Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 1 / 16
deullitajad
Saatis: getu5
Kuupäev: 06. March 2012, kl 16.07

Tere, otsin seltsilisi, kes tahavad ühineda kaalu langetamisel koos minuga. Mul on peaaegu kahe aastane poeg , peale tema sündi ei ole ma suutnud ennast käsile võtta kuna käin lapse kõrvalt ka koolis. Nüüd olen võtnud eesmärgi, et suveks tahaks normaalset kaalu numbrit näha. Hetke kaal u 83 kg. Pikkus 165

Kas on huvilisi, kes sooviks minuga koos kuni lõpuni minna?

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 06. March 2012, kl 17.35

Ma olen tükk aega oodanud sellist võimalust.. ise eriti teemat ei viitsinud tõstatada, aga kuna sa juba küsid, siis ma olen igaljuhul Sees!! Minu kaal siis oli hommikul 73.. aga praegu kus kõht täis, siis u 75... ja pikkus on mul samuti 165 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 06. March 2012, kl 17.45

Vabandust... Pikkus on 156.. mitte 165 tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: Gaal
Kuupäev: 06. March 2012, kl 20.57

Mina ka, mina ka smiling smiley. Olen ka juba tükk aega jälginud seda foorumit, et kas keegi otsib duellitajaid. Enne jälgisime koos naabrinaisega kaalu, aga tema enam ei jälgi kuna jäi lapseootele ja minul motivatsioon kohe kadunud. Minu kaal oli täna hommikul 74,8 kg ja pikkust on 175 cm.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: getu5
Kuupäev: 07. March 2012, kl 11.14

Tore, et olete nõus kampa lööma smiling smiley
Kas me ootame veel paar inimest ja siis teeme nimedega tuelli või tahte ainult kolmekesti? smiling smiley
Kas kaalumine sobib kõikidele reede hommikul?

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 07. March 2012, kl 12.36

Me võiks ju põhimõtteliselt reede hommikuni osalejaid oodata ja siis teemA kinni panna ning tabeliga alustada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: Gaal
Kuupäev: 07. March 2012, kl 12.42

Hei!

Võime ju veel oodata kas tänase/homse päeva lõpuni, seltsis segasem. Rahvast võiks niipalju olla, et, kui mõni meist peaks loobuma, siis oleks veel kellega jätkata. See reedene kaalumine täitsa sobib, aga ei pane ka kätt ette muule ajale.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: getu5
Kuupäev: 07. March 2012, kl 16.38

olgu siis nii, ootame reedenismiling smiley
kuidas teie kaalu langetate? mida te selleks teete? kas ainult sööte vähem või teete ka trenni?
Mina käin tavaliselt jalutamas u 90 min ja jõutrenni teen ka päeva jooksul. Söön tervislikult. Kaal vaikselt juba langeb. Olen väga õnnelik, et jälle kaalul natuke väiksemad numbrid. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 07. March 2012, kl 18.20

Tere,

liitusin kaaluabiga u nädalake tagasi. Nii ootasin, et keegi alustaks duelli. Oleksin käpp. Täna hommikul oli kaal 86,7 kg, pikkus 171. Ei saa enam kuidagi järje peale, nii nädalakese peangi korraga vastu, aga loodan, et see kord peab mu tahtejõud kauem vastu. Aasta, poolteist tagasi kaotasin 11 kg, sellest ajast peale on kaal kõikunud 1-2 kg üles alla, aga alla pole rohkem saanud.

Päikest!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: Gaal
Kuupäev: 07. March 2012, kl 22.27

getu5 kirjutas:
-------------------------------------------------------
> olgu siis nii, ootame reedenismiling smiley
> kuidas teie kaalu langetate? mida te selleks
> teete? kas ainult sööte vähem või teete ka
> trenni?
> Mina käin tavaliselt jalutamas u 90 min ja
> jõutrenni teen ka päeva jooksul. Söön
> tervislikult. Kaal vaikselt juba langeb. Olen
> väga õnnelik, et jälle kaalul natuke väiksemad
> numbrid. smiling smiley

Mina katsun süüa väikseid koguseid ja tihedamalt. Saiast ja kommidest olen ka enam vähem loobunud . Nädalas on mul nüüd, aga üks päev, kus söön mida tahan ja ei põe. Tavaliselt ma siis küpsetan midagi magusat, sest mulle väga meeldib küpsetada igasuguseid koogikesi ja katsetada uusi retsepte. Milletõttu need kilod on ka kogunenud. Liikumise koha pealt spetsiaalselt trenni ei tee, aga liigun küllaltki palju, selle eest hoolitsevad mu kaks poega( 3,5a ja 6a), koer ka veel takkapihta ja majapidamine.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 08. March 2012, kl 11.50

Soetasin endale toidukaalu ning alles nüüd saan aru, kui suuri portsioneid ma tegelikult sõin. Nüüd siis üritanid kõike kaaluda enne kui söön, ka puuvilju, mis kaaluvad u kaks korda rohkem, kui ma enne arvasin. Suurimaks nõrkuseks on õhtune söömine, näksimine (olen suur Corny batoonide sõltlane cool smiley ), aga ka see hakkab vaikselt konrolli alla saama. Nüüd tarvis palju püsivust.

Trenni on jäänud pisut vähemaks, kuna käsil on koolilõpetamine. Lemmikuks on Body Pump, olen päris pikalt käinud, nii et kasutan päris raskeid raskusi. Viimasel ajal olen üritanud pikendada jalakäimise teekonda. Erinevad Stepi tunnid on ka ägedad.

