Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 1234Järgmine
Asukoht: 1 / 4
DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: niirt
Kuupäev: 15. February 2012, kl 14.31

UUs duell alaku! spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: niirt
Kuupäev: 15. February 2012, kl 14.40

meie kaalutabel on SIIN:

[docs.google.com]

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Kuupäev: 15. February 2012, kl 15.28

Panen ka märgi mahasmiling smiley
Ootan ikka oma koode, et saaks kaaluabi kasutada, nii ärritab mind selline venitamine...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: niirt
Kuupäev: 15. February 2012, kl 17.38

Loodan siiralt, et koodid peagi laekuvad ja saad täisväärtuslikuks kasutajaks smiling smiley

Mina ootan tervise paranemist!
Nii hullu nohu ja kurguvalu pole kaua kogenud. Pea valutab nuuskamisest ja rinnus on hingates valus.

Päev ongi möödunud auru sisse hingates, teed liitritena sisse kaanides ning kurgutablette imedes.

Ainus positiivne kogu selle loo juures on see, et puudub igasugune isu!
Ainus, millele olen päeva jooksul põhja peale teinud, on purk marineeritud seeni tongue sticking out smiley
Küll oli hea!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: aretha
Kuupäev: 15. February 2012, kl 19.28

Head paranemist, Niirt! Mul oli täna juba päris hea - aga ma olen juba ka 1 veebruarist ka haige olnud smiling smiley Isu on kahjuks liigagi heasad smiley Trenni veel ei julge minna, köhin hullupööra..aga natuke lund viskasin täna suurima mõnuga. Tegin veel ääretult maitsvat krevetisuppi ja napsasin patuga pooleks eilset kooki...kui eile sai ületatud 150, siis täna 100 kcal (areng? grinning smiley)
Küsin huvi pärast, kui suur on teiste päevanorm? Mina söön 1650 keskeltläbi, vahel vähem (aga mitte alla 1400, mis mu BAV) ja kahjuks tihti ka rohkem...aga varasemad kogemused näitavad, et
a) kui iga päev sama palju süüa, harjub keha ära ja kaal ei taha langeda, parem on varieerida;
b) kõige paremini langeb mu kaal siis, kui süsikaid on 150 ringis. Kcal ei tundugi nii tähtis - vahel on kõvasti rasvade arvelt üle, aga ikka langeb. Üldse taimsed rasvad (õlid, pähklid, seemned) tunduvad olema kaalu sõbrad. Aga kõige kurvem on see, et olen puuviljahull ja juba 1 puuvili päevas tõstab süsikad taevasse. Seega tavaliselt on neid ikka rohkem. Minu viimatine kaalulangetamiskogemus oli väga edukas just süsikate vähesuse tõttu, ilmselt sain aga liiga vähe toitaineid, sest juuksed ja jume said kannatada, ja ega see kaal siis kõige tähtsam ka pole!
c) liiga väike kalorinorm tekitab kohati õgimissööste. Parem süüa stabiilselt natuke rohkem, kaal langeb aeglasemalt., aga tulemused on püsivamad.
Aga homme ma luban olla korralik ja jääda kalorinormi piiridesse, siis pole ka reedel nii piinlik esimest numbrit sisestada!smiling smiley
Edu meile kõigile winking smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati aretha 15.02.2012 19.31.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Kuupäev: 16. February 2012, kl 09.19

Sain minagi lõpuks täieväärtuslikuks kasutajakssmiling smiley Päevas võin süüa 1629kcal. Aretha näpunäidetest palju kasusmiling smiley

Rääkige, mis te hommikul sööte? Minul hommikud kiired, lasteaeda ja siis tööle, magan ikka ju viimase hetkeni spinning smiley sticking its tongue out. Tavapärane mul kellogsid jogurtiga, purtu keeta kindlasti ei jõua, eriti võileiva usku ka pole.. Seega, mis te hommikul sööte?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: niirt
Kuupäev: 16. February 2012, kl 11.32

Tervitused haigevoodist!
Olen sõna otseses mõttes siruli maas - häält ei ole, ilge köha ja nohu ning peavalu confused smiley
Ja jätkuvalt isutu. Tänane ainus söök on seni olnud üks keedetud kartul winking smiley

Minu päevane kalorinorm on muidu 1460 ja sellest kinnipidamine polegi nii hull kui esiti arvasin!

