Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Otsin duelikaaslast 85-90kg
Saatis: mitjake
Kuupäev: 27. February 2012, kl 11.10

Tere,

Otsin duellikaaslast (max 3 inimest), kelle algkaal võiks mahtuda vahemikku 85-90kg. (Eriti oodatud on (suure) võistlushimuga inimesed.)

Mitjake

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelikaaslast 85-90kg
Saatis: Kakuke29
Kuupäev: 27. February 2012, kl 18.53

Tere,

Kas 95kg on liialt suur kaal,vaja ennast kuidagi ree peale jälle saada .....

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelikaaslast 85-90kg
Saatis: mitjake
Kuupäev: 28. February 2012, kl 12.20

95 sobib ka. Mina ise hetkel 89,... Mõtlesin, et kui oleks ühes kaalukategoorias, siis oleks "rebimine" huvitavam.
Ehk liitub meiega veel 1-2 inimest, siis paneks juba nimekirja kinni.
(Olen veel ka duellitamas paralleelselt suuremas seltkonnas ja vehel see ei toimi- minule jääb pisut tagant utsitamist väheks ning mõtlesin proovida võistluse motivatsiooni.)

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelikaaslast 85-90kg
Saatis: F
Kuupäev: 28. February 2012, kl 16.06

Oleksin samuti käppsmiling smiley Pikkust 161 ja kaalu hetkel 92,3, niiet üle 30 kg vaja maha raputada. Võtate vastu?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelikaaslast 85-90kg
Saatis: mitjake
Kuupäev: 28. February 2012, kl 18.24

F oled kirjas.
Soovi korral veel üks huviline ja siis nimekiri lukku.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelikaaslast 85-90kg
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 28. February 2012, kl 19.23

Tere! Ma võiks liituda. Aga mis päeval teil kaalumine plaanis on? Mul teises duellis on esmaspäevane kaalumine ja ma liituks, kui teil oleks mõnel muul päeval kaalumine. Päevasel ajal ma pole väga aktiivne Kaaluabis. Õhtusel ajal võin utsitamisega abis olla smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelikaaslast 85-90kg
Saatis: averott
Kuupäev: 28. February 2012, kl 20.34

Tere!
Kas 85 tuuris oleks ka vastuvõetav? Ma ka teises duellis aga meie grupike kipub väikeseks kahanema - tahaks ka veits utsitamist vahel, et ree peal püsida ja suveks saledam olla. ca 20 kilo vaja maha saada.
Rotipesa

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelikaaslast 85-90kg
Saatis: mitjake
Kuupäev: 29. February 2012, kl 08.28

Tere hommikust,

Tundub, et oleme omale uue selskonna ilusti kokku saanud:
Kakuke29 (95kg)
F (92,3kg)
Tammekad
averott (85kg)
mitjake (89kg)

Nimekiri on lukus!

Millal paneme paika kaalumispäeva? Nagu te teate osalen ka teises duellis ning seal kaalume ennast reedeti (nädalavahetusel), et tulemused oleksid esmaspäevaks olemas ning tublimaid mainitakse KA iganädalases raportis- pai egole. Kuid kui päris aus olla, siis ka mina kipun peale reedest kaalumist ennast nädalavahetuseks üsna vabaks laskma, eriti kui on pidustused/tähistamised. Mida te arvate esmaspäevast?

Olge mõnusad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelikaaslast 85-90kg
Saatis: F
Kuupäev: 29. February 2012, kl 09.16

Hommik!

Kuna mina kaalun ennast igal hommikul (harva, kui on teisiti), siis minule sobib see kaalumispäev, mis enamuselesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelikaaslast 85-90kg
Saatis: averott
Kuupäev: 29. February 2012, kl 18.51

Arvan sama, mis Mitjake. Kui reedel kaaluda, siis on hõlbus nädalavahetusel liugu lasta. Parem alustada siis juba esmaspäevast ja täiega hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelikaaslast 85-90kg
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 29. February 2012, kl 19.10

Tere!
Minu kaal oli esmaspäeval 91,7. Ma nüüd ei teagi mida teha. Mul teine duell ka esmaspäevase kaalumisega. Teeks äkki pühapäevase kaalumise? Ma saan aru, et kõigil oht just reede, laupäev söögiga liialdada? Samas motivatsiooni mõttes võin ka mõlemasse duelli ühel päeval raporteerida smiling smiley
Täidan korralikult toidupäevikut ja nn lubatud kalorikogust ei ületa. Veebruarist sain kaalu uuesti langema ja plaan seda rada jätkata. Mul tagavaraks veel personaalne toitumiskava, kui kaal juhuslikult seisma jääb.
Spordile väga suurt rõhku ei pane hetkel. Käin lapsega rahulikus tempos suusatamas ja uisutamas. Kui asfalt lume alt välja sulab, hakkan kepikõnniga uuesti tegelema. Kui kaalunumbri saan 80 kanti, siis plaanin jooksmisele üle minna.
Plaan on vaikselt ja rahulikult iga nädal kaalu alandada ja nn suuri languseid taga ei aja. Loodan nn püsivat tulemust saavutada smiling smiley
Üritan teid ikka tagant utsitada, et teie motivatsioon ei langeks. Mul on kaalulangetamise motivatsioon ikka väga kõrgel smiling bouncing smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Tammekad 29.02.2012 19.13.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelikaaslast 85-90kg
Saatis: Kakuke29
Kuupäev: 01. March 2012, kl 06.31

