Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 6 / 8
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Helissa
Kuupäev: 26. March 2012, kl 08.18

Tere,
mul totaalne läbikukkumine see nädal, peaaegu tagasi alguses. Eks tuleb edasi ponnistada.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: sharlota
Kuupäev: 26. March 2012, kl 10.31

Tere!
Minu kaal 95,7 smiling smiley Nii tore nädala algus,loodan et kõik sujub ka edaspidi. Ilusat päeva kõigile winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: sharlota
Kuupäev: 26. March 2012, kl 10.32

Vabandust,kirjutasin valesti,95,9 grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 26. March 2012, kl 15.52

Tere,
Minu kaal 90,6 smiling smiley
Nädalavahetusel olid ilusamad numbrid, mis annab lootust et järgmine nädal jälle miinus ootamas.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: tütsike
Kuupäev: 26. March 2012, kl 16.28

Tere.
Minu kaal 89 see puu otsas turnimine tasus igati ära, enam ei alga kaalunumber öheksaga, oen väga rõõmus selle ülehot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: sharlota
Kuupäev: 27. March 2012, kl 10.36

Palju õnne Tütsike. Ma ootan ka seda auga smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: sharlota
Kuupäev: 27. March 2012, kl 10.37

aega

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 27. March 2012, kl 12.03

Hei,

ei saanud eile kaaluda, aga täna oli läänerindel muutustetasmiling smiley
hea, et plussis polnud. Eks siis uuel nädalal uue hooga.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Kidi
Kuupäev: 27. March 2012, kl 13.33

Tervist!

Mina varsti veeren.. Plussis kaal.. +0.6.
Oi, nii tubli tütsike!
Tahaks ka juba seda 8-t seal ees näha! Aga ma näen vist varsti ühega algavat kolmekohalist numbrit grinning smiley

Nii tublid olete kõik, jätkake samas vaimus! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: tütsike
Kuupäev: 27. March 2012, kl 17.25

Aitäh sharlota ja Kidi. Ma ei tea mis toimub, juba mitmes nädal kus teisipäev jubedalt igasugu isud kallal, täna siis murdusinconfused smiley Tavaliselt aitab vee joomine, peale seda lihtsalt muud midagi ei mahu enam ja läheb üle. Sellel korral käsi ei tõusnud vee järele ja nii ta läks. Eks see vist käigi tõusu ja mõõnadega. Õhtu veel noor ja palju ahvatlusi ees kui mitte tänasest siis homset jälle tublismiling smiley

Päikest!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Kidi
Kuupäev: 28. March 2012, kl 12.54

Tere päevast!

Väljas nii mõnus ilm - päike paistab, linnud siristavad. Kohe kisub välja sooja kätte.
Täna siis plaaningi suurema ringi teha.. Eelmine aasta tehti meile siia kuni linnani jalakäijate kõnnitee, see on siis 6km. Mõtlesin et võtangi täna selle ette, 12km poleks üldse paha smiling smiley
Täna oli kaal mu vastu armuline ka, kohe palju paremat numbrit näitas juba täna. smiling smiley Ikka nii palju mõjutab see õhtune söömine, peab ikka suutma hoida seda režiimi, et peale 18:00 enam ei söö. Kuigi ma sõin eile veel 23 ajal 300g tomateid, aga õnneks tomat ei anna midagi juurde smiling smiley
Veega on ka endiselt kehvasti, aga ma ikka üritan.
Sokolaadi ajasin ka siin mingi päev näost sisse, siis tegin oma sahtlid tühjaks ja andsin teistele - sööge ära, mina ei tohi süüa grinning smiley
Lugesin kuskilt, et võib olla hoopiski magneesiumi puudus, kui niimoodi šokolaadi isu on. Mul siin vahel lööb jalga kramp küll öösel, see annab magneesiumipuudusest märku. Peab vist jälle ühe kuuri tegema smiling smiley
Noniih, sattusin lobisema, aga ma vaatan, et meil siin niii vaikne, eks kevad ka ja kõik rohkem õues müttavad, kuid võiks natukene elavam see meie lehekene olla smiling smiley
Rääkige kuidas teil läheb? Kuidas oma isudega võitlete?

