Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 2 / 4
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Kuupäev: 24. February 2012, kl 10.02

Kõigile kaunist Eesti sünnipäeva!

Kaalukaotusega olen rahul, eks on vaeva ka nähtud eye rolling smiley. Toitumist ikka viimase paari nädala jooksul väga muutnud. Aga täna ikka luban endale midagi headsmileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: niirt
Kuupäev: 24. February 2012, kl 10.24

Aplaus, mu kallid duellitajad - teie kaalukaotus on vapustav!
Minu siiras respekt smiling smiley
Aga järgmisel nädalal astun teile kandadele, ma luban winking smiley

Sinu aastapäeva koogiidee kõlab isuäratavalt, Aretha! Süüa kõlbab raudselt ja võtan plaani seda ise ka järele proovida tongue sticking out smiley

Minu pühadeküpsetis saab olema kringel kohupiima-mustikatäidisega smiling smiley

Mõnusat pühade jätku meile kõigile, nii siin- kui sealpool riigipiire!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Kuupäev: 24. February 2012, kl 11.05

Minul on sel nädalal ilus langus ette näidata - 1,5 kg. Alguse asi (teine teadlikult söödud ja käitutud nädal alles Kaaluabis), aga loodan sama hoogsalt jätkata.

Nii lahe, et see süsteem tõesti töötab! Ei jõua juba ära oodata, millal kaalu esimene number 7 asemel 6ks muutub. Ja kevadeks uute ilusate riiete ostmist ootan ka väga smiling smiley Duellitamine annab veel lisamotivatsiooni ka, sest ei taha teid alt vedada.

Ilusat Eesti sünnipäeva meile kõigile! Oleme supertublid ja õigel teel!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: niirt
Kuupäev: 28. February 2012, kl 10.19

Ahhoi uut duellinädalat!

Kuidas kulgeb, kallid kaasvõitlejad?
Minu nädalavahetus sujus tavapäraselt - otseselt õgimislõksu ei sattunud, küll aga ületasin veidi päevaseid norme. Samuti sain taas veendumuse osaliseks, et kui ikka kaalulangetamine kavas on, ei tasu küpsetada ning ülemäära kokata.. Nimelt tegin pereliikme sünnipäevaks kohupiimakringlit ning dallase saiu ja hoolimata selgesõnalisest enese häälestamisest mittesöömise reziimile, pugisin ahjusoojasid küpsetisi enam kui tarvis olnuks..
Õnneks polnud esmaspäevahommikune reaalsus teab mis hull winking smiley

Tänane proovikivi on leivategu.
Õnneks on esmane sooja koduleiva hullus taandunud ning olen suuteline piirduma paari tükiga.
Idee poolest pole ju leib teab mis kahjulik, aga mina teen oma leibasid rohke seemne-pähkli lisandiga, nii et kokkuvõtteks on tegu üsna rammusa suutäiega.
Aga usun, et olen suuteline olema mõõdukas täna.

Õhtul on kavas üle väga pika aja trenn - pilates.
Kuna viimane trenn jäi novembrisse seljavigastuse eelsesse aega, siis täna tavapärasesse tase2 rühma minna ei söanda ning alustan veidi kergema koormusega.

Otsustasin selle nädala toituda valdavalt juurviljaroogadest - eile kartuli-kaalikapüree, täna hernepüree supp värske mündiga, homme ahjujuurviljad jne smiling smiley Ma lihtsalt jumaldan juurikad!

Edukat nädalat meile the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Kuupäev: 28. February 2012, kl 14.27

Tere!
Minu nädal on keeruline olnud, laps jagas lahkelt oma viirust ka teiste pereliikmetega, st minul reede õhtust palavik 38-39 vahel kõikunud, täna on olnud esimene ilma palavikuta päev. Suutsin isegi arvuti lahti teha. Ega erilist söögiisu sellises seisus pole, mõne võileiva olen päevas endale sisse pigistanud ikka, "põhitoit" tänaseni olnud meega tee ja paratsetamool. Kaalun ennast homme hommikul, eks näis mis selline reziim on kaalule teinud.
Olge terved!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Kuupäev: 29. February 2012, kl 18.11

Tere!