Eesmärgiks ongi ennast lõpureisi ja lõpukelidi jaoks paremasse vormi viia, kardan kohutavalt ka erinevaid ülekaaluga kaasnevaid haigusi.

Jaksu!

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: getu5
Kuupäev: 08. March 2012, kl 12.14

hey, minu jaoks on ka see õhtune söömine kõige raskem. Siis tekib täiega isu confused smiley
Muideks ma lõpetan ka kevadel. grinning smiley Kardan täiega eksameid confused smiley
Kuigi mul on kooli lõpetamine, üritan siiski trenni teha võimalikult palju. Kuna mul on väike laps, siis ma käin õhtukoolis ja seal on ainult kolmel päeval tunnid, seega teistel päevadel on mul aega trenni teha ja muidugi hommikuti, kui mees tööle saadetud. smiling smiley
Loodan ka saada suveks kena figuuri smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 08. March 2012, kl 12.24

Mul hakkas igav ja mõtlesin, et teen tabeli ära. Näha saab SIIN

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 08. March 2012, kl 18.27

Tere
Tahaksin ka teiega liituda.Olen siin kaaluabis juba vana kala,kuid siiani ujun ikka oma rasvase kerega nagu vaal üksinda ringi. Tahaks ju niiii..... väga olla kilu .Kuigi olen juba 25kg kergem on veel pikk maa soovitud kaaluni sipelda. Ehk võtate kampa

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 08. March 2012, kl 18.43

MA arvan , et ikka võtame kampa, ütle aga oma kaal ja pikkus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 08. March 2012, kl 19.07

Pikkus 162 ja kaal 81,0 .Seega kui minu kaal korrutada kahega saan kätte oma pikkuse-veider seis

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: Craft
Kuupäev: 08. March 2012, kl 20.14

Astuksin ka kampa pikkus 165 kaal 72,7 ja esimene eesmärk on siis number kuus tagasi ette saada.
Käin trennis 2-3 nädalas, praegu tõbine ja paar korda vahele jäänud, meeldib suusatada ka, aga jällegi pole ammu õnnestunud, et kui mees suusatab, siis mina passin lapsi ja järgmine päev mul sisetrenn (fatburn) ja üksi metsavahele rajale ei kisu eriti. Ise olen siin paar nädalat pusinud ja pea 2 kilo alla saanud.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: getu5
Kuupäev: 09. March 2012, kl 00.13

tore, et rahvast ikka juurde tuleb smiling smiley Mul on täna pikk päev selja taga. Täitsa väsinud, et kohe kukun magama.
dieedipaevik - tore, et sa tabeli tegid. smiling smiley See oleks väga tore, kui sa tahaksidki hakata tabelit täitma. Kui sa sellega muidugi nõus oled?
pisikepaksuke - 25 kilo juba kaotada on väga suur samm. Ma pole isegi suutnud korraga 10 kilo kaotada. Sa oled väga tubli olnud ja arvan, et üsna pea saab sinust sellise kehaga naine, kellel on ideaalne figuur.
Loomulikult usun, et meist kõikidest varsti saavad sellise välimusega naised nagu oleme soovinud smiling smiley
Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 09. March 2012, kl 08.09

Kui ma juba alustasin selle täitmist, siis jh muidugi täidan ka edasi.
Tabel asub SIIN

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: getu5
Kuupäev: 09. March 2012, kl 08.10

tore smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: Gaal
Kuupäev: 09. March 2012, kl 10.46

Dieedipäevik aitähh sulle, et tabeli enda peale võtsid thumbs up. Nüüd tuleb korralikuks hakata , sest tabel koostatud ja asi ametlik. Edu meile siissmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 09. March 2012, kl 11.34

Ikka jh, ma ootan põnevusega reedest kaalumist smiling smiley Ja ma ka just eile hakkasin korralikuks grinning smiley jälle.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: Jwow
Kuupäev: 09. March 2012, kl 12.15

Nii, olen küll tsipa vist hiljaks jäänud, täna on juba reede, kuid liitusin alles kaaluabiga ning sooviksin väga ka duellist osa võttasmiling smiley Ehk võtaksite mind ka kampa, oleksin väga tänulik!! Pikkus siis 160 ja kaal 65, pole iseenesest väga hull aga olen peene kondiga ja kaal on kõik rasva arvelt, välimuselt olen ikka täielik pallsad smiley Seega ei oska pakkuda palju kaalu vaja kaotada, kuid kui kunagi umbes 50 ringis kaalusin, oli juba päris oksmiling smiley 3 kuud veel suveni aega, selle ajaga jõuaks nii mõndagi ära teha, kuid motivatsioonist jääb puudu, usun et duellitamine tuleks suureks abiks!winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 09. March 2012, kl 12.40

Teretulemast pardale, kohe lisan su nimekirja smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: mimmu24
Kuupäev: 10. March 2012, kl 09.15

Hei!
Kas teil teema juba lukus? Kui ei ole, siis ma ühineks ka smiling smiley Pikkus on mul 170cm ja kaal neljapäevase seisuga 72kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 10. March 2012, kl 15.14

Lisasin !

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: Anne
Kuupäev: 10. March 2012, kl 15.26

Mina ka ühineks, kui veel saab. Kaal 65 pikkus 167

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 10. March 2012, kl 16.02

Lisasin!

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 10. March 2012, kl 16.06


Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: getu5
Kuupäev: 11. March 2012, kl 14.21

tore, et meid ikka juurde tuleb smiling smiley kuidas nädalavahetus läinud on?

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 1 / 16


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.