Omal ajal kaaluabis alustades sõin päevas 1800-1900 kalorit ja võtsin mühinal alla. Hiljem sain aru, et põhjus kiireks kaalukaoks oli hoopis imetamine.
Nii juhtuski, et päev peale imetamise lõpetamist hakkas kaal kontrollimatult tõusma. Kogu ainevahetus oli pea peal.
Eks omajagu mõjutas kaalunumbrit ka see, et olen elanud viimasel ajal mõnda aega Eestist eemal ja klassikalise meze-toidukultuuriga riigis on kalorite jälgimine ikka päris keeruline!

Nüüd püüan taas ree peale saada ja poole aastaga juurde tulnud 7 kilo jäädavalt kaotada.

Hommikuti söön reeglina ja tõepoolest 99% päevadest putru - piima-veeseguga tehtud viieviljaputru kliidega ja ohtra võiga smiling smiley Ja mul ei saa sellest küll!

Mis puutub valkude, süsikate ja rasvade tasakaalu, siis mina olen näinud, et kaal kaob jõudsamalt, kui rasvad on igapäevaselt täis või ülegi. Süsivesikute tarbimises olen reeglina kehvake ja ega need ka hästi mõju. eelkõike enesetundele. Küll aga kipun liialdama valkudega. Just see viimane on olnud mulle suurimaks väljakutseks, et end mitte ülekoormata juustude, kohupiimade, liha jms-ga. Mäletan aegu, kus sisuliselt vaid valkudest toitusingi - hommikul jogurt, lõunaks liha, õhtuks kohupiim.

Alla oma kalorninormi ma reeglina süüa ei suuda, kui, siis ikka üle. Aga kuni 25% üle ei tekita suurt katastroofi.

Seoses oma kõverselgsusest tulenevate seljavaludega olen olnud alates oktoobrist suht trennivaba. Nimelt ei suutnud end tagasi hoida ja tegelesin oma suure lemmiku metsajooksuga. See mõjub aga mu seljale halvasti. Nii halvasti, et isegi regulaarne pilates (tase2) ei suutnud aidata.

Nüüd olen vähehaaval hakanud taas kõndima õhtuti, et end vaikselt trennilainele tagasi saada. Ja kui lapse kõrvalt aega saan, käin ka ujumas.
Sügisel tööle tagasi minnes taastan ilmselt esimese asjana oma viimase 8 aasta traditsiooni ehk hommikuujumise 6.30st smiling smiley

Vot nii.

aga mõnusat päeva teile cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Kuupäev: 17. February 2012, kl 07.10

Hommikust!
Minu näit sisestatud, ikka märgatavalt parem kui oli esmaspäeval kui siis kogunema hakkasime thumbs up
Kaunist reedet kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: niirt
Kuupäev: 17. February 2012, kl 08.11

Tere hommikust!

Ma ei suutnud oma silmi täna hommikul kaalule astudes uskuda - nädala alguse 78+ on asendunud märksa ilusama numbriga winking smiley

Tundub, et pole duelli vajagi, piisab ühest eriti ilgest tõvest, mis maitsemeele ja isu nulli ajab grinning smiley

Ahjaa, need, kes pole mulle oma e-maili aadressi veel saatnud, siis saan teie numbrid ise sisse kanda. Või kui mind pole nähtaval, siis saate teie, Monika9999 või Aretha, seda teha smiling smiley


Kaunist reedet ja hoidke tervist - lisaks viiruslikule kõripõletikule, mida mul on au võõrustada, pidada ka gripp juba liikvel olema!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: aretha
Kuupäev: 17. February 2012, kl 09.39