Vabariigi aastapäeva pidustused ja hilinenud vastlakuklitegu kergitasid kaalu vahepeal lausa 700 grammi, praegu olen +400. Pettununa haarasin ühel õhtul šokolaadi järele, aga erinevalt varasematest aegadest suutsin piirduda 70 grammiga, panin kõik masohhistlikult päevikusse kirja ja nüüd olen jälle tubli edasi. Loodan reedeks ikka kasvõi väiksegi miinuse ette saada.

Lähenev kevad aitab eesmärki silme ees hoida - tahan juba ilusa ja saledana seelikus ringi lehvida. Nautige päikest! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Kuupäev: 02. March 2012, kl 09.03

Nii, kaalumine tehtud ja minu suureks rõõmuks õnnestus ikkagi miinus ette saada - uhked 100 grammi olen eelmisest reedest kergem! smiling bouncing smiley

Ja tõepoolest, rõõm on isegi suurem, kui eelmise nädala -1,5 kg üle, sest terve selle nädala maadlesin oma kaaluga ja vahepeal oli see eelmise nädalaga võrreldes lausa +700 eye rolling smiley Miinus on miinus!

Ilusat nädalalõppu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: aretha
Kuupäev: 02. March 2012, kl 09.12

Hommikust! Minu kaotus sel nädalal oli 300 grammi ja kaalun 62,5. Ausaltöeldes olen pettunud, sest esmaspäeval oli juba eelmise nädalaga võrreldes kilo vähem! Ja olen sel nädalal omaarvates eriti tubli olnud, söönud enamvähem normi piires, iga päev trennis käinud. Aga mis seal ikka, nagu Cherrychan juba märkis, miinus on siiski miinus ja eks ma püüan ikka end õigel lainel hoida! Täna on just seline tunne, et ei viitsi üldse trenni ronida läbi selle löga (kiusatus mitte minna on eriti suur, sest trenni pärast hilineksin olulisse loengusse) aga vot võtan end kokku ja lähen ikkagi! Jõudu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: niirt
Kuupäev: 02. March 2012, kl 09.13

Tere hommikust!

Käes on järjekordne tõehetk winking smiley
Hoolimata sellest, et olen käinud kaks korda trennis, rookinud märkimisväärse koguse märga lund mitmel päeval, käinud iga päev lapsega jalutamas jne, minu kaal kukkunud pole. Tõusnud õnneks ka mitte. Ehk siis nulliring minu poolt.

Enesetunne on aga super!
Kaua kadunud olnud ning nüüdseks endast taas märku andnud lihased tekitavad mõnusa tunde - lodeva massi tunne on kadunud. Hea enesetunde süvendamiseks plaanin homme ujumist ning pühapäeval inpilateses kirjas.

Isud on olnud üsna mõõdukad. Õnneks.

Olen olnud ka teatud dilemma ees - nimelt määrasin oma algse kalorinormi 0 liikuvuse pealt.
Nüüdseks, kui aga nädalas 3 korda vähemalt trenni teen, peaksin ehk eesmärgi ümber vaatama ning sättima oma päevase normi reaalse liikuvuse pealt.
Märtsis, mil saavutasin 3-5 korda treenimist nädalas, jäi mu kaal totaalselt seisma, kuna ma polnud oma kalorinormide arvestamisel nii intensiivset liikumist arvesse võtnud.
Igapäevaselt tarbitava kalorihulga suurendamisel hakkas ka kaal taas kukkuma.
samas mõjutas siis kogu mu ainevahetust ja kaalulangetamist oluliselt imetamine.

Nüüd siis mõtlengi, et kas minu praegu tarbitav 1400 kalorit on piisav või peaksin seda suurendama..

Ilmselt annan endale aega ja vaatan, mis juhtuma hakkab järgmistel nädalatel, kui treeningsagedus püsib vähemalt kolmel korral nädalas ja toitumist ei muuda.

Vot.

