siit Rootsist.
Proovin selle kaaluatabeli tösta esmaspäevaks meie jutujärjega edasi.eks pean paluma jälle tüdruku abi,aga ta aitab meelsasti.ilusat öhtut!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Helissa
Kuupäev: 03. March 2012, kl 08.19

Tere,
kirjutan siis vähe endast ka. Nime sain ilusti tabelisse lisatud ja kui nüüd ikka kõik mis söön kirja ka saab pandud, ehk siis hakkab kaal ka alanema. Olen proovinud ka aastaid seda kaalukest langetada ja vahel on isegi tulemus saavutatud, aga siis jälle vanasse rutiini tagasi ja kõi jälle tagasi ja rohkemgi. Elan Tartus trennis käimine pole minu jaks mingi probleem, aga söömine nullib selle kõik ära, nagu kaitsugi pean vastu täpselt õhtuni ja siis muudkui sammud külmiku poole ja suur maiasmokk olen ka.
Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: evely35
Kuupäev: 03. March 2012, kl 22.38

pax48 kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ...nimi............pikkus..20.02..27.02...vahe
> 1.tervisennekõike..1.85...101,9...102,5...+0,6
> 2.tammekad.........1.72....92,2....91,7...-0,5
> 3.tütsike..........1.70....93,4....92,4...-1,0
> 4.tegelinski.......1.70....94,0....93,9...-0,1
> 5.pax48............1.60....97,6....96,2...-1,4
> 6.kaitsu...........1.71....94,5....94,7...+0,2
> 7.sharlota.................99,2...............
> 8.helikesekene.....1.73....89,0....87,4...-1,6
> 9.ilusmiinus.......1.67....84,7...............
> 10.kidi............1.64....91,9....92,3...+0,4
> 11.evely35.........1.69....97.0....96.0...-1,0

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 04. March 2012, kl 13.45


Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: tütsike
Kuupäev: 04. March 2012, kl 22.53

Õhtust.
Tütrel oli sünnipäev ja sai head ja paremat kahel päeval tehtud ja võõrustatud külalisi. Kuni reedeni olin ma tubli, käisin veel kaalul -0,5 laupäevast läks asi ikka väga käest ära angry smiley. Kes mul käskis kõiki asju proovida, aga vot mitte kuidagi ei saanud eks siis homme ole näha mis kaal teeb. Õnneks nii pea mingeid suuremaid üritusi enam ei tule. Homsest uuesti tubliks!

Ilusaid miinuseidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 05. March 2012, kl 11.00

Hei!
Väga armsasti täitub meie tabel miinustega, oleme kõik tublid olnud smiling smiley
ja kes tunneb, et on vähem tubli olnud siis see pingutab nüüd ennast rohkem.
Tüdrukud, rannahooaeg läheneb smiling smiley

Edu!!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 05. March 2012, kl 13.00

Tere, ilusad miinusedsmiling smiley

Mul ei taha korrektselt see asi seal kaalutabelis jääda. Igaks juhuks kirjutan siia ka. Tänane kaal siis 102. Kadu -0,5 ( sisimas lootsin rohkem)

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 05. March 2012, kl 13.49

tervisennekõike: ma korrigeerisin Su numbri ära.Lihtsalt see tabel tahab koma asemel punkte. Praegu on tabel ju nii ilus, koos oleme maha raputanud juba 10 kilo smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 05. March 2012, kl 13.53

Tänud Helikesekene!smiling smiley

Ma olen nii hädas siia retsepti sisestamisega, muudkui lööb kirja ette, et e-mail pole korrektne või mis iganes. Ajab harja nii punaseks! Kui ma maksan millegi eest, siis miks ma pean veel jamama? Hea küll ükskord, aga pidevalt?


uhh, ma ütlen.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: tütsike
Kuupäev: 05. March 2012, kl 17.07

Õhust.
Pean alustama vabandmisega, olin jätnud kaalutabeli arvutis lahti, toodi mulle noored sugulsed ajutiselt peale kooli siia. Just tunnistasid mulle üles, et olid seda puutunud ja keegi oli kirjutanud, et palun ära enam nii tee. Ütlesid küll, et midagi hullu polnud teinud, süda jäi mul ikka valutama. Veelkord vabandused, katsun tähelepanelikum olla.
Nii tore kõigil kaal sulab vaikselt nagu lumismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 05. March 2012, kl 19.12

Öhtust!
Oleme töesti köik nii tublid olnud.Ise kartsin köige rohkem,et olen seekord plussis,aga üllatus- ei olnudki.Küll vaid 100 grammi maha läinud,aga hea seegi.Eriti kui ma aina vöitlen oma näljaga.Iga öhtu on supernäg.Täna olen siis üritanud olla arvutis vöi siis kas vöi raamatut lugeda,et möte töidust kaoks.igatahes tuleb see öhtune söömine kontrolli alla saada.ilusat öhtut ja olgem sama vaprad edasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 05. March 2012, kl 20.45