Päikest!
Kidi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 28. March 2012, kl 16.32

Tere!
Mul läheb täitsa kenasti. Täna hommikul nägin 8-ga algavat kaalu ja preemiaks läksin hommikul ujulasse smiling smiley
Isude osas.... ma ei saa öelda, et mul hullult midagi isutab. Kui isu on, siis söön magusat ja märgin kõik ülesse. Hommikuti söön korralikult putru, lõunaks vastavalt isule miskit sööklast ja õhtul väldin süsivesikuid. Toitumine ei ole tasakaalus, kuid viimaste kaalulangustega tundub, et kaal langeb just siis kui süsivesikuid vähem söön. Valgud lähevad viimasel ajal kogu aeg lõhki.
Korralik öine magamine avaldab ka kaalule head mõju. Üritan öösel magada vähemalt 8 tundi, nagu soovitas minu toitumisnõustaja. Varem magasin umbes 5-6 tundi.
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 28. March 2012, kl 16.33

Kidi,
krampide vastu aitab ka muideks vee joomine smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 28. March 2012, kl 19.06

Tere,
minul läheb ka tasa ja targu. Tööd on palju, nüüd saab juba õues ka hakata tegutsema. Kuna elan mere ääres, siis koristamist on palju. Minu mure hoopis vastupidine, ei suuda oma kaloreid täis süüa. Vanasti olin suur magusa armastaja, nüüd olen suutnud selle peatada. Veejoomisega mul probleeme ei ole, nii kui kraan kuskil tilgub, on minul ka janu. Oleks vaja kaaslast, kellega koos kõndimas hakata käimasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Kidi
Kuupäev: 28. March 2012, kl 20.18

Õhtust!

Minu tänane tiir tehtud, 12 kildi idee jäi küll tahaplaanile, muud asjad tulid päeval ette, aga 6 km ring tehtud! Nüüd lürbin rohelist teed ja sõin natukene melonit smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 01. April 2012, kl 10.09

Nii, minul on nüüd ametlikult siiber. Ma ei saa aru, mida ma valesti teen. Olen juba mitu nädalat usin kepikõnni harrastaja.Praktiliselt igal õhtul 5 km. Söömist jälgin, magusat ei tarbi.Kui eelmisel nädala oli kasvõi väike miinuski, siis sel nädalal seda ilmselt ei tule. Olen kõndinud terve nädal, iga päev 5 km, laupäeval aga 12,5 km. Täna hommikul oli kaal täpselt sama, mis nädala algul. Müstika, ma ütlen. Nii kaobki igasugune motivatsioon, kui kogu töö tulemusena saab vaid villis kannad. Niuts.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 01. April 2012, kl 11.44

Tegelinski, loodan et "ametlik siiber" oli aprillinali smiling smiley
Ise ma jälgin, et sööksin ettemääratud kalorid täis ja vaatan ka GDA näitajaid. Süsivesikuid olen piiranud ja kaal on hakanud langema. Söön valgud ja rasvad lõhki. Rasvadest muidugi need head rasvad.
Ja kui motivatsioon kadunud, siis mine ja loe: treenitargalt.ee
Kindlasti leiad sealt lehelt uusi ideid, mida oma toitumises ja treeningutes muuta.
Päikest ja motivatsiooni hot smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Tammekad 01.04.2012 11.46.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Helissa
Kuupäev: 02. April 2012, kl 06.46

Tere,
uus kuu juba käes, aga kaal ei taha kuidagi uut numbrit ette visata. Mul siis nädal lapselapsega,kirja suurt midagi panna ei jõudnud ja ega tulemus ka hõisata pole, aga vähemalt miinus sel nädalal (-0.7), hea seegi. Sel nädalal siis uue hooga, edu ja ilusaid miinuseid kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 02. April 2012, kl 08.14

Hei!