Aga ma loodan, et teil on kõigil ilusamad numbrid ette näidata möödunud nädalast ja et moraal on meil kõigil jätkuvalt tugev teel saledama ja ilusama peegelpildi poole winking smiley


Kaunist päeva cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Kuupäev: 02. March 2012, kl 09.41

Hommikust!
Minul küll ilus miinus, aga pool nädalat olin ainult meega tee peal kasmiling smiley Nüüd tuleb olla tugev ja kaalukaotust, mitte tagasi süüa.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: kalka
Kuupäev: 02. March 2012, kl 16.17

minul nii hästi ei läinud, aga
uuel nädalal uue hooga smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: Belinda1
Kuupäev: 03. March 2012, kl 18.36

Tere, minul kahjuks 1 kg tagasi, seega püsin nullis. Alla 73 on kuidagi võimatu kaalu saada.
Samas ega ma midagi üles ka ei märkinud, toite kaalusin küll aga need paberile jäidki.
Täna hakkasin taas kõik kirja panema ja kõht on kenasti täissmiling smiley Järgmiseks reedeks loodan paremat tulemust. Esmaspäevast hakkan taas trennis käima, viimati käisin Sõbrapäeval.....
Nüüd tervis korras, see kõriviirus oli ikka nii pikaltsad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: aretha
Kuupäev: 06. March 2012, kl 15.33

Hei, kuidas teil läheb? Ma olen lõpp uhke, sest eile oli mul esimest korda väga tubli päev, sõin BAVi järgi, õhtusöök oli kl 19, magusat vältisin täiesti, mingeid isusid polnud, õtul tegin kodus joogat ja magasin super hästi! Täna lubasin preemiaks endale 2 ruutu mõrusokolaadi smiling smiley KIndlat melt kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Kuupäev: 07. March 2012, kl 16.58

Lahe kuulda, Aretha, et nii hästi läheb! Oled supertubli!

Ma ise tunnen ka, et kevad ja päike panevad lausa lendama ja varasemast palju lihtsam on tervislikult süüa. Õue liikuma kisub ka üha rohkem, jõudsin sel aastal esimest korda trennigi. Magusaisu on olnud viimastel päevadel nullilähedane.

Küll oli mu suureks komistuskiviks nädalavahetus, kui käisin taas ema juures ja seal teises keskkonnas on kuidagi süüdimatu tunne maiustada. Eks ikka sai viidud ja söödud kooki ja kommi ja isegi kui ise nii väga ei tahtnud, siis pere käis ikka peale, et võta nüüd seda ja teist head-paremat juurde. Kalorid olid lõhki mis lõhki ja enesetunne suurest magusaõgimisest mitte kõige parem. Pean kuidagi sellest kodust väljaspool patustamisest lahti saama. On teil selles osas soovitusi?

Töönädal on aga uuel tublil-korralikul-tervislikul lehel alanud ja reedeks loodan juba ilusat väikest kaalunumbrit. Täna maiustan erekollase meloniga ja ootan homset jooksutrenni.

Tuult tiibadesse!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: aretha
Kuupäev: 08. March 2012, kl 09.15

Head naistepäeva, kallid kaasvõitlejad! Ma olin esmasp-teisip omaarvates ülitubli, aga eile kiskus näksimiseks..mul oli aega haige lapsega kodus olles ja olen hirmus pühendunud kokkaja. Tavaliselt lasen küll teistel ära süüa, aga kuna ise leiutan retsepte, siis peab ju maitsma ja ei jõua iga amspu kaaluda..kuigi peaks, kui teed näiteks hummust, pestot, ahjupannkooke shokolaadikreemiga ja pähklivõid! Aga kaalu pärast ma oma lemmikhobist ka loobuda ei kavatse, sest praeguses meeleolus tundub mulle, et pole mu kehal häda väga midagi! Kõhult veel mõni sentimeetrike maha ja ongi õnn õuel grinning smiley
ootan põnevusega segatud õudusega homset smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: niirt
Kuupäev: 08. March 2012, kl 14.32

Tere ilusat naistepäeva, head kaassalenejad!

Minu tänahommikuse kaalumise tulemused tegid rõõmu - nädalaga -600 grammi!
Kuna nädalavahetus kujunes suhteliselt mastaapseks küpsetamiseks ning erinevate ürituste vahet käimiseks, siis läksid kalorid ikka jõudsalt lõhki, tuleb tõdeda..
Esmaspäev-teisipäev läksid reedese kaalunäidu taastamiseks ning täna siis esimest korda miinus.