Tere,

pean enda ja teiste vastu aus olema, kaal oli täna hommikul 95,5 ,nii et võtan selle alguse kaaluks,kaalumise päeva osas mul vahet ei ole ,kuna pean ennast hakkama kõvasti piitsutama nagunii...
Pean tunnistama ,et olen ikka tõsine õgard, kui piitsa ei ole valvamas, nimelt sain oma kaalu siin juba 84 kg peale aga siis tuli elus segane aeg ,kodune elu tuli jälle töö vastu vahetada ,kõik lõi sassi ja mõtlesin ,et noh puhkan nati, ja kui siis hakkas juurde tulema ,enam ei saa pidamasmiling smileyOoohhhh ,nüüd vähemalt üles tunnistatud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelikaaslast 85-90kg
Saatis: mitjake
Kuupäev: 02. March 2012, kl 12.55

Tere,

Meistrdasin meie jaoks ka väikese kaalutabeli (vajuta allolevale lingile):
[docs.google.com]

Kasutamine on imelihtne- iga nädala esmaspäeval palun kirjuta oma kaalunumber vastava kuupäeva alla, ning kaalu muutus tuleb juba valemi alusel automaatselt. (Palun vaadake üle, kas teie algkaal on korrektne, kui ei, siis kirjutage see number lihtsalt üle.)

NB: Kaalunumber sisestage palun mitte koma vaid punktiga.

Motivatsiooni hoidmiseks võiks meil lisaks olla ka lühiajaline kaalueesmärk (tabelis eraldi veerg)- näiteks iga paari kuu tagant. Siis on ka selge siht silme ees.

Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelikaaslast 85-90kg
Saatis: Kakuke29
Kuupäev: 04. March 2012, kl 14.49

Tere,

Tabel lihtne ja arusaadav ,tänud selle eest Mitjake ,homme siis esimene kaalumine ,kuidas tunne on winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelikaaslast 85-90kg
Saatis: averott
Kuupäev: 05. March 2012, kl 07.19

Tere varahommikut!

Kaal oli meeldivad 400 grammi allapoole liikunud. Kuid mul on probleeme ennegi olnud kõikuva kaaluga, seega hõiskan siis, kui kaal kuu aega alla 85 näitab smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelikaaslast 85-90kg
Saatis: mitjake
Kuupäev: 05. March 2012, kl 12.32

Tere Lillekesed,

Teen ettepaneku alustada uue foorumiteemaga: Duell- Kakuke29, F, Tammekad, averott, mitjake. Siis me ei eksita ka teisi kaalujälgijaid üleskutsega liituda meiega (otsin duellikaaslast...).
Minu nädalatulemus on suhteliselt tagasihoidlik -300g. Lootsin uue algusega uues seltskonnas enamat, kuid kuna hetkel suhteliselt kiire ja stressirohke aeg, siis ka -300g üle olen päris õnnelik. Enne seda on kaal juba mõnda aega paigal seisnud või sootuks kasvanud.
Homme on 30. sünnipäev- kuna pole tavaliselt suur tähistaja olnud, siis seekord otsustasin eriti suurelt teha- sealt ka stress. Eile tähistasime mõnusalt pereseltis, kõik oli tip-top, loodan et ka teise kahe selskonna kõik sujub ilusti. Kuna söömist on sel nädalal küll ja rohkem, siis kaaluteema võtan luubi alla järgmisest nädalast. (Muidugi üritan söömisega mõislikuse piiridesse jääda, kuid lubada ei saa midagi.)

NB: meie värske tabeli leiate juba uue foorumiteema alt. (Ja oma kirjavahetust võiksime ka uue teema alt edasi jätkata.)

Olge mõnusad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelikaaslast 85-90kg
Saatis: Kakuke29
Kuupäev: 05. March 2012, kl 17.22

Palju õnne sünnipäevaks ,Mitjake!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duelikaaslast 85-90kg
Saatis: mitjake
Kuupäev: 06. March 2012, kl 09.53

Aitäh!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.