Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678
Asukoht: 8 / 8
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 29. April 2012, kl 08.49

Tere kaunist pühapäeva.
Mina tunnistan ausalt ülesse, et nn trenni ma teen ikka väga vähe. Ma oma aias toimetamist trenniks ei nimeta smiling smiley
Olen piiranud süsivesikute hulka ja kaal on hakkanud liikuma. Ainult 300 grammi on jäänud, et KMI näitaks rasvumise asemel ülekaalu. Nüüd on motivatsioon homseks see 300 grammi kaotada. Lähen teen aiatöid!
Kõigile Teile soovin lahedat päeva. Ei ole halba ilma, on vaid halvad riided winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Kidi
Kuupäev: 29. April 2012, kl 19.15

Heihopsti!

Homme kaaalumine! grinning smiley
Kuidas meil nädal läinud on? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 30. April 2012, kl 07.29

Tere hommikust,
no on ikka ilus hommik. Kaal lausa naeratas vastu smiling smiley
Ma oma kaalunumbrite puhul olen kindel, et keha ikka mäletab osasid kaalunumbreid ja üritab kaalu säilitada. Praegust numbrit ma ise enam ei mäleta väga ammusest ajast. Loodetavasti nüüd liigub ilusti alla poole.
Head aega KMI rasvumine ja tere tulemast ülekaal smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Kidi
Kuupäev: 30. April 2012, kl 10.11

Tere hommikust,
mina olen selle nädala kaalulangusega väga rahul. Kuidagi nii ilusti läks smiling smiley Kohe lust oli vaadata numbrit, muidu kogu aeg see number aina kasvas ja kasvas.
Aga pikk maa on veel minna. Tahaks ka ülekaalus olla, mitte rasvunud grinning smiley

Ilusat päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 30. April 2012, kl 13.48

Suure rassimise peale aias on minu kaal hoopis plussis sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 30. April 2012, kl 15.50


Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Kidi
Kuupäev: 04. May 2012, kl 11.08

Hei!

Esmaspäeval kaalumine!
Kõigile tublidust, et nädalavahetusel korralikud olla ja et esmaspäeval oleksid ilusad miinused! smiling smiley

Ilusat nädalavahetust! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 06. May 2012, kl 09.19

Hei!
Ilusat pühapäeva! Kuidas meil siis läinud on? Homme juba kaalumine,endal mul kaal eelmine kord töusis ja ega seekord vist kah midagi head loota ei ole.Kuna natsi töbine,siis ei mötle mida suhu pistan.Seega lohutan end toiduga.kuid täna tunnen end juba paremini ja kavatsen minna natsi jalutama.Mees kutsus küll golfiväljakule,aga vara veel.Eelmine aasta ikka tolknesin temaga kaasas ja proovisin ka pallile pihta saada.Kuid peale haigust ikka pisi-tasa. Jöudu köigile ja ikka ilusti miinuste poole.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 07. May 2012, kl 11.47

Minul tänane kaal tõsiselt üllatas. Loodan, et hakkab taas alla poole liikuma, mitte lihtsalt ei õrritanud.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 07. May 2012, kl 17.45

Hei kallid kaasvõitlejad!
Ega te ometi ei arvanud, et meie duell lõppeb esimese eesmärgiga?
Uus eesmärk on 20.nädal ja rühime ikka ühes grupis edasi smiling smiley
Päikest winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Helissa
Kuupäev: 08. May 2012, kl 07.51

Tere,
eesmärk on seatud, aga täitmine kohe ei õnnestu. Keha nagu hoiaks kümne küünega rasvavarudest kinni, no eks näe mis uus nädal toob. Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 11. May 2012, kl 08.40

Hei!
Mina pole ka kuhugi kadunud, on olnud vaid megakiired ajad. Mehe 40 juubel (teadagi värk...+2kg sad smiley ). aga eilsest hakkasin juba taas korralikuks ja juba olen veidi miinust tagasi võitnud. Esmaspäeval edastan kindlasti kaalu. Aga järgmisel nädalal Hispaaniasse puhkama ja ilmselt siis see jojo jätkub .....aga ma ei anna alla , vot ei anna ja kõik smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 15. May 2012, kl 08.41

Hei! Kuidas siis köigil läinud on ?Kuidagi soiku see duell jäänud.Ise olin pikalt töbine ja seega polnud ka mingit kaalu alanemist.Kuid palju juurde ka ei tulnud.Nüüd olen jälle hoolega jälgimas,mida suhu pistan,aga arvata vöib, et eesmärgini ma ei jöua.Kuid pole hullu,rabelen edasi.Millalgi peab see kaal ka langema hakkama ja vähe kiiremini.Ilusat päeva köigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 17. May 2012, kl 22.14

Tere,
puhkus ei ole mõju kaalule hästi. Homsest jälle uuesti tubliks ja esmaspäevaks peab minimaalselt nulli ring olema. Nädalavahetuseks võilillede juurimine planeeritud ehk pikad päevad aias.
Jõudu ja vastupidavust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 18. May 2012, kl 06.22

Terekest.Eilne päev läks siis aia taha.Tekkis meeletu magusaisu ja nii sai siis alustatud väikese paki kommidega ja päeva löpuks söin köike head ja paremat.Seega täna on tuju null,et jälle sai libastatud.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 21. May 2012, kl 20.35

hello,kuhu köik kadunud on.täna oli siis kaalumine.mul oli isegi miinuses.lausa uskumatu,aga sai ka kövasti pingutatud.eks siis rühin kas vöi üksi edasi.sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 21. May 2012, kl 21.37

Hei kaitsu,
tundub et me oleme kahekesi jäänud. Mina alla ei anna ja kirjutan kasvõi üksi tabelisse numbreid smiling smiley
Duellitame kahekesi ja täidame oma eesmärgid!
Tunnistan ausalt ülesse, et mu eelmine nädal on toitumise osas täiesti metsas. Kui mul üks päev jääb min kalorite arv söömata või söön suvalistel aegadel, siis järgmine päev on ikka isu mega. Tänane kalorinorm kahjuks läks lõhki sad smiley

Aga homsest olen jälle tubli.