Tuleb tunnistada, et ka minu vastupandamatu kirg on kokkamine, eriti küpsetamine.
Hetkelgi ahjus tatrajahu- ning kaerahelbe-shokolaadiküpsised.
Maitsesin esimesed ahjusoojad eksemplarid ära (ehk siis sõin esmase isu täis), pesin hambad ja kuulutasin tänased toidud tarbituks. Päevanorm täis ja 4 % võrra ülegi!
Ma olen püüdnud küll kaalulangetamise perioodidel kokkamiskirge ohjata, aga see eriti ei toimi, kuna hetkel veel koduse ema rollis kulub mingigi nö hobi hädasti ära..
Pigem tegelen enese distsiplineermisega, et suuta valminud hõrgutisi pigem maitsta kui neist end triiki täis süüa.

Hoolimata sellest, et kaal pole kokkuvõttes teab mis märkimisväärset langust läbi teinud, olen sel nädalal väga tublilt trenni teinud, mis teeb rõõmu ja annab põhjust enesele pika pai teha smiling smiley
Nojah, see märkimisväärne langus on suhteline mõsite, sest selle duelli idee algatamise hetkel olin siiski 78 + kilo, hetkel kaalul 75,8.

Mis puudutab kodust väljas söögiga liialdamisse, siis mina olen hakanud viimasel ajal vahetult enne külla minekut sööma, vastupidiselt varasemale praktikale, kui jätsin eelnevad toidukorrad vahele, et kokkuvõttes kalorid lõhki ei läheks. Kui kõht juba täis, jätavad enamus asjad mind külmaks ja võib öelda, et see meede enam-vähem töötab minu puhul.
Loomulikult ei kehti see alati.. näiteks viilu napoleoni kook olen ma suuteline ka kurguni täis olles enesele sisse manustama.

Lillelise päeva jätku ja homse tõehetkeni spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Kuupäev: 08. March 2012, kl 18.29

Oi, appi, homme juba on reede jah! See nädal on nii kiiresti läinud.

Jätan selle varem söömise nipi meelde, tavaliste külaskäikude puhul hea väike kavalus. Ema juures käin aga õige tudengina ikka kahe päeva kaupa ja kuna eelnevalt sõidan pool päeva bussiga, ei saa antud juhul varem korralikku (ja tervislikku) kõhutäit süüa.

Tuleb lihtsalt iseloomu kasvatama hakata ja "ei" öelda, pean ainult mõtlema, kuidas võimalikult viisakalt seda teha. Pole perele oma kaalulangetusprojektist rääkinud, kardan, et nad ei võtaks seda tõsiselt.

(Eks see lapsepõlvekodus heade asjade manustamine on ka miskitpidi emotsionaalne söömine vist eye rolling smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Kuupäev: 09. March 2012, kl 07.51

Juhuu, mul selle nädala tulemus -600! Kusjuures see tuli viimase nelja päevaga, trenn vist on see imerohi, mis ainevahetuse käima lõi. Lahe!!! cool smiley Ootan põnevusega teie tulemusi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: aretha
Kuupäev: 09. March 2012, kl 09.23

Heips, ma olen ka jube õnnelik oma -400 g üle! Kokku olen koos teiega pooleteisest kilost lahti saanud - ja pean nädalas poole kilo kaotamist ideaalseks - kiirem kaotus ei jää mul kunagi püsima smiling smiley
Eilne naistepäev oli hullumaja, nii kiire, et õhtusöök jäi jube hilja peale ja veejoomine üldse unarusse - tulemusena olen tänba hommikul paistes veidi, ja kaal eilsest suurem, aga las olla - sisetunne on hirmus hea! ostsin endale suurest rõõmust koguni Marks&Spenceri müslibatooni, nämm smiling smiley Täna kavatsen ka korralikult vett juua. Ja karta on, et NV läheb jälle käest ära - aga ma pigem lepin sellega, nädala sees argirutiinis on mul hulga hõlpsam regulaarselt süüa juua ja päevikut täita smiling smiley Nagunii ei jõua eluaeg iga ampsu kaaluda smiling smiley