Hommikust kõigile! Minul kahjuks rõõmustada pole, sest eile olin nii kaua korralik, kuni spontaanselt Vapianosse sattusin ja üks plaaniväline tomatisupp ja beseeküpsis sisse läks (hea et vähemalt mitte pasta ja tiramisu!smiling smiley) ja siis õhtul tulid veel sõbrad ootamatult külla imehea Prantsuse veini, võiküpsiste, šokolaadikookide ja viinamarjadega, kellega sai siis keskööni lobisetud. Ma küll püüdsin piirduda paari viinamarja, küpsise ja poole koogitükiga, aga niisama ju ka istuda ei saa ja päris mitu klaasi seda head veini sai joodud. Aga kokkuvõttes pole kaal ei parem ega hullem kui viimasel ajal. Tegelikult olen ma isegi libastumisest hoolimata endaga rahul, sest
a) vapianos ma ei lubanud supile koort ega krutoone panna ning sain võitu tiramisu-ahvatlusest
b) õhtul sõin ainult pool sokolaadikooki (mida jumaldan) - ja isegi veinise peaga ei võtnud omaks suhtumist "kui läks trumm, mingu ka pulgad"
c) ma pole enda peale vihane, et algsest plaanist kinni ei pidanud, vaid rahul, et suutsin jääda mõõdukuse piiridesse. Teen lihtsalt täna lahjema päeva. Ega siis kaalulangetamise pärast pea armsaid sõpru ukse tagant minema saatma või siis istuma laua taga, hambad ristis, midagi külakostist proovimatasmiling smiley
JA NÜÜD VÕTAN END KOKKU!

Muide, kas keegi teab, mis ajal on sel aastal see lihavõtete-eelne paastuaeg? Ma olen siis alati teinud nii, et loobunud näiteks kas maiustustest või lihast. Just magusast loobumine mõjus kaalunumbrile eriti tervistavaltwinking smiley

Ja teile, niirt ja Monika, palju õnne ilusate numbrite puhul! Niirt - mõnusat tervenemist Sulle! Ma ise elan ka endiselt ingveritee lainel, mis on isegi niisama ääretult maitsev. Ja püüa ikka midagi kerget ja tervislikku süüa, muidu võib pärast liiga suur isu tulla - ikka omast kogemusest räägin smiling smiley

Edukat nädalavahetust kõigile ja ikka kõrget motivatsiooni!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati aretha 17.02.2012 09.42.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: kalka
Kuupäev: 17. February 2012, kl 09.46

Tere kõigile ka minu poolt smiling smiley
Minu jaoks oli tänane hommik täielik šokk.
Kaalu ma viimane kuu aega ei kasutanud ja nüüd siis on tulemus käes.

Aga hea on, et duell on alanud ja aeg on käsile end võtta.
Edu teile kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: step
Kuupäev: 17. February 2012, kl 10.31

tere ka minu poolt,

olen ka haige olnud koos lapsega terve nädala jagu ja kahjuks ka arvutist eemal... Kuid sellegipoolst tahaks ikka duellitajatega kambas olla ja mis nüüd algatuseks teha, et google tabelile ligi pääseda? Sain eelnevast jutust aru, et ilmselt oleks e-maili aadressi vaja - stepbystep1711@gmail.com. Loodan tänase päeva jooksul siis ennast ka tabelisse smuugeldada, sest kaalul on käidud ja positiivne tulemus käes smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: kalka
Kuupäev: 17. February 2012, kl 14.18

ja minu aadress karin_0000@hotmail.com

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Kuupäev: 17. February 2012, kl 19.06

Heihei,

ma olen esimese nädalaga Kaaluabis kilojagu alla võtnud, nii et tabelisse läheb algkaaluks 73,5.

Olen väga entusiastlik ja optimistlik, see on esimene kord, kui niimoodi kaloreid lugedes kaalu langetan ja väga lahe on. Järgmisest kuust hakkan ka jooksmas käima ja siis loodan rasvadele juba mõnuga tuld anda.