Jõudu ja vastupidavust meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 22. May 2012, kl 20.45

Öhtust,tore et siis ei pea päris üksi duellitama.Kuigi mul oli sama möte,et eks siis sebin üksi edasi.Seega oli lausa rööm hommiku lugeda,et ma pole päris üksi.Andis kohe jöudu juurde ja läkski tänane päev hästi.Tavaliselt ma söön öhtul üle,aga täna olen tubli olnud.Kohe meel on röömus.Rühime siis ikka miinuste poole.Ilusat öhtut!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 22. May 2012, kl 21.50

Õhtust,
mul läks ikka tänane päev jälle natuke metsa poole. Nautisin täiega rabarberi kooki õhtul.
Üritan järgmiseks nädalaks nulli ringi saada, kuna nn külaliste aeg on ka tulemas ja kaalu number näitas hommikul + 1,5 kg.
Selle nädala eesmärk:
1. magan korralikult minimaalselt 7 tundi
2. täidan korralikult toidupäevikut
3. liigutan ennast rohkem
4. kaalun ennast võimalikult vähe, et vältida nn täna hommikust masendavat kaalunäitu.

Teisest küljest mulle sobib ka nn kaalusäilitamise periood, kuid ainult eeldusel et hiljem kaalu juurde ei tule angry smiley

Alla me ei anna! Kui siis ainult kaalunumbris cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Kidi
Kuupäev: 24. May 2012, kl 09.56

Tere!

Ma olen ka ikka olemas, mis sest et ma pikalt eemal olen olnud. Üle 20 päeva pole toite sisse kandnud siia ja samamoodi pole kaalule astunud kõik see aeg. Täna võtsin lõpuks julguse kokku ning astusin kaalule grinning smiley Ega rõõmustada pole eriti millegi üle, aga õnneks pole selle pea 3 nädalaga suurt juurde ka tulnud, arvestades, et õhtuti mõnusalt puginud ja eriti toite jälginud pole. Aga tänasest hakkan jälle tubliks, eile sai juba kõndimaski käidud. Ilmselt ma peaks lausa mitu neid 15km ringe suureks karistuseks tegema! grinning smiley
Edu ja jaksu!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 24. May 2012, kl 15.55

Tere!
Eilne päev sujus ootamatult hästi,sai ülepika aja ka köik kirja pandud ja vesigi joodud.Kuid täna sai hiina restos söömas käidud ja muidugi sai ikka päris palju söödud,aga see eest oli toit maitsev ja parajalt vürtsikas,seega veeklaas on aina lähedal.Püüan öhtu seega toitumise osas tagasihoidlikum olla.Homsest panen jälle köik ilusti kirja tongue sticking out smiley ilusat päeva jätku köigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 28. May 2012, kl 09.57

Hei!
Olen taas olemas ja hakkan vahepeal kogunenud lisakilosid uuesti maha nühkima grinning smiley
Kuidas läinud on?

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 28. May 2012, kl 09.57

Tere,
tänase kaalumise valus tõehetk. +0,8 kg.

Järgmine nädal ilusamad numbrid!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 28. May 2012, kl 19.26

Tere,minul siis ka kaal plussis. Kuid alla ka ei anna.Kui saaks selle öhtuse söömise kontrolli alla,siis ehk läheks ka see kaalu alandamine paremini.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Helissa
Kuupäev: 31. May 2012, kl 10.28

Tere,
mul sama probleem, õhtud rikuvad kogu tulemuse ära, viska või külmkapp elamisest välja!

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 02. June 2012, kl 23.23

Helissa,
külmkapi välja viskamine ei anna ju midagi. Nii palju häid asju ei pea ju külmkapis hoidma. Iseloomu tuleb kasvatada.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 03. June 2012, kl 13.19

Tere.Nii minul kindlasti see nädal siis aia taha läinud.Käisin Eestis ja siis kaotan ma lausa möistuse.No nii palju head ja paremat mida polnud kaua aega saanud ja see oli vaja ühe päevaga köik sisse ögida.Täitsa hullumaja.Ei julge homme kaalulegi minna.. oo,öudust

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Saatis: Helissa
Kuupäev: 04. June 2012, kl 13.13

Kui teaks nippi, mis selle iseloomu kasvama paneb, oleksin juba väga sale.

Valikud: VastaOsunda
Re: 90+ kutsub duellitama
Kuupäev: 06. June 2012, kl 15.27

Hei muskad smiling smiley
olen olemas ja pole teid maha jätnud, paistab et oleme viimased neli smiling smiley
märgin ikka üles oma toitusid ja loodan, et ikka miinused tulevad- no kus nad pääsevad smiling smiley

Õue kõndima kõik smiling smiley
Mina lähen trenni smiling smiley

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678
Asukoht: 8 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.