Cherry, minul ei tea ka keegi, et veidi kaalus kaotada tahan. Tean juba ette, et kui räägiksin, siis sõbrannad hakkaks kõik laitma, et mida sa jamad - nende arvates olen niigi väga sale (ja ega ma isegi end paksuks ei pea, lihtsalt ajan oma ideaalset enesetunnet taga) ja mehele jälle meeldivad veidi kopsakamad naised ja tema ei jaga minu ideaale..ja ma ei viitsi temaga vaielda smiling smiley

Ja muide, mul ema juures täpslet sama lugu nagu Sul. lapsepõlve maitsed smiling smiley

Niirt - mina ei kavatsegi kokkamist ohjata. See meeldib mulle ja punkt. Ja kogemus näitab, et ikkagi kaal langeb, kui end vähegi distsiplineerid - võibolla aeglasemalt, aga kuhu meil kiiret smiling smiley aga vähemalt langeb kaal süües maistvat toitu! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: niirt
Kuupäev: 09. March 2012, kl 15.18

Tervitused minugi poolt!

Langus eelmise nädalaga võrreldes -300 grammi.
Väga rõõmus ma selle üle pole, kuna eilsele näidule on üleöö lisandunud +300 grammi.
Ilmselt "igakuise naisterahvaste rõõmu" arvelt.. Vedelik istub kehas kinni!

Aga riietest on tunda, et ümbermõõdud on kahanenud ja ma usun ausalt öeldes sellesse enam kui igahommikusse kaalunäitu.

Kuna sel nädalavahetusel plaanin teha vahelduseks mõtte- ja kirjatööd ning kõik sotsiaalsed üritused ära jätsin, siis olen üsna lootusrikas ka korraliku toitumise osas. Nimelt täis kõhuga mu aju lihtsalt lakkab töötamast ja sellel ma juhtuda ei lase smiling smiley

Mõnusat nädalavahetust smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Kuupäev: 09. March 2012, kl 15.24

Minul täpselt see stenaarium mida kartsin, haiguse ajal alla võetu tuli kõik selle nädalaga tagasi, no mis teha, võitleme edasi, eks eye rolling smiley
Täna õhtul jälle trenni!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: niirt
Kuupäev: 10. March 2012, kl 07.14

Tean, mida tunned, Monika! Ka minu eufooria suurest kaalulangusest asendus suhteliselt kiiresti masendusega haiguse eelse numbri taastumisest.. Aga lohuta end sellega, et lisaks haigusega kaotatule, pole miskit lisaks tulnud. Alati võib ju hullemini minna tongue sticking out smiley
Pea püsti ja küll need kilod peagi sulama hakkavad smiling smiley

Muide, meil siin läänes on õues juba mõnus sula! Lõpuks ometi hakkab talve lõpp paistma!!!

Nauditavat nädalalõppu meile kõigile spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: niirt
Kuupäev: 14. March 2012, kl 08.12

Tere-tere kevadist hommikut!

Kuidas kulgeb kaalulangetamine, head kaasvõitlejad?
Minul toimub üks suhteliselt arusaamatu pendeldamine - ühel päeval -600 grammi, järgmisel on see kaunis langus kahanenud poolele või tagasi algseisus.
Aru ma ei saa.
Aga seda, et enesetunne on õhem ja parem, ei saa salata smiling smiley
Ja reedese kaalumise suhtes on siiski jätkuvalt lootusrikasthe finger smiley

Just see parem enesetunne ja -tunnetus annavad kindlust, et käsil on õige asi!

Mõõtsin eile üle pika aja oma strateegilised kohad ka üle ja selgus, et mõõdud võrreldes jaanuariga 2-3 cm võrra väiksemad.
Võrreldes aastataguse maiga on aga arenguruum veel metsik.
Aga õnneks on ka maini veel aega.
Tubli mitu kuud suisa, mille jooksul jõuab loodetavasti täitsa ära "kõhnuda" tongue sticking out smiley

Imelist päikeselist kesknädalat teilespinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Kuupäev: 14. March 2012, kl 19.04

Hei!