Vägevat duelli meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: Belinda1
Kuupäev: 18. February 2012, kl 16.27

Tere kõigile,
Ka mina jäin haigeks, mida pole juhtunud mitu aastat. Samuti hull nohu, valus neelata, kõrvad on lukus, maitset ei tunne, pulss on 95. Õnneks palavikku selle viirusega pole.
Kahjuks on ka abikaasa ja kolmas laps samas viiruses, suurem juba paraneb ja keskimine peab vastu. Ja kuna kõik kodus on, siis toiduvaaritamist on palju, kuid õnneks isu pole. Seda ei juhtu minuga tavaliselt kunagi, vaid siis kui lapsi ootasin ja iiveldasgrinning smiley
Minu aadress on belinda1@hot.ee ja kaal näitas reedel 74,1. Täna on veel parem, 73,4
See kõik vist tingitud isupuudusest ja kannude viisi ravitee joomisestsmiling smiley
Trennis pole ka käinud, enne vaja terveks saada.
Mina söön hommikuks kas piima ja veega keedetud Nordic kaerahelbeputru kliidega, see 3-min.oma, isetehtud jogurtit rasvavaeste helveste või Amaranth müsliga, omlette ja munaputru sööme ka tihti, erinevate täidistega, erinevaid pannkooke, küll riivitud köögiviljadega, küll hapupiima omi koos moosiga või ülepanni omi koos meega, kaera-juustu röstkuklit kalkuni-,või kanasingiga jne. Valik on laismiling smiley
Saame siis terveks ja kaotame koos kilosismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: niirt
Kuupäev: 19. February 2012, kl 10.13

Ahhoi tuisust pühapäeva kõigile!

Minu tervis hakkab taastuma! Tunnen juba lõhnu ja maitseidki vähehaaval smiling smiley
Kogu selle haigusejamaga kadus nädalaga pea 4 kg ja see on müstika!
Selle nädala halvima hetke 78,9 oli eilseks asendunud 75,1-ga. Päädis see kohutav kaalulangus sellega, et eile autoroolis pidin pildi taskusse panema ja vaakusin reaalselt üle tunni minestamise piiril. Õudne kogemus, kuna autos olid lisaks minule veel ka laps ja ema. Õnneks jõudsin edukalt sihtpunkti. Külas olles leidsin laualt ühe vähestest asjadest, mis tõeliselt isutasja mille maitset ka tundsin - rohkete rosinate ja mustade ploomidega kisselli - sellise tõeliselt tiheda - ja manustasin seda naudinguga. Tagasisõit kulges ilmselt tänu sellele juba oluliselt paremini!

Sinu distsipliinitunne seoses toitudega on muljetavaldav, Aretha!
Toit on minu suurim nõrkus! Õnneks ei laiene see suvalistele söökidele, aga on asju, millest ma ei suuda keelduda.. Töö enesega seisneb siis eelkõige selles, et suuda piirduda vähesega.

Mul on teile küsimus seoses tabeliga - nagu nägite, saite kõik sinna oma näite sisestada ka ilma oma e-mailideta. Nokitsesin seda neljapäeval ja muutsin settingud selliseks, et igaüks, kel link, saab tabelit muuta.
Tabeli link on meil printsiibis vaid siin foorumis.

Kuna te olete nüüdseks mulle ka kõik oma e- mailid pannud, saaksin tabeli tagasi muuta ja panna muutmise õiguse vaid kutse saanutele.
Siis tähendab see seda, et te peate end alati sisse logima kui lähete tabelit täiendama.

Mis te arvate, kas jätame ta avatuks nagu praegu või tõstan nö turvalisuse taset?