Terve nädala orgunnisin emale üllatussünnipäeva. Laupäeval sai söödud ohjeldamatult. Kuigi ei oleks pidanud. Täna siis kaal 100,7. Ja meil sajab lund!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 02. April 2012, kl 08.54

Nunäädnoh +100 gr siis. Oh kurja küll !

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: tütsike
Kuupäev: 02. April 2012, kl 21.58

Õhtust.
Ämma juures käimine ei mõju hästi, minu nädalasest pingutusest jäi alles -0,2 kesknädalal oli veel -0,7. Kolm päeva kui ei saanud toitu kaaluda, aga arvata võib, et kõik oli ikka kõige rammusamast tehtud. Homsest jälle oma tavalises rutiinis.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 03. April 2012, kl 09.07

Nonäed siis.........patu palk on plussis kaal....sad smiley aga juba hakkasin korralikuks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 03. April 2012, kl 12.09

Tere tore tali!

Minu talgute plaan täitsa nässus. Pidin täna talveriided välja otsima, mis olid juba ära pakitud.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 03. April 2012, kl 15.58

Tere!minu kaal siis hakkab ka löpuks pisi-tasa langema.vahepeal oli küll selline käega löömise tunne.kuid söömine see pole kohe kuidagi tasakaalus,süsivesikute söömine on lausa laes,rasvu pole ollagi.ostsingi siin avokaadot,et sellest midagi teha.ja jube magusa isu on.see on kui täna pole tööpäeva,siis kulutan aina külmkapi uksi ja aina tahaks näksida,täitsa lootusetu olukord

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Helissa
Kuupäev: 09. April 2012, kl 08.23

Tere!
Pühad ei mõjunud kohe üldse hästi, tulemus +0,1. Loodetavasti teil paremad tulemused, no ei edene mul.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 09. April 2012, kl 11.50

Tere,
mul ka see nädal ei olnud kõige parem.
Aga tänasest kõik ampsud jälle kirja.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 09. April 2012, kl 12.22

mina unustasin ennast kaaluda, teen seda homme hommikul. Pühad pole minu kaalulegi ilmselt hästi mõjunud smiling smiley hetkel ma ikka pigem jälgin kaalu, et see jumala eest ei langeks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: tütsike
Kuupäev: 09. April 2012, kl 15.10

Eriti raske nädal oi, oi kui palju ahvatlusi ja patustamisi. Ei saanud ka midagi üles märkida, sest unustasin läpaka juhtme maale. Mis ma siin ädaldan ise oli süüdi kes käskis kõike head proovida, mis tehtud see tehtud. Tegelikult isegi läks veel hästi vähemalt juurde ei tulnudsmiling smiley
Ja see lumi oli ikka liig mis liig. Jäime lumevangi, sai traktorid oodatud kes tee lahti lükkakas. Hea vaadata kui lumi sulab mühinal, kaal võiks samuti nii kiirelt kaduda.smiling smiley
Päikest ja suuri miinuseid!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 11. April 2012, kl 09.13

meil siin nii vaikne ja kaalumistega ka juba vist paar inimest välja kukkunud duellist....

Tütsike, räägi nüüd ausalt mis on Sinu kaalulangetamise nipid....no mitte ei taha mul langeda, käib üks jojo kogu aeg...smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 12. April 2012, kl 08.25

tere,meil on siin töesti imevaikne.ega ma ise ka suur kirjutaja ole.täna olen kodus ja siis aega rohkem.plaanin täna minna kepikönnile,need on juba kapis üle aasta tolmu vaid korjanud,täna siis loodan end käsile vötta.tööpäevadel nagu nii ei jaksa,seega peab vabadel päevadel sellega tegelema.äkki siis ka kaal hakkab langema,mul see kaal lausa stoppab.no mis kaalulangetamine see on,kui läheb paarisaja graami kaupa alla.tahaks juba suuremat tulemust näha.ilusat päeva köigilewinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 6 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.