Mul on samad lood - kuigi söön ilusti ja teen ka usinalt trenni alates eelmisest nädalast, on vahepealne kena langus, kui iga päev kadus paarsada grammi, asendunud tõusuga ja hetkel olen raskem kui eelmisel reedel. Aga kaalumiseni on veel aega, nii et ei nukrutse eriti smiling smiley Ja sarnaselt Niirtile tunnen ka end energilisema ja erksamana kui enne - enda liigutamine ja tervislik toit on head sisendid super enesetundeks. Kevadpäikesest rääkimata winking smiley Ja öösiti magan ka nagu lapsuke ning puhkan palju kiiremini välja. Kaalunumber pole asja juures kõige olulisem, kuigi tõtt-öelda ootan ikka juba väga, et 7 asenduks 6'ga ja mu tublidus tasutud saaks.

Meelekindlust ja head langust teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: aretha
Kuupäev: 14. March 2012, kl 21.31

Mul on koguaeg nälg. Naisteasjad tulemas, seedimine jupsib, kohutav nõrkus ja väsimus. 2 päeva olen söönud 2000 kcal ringis (kuigi kohutavalt tervislikult, selles vist ongi viga smiling smiley ja sel reedel vist langust ei tule - kui nüüd homme mingi ime ei juhtu grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Kuupäev: 15. March 2012, kl 09.33

Mina pidevast näljast üle saanud, hetkel smiling smiley Kaalunumber ka ikka miinust praegu näitab võrreldes eelmise reedega
Panin tähele, et eelmisel nädalal kui naisteasjandused kiusasid, oli kõht pidevalt tühi, v-o siin mingi seos, kes teab.
Aga väljas on päike ja kohe-kohe algab kevad, see annab nii palju energiat juurdethumbs up

Kas te kaalute igapäevaselt? Ma olen proovinud sellest hoiduda, et max 2xnädalas kaalun, aga v-o mu lähenemine ei ole õige?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: niirt
Kuupäev: 15. March 2012, kl 13.56

Mina olen hakanud viimasel ajal pea iga päev end kaaluma. Teen seda, kuna tunnen, et see aitab mul end kuidagi paremini ohjes hoida. Eriti praegu, mil kaal veel väga pole langenud ning keha alles harjub vähema söögi ning suurema trenniga. Samas ei ole kaal ja pidev kalorilugemine muutunud stressavaks, pigem on selline mõnus hasart smiling smiley

Ilmselt on see paljuski sisetunde küsimus, kui palju end kaaluda.
Vaadates mõningaid oma tuttavaid, olen muutunud murelikuks.. Nimelt leian, et kui pidevalt mõttes mõlgub vaid see, kas ja kui palju miski toit annab või kui palju üks või teine kõhutäis kaalu mõjutab, siis pole see päris normaalne, sest elu on nii võrratult palju enamat kui kaalunumber!

Päikest meile ja homse kaalumiseni winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: niirt
Kuupäev: 16. March 2012, kl 06.55

Tere varahommikust spinning smiley sticking its tongue out

-300 gr on minu sellenädalane kaalumuutus!
vähem kui lootsin, aga veidi siiski.

Kaunist päeva ja mõõdukat nädalavahetust meile cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Kuupäev: 16. March 2012, kl 08.14

Minu keha sai vist aru, et täna on tähtis kaalumispäev ja jõudis mu üllatuseks täna hommikuks sama kaaluni, mis eelmisel reedel. Vahepeal tundus see juba täiesti kättesaaamatu, sest kaalu aina lisandus nädala jooksul, aga ehk on arusaamatu tõus siis selleks korraks läbi. Null teeb seekord rohkemgi rõõmu kui mõni eelnev miinus, sest tuli trenni ja korraliku toitumisega ehk teadliku pingutuse läbi. Järgmine kord olen raudselt juba miinustes! Ja nüüd jooksma cool smiley Ilusat algavat nädalavahetust, kallid kaaasvõitlejad!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Kuupäev: 16. March 2012, kl 08.49

Hommikust!
Minu puhul kehtib küll ütlus, et ära hõiska enne õhtut, või siis õigemini enne reede hommikut. Kui nädala keskel lubas kaal ilusat -600gr, siis täna hommikul oli sama seis, mis nädal tagasi. Aga enesetunne on super, olemine kergem ja rõõmsam smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 2 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.