Ok, aga tervistumist neile, kes veel haiged või juba taastumas, ning edu ja jõudu meile kõigile sel põneval "teel" smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: kalka
Kuupäev: 19. February 2012, kl 12.33

Minu pärast võib ka avatuks jääda...
aga las üldsus otsustab winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: Belinda1
Kuupäev: 19. February 2012, kl 14.08

Tere,

Mina olen Kaaluabisse kogu aeg sisselogitud.Võib ka avatud olla, kes seal ikka pättust tegema lähebwinking smiley
Niirt,kui kua sa kokku haige olid? Millega said leevendust?
Mina olen viie päevaga 2,5 kg alla võtnud. Täna hommikul tundsin juba kaneeli ja kohvi lõhnasmiling smiley
Vererõhk on ikka veel 60/90 ja pulss 95. Homme oleks vaja terve ollawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: niirt
Kuupäev: 19. February 2012, kl 16.10

Hei smiling smiley

Minu haigus algas teisipäeval ja kestis intensiivselt eilseni. Kuna olin viiruslikust kõritõvest kuulnud, siis ühendusin kohe arstiga, kui hääl ära hakkas minema ning hingamine valusaks. Sain õnneks ka kiirelt aja. Kirjutas kurgule/kõrile lokaalse antibiootiumi ja lisaks veel köhasiirupit, ise ostsin juurde nohutablette ja kurgutablette. Kuna kodus on inhalaator, tegin päevas paar-kolm korda ka auru. KOkkuvõttes tundus ravi olevat üsna mõjus, kuna täna juba räägin smiling smiley
Ja mis peamine - väljas külma õhu käes olla ei tohiks

head paranemist!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: niirt
Kuupäev: 19. February 2012, kl 20.17

Paastust - sel aastal on Tuhkapäev 22.02. Peale seda peaks paast ka algama smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Kuupäev: 19. February 2012, kl 23.28

Minu poolest võib tabel avatuks jääda.

Mängin ise siin ka selle paastumõttega, et prooviks taimetoitlase elu lihavõteteni. Aga pole veel kindel.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Kuupäev: 20. February 2012, kl 08.47

Ilusat uue nädala algust!
Minu poolest ka võib tabel avatuks jääda, vaevalt keegi seda kurjalt kasutada tahaks smiling smiley
Nädalavahetused on ikka rasked...peab iseloomu kasvatama,et lookas laua ääres suudaks ikka õigeid valikuid teha

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: aretha
Kuupäev: 20. February 2012, kl 18.04

Tere kõigile!
Minu nädalavahetus möödus küll taaskord edutult (söömise seisukohalt) Käisime mehega imeilusas SPAS minipuhkusel - paraku ka kolmes kaunis restoranis. Basseinimõnusid sai vähe naditud, sest köhin siiani hirmsasti, söödud aga küll sad smiley Ja tänane kalori-eelarve on ka lõhki. Polnud aega planeerida ja sööklatoitu ei saa ju kalauda ka. Ma ei saa kohe kuidagi seekord end kokku võetud. Täna küpsetan vastlakukleid ka veel smiling smiley Aga homme söön ühe kukli ja siis kolmapäevast hakkan paastu pidama, loobudes suhkrust (leiba küll söön, aga maiustused jne on out.) Äkki see kontrollib natuke mu pidevat söögiisu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Kuupäev: 21. February 2012, kl 22.07

Õhtust!
Minu vastlapäev söömise kohalt küll metsas täiesti. Tööle tassiti karpidega kukkleid, no jäta siis söömata, iseloomuta inimene ikka olen eye rolling smiley
Aga mul selline küsimus, sellel reedel ei ole me ei netis ega kaalu juures. Kuidas reeglid ja üldsus lubavad, kas võin neljapäeval kaalu tabelisse sisestada või jääb kuni järgmise reedeni algkaal?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: niirt
Kuupäev: 22. February 2012, kl 09.15

Ahhoi!