Tammekad, ega see kirjade saamine on minule ka arusaamatu. Alles nüüd nägin, et olid mulle kirja saatnud 2 korda. Vabanda, et ei vastanud. Aga huvi on küll, kui raatsid, siis saada minu meili aadressile Kairi77@gmail.com

Tänud!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 06. March 2012, kl 07.09

Nii, mina tagasi eestis. Nüüd saab hakata kaalutabelisse numbreid täitma ja normaalset toitu tarbima. Läheme ilusasti edasi, olgugi ,et need 2 eemal oludud nädalat on olnud meeeeletud. Vabandan ,et hotellides polnud kaalumisvõimalust ja andmeid pole saanud saata. Jätkame, ilmselt suuremate numbritega kui enne, aga nüüd saavad need ainult väheneda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: tütsike
Kuupäev: 06. March 2012, kl 17.26

Eile siis koosatsin tänaseks tasakaalus toidu, aga sellest polnud täna kasu söögigisu pole ainuke mis sobib on kiivid, apelsiin ja astelpaju kui muud kasu pole ehk siis haigus ei külasta. Tänasest jäi juba perest üks sinisele lehele palaviku ja kurguvaluga. Soojalt riide ja korra õue, värske õhk ja liigutamine ei tee halba.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 06. March 2012, kl 20.19

Tutsik, kiiret paranemist. Meie peres hakkab ( ma loodan) see lõppema.

Minul siis täna 18% toitumine üle, aga hullult isutas soolapeki järele ja ülla ülla, sellega sain toitumise tasakaalusmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 08. March 2012, kl 09.19

Kuidas Teil läinud on?

Minmul enam vähem kontrolli all. Tänaseks tõi mees lillede asemel vahukoore kringili, justkui kiusab mindsmiling smiley Aga pole hullu, täna lähen oma töö tõttu linna peale vantsima, panen omale sammulugeja külge, näis , palju õhtuks maha tallan.


Ilusat naistepäeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: sharlota
Kuupäev: 08. March 2012, kl 09.30

Tere Kõigile!
Ilusat naistepäeva kõigile!
Mul on ühes tabelis kõik andmed olemas,teises tabelis mitte midagismiling smiley
Olen 1.72 pikk ja viimase kaalumisega olin 98,4 winking smiley
Ülemus tõi lauale kohupiimatordi,ei saa vastu panna grinning smiley Mees on küll mu kaalulanguse soovist aru saanud ja tõi hoopis apelsinegrinning smiley Nii armas,kui kodused sind toetavad!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 08. March 2012, kl 11.46

Hei!
Ilusat naistepäeva kallid naised!
Mina pidin üle elama sel nädalal ka enda sünnipäeva. Mõtlesin, et võtan sel päeval veidi vabamalt, seda korralikum katsun nüüd olla.
Loodetavasti oleme me esmaspäevaks miskit jälle ära kaotanud smiling smiley kamba peale on see number juba ju -10kg, tublid!

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 08. March 2012, kl 15.24

Minu sammulugeja andis otsadsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Kidi
Kuupäev: 09. March 2012, kl 12.55

Tere kõik see pere!

Esmaspäeval ma kahjuks kaalu anda ei saanud ja üldse on terve eelmine nädal ja ka sellest pool väga hull olnud. Stress ja masendus on võtnud võimsust ning sellises seisundis ma ainult söön...
Kõik võtavad nii ilusti alla, mina näen kaalul ainult plusse. Ei hakka oma kaalu sisestamagi, rikun ilusa miinuse ära smiling smiley
Nüüd selle nädala teisel poolel on jälle langema hakanud kaal. Terve eelmine nädal ma toite ei sisestanud ja alles eile tegin jälle uue sissekande, sedagi poolikult.
Praegu keerulised ajad eraelus - lahkuminek ja eraldi kolimine ning toit on minu lohutajaks.
Aga ma ikka üritan end kuidagi tagasi reele saada ning ei kao kuskile siit duellist!

Ilusaid miinuseid ja päikest kõigile!

PS: tervisennekõike - nii palju samme oli, et sammulugeja ei suutnud ära lugeda? grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 09. March 2012, kl 18.34

Kidi, selleks me siin olemegi, et teineteist toetada!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Kidi
Kuupäev: 09. March 2012, kl 21.04

Oleme tõesti! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 11. March 2012, kl 11.37

Oi kurja.....mind tabas eile õhtul totaalne õgimishoog sad smiley ja homme on kaalumine.....ei saa just miinust sellise käitumise pealt loota. Loodetavasti olite teie tublimad

Homme saame juba teada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 11. March 2012, kl 11.48

Mina olin kaks päeva ilma söögita, saime kuskilt mingi viiruse- ainult oksendamine ja kõhulahtisus.

täna tahaks juba süüa. aga ise ka ei tea, mida.

Ma olen kuulnud, et see, mida sööd täna, kajastub alles ülehomme kaalul? Ei teagi, kas peab paika. Aga homme on ju juba kohtupäev!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 12. March 2012, kl 09.17

Nonoh nüüd see usa toitumine "kenasti" kaalul näha:
2 nädala tulemus on järgmine:

85.3

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 4 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.