Monika9999 - muidugi võid neljapäeval oma näidu ära sisestada! Ära selle pärast muretse smiling smiley
Minu vastlapäev kulges kuni õhtutundideni suurepäraselt - isegi mõte vahukoorese saia söömisest ei turgatanud pähe.
Siis aga käisin esimesel pikemal jalutuskäigul peale haigust ja see võttis täiega võhmale.
Organism on kurnatud ja külma õhu sissehingamine tegi haiget sad smiley
Ja nii tabasidki mind õhtused külalised kuklite ja vahuveiniga hetkel, mil olin nõrk ning leidsin, et kosutus kulub ära.. Tuelmuseks nii mõnigi pokaal vahuveini ning 4 (!!!!!) kuklit.
Tore õhtu kompenseeris kergeid süümekaid, aga tänahommikune kaalunäit tuletas meelde, et nii ilmselt saledaks ei saa!

Tänasest püüan taas korralik ja distsiplineeritud olla the finger smiley

Jõudu meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: aretha
Kuupäev: 22. February 2012, kl 16.21

Tubli, niirt,et kaalusid end peojärgselt! See aitab motivatsiooni taastada! Mina pole siiani julgenud kaaluda peale oma nädalavahetuse orgiaid grinning smiley aga õnneks täna on hea ja tubli päev ja eile polnud ka kõige hullem, nii et loodan reedeks vähemalt algkaalus tagasi olla smiling smiley Kõigile mõnusat kevade ootust!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Kuupäev: 23. February 2012, kl 16.24

Lapsed on ikka oskavad ajastadasmiling smiley Kõik meie plaanid nädalavahetuseks läksid vastu taevast tänu tüdruku haigusele, istume kodus ja ravime, seega homme kodune ka kaalun teiega koos (kuigi ka tänane number oli päris ilus).

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: niirt
Kuupäev: 24. February 2012, kl 08.32

Tere pidupäeva hommikust smiling smiley

OO, Monika, ma tean, mida tunned! Ka minu lapsuke eile haigestus samasse ilgesse haigusse, mis mulgi oli ja nüüd on nii nädalavahetuse kui järgmise nädala plaanid edasi lükatud.
Kiiret paranemist talle!

Minu tänahommikune number väga ilus ei olnud sad smiley
Mõistusega võttes saan aru, et see on tegelikult päris loogiline, et eelmise nädala haigusega kadunud 4 kg mingil määral tagasi tuleb taas sööma hakates. Ikkagi oli seda nigel näha.
Ehk siis jah, minu nädalane skoor on +600 grammi.

Siiski tunnen, et olen õigel teel ja tunnen end nii oluliselt palju juba praegu paremini!

Järgmisel nädalal lähen esimest korda üle piiiiiiiiiiika aja taas trenni.
Ma ei jõua ära oodata seda mõnusat trennijärgset rahulolu tunnet grinning smiley

Vot.

Ma loodan, et ma sel nädalal ainuke "tõusja" ja teil kõigil kenad miinused ette näidata cool smiley

Hääd pidutuju meile kodumaa sünnipäeval!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: kalka
Kuupäev: 24. February 2012, kl 08.47

Ilusat vabariigi aastapäeva kõigile, kes kodumaal.smileys with beer
Mina kahjuks töötan eemal, aga tähistan ma seda kindlastiwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: aretha
Kuupäev: 24. February 2012, kl 09.53

Juhuu, head pidupäeva kõigile! Monika, mullegi see nii tuttav! Nüüd kui mul üks laps juba koolis käib, õnnestub ka vahel reisida, enne oli täiesti lootusetu smiling smiley
Niirt - loomulikult on see haigusejärgne, ja järgmine nädal on jälle rõõmsam smiling smiley
Ma ise ei suuda uskudagi, et olen 0,8 kaotanud, sest terve eelmise nädalavahetuse ainult sõin, suutmata isegi midagi lugeda. Tubli olin ainult üleeile, kui sõin alla normi. Aga ju siis mõjub seegi, kui sealiha asemel taimetoitu süüa ja kookide asemel pähkleid smiling smiley Täna siin leiutan vabariigi aastapäeva kooki, kus põhi moodustub meega röstitud riivleivast ja vahele kamakreem maasikatega. Suhkru- ja nisuvaba. Loodan, et kõlbab süüa ka grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 1234Järgmine
Asukoht: 1 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.